Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
26. apr 2010

Ked spominate vyrazky, Matko mal, take drobne ako zimomriavky na trupe, bez teploty, ale zmizli po Holtovom kreme, teda este ma trosku nad zadockom a maly fliacik na prsicku. Neviete co to mohlo byt?

mystery7
26. apr 2010

ahojky
My sme boli a vikend na chate bez signalu 🙂 oddychla som si.
Dnes nervny den, doobedu bez spanku, poobede v kociku 2,5hodky a vecer opat totalne nervy. Z vecernej kase zjedol 5 lyziciek, ale dnes celkovo malo jedol.

Mimi: gratulko 🙂
Mne este stale mrcha nedosla, v piatok totalne bolesti, cez vikend nic, dnes opat krce. Robila som si test- negativny. Tak cakam dalej 🙄

zuzkad
26. apr 2010

Ludka to je ten lepsi pripad na ihrisku, horsie ako som zazila dnes ja ...v piesku bol taky starsi chlapec cca 5 rokov mal a bol velmi neprijemny...chodil a sypal piesok na maleho mojho a aj maleho kamosky...aj sme sa snazili tak jemne mu povedat, ze to su male deti a nech ten piesok nesype, ale on bol taky divny a stale sypal piesok a ani neviem ci tam mal niekoho z rodicov, babku...netusim, ale bol dost neprijemny a maly moj sa aj potom rozplakal... 😖 mozno je to bezne, ale ja som zatial chodila len hojdat maleho na ihrisko, tak sa mam na co tesit ak to je normalne 😝 😝
iinuska tak prid do BA teraz mame dost ihrisiek pre deti a pekne 😉 😉

maly mi po dlhom spekulovani zaspinkal, ale musela som byt pri nom a hladkat ho...ale mam pocit, ze uz sa prerezavaju horne dva zubky lebo je taky umrncany a stale si kuse prsty, to robil aj ked mu dolne isli.
Ja uz ledva pozeram, asi zalahnem, ale chcela som vidiet kto skonci v show dance tak uvidiiiime 🙂 🙂 🙂

bambi7
27. apr 2010

ahojte babulkyyyyy dnes ma domka rokkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 ale to ubelo
tak pekny den

bambi7
27. apr 2010

jej mimi gratulujemmmmmm k // 😉 budem ta nasledovat 😀

dannynka
27. apr 2010

Mimi gratulko 😵

Bambisom si na Teba aj myslela,vsetko naj naj k dnešnemu Dominikinmu ročiku...nas to čaka zajtra 🙂

jamaat
27. apr 2010

Dobré ráno.
Oslávencom všetko najlepšie.

iinuska
27. apr 2010

dobre ranko, ja len na skok, ideme do BA

zuzka, ja viem 😉 Ved uz sa chystam aj maminu pozriet, tam mame pekne ihriska, kde som sa este ja hravala 🙂

bambi, Dominike vsetko naj 😉

mimi21
27. apr 2010

dobre ranko
nechcem po zakriknut, ale uz dve noci sa u nas super spi
len jedno budenie na kojenie a vstavame az o 8 😵

zuzkad
27. apr 2010

Dobre ranko 🙂

babmiiii Dominike prajeme vseeetko najlepsie k prvemu rociku, nech je zdravucka a rastie do krasy..posielame jej velkeee bosteky 😵 😵 😵 😵 😵 boze to ani pravda nie je, presne si pamatam ako tvoj muzicek sem napisal, ze ti v noci zacala rodit a ako si isla cisarakom a ako ju pocul prvy krat plackat 😅 😅 😅 to taaak ubehlooo 😝 😝

My sme celkom dobre spali, maly sa zobudil az o piatej rano a potiahol este do pol deviatej, takze v poho 😅 😅

dnes je pod mrakom a chladnejsie ☹ ☹ uvidime, ale hlavne nech sa slniecko ukaze... ☹ ☹

sssimi
27. apr 2010

Bambi Dominike len to najlepšie zo srdiečka prajem. Nech je zdravá a krááásna ako doteraz.

Jamat Sarah vyzerala takto keď sa vyhádzala:

sssimi
27. apr 2010

Mimi Ninka ťa už šetrí keď je jej súrodenček na ceste 😉

nikanika28
27. apr 2010

Ahojte, my sme dnes spali do 7,15 😵 😵 ..Klarka mala sice riadne nalozene v plienke, ale evidentne jej to neprekazalo 😀 😀 😀 . Tak sa citim docela fit, ale sa mi aj tak nic nechce 😅 😅 😢 .
Domce gratulujeme k prvemo rociku 😵 😵 😵 ...boze, ja to uz pri dvoch detoch nestiham akosi sledovat, strasne to leti ☹

jamaat
27. apr 2010

sssimi, Emka zatiaľ nie je vyhádzaná a teplota jej klesla. Ale ani prerezaný zub som nenašla.

