Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
25. apr 2010

A všetci tancujú 🙂

sssimi
25. apr 2010

Ludka a nemá 6tu chorobu keď sa ti vyhádzala?

Mimi no super. Aj ja by som brala nejaké svadbovanie, ale teraz bude asi na dlho útlm u nás.

kosska3003
25. apr 2010

ahojte som tu na skok ktora pouzivate tescove plienky potrebujem sa zbavit jedneho balika kupila som na skusku ze ked je novy obala a mala ju mala hodinu mozno dve a ma taku ritku zapalenu ze hruza stalo sa to uz niakej z vas

jamaat
26. apr 2010

Dobré ráno. EMka má stále teplotu, chúďatko, okrepená je z toho.

dupinka
26. apr 2010

Ahojte!

jamaat, dávaj jej veľa tekutín, aby ste neskončili v nemocke ako my ☹

emode
26. apr 2010

jamaat aku vysoku teplotu ma? my sme mali len do 38 asi dva dni 😕

my uz tiez mame 10 zubalov a dalsie na ceste, idu jej spodne neviem ci su to stolicky ale su to uz tie vacsie zuby ale je podstatne menej nervoznejsia asi uz to lepsie znasa ...

baby nemate nejaky tip na detsku tortu ktoru mozu jest aj oslavenci ??

mimi21
26. apr 2010

dobre ranko

// 😀

jamaat
26. apr 2010

dupi, akurát dopila 🙂

emode, tiež má tak okolo 38 a tretí deň. Doteraz nikdy nemala, tak som zvedavá, či to je len jedným horným zubom, alebo budú aj ďalšie. Každopádne musím zrušiť aj plávanie.

mimi, tak to už máme aj gratulovať?? 😅

mimi21
26. apr 2010

jamaat a nic ine jej nie je? sopliky a tak???
ach jaj, nestatsne zuby 😠 😠 😠 😠

no dnes tie // uz boli neodskriepitelne, ale pockam si este nech mi to doki potvrdi, idem ale az buduci piatok 😅

rybca
26. apr 2010

Mimi - gratulujem...🙂))) u mna este mrcha nikde, ak do piatku nedojde, budem opat testovat, bola by som radsej keby to bolo mimco ako nejaka choroba

Emode - ja som akurat vcera v posteli dostala vnuknutie na tortu - obyc piskota a plnka bude z tvarohu, zele a banannov..🙂

zuzkad
26. apr 2010

dobre ranko....znova po vikende 😝 😝
ja tak nemam rada pondelky, lebo mi je smutno, ze je koniec vikendu a tato je znova v robote 😢 😢 to som vzdy v pondelok smutna z toho 😝 😝 ...uuuf nech to rychlo ubehne 😠 😠 aby bol zas vikend 😎 😎

mimi ...bohovske ranne pozdravenie 😀 😀 😉 😉 😉 // to ti mozem gratulovat ?? 😉 😉 😉

ja uz mam tiez tortu objednanu u jednej kocky, co pecie kraaasne torty kuk sem http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/692/images a u nej som si objednala toho zeleneho gumy macika 😉 😉 maly ho zboznuje od narodenia...do teraz tancuje si pri tej pesnicke ::ja som ten gumy macko, co chuti velmi sladko.... cize bolo hned jasne, co dame aku tortu a tvar 🙂 🙂 uz sa tesim ako bude vyzerat....uz mam aj pozvanky hotove, poslane 😉 😉

jamaat Emka nech uz neteplotuje ☹ ☹ drzim paste aby bola coskoro fit

dnes mame zase krasne pocasie, tak by bol hriech to nevyuzit, cize niekam pojdem s malym von, ale az po obede, teraz by som mala aj nieco poupratovat 😝 😝

lady sa este stale neozvala ?? 😕 😕 asi im ten sopecny prach prerusil net v Irsku 😀 😀 😀 😀 no v kazdom pripade by sa mala ozvat, aby sme vedeli ako sa maju 😉 😉

mimi21
26. apr 2010

aj my pojdeme von, ale este aj na kontrolu na krcne, skontrolovat poslednykrat usko

aj mne treba upratovat, cely vikend sme do bytu vzdy len tak vbehli, rychlo daco pobrali a bezali prec, tak je tu bordel poriadny

jamaat
26. apr 2010

mimi, tak teda predbežne gratulujem a zdá sa mi, že sa aj celkom tešíš 🙂
Emka nemá nič iné, len teplotu.

emode, tortu by som asi spravila takú tú nepečenú, ale namiesto smotany dať jogurt, vhodné ovocie a to by podľa mňa mohla aj oslávenkyňa. Aspoň trošku.

No Emka je už značne mrzutá, ideme povysávať rýchlo a uložiť ju spať.

sssimi
26. apr 2010

Mimi gratulujem 😉

My me boli dnes na ortopédii. Kokos neskutočne tam Sárke nohy vykrúcal. Najskôr povedal, že načo ideme tak skoro keď ešte malá nechodí a nakoniec povedal čo sme neprišli skôr-akože dovi.... Pediatrička povedala, že má zlé pravé chodidlo, ortopéd lavé a v ortopedických pomôckach sa na ná dívala, že načo nám je podložka.... No nechápem. A keď som sa aj niečo spýtala, tak vždy ostal každí ticho-to akože čo je..Takže máme 3x za deň masírovať nožičky a vo štvrtok si ideme po takú dlahu na nožičku a to bude nosiť na noc.... No ak začne malá spávať ešte horšie ako spáva do teraz, tak nehrozí, že jej to budem dávať. Dosť, že teraz spávam nejakých slabích 5 hodín denne, menej už nezvládnem.

