• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
nas este nespi mm ho prave kupe
19. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, ani u nas sa nespi...Lukasko je uz sice v posteli, aj Klarka, len ta tam stale vykrikuje... :confounded: , cakam na plac a pobezim s flaskou este :grinning:
19. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz som vas docitala ufffff :grinning: no o tom spanku domi rano vstava stale o 5,30 a uz sa hrame :grinning: a cez den ako kedy rak od 1hod do 2 .....dnes spala za cel.den 1a 20 min.....
19. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem cvicit tak zatial sa majte
19. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bazénik nafukovací jej dám aj na balkón.
19. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes isiel Adamko neskor spinkat, lebo poobede spinkal od 16,30-18

jamaat, ved dobehni potom v lete na dvor :wink:
19. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, jedna noha sem, druhá tam :slight_smile:
19. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Nina zaspala asi pred 10minutami :unamused:
ja som bola cvicit, tak bol zatial mm s nou v meste a o 5 mu zaspala v kociku, do 6 a teraz ani za svet spat, len by sa tu blaznila

aj ja chcem svoj dvorcek, kde dam malej bazenik a bude sa hrat...ale ani balkon u nas nehrozi, lebo mame len logiu malicku :frowning2:
19. apr 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat k nam to mas blizsie :grinning:
uz mame aj pieskovisko kupene ... trojkolka tiez dostava zabrat :grinning:
ja sem uz dako nestiham chodit, inak jamaat v sobotu sme boli v nemciach dokonca som videla moniku s denym vonku :sweat_smile:
pozerali sme tiez ci tam nemate nejake pozemky na predaj ale nist :confounded:

sofia dnes bola v uzasnej nalade :sweat_smile: a prerezava sa nam dalsi spodny uz deviaty zub a dalsie dva su na ceste, mame dost tazky tyzden za sebou ale dako sme to prezili :confounded:

ludka uz si slamenna vdova?? :sweat_smile:
19. apr 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bathyany (neviem ci som to dobre napisala :grinning: ) je aky fesacisko :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, nemam ho sancu vidiet, mm pozera futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska ty mas nejako casto futbalove vecery :sweat_smile:
ja musim cusat, a nepustit sem mm, lebo ked si to precita, tak mi to hned prepne :grinning:
19. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, no ten tvoj je aktivny sportovec a moj pasivny :grinning: Ale neze by mal pupok :grinning:
19. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, skoro som zabudla, dnes sa Adamkovi zadarilo urobit s pastickou prosim-prosim :grinning:
19. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Nejaky bazenik na balkon by som mu aj ja rada dala, vdaka za tip.
U nas nervoitaaa, dostal nurofen, uvidime aka bude noc.
19. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky???
19. apr 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mys ja som tu ale chce sa mi spat len cakam kedy pracka doperie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja už som bola 3x pri Emke. A idem aj ja spať.
19. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko....no a kde ste?? :confused: My sme hore od siestej a chce sa mi spat. Klarka zaspala o 8,30 tak tu je chvilku ticho...
20. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som uz tiez dlhsie hore, uz periem, umyvacka ide, co to som poriadila, za chvilu pojdem ulozit Ninku, ta je hore od pol7
krasne u nas svieti slniecko, tak pojdeme poobede na prechadzku do mesta :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

som sa akurat objednavala na ocne, chcela by som sosovky a ze az 25.5 :confused:
20. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka už búva, tiež sme hore od šiestej. A na krátkej prechádzke sme už boli, so psom.
20. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte  :slight_smile:  u nas sa uz viac ako hodinu spi, tiez sme vstavali o siestej, a cakala som horsiu noc, ale zobudil sa len dvakrat, aj to este kym sme boli hore
vcera sme boli v poradni, tak ma 79 cm a pribral len 200 g, a aj ho zackovali, tak bol plaac, ale nie az taky hrozny ako som cakala, celkom rychlo sa ukludnil
a zda sa, ze uz je po spani, tak sa napapame a pojdeme von, pojdeme vyplienit babke zahradku, ma tam narcisy  :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz druhykrat som si vsimla, ze pisem do reklamy, mm mi prehadzoval klavesnicu a tu je vysledok  :grinning:
20. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes je zas tak kraaaasne moc sa tesiiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
maly prave spraskal dva krajce vianocky a jeden pribinacik a este pokukuje co by jedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze maly vstava neskor tak mame aj neskor ranajky :grinning: :grinning: a obed tiez oneskorene, ale ked je takto spokojny nebudem ho ucit naopak :wink: :wink:
moja svokra sa zajtra chysta na cely den prec a je mozne, ze tam aj bude spat...lepsiu spravu som sa nemohla dozvediet...proste sa tesim, ze budem mat cely den len pre seba a maleho a sukromie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to dobre padne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

