Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
26. apr 2010

No a tá prvá bude samozrejme ružovo červeno a ešte neviem aká 😀

Baby a do kedy chcete kojiť? Ja kojím už len ráno, aby sme nemuseli vstávať-čiže len z lenivosti 😅... No a keďže už jogurtujeme žiadne UM neriešim.

Lubka neboj to ti rýchlo ubehne. mm bol na týždeň preč a ja som si normálne oddýchla. Sarah som dala o 20tej spať a kľúúúúd. Nikto ma neotravoval 😀 😀 😀 , že choď mi zobrať hento, škrabkaj ma a poďme už spáááť... Bola som si paňou svojho času a celkom mi to aj padlo 😀 Ešte, že to tu mm nečíta 😅

jamaat
26. apr 2010

sssimi, s tými doktormi katastrofa. Inak asi by som na tvojom mieste už nedávala malú do chodítka.

A torta sa mi páči viac sloníková. 🙂

sssimi
26. apr 2010

Jamat ja dávam strašne málo. Len keď idem cikať a potom ju vyťahujem, alebo keď už niečo potrebujem spraviť a inak to nejde. Ale podľa mňa je to aj tak blbosť, lebo pediatrička si to všimla už dááávno a na oboch nožičkách, tak kázala masírovať. Ja som to robila, lenže potom som na to celkom zabudla a jednu nôžku má úplne v poriadku, čiže sa jej to spravilo samé.... No tak neviem... Ale zase sa bojím nech sa jej to pekne radšej spraví, lebo potom sa dávajú vložky do topánky a vraj to dosť tlačí a deti to nechcú nosiť.

jamaat
26. apr 2010

Koľko to mám odrátať, pol stupňa pri teplote? Teplomer mi ukázal 39,3. Už som jej dala sirup.

dm1
26. apr 2010

jamaat ano odratat pol stupna

jamaat
26. apr 2010

Tak som si dobre pamätala. Nebola som si istá. Emka má teplotu prvý krát. Jestli se nepletu.

dm1
26. apr 2010

simi ja idem piect taku slonikovu ako si dala link 😉 . teda dufam ze sa to bude na nu aspon podobat

dnes je krasne sme boli doobeda cez 3 hodiny vonku. uz by mohlo len takto byvat

A vcera bolo este lepsie ked sme boli na vylete v Tr. Tepliciach

a mimi velke gratulko k // jaj hned by som sa pridala

sssimi
26. apr 2010

Jamat a ako dlho už má horčku?

jamaat
26. apr 2010

sssimi, tretí deň má, ale mala len teplotu zvýšenú, až dnes jej to takto vybehlo. Dala som jej sirup, tak úplne ožila, už sa zase rehoce.

rybca
26. apr 2010

Matko uz 3x poobede spi, som zvedava, co bude v noci.

zuzkad
26. apr 2010

cafte tak som tu zas...maly sa hrajka pri mne, ciiiita knihu 😀 😀 tak sa smejem ako si brbloce pri tom 😅 😅

jamaat Emke idu zubky ? Mojenkooo asi jej nebolo najlepsie, ked az sirup ju ozivil ☹ ☹

rybca to sa u nas nemoze stat, ja maleho davam len raz za den spinkat uz..lebo aj keby som sa ako snazila nezaspal by mi 😖 😖 on by sa len hral a objavoval svet..

inak to pocasie ma riadne nastvalo, bolo kraaasne doobeda bola svokra vonku s malym a poobede som bola este ja s nim na ihrisku a zrazu sa zacalo ochladzovat a poprchat tak sme aj isli domov ☹ ☹ teraz tu fuci a je riadna zima 😠 😠 a mne ide z toho riadne hlava prasknut 😔

rybca
26. apr 2010

zuzka - cak to aj nas, ale ked si uz sucha oci a uklada sa na mna, tak ine sa neda robit, len ho dat do postielky a to doobeda nespal vobec, potom po obede hodinku, o tretej hodinku a teraz sa zase na mne zacal ukladat, som z toho paf

sssimi
26. apr 2010

jamat, tak ak by mala 6tu chorobu, tak zajtra sa ti už osype a bude OK.

