Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
8. apr 2010

ahojte
nina dnes objavila stipce, je to ohromna zabava 🙂

inak dnes len jeden spanok, do pol11 ani v kociku mi nezaspala, stale tam debatovala a vykrikovala 😅

ja som si v meste dala zmrzku a ninka dostala kornutok, pekne ho spapala 😝

bambi7
8. apr 2010

cafte babulky uz som tu dlho nebola ale dako som stale vonku 😅

a ako sa mate,?inak ta trojkolka je super napad aj my mame od dedka a babky k narodkam kupli ju v draciku je od 10 mes,znacka trike smart tusim ....a je super paci sa jej 😀

a lady ako sa mas?pekne tt naskakuju parada drzte sa

ladywitch26
8. apr 2010

no ze sa aj ukazes obcas, helka 😀

tyzdne naskakuju, to je pravda, uz skoro polovica za mnou. este mi byva zle, ale uz sa to trosku lepsi. ale nemam nejako cas na to mysliet, lebo beham malej v patach.

inak odporucam super zabavnu hru, nahadzat hracky do pracky, u nas teda zabava na pol hodinu minimalne, ked ich stanka odtial vybera 😀 😀

mimi21
8. apr 2010

boooze lady, to fakt leti, uz ,mas polovicu za sebou... ake kedy ides na sono??? ze by sme uz vedeli co to bude 😉

a kde ste znova vsetky?

iinuska
8. apr 2010

ahojte, dnes som maleho ukladala trosku neskor, lebo poobede mi zaspinkal vonku az o 16 a potiahol do 18. Cele poobede sme boli vonku 😎
dnes Adamko vyliezol dva schodiky 😀
baby, dik, musim pozriet tie trojkolky 🙂

lady, Adamka zaujimaju najviac dvierka na pracke 😵 . Uz sa nacahuje aj na gombiky

iinuska
8. apr 2010

iiiiha, Kubko pritvdil

ladywitch26
8. apr 2010

inus, mne uz bezne stanka kruti gombikami a zapina pracku. este stastie, ze nevie zatlacit dvierka, lebo na to treba silu, inak by uz prala 😀 najhorsie je, ze si nemozem pracku vypnut zo zasuvky, lebo ju mam zabudovanu v kuchynskej linke a musela by som ju najskor celu vybrat. 😝

mimi, sono mam 21.ho, prakticky za dva tyzdne, tak uz sa neviem dockat. inak skoro som zabudla, ved my mame v utorok s muzom vyrocie. musim cosi vymysliet. aj by sme sli niekde na veceru, ale s malou neviem, asi tak akurat obed by sme si mohli dat niekde v restike 😀

ludmilabb
8. apr 2010

ale dobre tak len neviem preco sa jej vecer vtieral v posteli sa mal na nu vyprdnut 😝

mne hlavne Sofia strasne rada vybera veci zo vsadial (z vedierka, zo suflika) len tam si aj prsteky pricvikne takze to casto nerobieva, dnes lozila po trave ale vonku bol riadny hic tak si to mohla dovolit
mne Sofia prespi celu noc s cumlom v ustach, sa bojim ze to bude mat vplyv na podnebie 😖

kosska3003
8. apr 2010

ahojte dnes bol krasny den tak sem boli cely den vonku umyli sme si auto ja som sa bola korculovat a teraz musim mat vylozene nohy lebo ma bolia ako kona musia si zvyknut na korcule asi
mne Marika tiez od vsadiel vytahuje veci najradsej ma sufliky a teraz mi stale otvara ruru a dneska som piekla maso no nedala si vysvetlit ze ju tam nepustime plakala ako pavian hruza
siimi no chceli by sme druhe a najlepsie chalana nech uz mam pokoj 😀 😀 😀 ale az v lete nechcem ist na dovolenku s bruskom aj ked pojdem ale poporodnym a nie tehotenskym

ludmilabb
8. apr 2010

kosska a malu si mala kde ked si auto umyvala?

