Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
19. máj 2009

dvojity kociar da zabrat, chrbat asi boli aj tym ze sa nam po porode zmeni tazisko tela. Zo zaciatku je to pozvolna zmena a po porode zrazu. chce to cas

sirinka
19. máj 2009

mys po prvom to take nebolo, ja neviem. bolel ma asi dva dni po Pede, ale nie tak ako teraz...no snad sa to coskoro upravi....

monkap
autor
19. máj 2009

siri, ja zase naopak - po prvom porode som sa dlho zotavovala ... teraz som bola v pohode ... aj kratsi porod, aj bez nastrihu (aj ked dake stichy boli) ...

dannynka
19. máj 2009

siri-vitaj doma 😵

sirinka
19. máj 2009

dany diky 🙂

bambi7
20. máj 2009

dobre ranko 🙂

siri ta rana bude este boliet aj mna boli este ale da sa ,vsetko prejde a ako sa mate babulky?

monkap
autor
20. máj 2009

dobre ranko,
maminy nech vas tie rany cim skor prestanu boliet ...

my sme mali fajn noc ... lenka sa 2-krat zobudila na papanie a inac v pohode, zda sa, ze tuto noc brusko nehnevalo 😅

prave sa zobudza ... tak idem zatial

bambi7
20. máj 2009

ahoj mon 🙂 dakujeme si zlata

nasa babulka nechce moc spat ,uz vystrkuje rozky 😀 od 4h rano je hore uz stale 😅

monkap
autor
20. máj 2009

bambi: tak to mate skoro rano budicek .... patrik ked bol malicky, vstaval tak o 5,00 ... ale zase som s nim mohla spat cez den ked spal on, tak som spala aj ja ... takze mi to vstavanie o piatej nejak nevadilo ... ale ako rastol, tak zacal vstavat neskor ... a teraz lenka vstava tak okolo siedmej - dnes o 8,00 😨 ale som rada, lebo niekedy cez den nemam moznost spat, kedze je aspon jedno dieta hore musim byt hore aj ja 😔

bambi7
20. máj 2009

mon to je super nasa spi cez den malo jedine ked ju hojdam....inac nie v postielke vobec jedine vonku spi ....a v noci je hore kazde 2hodiny a od 4rana uz kuka na mna 😀

veronika1982
20. máj 2009

bambi u nas to je ptresne take iste.. pre zmenu od 12-do 1 pozeral po svete a potom zaspal na 3 hodinky...teraz je napapany a oci velke.. skoda ze nemozeme ist von lebo tam by hned zaspal. pockame do zajtrajsesj kontroly a potom nas uz hadam pusta von

bambi7
20. máj 2009

veronika tak ani ty sa moc nevyspis co 😀

dupinka
20. máj 2009

Krásne ránko!

náš malý túto noc po krmení dosť mrnčal, oči zavreté, cumlík nechcel. Tak sme boli hore asi hodinu, ale inak pekne spinká...
Čochvíľa bude hore, tak si idem dať raňajky. 😉

bambi7
20. máj 2009

ja nemam cas ani sa najest 😅

dupinka
20. máj 2009

a môj zase toľko prespí, až mám obavy, či je všetko v poriadku. Ale každý mi vraví, že jeho to časom prejde... 😅

emode
20. máj 2009

Ahojte,
tak my sme konecne mali celkom normalnu noc az na cca pol hodku, kym sa vyprdkala, inak spinkala 😀 sme na nu hrdi ale uvidime, co si na nas pripravi dnes v noci 😉
urobili sme na nu jednu fintu, rano som si dala kavu, aby sme ju udrzali cez den hore, aj sa nam podarilo, cca 4 hodiny vydrzala na 2x v bdelom stave no a v noci spinkala 😀 😀 😀
aj dnes rano po napapani o osmej uz vydrzala hodinu a pol byt hore a prvykrat na mna vycarila usmev, ked sa na mna pozerala a ja som sa na nu skerila, urobila to viackrat za sebou , tak si myslim, ze to bolo vedome 😀

inak ani Sofia nechce cumlik 😒 a tiez ranajkujem ako pride na behu lebo nestiham ...

