Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
10. apr 2010

ani mi nevrav, on ma sport minimalne 3krat do tyzdna, ale on bol dakedy aktivny sportovec, teraz uz len rekreacne 🙂

jamaat
10. apr 2010

No aspoň nemáš doma pupkáča. 🙂

ludmilabb
10. apr 2010

ahojte my sme tiez od siestej hore ale skoro hodinu sme sa valali v posteli obidve 😀

mimi to ti manzel vladze z roboty este aj behat a sportovat?

mimi21
10. apr 2010

jaaaaj, tak Ninka prave vyhadzala na komplet svoju skrinku s vecami, tak lietali odtial ze az
doteraz jej stacilo ze si zobtrala podbravniky a capice a studovala snurky, no ale dnes sa postavila a kukla do skrine lepsie, a zistila, ze je tam plno super veci, tak ich všetky vyhadzala 😅
ja som od radosti ani nevedela z ktorej strany zacat upratovat...a este som mala aj baterky vo fotaku vybite, tak som si ju ani odfotit nemohla 😠

iinuska
10. apr 2010

dobre ranko, my sme hore od 7. V noci nic noeve, kazde 2 niekedy ani nie hodiny hore. 🙄

ludmilabb
10. apr 2010

iinuska a tvoj manzel spava s vami ci ako?

mimi mne ked zacne Sofia nieco vyhadzovat tak nie je sanca to dat naspat lebo ona to v tom momente zacne robit znova

sssimi
10. apr 2010

Ahojte!
Nika kiežby 😅 ... Ja som bola slamená vdova až do rána do 7mej. A teraz aj tak spí takže nič z toho...

No a prehlasujem, že súrodenec sa nekoná 😀 Dnes ráno sa dostavila tetka z ameriky 😀 Juj ako hodinky... Snaď bol ten pôrod na niečo dobrý okrem toho, že sa narodila Sárka.

ludmilabb
10. apr 2010

baby mate niektora taketo papucky? viem ze dm ma podobne

ludmilabb
10. apr 2010
ladywitch26
10. apr 2010

raaaanko, no simi, skoda, ja ze sa nam klub rozrastie trosku..... 😀

inak dnes rano som zaznamenala prvy regularny kopanec, ale fakt taky riadny, az mi brucho nadskocilo 😅

vcera sme malej kupili pukacky do vlaskov,lebo uz jej teda riadne padali do oci a ostrihat si ju netrufam, to by mala riadne schody, pretoze nedokaze sediet bez vrtenia ani sekundu. a taka je zlata s nimi 😀

ludmilabb
10. apr 2010

lady tak a odteraz budes dostavat taketo stuchance coraz castejsie 😀

ladywitch26
10. apr 2010

ludka, no uz sa psychicky pripravujem. pri stanke som uz ku koncu mala rebro skoro dolamane.

no, idem si ja hodit sprchu a odchadzame s malou ku frajerovi. ocinko ide hrat futbal, tak nas hodi. dnes je nadherne vonku, tak asi vybehneme na plaz

ludmilabb
10. apr 2010

aj tu je pekne len dost fuka 😒 a Stanka sa uz takto frajeruje, teeeeeda

iinuska
10. apr 2010

ludka, mm spi s nami

ludmilabb
10. apr 2010

a rano je schopny vstat do roboty?

sssimi
10. apr 2010

Ludka ja také papučky mám, ale ešte ich malej nedávam. kupila som väčšie.

Lady ja som rada 😀 Stále uvažujem na vnútromaternicovým telieskom len mm je proti tomu....

iinuska
10. apr 2010

no, on pracuje na smeny, tak sa niekedy stihne aj vyspat. Inak ja v noci hned ako maly zasne mrncat, tak ho beriem, dam mu potiahnut a spi dalej. Tak esteze tak. Niekedy ani mm nevie kolko x bol hore

iinuska
10. apr 2010

simi, ja som mala vnutromat. tel., ale uz by som si asi viacej nedala. Mala som pritom strasne silny menzes a trval dost dlho. Ale ono je to mozno individualne

tie papucky su nadherne

jamaat
10. apr 2010

ludka, ak ich budeš objednávať, tak by som sa hádam aj pridala, nech to máme jedným poštovným. Daj vedieť.

sssimi, aj ja som počula, že pri vnútromaternicovom je menzes silnejší.

dm1
10. apr 2010

ludka ja som s nimi maximalne spokojna - teda s papuckami 😉 . doma ich ma stale. je super ze z nich tak rychlo nevyrastie kedze je to 6-12m

my sme dnes boli u znamych na navsteve maju tiez matka len ma 3 rocky a zlati boli spolu s nasim drobcom. starsi nasmu dovolil ho stale hladkat - rozumej niekedy aj dobre posticovat 😀 . potom sme isli nachvilku aj svokre ale sme sa ponahlali lebo mm chcel ist na futbal. maly mi zaspal v aute tak som ho len preniesla do postielky ani sa pri tom nezobudil a teraz spi obleceny pri otvorenom okne. len je kopu hodin tak ked sa zobudi tak sa asi len prezlecieme lebo uz ma asi noc. to bude masaker ked rano o 4 bude vyspaty 😝

mimi21
10. apr 2010

no my uz spinkame
zase cez dne len jeden spanok, ale za to 2,5 hodiny, tak som si s nou aj ja u maminy zdriemla
na veceru som dala kusok sunky, nejako na to extra nereagovala, tlacila ako normalne 😀

ludmilabb
10. apr 2010

my sme mali tiez jeden denny spanok nuz hodinka a pol aj to som jej bola vdacna, len vstala pred dvanactou tak uz bola vecer ako motovidlo 😝

sssimi
10. apr 2010

Baby ja som to tiež počula, ale tabletky už nechcem ani vidieť a s gumou je to o ničom... No a prerušovaný sex je proste prerušovaný 😀 Tak neviem čo iné inteligentné vymyslieť, aby som nenadávala... A zase nesexovať to ee 😀

iinuska
10. apr 2010

ahojte, aj Adamko uz spinka. Doobeda spal asi pol hodinku a poobede vonku v kociku skoro 3 hodiny

mimi21
10. apr 2010

kudka a ty uz si kupila tu autosedacku?
tu som nasla tu romerku co mame s dm zase v akcii, nie az taka lacna ako my sme kupili, ale tiez sa da:
http://www.kindercentrum.sk/OnlineObchod/Produc...

mne uz obe deti spia 😀 😀 😀 ja som uz pospratavala hracky, aj pradlo z balkona a teraz som si tu vylozila slane mandle, tak idem maskrtit a kuknem si smotanku - konecne v klude 🙂

mimi21
10. apr 2010

iinuska a co ty davas tomu adamkovi??? makovy odvar??? ze 3 hodiny spanku 🙂

mimi21
10. apr 2010

no ludka a tam si este aj farbu mozes vybrat 😝 mne sa lubi ta ruzova 😵

iinuska
10. apr 2010

simi, no ja pravdupovediac nepotrebujem nic 😀 😅 😅

iinuska
10. apr 2010

mimi, no aspon cez den, ked uz nie v noci

mimi21
10. apr 2010

ssimi a ten implantat co sa dava do ruky? taka ta tycinka...