Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
12. apr 2010

sopliky jej vybehnu len ked place a kasel len kde tu aj to skor ked jej zabehne, nemozem povedat ze nezakasle ale nie je to chorobne, podla mna 😕 😕

mystery7
12. apr 2010

ahojky
Bambi, pozdravujem, daaaaaavno som ta necitala. Ale ani ja nemam cas pri malom. Esteze som na vanoce dostala mobil s netom, tak ked spi, aspon si to tu citam
Simi: ja som mala mrchu este len raz, bola slabsia a nemala som az take bolesti, trvala 5dni
Ludka: aj my mame zatial 2 zuby vonku. Viacej nam ich ide, vidno v dasne, ale nie a nie sa prerezat. Vcera plakal a krical cele poobede. Teraz mu casto davam na noc nurofen ☹
Davate niekto ako prikrm hami?? Teraz to jedol 2 dni, tak mu z toho brutalne huci v brusku ☹
Dnes ideme cvicit, zatial spinka, tak dufam ze bude v dobrej nalade 🙂

mimi21
12. apr 2010

ja by som asi pockala, mozu to byt aj tie zubky,
viem si zivo predstavit ako by na mna zazrela moja dokina, keby som sa u nej s takymto niecim objavila

ludmilabb
12. apr 2010

ahojte, my sme vstali az o 7:15 a to just potrebujem odist pred obedom na jeden workshop ale kym ju uspim tak to bude na obed 🙄 a to isla spat o 19:30 no ale tym ze spi iba raz cez den tak spi v noci viacej co je sice fajn ale dnes to akurat blbo vyslo

iinuska
12. apr 2010

dobre ranko

Adamko prave zaspinkal, rano sme vstavali o 6, no v posielke vydrzal do pol 7, co sa hral s dudlom. Mm isiel na nakupy, lebo po vikende je prazdna chladnicka, teda aspon navarene mam, to dnes nemusim.
U nas je dnes skaredo, poprcha a 7 st. No nic moc. Poobede mi slubil manzelik, ze pojde von s malym, aby som sa vyspala. Tak dufam, ze sa trosku vycasi

emode, doktorka by asi malej aj tak nic nedala, ja by som nesla. Este by nieco schytala v cakarni. Uvidis, ako sa to vyvinie

ludmilabb
12. apr 2010

mydlo sme este nekostovali ani Lucinu 😀

mystery7
12. apr 2010

boli sme cez vikend u mamy, nauila maleho otvarat kos 😠 samozrejme si tam pricvikol rucku a teraz to skusa doma. A ja som ho vcera nechala 10 sekund osamote a privrel pri rucku do skrine 😠 aaaaaaaa
Aj u nas ma obcas soplik, ale ked sme vonku a velmi fuci.

mystery7
12. apr 2010

lucinu chcem skusit aj ja. Kupila som mu aj detsku sunku, papal, ale nie vela.
Aj u nas je nejako chladno a ja som uz teple veci odniesla k mame. Hrubsiu bundicku ma vypratu, lebo po nej rozmastil chrumku 😅

jamaat
12. apr 2010

No u nás pokus o spanie. Ibaže pri kojení nezaspala, stále vyskakovala. A nemohla som sa s ňou zabávať, lebo mi taaaak v bruchu skrútilo, že som musela bohove rýchlo na záchod utekať. TAk som ju len praskla do postieľky a bežala. 10 minút sa hrá v postieľke, teraz už začína trochu pomrnkávať. Inokedy o takomto čase býva už aj vyspatá.

ludka, čo ideš workšopovať?

iinuska
12. apr 2010

Adamko sa po pol hodke prebral s placom, tak som ho dala do golfaca a chvilku s nim pochodila a teraz spi.
a citam si letaky, co vcera prisli.Chceme pozriet nejaky posed k bazenu

iinuska
12. apr 2010

nasla som torticku pre Kiteacky 🙂 http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5093/images&p...

emode
12. apr 2010

my este len pojdeme spat, dam jej o pol dvanastej obed a vybehnem ju von uspat, postielku uz ani neriesim pre sofiine a moje zdrave nervy 😅

mimi21
12. apr 2010

no tak ja ked potrebujem ist tak madam si vyspava 😀
za hodinu sme objednane na to krcne a to ju este musim nachovat
varim tu jahnacinu so zemiacikmi a cervenou repou, pekne to tu vonia 😝 😝 😝 len som zvedava co na to mlsny jazycek malej potvory 😀
celkom sa tu vycasilo, tak som po stykrat nainstalovala fusak do kocika a pojdeme trochu do mesta

iinuska
12. apr 2010

mimi, ja so este fusak ani nevybrala. 😅

na repu sa stale chystam, ale vzdy zabudneme kupit

jamaat
12. apr 2010

Krista! Už zase chytám nervy, že by som ju von oknom vyhodila! Musela som odísť, lebo som sa prestávala ovládať. Furt zaspáva, ale vzápätí sa zmyká, oči si začne šuchliť a sama seba zobudí. Nohami sa do tyčiek zapiera, mostíky robí. Teraz tam ryčí ako pavián. Gel na ďasná som jej už dvakrát dala. Cumle vyhadzuje. Musela som do postieľky vliezť, aby som ich mohla vybrať zozadu. 😠 😠 😠 😠

sssimi
12. apr 2010

Ahojte!
Zuzkad to muselo byť podarené 😀

My sme mali tiež otrasnú noc. Malá bola v kuse hore, tak som si s ňou išla lahnúť na ďalšie spinkanie a ona herečka po polhodine vyspatá....