valmra
20. máj 2009

ahojte, my sme tuto noc prespali uplne celu. vcera bola hore od pol8 rana a zaspala az o pred pol nocou a pocas celeho dna mala desatminutove spanky a potom zase oci ako sova...nie a nie zaspat. no a od pol noci sme spali az do deviatej. teraz sa jej zase nechce nejako spat, ale aspon vecer bude pekne spinkat..snad 🙂

dupinka
20. máj 2009

emode, ani nas Adam nechce cumlik, a potom mrnci... 😖

emode
20. máj 2009

dupinka
nechcu cumlik, lebo prsnik je im blizsi 😉 silou mocou jej ho davat nebudem ale niekedy by sa zisiel hlavne ked ten saci reflex prevladne aj ked je napapana ... aj mala sa mrasti vtedy ju mam na rukach kym sa neupokoji
teraz vonku spinkame na teraske v kociku

rozmyslam, ze idem kupit babyvak ked je rada na rukach pri mne tak ju skusime takto nosit ... 😉 😉 😉
mate niekto skusenosti ???

monkap
autor
20. máj 2009

nasa Lenka ma rada cumlik .. ukludnuje ju ... tak som rada 😉

emode: dobra finta 😀 😀

monkap
autor
20. máj 2009

ja som tiez minule rozmyslala nad satkou alebo babyvakom, bo tazko sa mi nieco robi, ked mala mrnci .... potom nic nestiham ... len ked to je take draheeeee 😝

valmra
20. máj 2009

do babyvaku sa mozu davat aj taketo malicke babatka?

monkap - ja som babyvak kupila od znamej - po jednom dietati. popozeraj aj tu na bazare, ci nenajdes nejaky. vobec nemusis kupovat novy. nejake uzitocne vecicky som pokupila aj na www.mimiaukcie.sk.

emode
20. máj 2009

valmra
a skusas nosit? ako to ide?

monkap
uz sme boli zufali, mala proste v noci nechcela spat to mas dobre ked ti Lenka chce cumlik naozaj to upokoji len nasa to este nepochopila 😀 😀 😀

monkap
autor
20. máj 2009

emode: mne tiez nespi celu noc ... zobudi sa na papanie (viac-krat samozrejme) - a to sme pri kazdom papani hore niekedy chvilku, inokedy pol hodku, niekedy hodinku ... ako kedy ... uz sme boli aj 3 hodiny v noci v kuse hore - medzi kojeniami 😝 tak neboj, nie si v tom sama 😅

henka76
20. máj 2009

ahojte maminy 🙂 my sme v noci spali od deviatej do tretej,potom sme sa zobudili ešte dva krát 🙂 a ráno vstávame o siedmej,ale hned spíme dalej.doktorka nám kázala cez deň po troch hodinách budiť,ale to sa nedá ☹ Maximko by stále spal 😀

dualcore
20. máj 2009

ahojte mamicky 🙂
hanka my sme spali uplne rovnako iba ze korinko potiahol do osmej rana. 🙂
tu vam posielam linky na masaze telicka pre nasich drobcov
http://www.videojug.com/film/how-to-massage-you... http://www.maser.sk/content/view/80/141/

valmra
20. máj 2009

este som ju neskusala nosit v babyvaku...mi pripada straasne moc krehka 🙂 este ju nemam v rukach 🙂 🙂 stale sa ucime.

sirinka
20. máj 2009

ahojte...
ja som dnes skusala babyvak ale musim si nastudovat este raz, ako presne malu do neho ulozit... 😝 pri klare som ho kupovala neskor...
a dnes som sa pevne rozhodla, ze kupujem aj manducu...aj za tie peniaze to stoji...

ja ranajkovat musim s klarkou, ale malinka je take dobre dietatko zatial...papa, spinka, pozera okolo seba...v noci bola hore dvakrat a hned na prsku aj zaspala...dufam, ze jej to vydrzi...

sirinka
20. máj 2009

inac tie babyvaky az take drahe nie su...
http://www.nosenie.sk/?jazyk=sk&kateg=75

sirinka
20. máj 2009

bambi teba este stale boli rana? mna uz ani velmi nie...akurat zajtra idem na vybratie klipov...sa smejeme z muzom, ze to vyzera ako keby som tam mala vycerene zuby 😝
a dnes uz aj chrbat je lepsi, tak sa snad dostavam do formy...