kosska3003
8. apr 2010

ludka spala v kociku vedla auta 😀 😀 😀

emode
8. apr 2010

ludka som najprv precitala ze ... mne sofia celu noc prespi ... ja ze vari??? ako si to dosiahla ... a potom som docitala 😅

my sme dnes boli prvykrat na dve hodky v opatrovatelskom centre ... bola v pohode, trosku ze obcas posmutila ale inak to zvladla super ... ale ked som prisla, to ste mali vidiet ten usmev a trtulila ku mne a nepustila ma 😀

ladywitch26
8. apr 2010

inak k tomu vytahovaniu veci, my sme stanke presli cez rozum. na vsetkych suflikoch a dvierkach v kuchyni sme odmontovali uchytky a ona ma este prilis male a slabe prsteky, aby ich dokazala otvorit zboku. a ked pecieme v rure, tak pred nu dam stolicku, aby sa k nej nedostala a nepopalila sa.aspon zatial to staci, este si nevie odsunut stolicku, ale podla vrzgotu od susedov, ktori maju o pol roka starsiu dceru, to dlho nepotrva 😀

sssimi
8. apr 2010

No Lady tak som zvedavá ako dopadne sono. Či tam nebudú dáke guličky plávať 😀

ladywitch26
8. apr 2010

simi neplaaaas, ja chcem susurku 😀 😀

mystery7
8. apr 2010

ahojky
Tak ja som dnes kupila ten kociar 😀 ma to ako darcek k narodkam.
Milacik odignoroval poobedny spanok a tak bol uz o 18 brutalne nervozny. Okupala som ho ani kasu nechcel jest, len plakalod unavy. Spi od 19:15, bola som pri nom asi 10x. Stale sa budi.
Ja si robim uces a lakujem nechty. Zajtra bude zabava 😀

jamaat
9. apr 2010

Dobré ráno, prvá. Sme hore od šiestej. Emke zjavne idú niektoré zuby, lebo má zase nervné obdobie. Ibaže jej zatiaľ nič nevidno, tak ktovie, ako dlho si ideme takto "užívať". 😝

mimi21
9. apr 2010

ahojte,
tak mne dnes Ninka vynahradila minulu noc, ktoru celu prespala, bola hore kazdu chvilu a to s placom, asi stale tie nestastne zuby a vcera mali asi pauzu...
uz mam epo celej obyvacke rozmetane stipce a uz mi stihla aj postel ocikat kym som sa naciahla pre veci na prezlecenie
no to nam ten den pekne zacina 😝

nikanika28
9. apr 2010

Cafte...u nas bolo tiez akosi veselo v noci...bola asi 6xhore, ale dala som len dudel a spala dalej...len sa to staale opakovalo. Na obed sme mali zltko..zeby zase koli tomu??? 😕
No a nejde nam Magio od vcera 🙄 🙄 🙄 🙄 ...

mimi21
9. apr 2010

na ranajky sme mali chlebik s lucinou, ale nejako jej to extra nechutilo...

my a aky kocik si kupila?

zuzkad
9. apr 2010

dobre raaanko,

ja som mala divne sny tuto noc 😕 😕 najskor ma nahanali cigani a hadzali po mne a mojom psikovi piratov a smiali sa na tom...to boli aj deti aj dospelaci nejaky z osady...a aj v aute ked som sedela tak dnu nam ich hadzali a Peto moj nevedel uz co ma robit...no hroza a ja som chranila psika mojho, lebo ona naozaj ma strasny strach z delobuchov...priam paniku ma ☹ ☹ no a potom som zrazu bola v porodnici s Nicolaskom ---na novo som rodila 😀 😀 Nicolasko bol zase malunky...a maly sme tam 3 postele pricom kazda mamicka mala krasne velkonocne zdobenie na svojom sotliku, len ja nic ☹ ☹ a potom ma prisli priamo na izbu pozriet mamina moja a moj krstny s krstnou ...a vesali velkonocne vajicka tym babam na ich kvety, lebo ja som nemala...a tak som im smutne povedala, ze by som chcela mat vlastnu vyzdobu.. 😀 😀 😀 😀 magorina ako slak 😝 😝 😝

