Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. apr 2010

Ženy! Najskôr ma tu provokujete s digiscrapom, teraz s tortami! 😀 ..............dm, pekné.

dm1
14. apr 2010

jamaat 😀

modelovalo sa s tym inak super ale na potahovanie sa mi to dost lepilo a ked som do davala na pohar tak sa to aj trhalo. neviem ako to dopadne na torte teraz v piatok 😖 . najhorsie ze to je akoze syr a nebude sa to dat maskovat ako tu dole tymi lištami.... no uvidime co z toho vznikne

juska3
14. apr 2010

ahojte 🙂
ja som stihla precitat knihu teraz, ked som bola u nasich, vzdy ked maly spal, to som ani telku takmer nepozerala, tiez mrknem ten martinus.

dm, sikovna, pekne 🙂

sssimi
14. apr 2010

Dm šikulka.

Kočky ako sa plati na martinuse. Dobierka čo posielate cez IB?

iinuska
14. apr 2010

dm, aj mne sa pacia tie mysky 😉

iinuska
14. apr 2010

lubi, Adamko sa v noci budi velmi casto, niekedy aj po hodine. A vzdy chce prso. On dudel nemava vobec. A kojim pred kazdym spankom, t.j. doobeda, poobede a vecer

nikanika28
14. apr 2010

Cafte 🙂 . Tak toto pocasie ma pekne stve teda 🙄 . Klarke sa tlaci treti zub, uz to asi nebude dlho trvat, ma tam uz riadny hrb a taku bielu dubku, len este neni pocut, ked tuknem lyzickou.....tak to asi aj vysvetluje to jej vecerne zaspavanie a nechut do jedla. Tak ale nie je to az take katastrofalne a ku podivu spinka celu noc bez zobudenia 😕 😵 .
Joj, no a Lukaska dne berie mm k holicke 😢 😢 😢 ...kucierky krasne pojdu fuc ☹ ...tak ale zase narastuuuu 😅 😀 😵 😵
Jani, to je prudka provokacia 😀 😀 😀 ...a ja mam ist robit bud. tyzden tortu kamoske..ale uz teraz ma slaktrafa, pretoze chce s motivom Vcielky Maji...a nemam sajnu, ako to spravim...kua 😅 😅 😅 . Ale sa mi paci, ako to postupuje...najprv digiscrap ja, potom Danka, potom Janka a tusim aj Ludka...teraz torty ...ja, Danka, chysta sa Janka a tusim este niekto 😀 ...tak som zvedava, s cim pridem za par mesiacov 😀 😀 😀 😀 . Ale torty, to je ako droga, spravis jednu a uz ta to nutka robit dalsiu,...tak si len hladas prilezitosti, kedy spravis druhu a tretiu a stvrtu......... 😀

jamaat
14. apr 2010

Ja si musím skôr hľadať čas ako príležitosť. Aj teraz mi už nervy tečú, lebo varím a Emka buď všetko rozhadzuje, alebo mi visí na gatiach a mraučí. A keď sú ostatní doma, tak aj tak sa len za mnou ťahá.
No dobre, idem zjesť, čo som si navarila. Čo som Emke navarila, na to sa mi ona viac-menej vyprdla.

jamaat
14. apr 2010

A furt lezie do smetného koša alebo otvára rúru. Keď jej to zakazujem, tak reve. Už sa aj popálila na rúre, ale asi málo.

mystery7
14. apr 2010

inuska aj u nas je to v noci presne tak. Stale sa budi, caj, dudel vobec nechce ☹
U nas je fanatik na torty moja mama, moze ich uz pocitat na stovky 🙂
U nas zatial celkom ok den, nekricime 🙂 ale kedze sme neboli vonku, malo sa unavil a zaspaval hodinu. Fajne ma pohryzol do oboch bradaviek 🙄
na obed som robila ryzovy nakyp s broskynami.

emode
14. apr 2010

ahojte,
tak ste ma inšpirovali a tortu macka pu som objednala 😀

emode
14. apr 2010

jamaat u nás úplne rovnaký scenár až na to rozhadzovanie, to ju už prestalo baviť, mm chudne takže skoro vobec nevarim max pre sofiu a to sa dá aj s ňou dáko alebo večer ...

mimi21
14. apr 2010

ahojte
sme nasrat z TN a kupila som velke prd 🤐 🤐 🤐
akurat sebe 2 podprdy a nohavicky, mm si kupil koselu ale malej nic,
a nechapem ako sa to Laugaricio moze uzivit, lebo je tam stale malo ludi 😕

no idem trochen precitat co ste popisali

mimi21
14. apr 2010

jaaaj naspat som chcela napisat
Nina uz zaspala ale sa zase prebrala tak teraz sa jeduje v postielke