Ozaj kúpila som malej šatku v Tescu Hello Kitty na 2-4 roky a šak jej ju nemôžem natiahnuť na hlavičku-som nasraná 😠

iinuska
12. apr 2010

jamaat, klud. A v kociku by nezaspala?

jamaat
12. apr 2010

No tak sme sa obe vyzúrili a po hodine a pol spí. A ja som hladná, keby som vedela, že to bude tak dlho trvať, tak sa najem, lebo hladná skôr nervy strácam. Lenže kto to mal vedieť, keď mi už v babyvaku na prechádzke so psom vyzivovala. 🤐

kosska3003
12. apr 2010

ahojte tak my sme mali noc ako tak ale rano bola nervozna ako vos tak som ju dala spat auz spi aj s mm hodinu a pol som zvedava do kedy potiahne dneska mame aj plavanie tak sa tesim lebo tyzden nebola a uz jej to chyba dneska sa tam vybujaci a zajtra ide zase tak sa neubudeme nudit ked je tak skaredo a zima vonku ja mam navarene od vcera tak mam pokoj mala dostane polievku a nam som upiekla jelitko tak mozem cakat kedy sa zobudia

dm1
12. apr 2010

jamaat ja som zase chytila nervy pri krmeni.... rano ma chcel mm nechat vyspat - pekne od neho - ale nedal malemu papat skor a ked pred 10 prisli za mnou do spalne dal mi ho na postel on jasne chcel hned prso a ked som mu nedala ze ideme papat spustil plac... naviac bol uz ospaty tak mi z presnidavky zjedol par lyziciek a aj tak dostal prso a spal. Obed ani nehovorim ledva polku zjedol a nechcel dalej. tak som to isla aj pomixovat ale uz som nemala nervy davat mu to ked vykydal par lyziciek.... zje to ked sa teraz zobudi a hotovo

emode
12. apr 2010

vidim ze mame nervne obdobie ... tusila som ze to prijemne nekomplikovane nebude trvat dlho 😖
isla spat o pol jednej a o hodinu uz hore t.j. este si bude musiet zdriemnut trochen len kedy?? pojdeme asi do baumaxu sa trosku potesit 😀 a doma bordel ako v tanku ...

inak ja som cez den zatial vobec nedavala nieco proti bolesti a gel aj tak nefunguje ... sme dnes ani na plavanie nesli radsej 😅 tak do stredy ...

emode
12. apr 2010

dm sofia malo papa ked jej idu zuby tiez len prso by chcela 😢

mystery7
12. apr 2010

tak my sme si fajne zacvicili, urobila som aj video ako ide cez tunel. Zajtra skusim dat na fb.
Jamaat: to poznam aj ja, teraz sa vynervacil len pol hodku. Ale unaveny je, oci sucha, ma ich ako cinan a nie a nie zaspat. Ja som sa nastastie najedla naraz s nim. Hladna stracam nervy lahsie 🙂 😉
Teraz uz spi, tak oddychujem. Porate, pozmyvane, riady umyte.
Kosska: aj ja som mala na obed jelito 🙂 od buducej svagrinej

dm1
12. apr 2010

emode urcite mu idu zuby lebo si tam dava stale prsteky a slinta. boze uz aby vsetky vysli lebo ma slaktrafa pri tom krmeni... inak v noci bol celkom OK len 4x hore

mystery7
12. apr 2010

kocky, ked si to tak citam..... v noci bol hore len 4x 😅 nasa realita je drsna
Minule jedna na exprese vravela vyhody materskej dovolenky:
1. Nemusi rano vstavat do prace
2. Moze pozerat serialy v tv
Skoda, ze tu nie je grcajuci smajlik. Ja som sa este od porodu nevyspala, tv vidim len vypnutu a ked si zapnem radio, som rada, ze pocujem aspon nieco.

mystery7
12. apr 2010

radsej nieco vesele, vtip na dnesny den:
Dve babatka sa rozpravaju v porodnici.
-a ja som chlapcek
-ako to vies?
-pockaj kym odide sestricka a ukazem ti.
Ked odisla sestricka, babo odhrnie deku a hovori:
-aha, modre ponozky

dm1
12. apr 2010

mys sak to.... co mam z toho ze rano nevstavam do prace ked aj tak spim menej ako predtym a este prerusovane... ale to by mi az tak nevadilo ako to nervacenie pri jedle hned mam z toho horsiu naladu potom

mystery7
12. apr 2010

nervacenie pri jedle bolo aj u nas velke, ale mam fintu. Viacej mixujem a do vsetkeho dam povarit trochu ovsennych vlociek. Tie urobia to jedlo potom take slizkejsie, ze mu to ide lahsie dole krkom.

Prave zacali vrtat 😠 😠 nespal ani hodinu. Hned sa posadil, teraz spi na mne 🙄

sssimi
12. apr 2010

No Kočky čítam, že dnes sme všetky a aj naše deti ako to upršané počasie 😀

Práve som dalaSárke šunku 😀 Odvalím jej kus a ona s ním behá v bežke a papa. Ani neviem čo je to za druh-že Pražská.... Ale šak musí byť kvalitná keď som za 6 plátkov dala 2€ 😠 ... To je neskutočné ako to v tom Tescu krájajú. Plátok má minimálne 0,5cm....

iinuska
12. apr 2010

ahojte, ja som si po dlhej dobe takto cez den pospala. Mm s Petkom varovali a ja som hodinku a pol pospala. Dobre mi to padlo

simi, prazska sunka je tusim bravcova