Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
28. apr 2010

mimi, ale ja niesom tehulka 😀

mimi21
28. apr 2010

iinuska 😀 😀 😀 ja viem 😀 😀 😀

ladywitch26
28. apr 2010

inus, co ty vies, vsak si este nedostala.... 😀 😀 😀

sssimi
28. apr 2010

Lady kokso šak vašich doma klepne keď ťa zbadajú :D Joj tam by som chcela vtedy byť :D To bude veselééééé 😀 A mimi si dala také vysvetlenie, že som čil až v šoku či aj my nezamiesime 😀 .... Ale ešte nie. 22 je málinko rokov na 2 deti. Rozmýšľam, že ak dostanem najbliššie menzes tak sa predsa len hodím na HAK aj keď som nechceláááá.... Ale tu sa to tak rozbehlo, že a bojím "nákazy" 😀 😀 😀

mimi21
28. apr 2010

lady ta obdivujem, ze tak drzis bobrika mlcanlivosti 🤐
ja som dnes bola v meste s maminou a som sa musela riadne premahat, lebo viem, ze ona by sa velmi potesila, ale vydrzala som!!!

rybca
28. apr 2010

Baby, tak ja to urcite nevydrzim a dam na FB pre rodinu fotku testu s //....🙂))))

dm1
28. apr 2010

ja by som nevydrzala to tajit aj pri matkovi sme to rodicom povedali uz v 5tt

mystery7
28. apr 2010

ahojky
Rybca, mne dr povedala, ze treba cakat 2 roky, ale na kontrole po pol roku vravel, ze mam pekne zrastenu jazvu na maternici
Mimi: ty mas len 2,5 izbovy byt???? 😀 my byvame v garsonke 🙂 ked som tehu, musime vziat hypoteku. Planovali sme, ze nastupim do prace a potom vezmeme.

mystery7
28. apr 2010

my sme to pri prvom tehu oznamili v 9tt a babka sa cudoval, ze naco somtak skoro bola u dr. 😀

ladywitch26
28. apr 2010

no pri stanke sme to tiez rychlo vykecali, ale teraz sme vedeli, ze v maji ideme domov, tak nech maju nasi prekvapko 😀 😀

simi, na a sak co, moja mama mala 21, ked uz mala dve decka 😀 a teraz v septembrovkach mame jednu 21rocnu, co ma 5rocnu dceru, 1 a pol rocnu a teraz cakaju dvojicky 😀 😀

rybca
28. apr 2010

mys - ja som od sestonedelia u doktora nebola, takze neviem ako to mam s jazvou, ale myslim si, ze dobre, lebo aj vonkajsia sa mi rychlo zahojila a to mi este aj pes otvoril kusocek, ked na mna po porode vyskocil

tak pri prvom tehu to moja mama vedela skor ako Laci, lebo ten nie a nie si kuknut mail..🙂 inokedy je na nom stale, ale vtedy si povedal, ze nie, lebo mu stale hovorim, ze len do compu cuci..🙂)))))))))

dm1
28. apr 2010

mys akosi dlho vam kazali cakat 😕 . Nam povedala doki ze tak rok

mystery7
28. apr 2010

ale co tam. Hlavne, ze je to zrastene zvnutra.
Idem spat, pa

rybca
28. apr 2010

dm, to co je, kazdy doktor inac, a ze doveruj doktorom

dm1
28. apr 2010

rybca a sirinka tusim spominala ze im doki povedal ze aj skor mozu tak potom si vyber ...

jamaat
28. apr 2010

sssimi, práveže keď si taká mladá a už jedno máš, tak treba rýchlo aj druhé, aby si si ešte mohla ty mladá užívať život, keď ti detváky odrastú. Však ja ako som...jedna dievka sa mi z krku zvesila a vzápätí mám druhú na ňom. A práve reveeee!

ladywitch26
28. apr 2010

jamaat, no ale ty aspon obcas mozes starsej zavesit mladsiu na krk a mas aspon chvilu veget od obidvoch 😀 tiez to nemas zle vymyslene.

jamaat
28. apr 2010

lady, hej, môžem, ale tak na 2 hodiny.

jamaat
28. apr 2010

No idem do postele. Emke sme museli dať sirup, tak pomaly hádam aj zaberie, skúsime ju uspať.