ludmilabb
14. apr 2010

caute dnes mi Sofia doobeda nedala sancu 😀 isla som okolo obeda k doktorke tak bol mm doma s malou, pred ulozenim som ju dala vycikat, dala jednorazovku, uspala a odisla....volala som po zobudeni ze co robia, tak mi mm vravi ze je zla, umrncana a ze ju uz aj prebalil a ja ze naco ju prebaloval vsak kym spala tak vtedy necika a po zobudeni nemohla mat plienku docikanu ale na zachod ju nedal no a ked som potom prisla domov tak vo dverach mi vravi ze mali nehodu ze sa mala pokakala akurat teraz skoda ze som neskor neprisla 😠 a kedze plienku dal len ledabolo lebo Sofia revala tak hovienko kade tade kraaasa, po 2 tyzdnoch sme mali nalozene v plienke...a potom som sla k doki so Sofiou tak nam dala doporucenku na kozne a ockovali ju, jacala ako najata este sa ani nic nedialo teda musela lezat takze bola cervena ako paradajka, poobede uz nespala a vazi 8900 g 😝 az tak rapidne by priberat nemusela 😝
ocujte tie potahovane torty to su take ako moja segra robi z marcipanu?

ludmilabb
14. apr 2010

sssimi a ake mliecko davas Sarah cez den ked kojis len rano a vecer? lebo ja po ranajkach doobeda este kojim a doobeda mi celkovo nejak vela je alebo to len ja do nej pcham 😅 rano o siestej kojim o siedmej zje chrumku alebo korku lebo to ranajkujeme my o hodinu davam ovocie a pred spanim kojim to ma do 11tej celkom aj dost 😒

mimi21
14. apr 2010

ludka a co ti dr povedala, co to moze byt, ze ta poslala na kozne? ci ani liska netusi? 😕

nina jaci v postielke, keby bol doma mm tak uz je pri nej, ale kym som tam bola, tak sa stale len stavala a vobec nechcela lezkat a unavena je uz teda poriadne 😒

sirinka
14. apr 2010

mimi obcas sa to stava, ze mimina bojkotuju spanok...ale setri nervy, budu aj horsie casy 😉 proste ju pomojkaj, polub...

mne cicusky zaspali...klarka v magdalenkinej postielke a magda na spi na ockovej posteli.... 😝

jamaat
14. apr 2010

ludka, tak to Emka je doobeda hádam aj viac. Ráno kojím, ak je s tatom hore, tak spolu raňajkujú, potom so mnou raňajkuje - to má normálne rožok alebo chlebík, pred spaním ju kojím a keď sa zobudí, tak zase je. Nemyslím si, že je to často.

juska3
14. apr 2010

mimi, my sa v poslednej dobe uspavame tak, ze si Alexa polozim na seba a jemne ho pohojdavam, a to zarucene zaspi, niekedy rychlejsie, niekedy pomalsie, ked mu je teplo, tak odide odo mna, trocha si hlada miesto na posteli, ale potom aj tak dojde ku mne, polozi si hlavu na moje nohy a zaspi lebo ho to pohojdavanie ukludni..... inac, moj mm je taky isty, ked som predtym nechala maleho v postielke, ze skusime, ci nezaspi sam, tak ked zacal revat, mm k nemu hned utekal 😵

mimi21
14. apr 2010

aj ja tak krmim, rano kojenie, potom normalne ranajky a pred spanim o 10 zase kojenie

mimi21
14. apr 2010

no a dnes co moja micuska urobila: boli sme v tom TN, takze sme ani nemali cas sa spolu cez den hrat, ani sa potulkat, tak ked sme dosli domov tak normalne ku mne prisla, vypytala sa na ruky a dobru chvilku sa ku mne tulila, joj na zozratie bola 😵 😵 😵

ludmilabb
14. apr 2010

joj modre z neba deticky prisli o rodicov ☹

ludmilabb
14. apr 2010

aha takze davam malej jest uplne normalne

mimi21
14. apr 2010

ludka j auz ani modre z neba radsej nazapinam, lebo slzave udolie je u nas tym padom uplne iste 😢

iinuska
14. apr 2010

mimi, to je super pocit. Adamko to robi casto, ze sa prituli a drzi sa ma okolo krku ako kliest 😵 😵 😵

luba142
14. apr 2010

huraaa baby asi to nakoniec s tym stretkom vide ale pssst aby som to nezakrikla , zasa dnes sa rozhodlo ze by mal ist len na 3 tyzdne prec cize by bol ten vikend uz cely doma ale vsetko sa rozhodne do piatku este 😉 😉

ludmilabb
14. apr 2010

iinuska aj mna drzi okolo krku len s tym rozdielom ze ona ma do toho krku hryzie, pride sa potulkat ale aj cvaknut cize dobre so zlym 😀 😀 😀

mimi21
14. apr 2010

ludka pockaj ako budes na to o par rokov spominat 🙂
inac ste ma ukludnili, ze vacsinou deticky uspavate, samozrejme az na svetle vynimky, vsak iinuska 😀

lubi tak ten tvoj manzel ma zaujimavu pracu 😅 hlane veselu 😅
ale skratenie takejto sluzobky urcite potesi 😉

mm siel este na pivo po fuciku, tak som slamena vdova 😅

ludmilabb
14. apr 2010

lubi drzime palce 😉