Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
3. apr 2010

Adamko pekne okupkany zaspinkal. Poobede vonku spinkal len pol hodinku, od 3 bol hore, tak uz bol pekne zniceny.

mystery7
3. apr 2010

ahojky
Tak u nas nervny den, poobede som davala sirup nurofen ☹ hore ma dasna dobre navrete, bublina na bubline.
Teraz chodime po navstevach. Vsetci sa s malym vytesuju, mojkaju.
Dnes sme boli aj kosiky svatit, maleho sme s kocikom strcili medzi kosiky, tak aj jeho posvatili, snad to pomoze 😅 😀😀

mystery7
3. apr 2010

kde ste vsetky??? Konecne mam chvilu cas.
Dnes sme boli u druhej prababky a takaaaaaa som prejedenaaaa aaaaaaa 😝
Vcera som skusala novu farbu na vlasy, vraj mahagon 😠 ha ha ha mam tmavohnede vlasy. Co uz, musim cakat kym to vymyjem 🙄

kosska3003
3. apr 2010

ja som konecne tu joj nemam teraz kedy tu byt mam mm doma upratovat varit a tak dale 😠 😒 ale uz mam po tom 🙂 🙂 najhorsie bolo dneska uspavanie malej tiez idu zuby dolne dvojky a tak dneska plakala chudatko moje musela som ju na rukach uspat a aj nurofen som jej dala aj dasna potrela joj uz nech su vonku zajtra ideme na gulasku oslavovat tak dufam ze bude ok lebo ja sa tesim a ked sa na nieco tesim tak just musi nieco malej byt 😠 😠 no ale mame aj tatu doma bude bavit 🙂 🙂 pekny vecer

iinuska
3. apr 2010

mys, ja som tu, ale asi uz aj idem... Unavena som, tak si idem lahnut, kym sa da 😔 Dobru noc

sssimi
3. apr 2010

No baby ja som sa konečne zastavila. Ráno som bola s malou na nákup, doma som vyupratovala-konečne. Vyumývala som si kuchyňu do detailov. Potom som bola na ďalšie nákupy a večer som spravila ten krtkúv dort-medzi tým kúpanie, prebalovanie, papanie malej a ešte som rezne na zajtra vyklepala... Ako klinec programu som sa prežrala zemiakového šalátu a čil som nafúknutá ako balón 😖

A keďže máme v obývačke inváziu mravcov, tak nič iné nerobím len ich chodím vysávať a vyhadzovať von... Šlahne ma lebo ani otravu im nemôžem nasypať keďze sa mi malá všade preplazí a všetko ochutnáva...

jamaat
3. apr 2010

sssimi, mravce v obývačke, to je paráda! My sme mali tiež, na treťom poschodí sa mi štrádovali krížom cez obývačku. Niečím som ich postriekala, tak zmizli.

mimi21
4. apr 2010

ahojte
dnes snad konecne pojdeme s malou trochu von, ak vykukne slniecko
ideme na obed k nasim, segre dat darcek na 40 a potom niekam na prechadzku

joooj, baby mame novych susedov ... ked sa ti predchadzajuci stahovali, tak nam povedali ze to je 40 rocna rozvedena zenska, ze o tej ani vediet nebudeme
HA! ako sa mýlili - už predvčerom sme s mm počuli nejké divné zvuky, ked sme isli spat ale co sa dialo dnes v noci...normalne sme sa zobudili na to ako nad nami sexuju, kedze maju splnu nad nasou, riadne sexualne orgie 😀 😀 😀

jamaat
4. apr 2010

Však 40-ročná rozvedená - to jest v najlepšej chuti a bez záväzkov - hádam nebude perie párať 😀

U nás sa už skoro hodinu búva. Je hore od šiestej a nevyspatá. Hádam ju zuby budia, utešujem sa, že to nebude stále tak. Keď sa v starom čase budila o šiestej, tak som sa utešovala, že je vlastne už sedem. No len akosi stále sa budí o šiestej. 😖

jamaat
4. apr 2010

A ako sa omrndená a nedospatá ráno v posteli hádzala, tak mi rozbila hlavou peru, trochen nos nalomila. Hrče na hlave už ani nerátam, to je bežné.

ludmilabb
4. apr 2010

ahojte, tak my sme v noci bojovali do druhej a potom som si povedala, ze jej dam sirup od bolesti a hadam zaberie aj zabral, teda po nom vytuhla ale neviem ci zaspala od vycerpania alebo sa ozaj prejavili ucinky lieku, spala do nejakej piatej umrncana tak som ju nakojila a este potiahla do siestej

mys tak ste ho dali posvatit 😀 😀 😀 , hadam aj ja dam krpanu 😝

Jani na mna tiez minule takeho papuliaka hodila ale gamba mi iba navrela zato krvave skrabance na krku mam pravidelne

mimi no krasa, asi by ma porazilo

a ktovie kedy sa lady ozve uz jej hadam coskoro spojazdnia comp

ludmilabb
4. apr 2010

a toto co ma byt? nik nepise uuuups

mystery7
4. apr 2010

ahojky,
Dnes sme hore od 6 ☹ potom si zdriemol hodinu a pol a boli sme 2 hodky na prechadzke a na detskom ihrisku. Teraz opat trosku spinka a ja sa prepchavam sunkou, syrkom, klobaskou, paskou, kolacmi a davam si k tomu fajne biele vinko 😀

ludmilabb
4. apr 2010

mys my mame posledne dni len jedno denne spanie 😝

jamaat
4. apr 2010

U nás sa už zase od siedmej búva. Aj to ledva vydržala. Pritom spala dva krát po vyše hodine.