juska3
29. apr 2010

Dobre ranko 🙂 konecne sme spali celu noc, vlastne este stale spi, to len ja som skor vstala lebo ideme dnes k alergologicke, vcera som bola pre vysledky, co mu minuly tyzden brali krv, tak viem konecne aj krvnu skupinu, co sa moja mama dost divila, ze nam to nepovedali hned v porodnici, ze dakedy to robili automaticky, hold casy sa zmenili a poistovne to uz nepreplacaju a pani doktorka mi este povedala, ze ma menej obrannych latok, co som sa zase divili ja, kedze je kojeny, takze to asi alergia bude a ja tipujem aj na co, len som zvedava ako to dnes bude prebiehat a co nam predpise lebo vraj testy sa takymto malym detom nerobia.

Asi styri noci dozadu sa budil a plaaac lebo bol hladny, mlady muz totiz akosi odignoroval vecernu kasu, vcera tiez, ale na dvakrat sme este skusili Pribinaka, tak ho nejak zjedol, tak bola aj kludna noc

rybca
29. apr 2010

Dobre ranko, kedze mi bolo zle od zaludka vcera vecer a zavrate a pretrvava to az doteraz, som nevydrzala a urobila test a bol negativny. Ale kedze moj "babsky prstenovy" test vychadza pozitivne, tak sa este nevzdavam, skusim zas o par dni...:(

mystery7
29. apr 2010

dobre ranko
U nas sa este sladko spi. Aj Mirko dostal na noc sirup, a aha ho ako dlho spi. Len ja opat netusim kde sa vzal v posteli 😅
Rybca, ja cakam do vikendu a uvidim. A ten prstenovy ako funguje?? To som este nepocula.
A mam otazku k tym koikom s pridavnym sedadlom. Aku to ma stabilitu, ked na boku je sedadlo + dieta?

rybca
29. apr 2010

Mys - to je taky, ze si das prsten na retiazku, alebo nitku a presunies nad brucho, ked sa kyva alebo kruzi si tehu, ak stoji, nie si..🙂)))))))))))))) Jak v materskej skolke..🙂 ale nejak mi to doteraz fungovalo, ale to moze byt aj moja psychika..🙂))))))

Nazivo som to nevidela, ale kedze to ma tieto ocenenia http://www.buggypod.com/home_awards.php , tak to asi nebude zle.

mystery7
29. apr 2010

vyskusam, aspon sa zabavim 🙂 potom ti poviem vysledok 🙂

rybca
29. apr 2010

ok...🙂 budem cakat...🙂

mystery7
29. apr 2010

az poobede, ked maly bude spat. Teraz sa nesmiem hybat 🙂 a ked sa on zobudi, tak to sa nesmiem zastavit 😀
Ja ked si cupnem, alebo klaknem, hned dojde ku mne za chrbat, postavi sa a nenormalne sa smeje. Nechapem to. Asi som smiesna zozadu aj spredu 🙂 teraz nosim po byte kratasy, tak mi oslintava cele nohy a tiez sa na tom dobre smeje 🙂

mystery7
29. apr 2010

este stale spi. Nechapem. Vcera bol nervny tak som mu dala nurofen ale nie celu davku 1,5ml

sssimi
29. apr 2010

Ahojte!
Mimi ja by som asi nevydržala 😀 Keď som zistila, že som tehotná, tak s mm si hovoríme, že až keď to doki potvrdí, tak to oznámime... Ai po 5tich minútach sme vybehli za našimi a o hodinu sme to boli oznámiť aj mm rodine 😀

Lady v 21 rokoch 4 deti??? No do riti.... Moja mamča nás tiež už mala oboch v 22, ale teraz je už iný trend. A aj keď bude mať v sobotu ešte len 42 a decká má obe odrastené a v podstate skoro "z krku", tak aj tam ma to nejako neláka. Ono to je asi tým, že ja som bola už od strednej taká "samostatná jednotka".... Takže od 15ky už o mne doma ani poriadne nevedeli 😀

borocka
29. apr 2010

mystery, aj moj patko sa zabava ked si klaknem alebo cupnem...dojde mi za chrbat a potom sa natriesta raz z jednej raz z druhej strany...bavi ho to...nahanacky a skrivacky🙂

mimi21
29. apr 2010

ahojte
rybca a kolko ti to meska?

mne sa velmi pozdava to pridavne sedadlo, aj mm, len ked videl cenu tak trochu zalomil rukami 😀