U nás svieti slnko, tak ideme so psom von, kým sa počko nepokazí.

mimi21
27. apr 2010

inak vcera som kupila male balenie nutrilonu malej, stale neviem ako s kojenim, ked som tehu, kazdy vravi inac, a mala sa mi nan uple vykaslala
cucla, kukla na flasu a hodila ju na zem 😀 😀 😀

luba142
27. apr 2010

ahojte 🙂
Jednorocniatkam prajeme vsetko najlepsie 😉 😉

jamat mozno este nema az tak prerezane, nasej vzdy boli vidno az tak par dni od teplot, teraz ma navrete tam ako pojdu stolicky tak neviem aj v noci bola stale hore

mimi mne mala nechcela UM mam Sunar ale akonahle som zmenila cumel na flasi tak ho pije jedna radost, mala som taky tvarovany a na caj mala klasicky gulaty, tak som ho skusila aj na mlieko dat a pije

luba142
27. apr 2010

baby z BB neviete nahodou kedy a kde sa u vas kona nejaky vystava kvetov, malo by to byt od stvrtka??? Jedna z FB by to chcela zistit ale nenasla na nete nic

sssimi
27. apr 2010

Jamat aj Sárke sa prerezal zub asi po týždni od 6tej choroby.

ludmilabb
27. apr 2010

Sofia vstala o 6:45 a este stale je hore uz ju 5 hodin zabavam vkuse a uz by som si aj rada oddychla 😝
lubi zistim niekde v novinach to bude

jednorocniaci uz sa to sypeee 😀 😀 😀

zuzkaprofant
27. apr 2010

ahojte ako sa mi tu mavate ja dako ani nema cas sem chodit

vsetko naj ku rocikom mi oslavujeme v nedelu tak sa tesim maly uz mi chodi pekne sam to sme pokrocili ale v spani nula bodov sa mi budu cim dalej tym viacje uz kazde hodku a pol katastrofa snimv noci ale co uz snad stoho vyrastie teraz mi spinka pekne uz 2hodky a ja poobede mit ak spinka len medzitym vkuse v pohybe neposedi ani sekundu vkuse beha po byte celom

ake darceky kupujete detickam na rok ja musim zajtra ist nieco kupit
troticku sme dali robit a aj ja budem robit marcipanovu tak sa tesim

mame uz 8zubkov a dalsie idu asi stolicky predpokladam tak snad uz nebudeme chory lebo red kazdym zubkomm sme boli chorucky

ludmilabb
27. apr 2010

no a my mame dnes 11-tku 😉
kebyze viem ze bude tak dlho hore tak idem s nou do mesta doobeda lebo poobede to uz nestihnem,

jamaat
27. apr 2010

Ako je to s Miláčikom? Môžem ho už Emke dať? Mám doma od Tami.

zuzkaprofant
27. apr 2010

jammat ja nedavam malemu ziadne mliecny vyrobny a ani nebduem dost dlho doky nam to zakazala ze este na to ma cas ale niektpore uz davaju

monkap
autor
27. apr 2010

jamaat: milacik tusim obsahuje tvaroh, a tvaroh sa moze od roka ....

zuzkaprof: ja tiez nedavam este mliecne vyrobky, doki odporucila radsej pockat az do roka, kedze som alergik .... ale od roka uz zacnem ...

zuzkaprofant
27. apr 2010

mne teraz kazala pockat az do 2.rokoch pre istotu ale nam to nevadi maly aj tak nema rad jogurtik a pod veci som skusala a nechce takze v pohode u nas bude stale papat to co ma rad aj tak ma najradsej svoje mleicko a bananik on nie je velyk jedak
napr nam zakazala papat susienky 😀

sssimi
27. apr 2010

Ja už dávam jogurty asi 2 týždne. Ale dávam iba tie čo sú priamo pre takéto malé deťuchy alebo Actíviu. Miláčik a také tie "ťažšie" jogurty ešte nie.

Zuzkaprofant a to prečo má toho toľko zakázaného?

luba142
27. apr 2010

TAMI milacik ja davam alebo tie jogurty pre deti alebo som dala aj ovocno joigurtovy prikrm v sklicku HAMI

zuzkaprofant
27. apr 2010

lebo za posledne 3 mesiace mal krup syndrom tak preto a co sme na sk stoho bolo 2krat za necely mesiac tak preto ma nabeh a asi zdedene po mne alergie tak nebudeme nic riskovat ja mu davam vsetko len co je od hipp aleb tie pod sklicnka co su od 4mesiacov aj ten jogurtik a pod veci ale dake dospelacke mu nedavam nic pre istotu aby este nemal chudatko dake diety lebo v dnesnej dobe co su rozne choroby netreba riskovat

nas maly nema taky silny zaludocek od mala ako ostatne deticky on je sikovny ide popredu viacej ako ostatne deticky ale v jedeni sme slabucky on nikdy skoro nie je hladny len v noci 😀

kosska3003
27. apr 2010

ahojte aj ja sa pripajam ku gratulacijam mi si este 3 tyzdne pockame ja som malej kupila take knizky a potom po oslave jej nieco kupim pockam co podastava od ostatnych 😀 😀 prespekulovana som
mna mala spi uz hodinu a pol ale uz by mohla stavat lebo o 2 ideme na plavanie

ludmilabb
27. apr 2010

konecne zaspala ale aj tak pocujem nejaky suchot 😖 ja jogurty davam uz davno, biele smotanove Zvolenske, Selske alebo Hollandia som citala ze sa uz mozu s bananom jej to velmi chuti