ludmilabb
4. apr 2010

Jani mne Sofia spala 40 minut doobeda a poobede nechcela tak zaspala o pol osmej, ale ty mas doma taku Sipkovu Ruzenku oproti Sofii sa ani necudujem

iinuska
4. apr 2010

ahojte

my sme dnes boli u maminy, bol tam brasko s manzelkou, druhy brasko s frajerkou a synovec s manzelkou. Tak nas bolo ako hadov, a ako inac, Adamko sa len na rukach roznasal 😀
zajtra zase pridu vsetci s manzelovej strany k nam, jaaaj, to zase bude frmol. Dufam, ze nebude prsat, Petko uz slubil, ze pojde poobede s Adamkom von, nech si pospi

jamaat
4. apr 2010

ludka, veď nech jej to len vydrží a aj v noci by mohla riadne spať.

iinuska, u nás bola dnes svokra a tým rodinné návštevy skončili 🙂

ludmilabb
4. apr 2010

ja dufam, ze budeme mat kludnejsiu noc, som sama doma 😝

iinuska
4. apr 2010

jamaat, nas je ako hadov. Manzel ma dvoch surodencov a ja tiez, vsetci maju deti, teda okrem mojeho jedneho brata, ale tam uz nic take necakame 😀 Dokonca svokra je uz aj prababka

mystery7
4. apr 2010

posledne 3 dni ked maleho kojim pred spanim, tak taha taha a potom kuse. Ked mu vezmem prsnik, tak totalny rev. Ale pritom mlieko ide.
Uspavanie sa u nas zvrhlo, chce zaspavat len na prsniku ☹ tak sa len trapim a trapim ☹

ludmilabb
4. apr 2010

mys mna tiez obcas uhryzne a v ziadnom pripade jej nemozem vybrat prsnik bez revu, lebo to ju akoze vyrusujem pri jej oblubenej cinnosti a robi to hlavne vecer pri uspavani a v tedy je pri kazdom malom vyruseni hned precitlivela

ludmilabb
4. apr 2010

mne nejako Sofia nechce pit ine tekutiny, trosku vody z poharika a to je vsetko, vy uz davate riadne pit caje, vodu mimo kojenia? ona akonahle ma pri ustach tekute tak to zacina vypluvat a z flasky sa jej bojim dat aby som si nepokazila kojenie 😒

jamaat
4. apr 2010

Ani Emka nechce veľmi piť iné, len keď jej dávam čistú vodu popri jedení obeda, alebo keď jej dám sladký hipp čaj. A pije z fľašky.

ludmilabb
4. apr 2010

no vsak vy ste flaskove od narodenia, 😀 uz som rozmyslala ze jej skusim dat z flasky, sice ona dehydrovana nie je, cika dost takze jej hadam moje mlieko staci ale chcem kvoli tomu aby nezacala uplne odmietat ine tekutiny, lebo to smeruje k tomu....do poharika hryzie a nieco popritom prehltne ale az tak sa jej to nepaci

sssimi
4. apr 2010

Ludka ja kojím už len ráno a večer a medzi tým malá vypije cca 0,8l tekutím-ako kedy. No a čaju vypije viac, vody menej. Vodu dávam cez deň a v noci a čaj len cez deň. Pije mi pekne z flaše. Neskúšala si dávať jej cez slamku?

iinuska
5. apr 2010

dobre ranko, tak ja som uz aj vysibana od mojich chlapcov. Adamkovi sa to tusim aj pacilo 😀

ja davam Adamkovi len lucku, vypije tak mozno 100 ml za cely den. Pije z poharika z naustkom.Ked mu davam pit z flasky, tak do dudla len hryzie. A cez den kojim 3x. No nocne kojenie ani neratam

ludmilabb
5. apr 2010

mne ten naustok vobec nechce

sssimi to ti Sarah poriadne pije 😀 mne sa vcera Sofia vycikala na podlahu nestihli sme zajst na zachod ale moja chyba som ju drzala v klbku rozbalenu

monkap
autor
5. apr 2010

ahojte,
dnes sa lenke prerezal siedmy zubok 😉

mne tiez malinko vody pije 😒

mystery7
5. apr 2010

monkap: gratulujem a zavidim 😅

U nas otrasna noc, zobudila som sa o 5:00 na to, ze hlada prsnik. Zacal tahat/cuckat a o 5:30 som mu uz vzala prsnik, lebo ma to bolelo. Oci zavrete a plac veliky. Tak som mu dala druhy prsnik a toto cele sa opakovalo do 6:30, to som ho zobudila. Ja som bola cela ubolena. Horna lava jednotka este opuchnutejsia ako vcera ☹ ☹ tak som mu dala ranajky a nurofen. Trochu sa pohral a potom spal 2 hodiny a ja s nim. Teraz uz znova spi. Ns tie zuby poriadne vytrapia ☹
Vonku je skaredo, prsi ani vonku nemozeme ist. Mozno vybehneme niekde na navstevu aspon autom.