Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
16. apr 2010

jamaat, ja mam prave aj prsia mensie, ako ked som otehotnela. Nechapem, kde sa mi tam to mlieko aj berie 😀

juska3
16. apr 2010

caute kocky 🙂  tak u nas sa tiez spi, dnes skor ako zvycajne, normalne prisiel za mnou a pytal sa na ruky, oprel si hlavku, trocha som pohojdala a zaspal  😕  tak by to mohlo byt kazdy den, dokonca ani mlieko nemal

mimi, mne svagrina radila, ze ked su sopliky, tak prave vtedy sa ma ist von, ze to vraj pomaha, ten cerstvy vzduch a tak

ja zoznam problem nemam spravit, horsie je ked to mam potom platit, vlasy dupkom stoja  😠 😅

mimi21
16. apr 2010

jaaaj kde su moje pevne prsia, mam ich podla mna aspo o cislo mensie 😝 ale ked vidim ako sa mala tesi na mliecko, tak nech!!!
aj ja si myslim, ze trochu ist von mozme, ved nebude ani behat ani sa nezadycha, vietor nefuka, je celkom fajn

iinuska
16. apr 2010

mimi, presne, ked Adamko vidi, ako vyhrnam tricko, taky spokojny vyraz nahodi, a to pricucnutie ani nehovorim. Jaaaaj, kde su tie zaciatky kojenia, ked som sa dobre vypotila, aby sa vobec prisal...... 😵

juska3
16. apr 2010

Alexovi staci spomenut mliecko a leti ako strela a vydava pri tom take smiesne zvuky, vzdy sa na nom s mm smejeme 😵 😵 aj si sam lahne, resp. hodi sa dozadu rychlostou blesku

mimi21
16. apr 2010

tak my mame za sebou klasicky 1,5 hodinovy spanok
mala vstala s dobrou naladou 🙂
za chvilu sa napapame a pojdeme von

ludmilabb
16. apr 2010

u nas sa spi, dnes taha hodinu a pol, oproti vcerajsiu je to krasny cas 😉

ludmilabb
16. apr 2010

u nas aj ked Sofia vidi ze sa ide kojit, tak kedze ju davam lezat zacne hned mravcat lebo ona lezat ani za otca a potom ju kojenim aj ukludnujem 😝

jamaat
16. apr 2010

Mne Emka zaspala na prechádzke vo vaku, síce som ju spiacu vyniesla až hore, ale ako Monika vopchala kľúč do zámky, do štrkotanie ju prebralo. TAk spala asi 20 minút. Dúfam, že potom aspoň poobede bude spať, lebo včera ani náznak poobedného spánku.

Ja mám teraz prsia asi také veľkosťou ako pred otehotnením, lenže keď dokojím a zostanem takáto schudnutá, tak to len také handričky budem mať. 🤐

ludmilabb
16. apr 2010

Jani no ja mam pocit ze moje prsia stratili na pevnosti

a co Emka ti zaspala poobede?

mystery7
16. apr 2010

no u nas sa doobedu spalo hodinu a pol, ale potom nervozitaaaa. Boli sme sa prejst, ale nervozita pokracovala. Poobede nezaspal ani po 4,5hodine. Pri kojeni ma paradne pohryzol do oboch bradaviek 🙄 🙄 teraz ho mm vzal vonku, ale ci bude spat netusim.
A cez den ked ho dam na chvilu do postielky (potrebujm na wc-ko a podobne) tak taky rev a krik 🙄 🙄 dnes som z neho hotova
Luda aj u nas tak, dam ho lahnut na kojenie a hned reeeeev, potom sa ukludni. On ma pocit, ze lezi za trest 😅

mystery7
16. apr 2010

Ludka -som chcela napisat

Mne dost trci brucho, prsia mam nejake ovisnute 🙄 som zvedava ako bude po dokojeni

mystery7
16. apr 2010

kde ste vsetky???? Vonku? Ja mam chvilu cas, asi si zdriemnem 😝

juska3
16. apr 2010

my sme uz doma, aj najedeni a uz aj spiaci lebo na obed spal len hodku, sice vcera tiez a poobede vobec nespal, tak sa aj cudujem, ze teraz zaspal, ale ho asi zmohol "cerstvy vzduch", rozumej cerstvy smog 😒

mimi21
16. apr 2010

my sme prisli pred nejakou hodinkou
len mam nervy, lebo stale nevieme najst slnecnik na kocik a co je horsie, bola tam aj novorodenecka vlozka do nasej stolicky a to ma serie teda dost 😠 😠 😠
u nas bolo nakoniec celkom pekne pocasie, len chvilu zima a chvilu teplo

mystery7
16. apr 2010

moji chlapi su prec uz 3 hodiny 😅 ja som si uz aj zdriemla 🙂 som zvedava co maly, ked jedol obed o 11:30 a o 14:30 mal kojenie 🙂

iinuska
16. apr 2010

ahojte, ja tu uz pri Adamkovi ani pisat nemozem. Stale sa mi sem nanominuje

aj my sme boli konecne pekne vonku, aj na zmrzke. Bolo prijemne.Dnes pekne aj s mm 😎

sssimi
16. apr 2010

Ahojte!
My sme dnes boli plávať. Sarah bola nadšená a aj ja 😀 Milujem vodu!!!