iinuska
26. apr 2010

dobre ranko

tak u nas bola noc aka tusim este ani nebola. Adamko zaspinkal o pol 8, sice s problemami, a 1x sa prebral o pol 4. Som myslela, ze sa mi sniva 😕 . Ale vecer som mu dala Panadol, asi pomohol, ked ho zubky trapia. Ale zato sme vstavali o 6. No nenevyberame si 😵
Cakam kamosku s polrocnou dcerkou, tak som akotak poupretovala a robim zapekanu brokolicu

mimi, tak nech je vsetko v poriadku 😉

iinuska
26. apr 2010

zuzka, aj ja mam z tej stranky objednanu tortu. To auticko Mc Quin-a. 🙂

zuzkad
26. apr 2010

simi tak to potesi 😝 😝
inuska aj ja som chcela auto, ale kedze mi povedala, ze 3D sa da az od 5kg tak som nechcela, lebo by nam to nebolo treba, kto by to pojedol 😝 😝 Inak brokolicu by som si dalaaaa mnaam 😝 😝 ja sem tam chodim do jednej restiky a tam si davam zapekanu brokolicu...to su uvarene zemiaky smotana brokolica a na koniec nastruhany syr zapeceny mnaaaam idem sa zadrhnut za tym 😝 😝

zuzkad
26. apr 2010

ozaj zabudla som sa opytat...strasneee zhanam rozpravky z tej stanice pre deti bebe tv...kedze my ju nemame...maly to rad pozera ked sme u maminy a tak som chcela mat aspon nejaky zaznam nahraty, aby som to sem tam malemu aj doma mohla pustit, ale na nete som niiic nenasla ziadne linky na stiahnutie ☹ ☹ neviete o nicom ??

ludmilabb
26. apr 2010

no ahojte, my sme hore od siestej a az teraz mi zalomila hviezdicka moja jasna
mimi teeeda pockam si na oficialnu verziu od dokiho ale dve palicky su kua dve palicky 😵 😵 😵

sssimi ech ti doktori su uzasni 🤐

zuzkaprofant
26. apr 2010

cafte
mimi gratulku // 😀 😀 😀

luba142
26. apr 2010

caute baby

mimi co to citam??? GRATULUJEEEEM 😉 😉

MNE sa uspesne dari v noci nekojit a Barcula sa aj menej budi zobudi sa 1-2x ale to jej dam cumel lebo vodu ,tej moc nesosne a spi dalej a celkovo uz akosi nemam mlieka takze uz len take zvysky vecer pred spanim po kasi od smadu a skoro rano, ale dnes rano ani to skoro nic tam nebolo ale cosi este tahala

My chodime len za ruky alebo pori nabytku chodi no pustit sama sa este boji ...ved to pride 🙂,idu nam dalsie zubky i ked mame uz 8 tak uz presvitaju v poradi vedla nich dalsie

POMOC TAKTO ZA TYZDEN UZ BUDEM SLAMENNA VDOVA ☹ ☹

ludmilabb
26. apr 2010

ja kojim ale mlieka je stale malo Sofia ma v noci vysaje a cez den sa to ledva doplni, rano ju kojim, potom pred spanim musim uz z obidvoch a niekedy poobede vynecham aby bolo nieco pred vecernym spanim ja by som toho mlieka brala aj viac 😝

lubi neboj ujde ti to aj mne to odsypa, mm sa vracia 2.maja

luba142
26. apr 2010

ludka mne zasa 2.maja odchadza 🙂

ja uz dava UM a je spokojna aj ona aj ja myslim si ze do roka staci basom rada ze to tak dlho vydrzalo lebo Kiku som kojila do 6. mesiacov ale od 4-teho som ju musela prikrmovat UM

emode
26. apr 2010

mimi to je suuuper 😀 co mm na to? normalne aj mna to taha ... 😅

tiez sa budime tak 2x za noc, ale prvykrat nakojim, druhy sa snazime prezit, po riadnom placi nejako tazko zaspi, no a vcera sa zobudila iba raz ale o pol siestej uz bola hore 😒 tak uvidime, ci to jej rozumcek vstrebal ze mliecko casto v noci nebude ... ale kojit chcem aspon do dovolenky lebo je to jednoduchsie ako zo sebou vlacit flase a robit umele ...

emode
26. apr 2010

zuzkad aj ja som z tej stranky objednala, len v piatok pridu sofinkini partaci a chcem taku "ich" tortu spravit ... lebo my uz jeme aj brumika aj piskotove domace kolace ...

luba142
26. apr 2010

emode nasa vstava pravidelne okolo siestej a ked sa podari do tej pol siedmej -siedmej mame sviatok ☹

emode
26. apr 2010

A SKUSAM poobede davat UM ale neuspesne, tak tu flasu smari rukou prec 😕 netusim ako budem odstavovat a uz vobec netusim ake mlieko bude vobec pit 😖

rybca
26. apr 2010

emode a neskus jej dat poharik namiesto flase?

sssimi
26. apr 2010

Babuľka sa mi s tortami ozvala, že pohodá, ale ja teraz neviem ktorúúúúúú.

zuzkad
26. apr 2010

simi ja by som tu slonikovu brala...ale to preto, ze ja ruzove moc nemusim 🙂 🙂 ...asi preto, ze mam chalana 😀 😀
prave som doupratovala bytik, aj ked este mam co upratovat, ale na dnes stacilo 😝 😝 dokonca aj svokra mi zobrala maleho von, co sa uz dlhsie nestalo 😕 😕 tak som si v klude porobila, aj morcatam som vycistila domcek, teraz mam kavicku na stole, ale este sa chcem ist osprsit...neskor chcem ist ja este s malym von, tak nech som fit 😉 😉 😉