K prvemu rociku chcem objednat tortu od jednej kocky http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/692/images len jej musim napisat a popytat sa co a ako,....k narodkam mu kupime hojdacku a nejake auticko co beha lebo strasne je momentalne na auta a kolesa cim vacsie tym lepsie 😅 😅 a rodine som povedala, ze pre maleho chcem oblecko vel. 80 na leto alebo plienky...tak maju na vyber 😉 😉

ja som dnes nejaka mimo...pritom sme prespali celu noc bez budenia a zobudil sa mi o siedmej a potiahol este do osmej ...asi som vela spala 😀 😀

jamaat
9. apr 2010

My sme papali obe rožok s maslom a domácim černicovým lekvárom a Emke chutiloooo!

zuzkad, nie je 80-ka malá na leto? Veď to nosíme teraz.

mimi21
9. apr 2010

no veru zuzi, ako jamaat pise, radsej 86, nie?
tie torty vyzeraju fajne

mne nina zdriemla teraz presne na 30 sekund a vobec sa netvari, ze by este mala ist spat

mystery7
9. apr 2010

kupila som chicco simplicity vo farbe topazio (neviem ako presne sa to pise). Vcera sme testovali. Skusim dnes este nafotit a dat na fb.
U nas otrasna noc. Plakal kazdu hodinu a stale sa rozne tocil. Rano o 6:20 totalne plakal a plakal, ani prsnik nechcel, tak som ho tisila. Ako sa celu noc metal, mal plienku potocenu a tak ako cikal, tak pocikal aj pyzamo a postel. Nakoniec som ho zobudila. Teraz opat spi, snad dlhsie potiahne. Boli sme u mamy a tam sme mu kupili novy nocnik. Ako na nom nadskakoval, tk si pricvikol kozu na nozke a plakal. A my sme si mysleli, ze place koli novemu nocniku ☹ ☹
Tak sa neviem rozhodnut co mu obleciem na tu svadbu. Svieti tu slnko, ale hlasia dazd ☹

mimi21
9. apr 2010

mys pekny, aj ja rozmyslam nad golfacom chicco, teda ak nebudem kupovat surodenecky 😀 😀 😀
strasne sa mi tento paci, len je to novinka tak ten pouzivany nezozeniem a mm ma zabije, ked budem chciet taky drahy kocik., jeden uz totizto mame 😝

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

iinuska
9. apr 2010

dobre ranko

Jamaat, my mame domaci marhulovy dzem, tiez by som uz mohla skusit dat Adamkovi na ranajky. On ma teraz obdobie, ze spapa cely biely jogurt. Ked mu davam pecivo alebo chlieb, to len 3-4 kusky a koniec.

teraz mi zaspinkal, ja varim obed pre nas aj Adamka. Dnes bude mat cestovinky s maskom a zeleninkou

zuzkad
9. apr 2010

no neviem neviem ako s velkostou, lebo teraz nosime 74, nejake veci som kupila 80 velkost a bohate to vynosi este, tak 86 sa mi zda strasne velka...Jamaat a kolko meria tvoja mala ??? je mozne, ze ma mili oblecko co som kupovala v nexte, tam veci su dost velke...ved uvidime 😉 😉

iinuska
9. apr 2010

ja som Adamkovi kupovala bodynka v tescu na 12-18 mesiacov a v pohode.

mimi21
9. apr 2010

aj my nextove veci nosime dlhsie ako je uvedena velkost

ale napriklad detsky benetton velkost 74 nie je 6-9 ako normalne u inych ale 9-12

jamaat
9. apr 2010

zuzkad, Emka má len 74cm, možno 75, zdá sa mi, že narástla za posledné 2 týždne, takže zo 74 sme už vyrástli, začala nosiť 80. Veci z Tesca nosí už dávno 80, ako aj iinuska píše. TAkže ak ti nebudú kupovať Next alebo HM, radšej si rozkáž 86 🙂