A konečne nám dnes vykuklo slniečko, tak sme vybehli von a ono sa nám to na konci ulice rozkydaloooooo.... Tak sme so susedou a s kočíkmi utekalííííí 😀 Deckám sa to lúbilo 😀 ... Schovali sme sa pod strieškou na kostole a potom sme brebehli keď presalo.... No ale neboli sme nakoniec ani hodinku vonku 😒

mimi21
16. apr 2010

slnecnik som naslaaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaa

my uz spime 😉
mala sa neskutocne blaznila vo vode 😵

mimi21
16. apr 2010

mys no aspon si si super oddychla 😉

ludmilabb
16. apr 2010

mys teda to mas super, si neviem predstavit co by mm vyrabal vonku s malou tri hodiny 😅

jamaat
16. apr 2010

Jooooj, dnes som sa tak rozčúlila, až ma triaslo a ledva som obed uvarila. Rodinu si človek bohužiaľ nevyberá a dedičstvo a traja gazdovia na jednom dvore, tak to vie byť katastrofálna kombinácia. Je mi z toho na grcanie.

ludka, Emka poobede nezaspala. Nechápem, kde berie energiu. Vlastne už chápem, pred chvíľou sme na to prišli. Včera som si totiž nabíjala mobil a Emka mi ho furt kradla a olizovala. No a dnes milý mobil už zase pípa, že je slabá baterka. Takže je to jasné! 😀

No a z hornej jednotky je už jeden krajík prerezaný, tak už je Emka 4 a polzubec. 🙂

mimi21
16. apr 2010

ja mam tiez dnes blbu naladu, volala mi rozvadzajuca sa segra a ja nechapem ako si dvaja inteligentni ludia mozu robit tak napriek, to bude sakra tazky rozvod ☹ ☹ ☹ ☹

iinuska
16. apr 2010

ja mam zase dnes super naladu

jamaat, veru, niekedy si vedia ludia pekne naprieky robit. No a co sa tyka majetku, ani nehovorim 😖

mimi, maju aj deti?

mimi21
16. apr 2010

no jeden ma 18 a studuje na VS v prahe a druhy bude mat 13 v lete, o toho mam velky strach, lebo je to taka dusicka citliva na jednej strane a na druhej strane take male chuliganca

sssimi
16. apr 2010

Mimi tak to nie je bohvie čo. To ale muselo byť docela dlhé manželstvo, keď starší má už 18násť...

My sme tak zažili šok, keď 2 mesiace po mojej svadbe sa rozviedla teta po 22 rokoch úžasného manželstva. Prišlo to ako blesk z jasného neba. On si našiel nejakú kozu ceckatú a behom týždňa sa odsťahoval a rozviedli sa... Ale zase život to môjmu ujovi vrátil a to násobne. Krásavica sa s ním po 3och mesiacoch rozišla, deti ho nenávidia a býva v nejakej ubytovni kdežto pred tým mali nádherný dom s úžasnou záhradou. Nuž ale čo s takým chlapom... Najhoršie je že si to teraz všetko vybíja na tete. Dom chce silou-mocou predať a tete sa vyhráža, nadáva jej, vyčíta jej aj to čo sa nestalo..... No strašné......

mimi21
16. apr 2010

no su(resp. boli) spolu 19 rokov, segra je o 10 rokov starsia
vela krat som sa pristihla, ze jej aj tak trochu zavidim, dom, super robota, perfisne dovolenky, kopec handier a tak a teraz zistujem ze som jej vobec nemala co zavidiet - fu, ake tazke debaty na piatok vecer 😅

mimi21
16. apr 2010

no akde ste zase vsetci?
som vas tymi recami vystrasila ci co???

ludmilabb
16. apr 2010

ja som tu akurat som docitala co ste riesili len je uz vela hodin a som fakt unavena tak rovno prajem dobru noc 😝

jamaat
16. apr 2010

Aj ja som tu, občas tu, občas tam, ale kontrolujem 🙂