iinuska
26. apr 2010

ahojte

dnes som nejaka unavena. Bola u nas kamoska s malou dcerkou, no podareni bol spolu. Adamko ju chcel stale chytat, ponozky jej daval dole...No a potom som este isla s malym von, aby si pospinkal v kociku

simi, no ja uz Adamka odstavujem asi mesiac, ale zatial len slovne. 😀 Nutrilon mam uz kupeny. Neviem si to dobre predstavit. On nepije z flasky a ani dudel nema. Tak to bude asi trochen problem 😕

ludmilabb
26. apr 2010

tak aky zazitok som mala dnes na detskom ihrisku , malu som dala na hojdacku a boli tam deticky z druziny kym som ju hojdala tak si nas nevsimali ale akonahle som dala Sofiu na travu a ta zacala lozit, dievcata hotove dobehli a nevedeli sa vynadivat, kazda ju chcela brat na ruky (dievcata od 6-9 rokov),hladkali ju ako zvieratko, jedna jej pchala do ust travu , druha si ju vyziadala na kolienka aby mohla robit hijo heta na koniku, ina bola zase taka rychla ze malej strhla ciapku z hlavy aby jej mohla nasadit slnecne okuliare, skoro som odpadla 😀

ludmilabb
26. apr 2010

ja som skusala dat dnes Sofii vodu z flasky ale bieda to bola velika

iinuska
26. apr 2010

ludka, pekne, my tu nemame ani jedno normalne ihrisko. Ani nenormalne... 😅

emode
26. apr 2010

caj alebo stavu pije z avent poharika tak asi aj mlieko skusim don ...
ked ja sama neviem ci ju mam v mlieku obmedzovat alebo nie, lenze ona si poobede pyta tak to asi nebudem velmi silit ...

ludka a eurace za strazenie nechceli ???

sssimi
26. apr 2010

Ludka zážitok ako hrom 😀 A Sofia sa ich nebála?

Inuska ja ešte nechám raňajkové menu kojenie, ale viac ee... Najviac by mi ale vyhovovalo, keby už len z 1 prsníka, ale to by som mala jeden ako melón a jeden ako šupku 😀 No neva hlavne, že cez deň si už nepýta.

jamaat
26. apr 2010

sssimi, aj tá šiesta choroba ma už napadla. No uvidíme. Aj kaká redšie, tak to by tiež mohlo byť zubami.

Fuuuj, zapálila som svetlo v kuchyni teraz a chrústy začali do okna narážať. Bleeee! 😝

iinuska
26. apr 2010

Adamko mi zvykne plakat, ked sa mu niekto prihovori, ked lezi v kociku. No ale ani sa mu necudujem, ved ked on tak kludne lezi a pozera a zrazu sa na neho vynori nejaka velka hlava...

iinuska
26. apr 2010

jamaat, ako deti sme ich chytali do ruk 😀

ludmilabb
26. apr 2010

sssimi Sofia cumakovala ale ked uz isla k stvrtemu dievcatu tak to uz nezvladla a pytala sa na ruky, inak to jedno dievca jej tie brile chcelo venovat a furt ju chytali za rucky a hladkali jej ich

Jani ked si spomeniem ako v Detve nalietavali chrusty v maji tak ze ked som vysla z busu som myslela ze krupy padaju a jacala som kym som dvere do domu nezatvorila a vtedy bola Blazika este stena a zrala ich ani bohovi sme jej to nevedeli zakazat, z toho sa mi dvihal zaludok najviac...oni maju zhruba dvojrocny cyklus, cize ak ich bude tento rok vela, buduci budu mat pauzu

jamaat
26. apr 2010

No mne sa zdá, že ich je každý rok veľa. A Monika z nich má priam paniku. Skoro ako keď ju medúzová voda na pláži zaliala 😀
Kedysi, keď sme chodili ešte na hrabačky, tak ako bolo seno prikryté plachtou, naskákalo na ňu plno lúčnych koníkov. A naša sučka vtedy chodila po tej plachte a žrala ich ako zákusky. Len vtedy jeden jediný raz. 🙂

emode
26. apr 2010

brrr chrobaky sem neee 😀

kosska3003
26. apr 2010

ahojte ahojte tu je toho noveho ale mimi ze // niako ste sa poponahlali mi este ee aj ked mala som uz dvakrat mrchu pravidelne a teraz akosi nic hmmm ale myslim ze tehu to nebude este az na dovolenke zacneme hihihihi
ja som bola dnes na korculoch aj s malou a teraz tlacim cokoladove vajco no hovado som ale co uz narobim ked mam chut

ludmilabb
26. apr 2010

u nas druhe dieta len vo vacsom byte a ten je v nedohladne 🤐

luba142
26. apr 2010

jamat ked bude mat vysoku tych 39 aj zajtra radsej chod k doktorke, nasa mala taku aj len jeden den a pravidelne ked jej isli nejake zubky ale ked uz mala 2 dni radsej sme sli a mala vzdy zapalene mandle, povedal nam doki ze 39 uz neni od zubov no ale som tuto niekde citala ze moze byt

luba142
26. apr 2010

ssimi no ty mas aspon ked das malu spat klud ale mne tu mrkoce este jedna 😀 a ta nechce ani za svet ist skorej ako o desiatej spavat, a na tyzden uz bol prec 2x tak sa to dalo vydrzat

jamaat
26. apr 2010

luba, veď do zajtra ešte počkám, či sa nevysype a či bude stále teplota. A prípadne by som zavolala doktorke, či prísť.