chcela som sa opytat do kedy budete davat lucku - vodu ?? Ked varite ppre deti ? Ja som vsade okolo pocula, ze to uplne staci do jedneho roka a potom uz normalnu vodu prevarat...tak neviem :confounded: :confounded:

Maly mi krasne beha uz...teda ide ide popri nabytku a potom sa pusti a chodi si uz, ale este mam strach tak chodim za nim a istim ho :sweat_smile: :sweat_smile: ale potvora vonku ked ho vyberiem si sada na zem, nechce sa mu :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, joooj my sme boli casto v noci hore, vstala o pol siedmej ale umrncana bola tak hodinu sme este lezali v posteli, samozrejme ona na mne nacapena a teraz som ju nasilu uspala,lebo sa mi pucila v satke ale hlava jej padala tak som si povedala ze nie, porevala si a normalne zaspala, otazne je na ako dlho
a so psom sme tiez boli len je blatko tak sme prisli ufulane

zuzkad ja davam Lucku len ked kasu robim, inak na varenie pouzivam normalnu vodu a dokedy este neviem

juska a 200g je malo? mne to pride uplne v pohode :wink:
20. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
U nas normalna noc, spal s nami :rolling_eyes: celu noc.
Aj tu je krasne krasne, ale fuciiii. Zhodilo mi stojan s pradlom, 2 kvetinace a stipce, ale nemozem ist na balkon, lebo maleho zobudim :frowning2:
Sme hore od 7 a spime od 10:20, pomaly by sa mal zobudit. Chcem ist vonku, ale bojim sa toho vetriska :frowning2: snad mu nenafuci do ociek a usiek. Ale musim ist na nakup.
A uz je horeeeee
20. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Lucku nepoužívam vôbec. Normálne voda z vodovodu.

Emka sa dnes hádam polhodinu potom, ako sa zobudila, sama ešte hrala v postieľke, vôbec nevykrikovala, aby som prišla. A pritom ani nemala kopu vecí do postieľky posťahovaných, tak asi len toho nohatého dalmatínca, s ktorým spáva, naťahovala :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme nakoniec nikam nesli, Ajko ma zvysenu teplotu a prave spinka

ludka, ked u nas bolo zvykom po kile priberat a teraz po gramoch :slight_smile: tak ale teraz uz ma viac pohybu, a aj tych 10 kil je dost nosit

ja lucku tiez nepouzivam, ale vodu z vodovodu

ja som rada, ze sa maly odnaucil spat so mnou, uz spava celu noc v postielke, sem tam sa stane, ze nadranom sa zobudi a beriem ho k sebe, ale ked zaspi a mne sa podari nezaspat, tak ho vratim do postielky
20. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzkad, ja pouzivam na varenie vodu z vodovodu od zaciatku. Lucku davam malemu len pit
20. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pouzivam len vodu z vodovodu, ked bola mala mensia, tak som jej varila v Lucke, ale uz varim z normalnej

ludka a co malej tie vyrazky??? uz ste boli na koznom?

inac mali sme tu navstevu, kamosku s muzom a 5mesacnym Filipkom a Nina ma asi prvu lasku za sebou, :grinning: :grinning: :grinning: lebo sa stale za nim brala, stala vyskala a vykrikovala baba, baba, no bohovska bola :grinning:
20. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok