Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
30. apr 2010

Juska, no ja link nemam, ani neviem, ci su na nete...ale uz maju vsetko beznadejne obsadene...preto ideme my tak skoro, posledny volny termin 😖 ..tak ale snad uz bude teplucko

iinuska
30. apr 2010
mimi21
30. apr 2010

ufff, ozehlila som 6 kosiel, ja to strasne neznasam, preto to robim, len ked uz fakt musim
esteze mm nechodi do roboty v koseliach casto 😝

Ninka zaspala o 11, ked sa zobudí tak sa napapáme a pojdeme von, je krasne a teplucko 😎 😎 😎

iinuska
30. apr 2010

Adamko spinka od 10. Medzitym sa 2x prebral, ale este zaspinkal. Mojenko, dobre je zniceny. Neviem, ci s nim aj pojdem von. Ked len tak doma na dvor. Ved je tak krasne

kosska3003
30. apr 2010

ahojte vsetko najlepsie aj my sa pripajame s Marikou oslavencom my si este pockame hihihihi
Emilia Abrahomicova nie je majova ona oslovuje matky s detmi a kto hra farmvill 😀 😀

rybca
30. apr 2010

Ahojte, vsetkym oslavencom vsetko dobre..🙂))) .Stastne krociky do dalsieho rocika...🙂))

A uz som zacala spinit, takze sa k mimi nepridam..🙂 Teda skor ...:(

mimi - ono su to take vyrazky ako zimomriavka a zcervena to len ked ho dlhsie drzim tam, napr pri umyvani a tak.

jamaat
30. apr 2010

Ahojte. Voľáko nestíham.

Oslávencom gratulujem. Veď to onedlho máme aj májové stretko. 🙂

rybca, ak sa mu to objavuje po kúpaní, tak to bude mať ekzém ako aj Emka, nina a podobne. Po plávaní ho poriadne nekrémuj.

jamaat
30. apr 2010

nAkrémuj malo byť!

rybca
30. apr 2010

jamat - kremujeme ho teraz holtovym a aj po plavani som ho nakremovala, a nema to suche, len hrbolate

iinuska
30. apr 2010

aj Adamko ma atopicky ekzem, tiez kremujeme dokola

iinuska
30. apr 2010

u nas sa u spinka, dufam, ze to bude dnes lepsie, malemu som dala prvy krat pod hlavicku vankusik

dnes si musim naliat sama, mm v robote, a Petko isiel na stavanie maja 😵

mimi21
30. apr 2010

iinuska mne v poslednej dobe nejako vinko neberie 😅

iinuska
30. apr 2010

no mimi, a s kym tu budem pit? 😀 😀 😀

luba142
30. apr 2010

ahojte 🙂

oslavencom VSETKO NAJLEPSIE 😉 😉

nam vychadzaju dolne prve stolicky uz je ich aj cez dasienka vidno mame tam take kopce navrete chudatko male

mimi- nemusis sa bat ako zvladnes 2 deti ono to vyplynie zo situacie, teraz budes 9 mesiacov nad tym rozmyslat a potom sa to narodi spadnes do topho tak akoby si mala 2 odjakziva 🙂 🙂

kosska3003
30. apr 2010

no tak aj my uz spime pol hodinky zaspala hned ako som ju polozila bola k.o lebo nespala dva krat a ucime sa chodit uz robime kroky ked ju drzim za rucicku tak mala toho dost dneska a bolo tak krasne ale od zajtra sa to ma zhorsit ☹ ☹ tak moc sme si to neuzili ale hadam pride pekne pocasie este ani leto nezacalo 😀

iinuska
30. apr 2010

Peto meska. Mal byt o 9 doma....hm

ladywitch26
30. apr 2010

mimi, vidiiiiis, teraz ma napadlo, ty si tu stale vinko popijala... ja som popijala bacardi, a v oboch pripadoch sa hned potom zadarilo. nemala si aj pred ninkou take "vinne obdobie"? 😀

ludmilabb
30. apr 2010

ahojte, dodatocne gratulacie oslavencom
mne Sofia cez den spava iba taku hodinku a pol dnes bola bohovsky nervna a aj teraz ked zaspala uz raz som k nej bezala co plakala, to bude uzasna noc

lubi pekne si to napisala, ze 2 odjakziva 😉

iinuska aj ja kremujem malu mastami aj 3x denne cervene flaky zmizli ale vyhadzana je stale ☹

ludmilabb
30. apr 2010

ja Sofii tiez poviem no-no niekedy zaberie inokedy ju musim zobrat prec ale to je este vacsia sranda obcas posluchne a odide ked ju zavolam, po plienke som jej este netapla a po latkovke by to bolo ozaj len symbolicke ale naholo ju tapkam z chuti od radosti ale tie jej dva "cesnacik" su take chutne 😀 😀 😀 suslat nesuslem ale hovorim detsky papa, hami hami, mnamiky, moja baba ale to ide nejako samo od seba

ladywitch26
30. apr 2010

ludka, ja mam tiez par vyrazov detskych. napr. stanka by asi sotva povedala lopta, tak to volame guli-guli. aj ked stanka skor guji-guji. no a mame jednu s macom pu, tak ked chcem, aby mi ju doniesla, tak ju poslem doniest maco guli-guli. esteze nam tu dookola nerozumeju 😀

luba142
30. apr 2010

Ludka predsa vravim zo skusenosti tiez som cele tehu rozmyslala a potom mi to ani neprislo ked sa mala narodila 😉 😉

nasa mala sa hrabe za mnou aj na wc, ked tam sedim tak ma zdura prec a chce sa pozerat ako sa splachuje 😀 😀

zuzkad
30. apr 2010

ahojte 😅 😅

ja som si odmakala vcera aj dnes, ale aspon si mozem povedat, ze mam vsetko supeer ciste ...svokra si vcera isla na celodenny vylet, tak som si uzivala samotu a v klude som si zacala upratovat cely byt...postupne vsetko, len okna som neumyvala...prala som asi 5 varok. Nicolasko bol supersky pomahal mi pradlo triedit, potom vysaval so mnou, stihol si aj granolu pre psa dat...zem so mnou umyval a este aj varil so mnou 😀 😀 potom sedel pred prackou a sledoval ako sa toci...dnes som este upratovala moju velku gala skrinu...mala som co robit, ale aspon v nej mam cistucko a prehladne...stihla som aj bublaninu vysnovo-jahodovu spravit...skoro cela uz je aj zjedena 😀 😀 som sice unavena ale spokojna, ze na vikend mam pokoj...teda s upratovanim...len varit nieco budem 😝 😝 len neviem co.

Dnes sme mali velky den, Nicolasko sa nam oficialne vykakal do serblika...potom stale ukazoval a pozeral nan co tam spravil...nooo a nestihla som a aj si prsty namocil do hovienka 😀 😀 😀 tak som rychlo isla maleho umyt...zabava velka...akoby si nasiel plastelinu 😀 😀

Riadne ste to tu popisali, budem musiet si vas precitat, ak este budem vladat 😝 😝

luba142
30. apr 2010

zuzka to sisi riadne makla teda

nas caka zajtra balenie lebo v nedelu po obede nam tatino odchadza na 3 tyzdne prec ☹

zuzkad
30. apr 2010

Lubka ja ked som sama doma tak ja si upratovanie uzivam...pustim si hudbu na plne gule a spievam a upratujem 😅 😅 ...ja si vzdy hovorim, ze ked upratujem tak sa pohybujem a ked sa pohybujem...chudnem 😉 😉 😉
fuuuu 3tt to je riadne dlho...mne ked ide ten moj len na nejaky den ci dva prec do Prahy na sluzobku tak smuuutim...3tt to je dooost 😢 😢 ...ale budes tu mat naaas 😉 😉 😉

ladywitch26
30. apr 2010

zuzka, ocuvaj, nechces aj mne prist poupratovat, ked si taka akcna? 😀 😀 ja nemam upratane cely tyzden. ale kaslem na to. pridem z roboty, tak sa akurat tak najem, chvilu si oddychnem, nakrmim stanku a ideme vonku. a ked prideme dnu, tak to nie je sanca pri nej nieco robit, to by som ju musela uviazat. este tak poprat a vyvesit pradlo sa pri nej da, inak nic.muz cely tyzden vozil zeminu na zadny dvor, aby sme mali travnik, takze ani na malu mi nemohol dohliadat. a tento tyzden taham aj sobotu, dokonca az do piatej vecer. takze kaslem na vsetko. mozno ak sa mi bude chciet, tak v nedelu pozehlim, ale asi sa na to vydlabnem, lebo vecer idem zasa do roboty. nastastie v pondelok mame sviatok, tak mam volno. zide sa. chcela som aj okna umyvat, lebo boli z toho sopecneho prachu, ale dnes lialo, tak to vsetko super pozmyvalo. 😀 tak som sa radsej hrala so stankou. co mame ten hraci hrncek, tak uz vie pekne vkladat spravne tvary do tych otvorov. sa jej to dnes darilo, tak bola taka stastna. 😅 a tiez nam idu zuby, nastastie nemame nejake extra priznaky, teda az na zapalenu ritulu, lebo hnackuje. ale spodna dvojka jedna je uz prerezana, tak to hadam rychlo skonci.

luba142
30. apr 2010

zuzka ani mi nehovor doteraz bol prec max. tyzden takze to bude krute

a upratovat sa ani mne nechce lebo mala mi za patami roztahuje zasa takze nejaky velky poriadok u nas dlho netrva ja som rada ze vobec nieco pri nej navarim 😝

rybca
30. apr 2010

Ako vas citam, tak som rada, ze nie som sama, ktora nema casupratovat, aj ked teraz je to uz lepsie, ked mozem maleho vypustit na dvor, tam sa aj sam pretmoli, len obcas musim na neho kuknut ci nerobi skazu...🙂

ladywitch26
30. apr 2010

rybca, ja malu na dvor samu v ziadnom pripade. za prve, muz musi najskor branku na schody spravit, lebo to by mala dlhy pad, a za druhe, strasne ju fascinuju ruze a ostatne kvety, co mame. bud im listky obsklbava a bojim sa, ze by ich aj zuvat zacala, lebo akonahle najde niekde papier alebo kusok kartonu, tak v momente zuje.

zuzkad
30. apr 2010

Lady keby si nebola tak daleko, aj by som prisla 😉 😉 😉
ja neupratujem kazdy den, praveze si to odkladam a odkladam a potom naraz urobim velku generalku a mam pokoj zas 🙂 ja nemam problem s malym, kedze on zboznuje objavovat nove veci a lozit kade tade a ked upratujem chodi za mnou a snazi sa ma napodobnovat co robim ja ....pravze sme si to obaja uzivali pri upratovani, ked som prezliekala postelne hodil sa mi do tej kopy pradla a besnil sa ...schovaval sa a ja som ho hladala...pri vysavani mi taha kabel a ja ho nahanam s vysavacom, co miluje a rehni sa, pri vareni ma svoj hrniec a varesku a vari so mnou...atd atd ...cize ja si porobim co treba a on je stastny co vsetko zazil pri tom 😀 😀 ...dokonca mi aj pradlo pomahal vesat, co som povesila on stiahol na zem 😀 😀 no a po obede zaspinka ja si dorobim co mi zostava a potom sup sup von ...kedze chodi spavat neskoro cca okolo desiatej tak sme vonku aj do osmej vonku, cize nemam pocit, zeby som ho zanedbavala 😅 😅 😅 ...

rybca booze co by som dala za to keby som mala dvor alebo zahradku...alebo aspon balkon, ale my nemame nic z toho ☹ ☹ ale zas chodim vencit psika a maleho bravam zo sebou, cize sa vetrame pomerne casto 😉 😉

Lubka hore hlavu...ubehne to neboooj 😉 😉

rybca
30. apr 2010

tak my mame len trosku vyvyseny prah a to zvlada bravurne a na zahrade mame zatial len male redkovky, kaleraby a paradajky, muskaty a ine okrasne mam vysoko, to nedociahne, a aj tak ho skor zaujima strk, ktory je nakopeny v prostriedku, chceme sa ho zbavit a tiez dat travu, no a pravdaze byva v pieskovisku a nahana sa so psom..🙂 teda Dharma pokojne lezi a Matko sa chce k nej tulit..🙂 Len ona mu vzdy zdrhne..🙂