Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
14. máj 2010

Inuska veď máme riadne deti doma.Nie len také princátka so slnečníkmi 😀

bambi7
14. máj 2010

inus ten krem je husty poriadne ale to telove mlieko neviem ja ci ho mas... alebo ten krem na tvar a ruky....

borocka
14. máj 2010

simi, no veru....je velmi prespekulovany a aktivny. stale musi nieco vymyslat. mamina ma ukludnuje ze je to chlapec, a preto je taky...ale po pravde, je mozne aby sa tak skoro prejavovalo ze je to chlapec??? ja o mozem denne porovnavat s neterkou, ta je o 8 mesiacov starsia, tiez sa mi zdala aktivna, pozorna, vsimava......ale pato ju prerasta o 1000%. to sa neda porovnavat. ona je dobra, poslusna, sice santiva ale rozumna a pozorna. a ani v jeho veku nebola ina. ovela kludnejsia. a pato uz teraz v mnohych veciach ju prekonava co sa tyka aktivit a vymyslania blbosti.
ona nikdy nevytahovala kluce z dveri, nehrala sa s videom a dvd, neotvarala ruru,nezapinala plyn na sporaku, neotvarala branku, netrhala listy kvetom, a on to vsetko a este omnoho viac vyvadza.

ked mu nieco zakazem a ma dobru naladu, tak o 5 minut pride, pozera sa na mna, usmieva sa a robi presne to co som mu zakazala, ja za nim vystartujem, on sa zasmeje nahlas a uteka co mu nohy stacia. ale ked ma zlu naladu, tak ostane stat a zacina rev a zlost ak mu to zakazujem

bambi7
14. máj 2010

ssimi 😀

sssimi
14. máj 2010

Bambi mne sa skôr v noci Sarah pýta. Ona je hore každú chvíľku, tak len stepujem.
My spálňu máme, ale tam chceme nechať detskú izbu, lebo je väčšia. My budeme mať takú mini spálničku 3,60x3,60m no a len posteľ máme 2x2m + by sme tam chceli aj vstavanú skriňu 😀 Snáď sa tam bude dať prechádzať 😀

luba142
14. máj 2010

no mne zacala Barborka vecer akosi vrieskat. Vzdy zaspala sama, ale teraz co je moj prec tak posledne dni ked ju ulozim a odidem zacne plakat a ja sa vraciam a ukladam ju naspat lebo ona stoji a reve, uz som musela aj pri nej sediet aby zaspala, no len na to ju nechcem zvykat, dnes som jej nechala odostretu zaluziu aby islo svetlo a zaspala

bambi7
14. máj 2010

ssimi vsetko sa da.....my sme dali tiez domke naj izbu v byte je tam ako kralovna 😀 aj vtavanu skrinu ma celu pre seba 😀 a ja sa delim s mm 😀

bambi7
14. máj 2010

no domka zasa cez den vystraja a nie a nie spat vecer ked zaspi pohoda spi sama ,,,,,,ale cez den 😒 no neva

sssimi
14. máj 2010

Boročka to nemôžeš porovnávať. Už len z dôvodu, že je to dievčatko a chlapec. Ja som bola úplne kľudné dieťa a môj brácho ako z divých vajec. Trieskal sa o zem pokým ja som sa hrala. My sme ako oheň a voda až do teraz a to sme súrodenci.

luba142
14. máj 2010

simi ze mini spalnicku 😀 , my take mame aj decku aj spalnu a dokonca aj kuchynu, len obyvku mame 3,5- 5,5 m. V spalni mame postel 1,60x 2m vstavanu skrinu, nocne stoliky a aj postielku a v pohodicke

iinuska
14. máj 2010

simi, tak nejak 😀

bambi, mame to telove mlieko a v pohode sa rozotiera. Nie je huste

lubi, aj u nas je teraz taky problem so zaspavanim. Adamko sa musel ukludnit pri kojeni a tak aj zaspal

sssimi
14. máj 2010

Lubka začína sa naviazavať. neboj keď príde mangel ono sa to vráti do starých koľají aj keď nie hneď.

Bambi no aj my necháme Sárke 3 obrovské skrine a my sa dvaja budeme musieť poskromniť. 😀 Čo pre tie detičky nespravíme... No ale šak ak ma ten môj nasere, tak ho vysťahujem k malej 😀

iinuska
14. máj 2010

aspon sa v tych bytikoch nemusite dlho hladat 😀 😀 😀

bambi7
14. máj 2010

ssimi my mame podobnu spalnu ako vy a mame tam aj stavanu skrinu a pohoda 😉 neboj bude to ok aj tak tam len spime
a domka ma 4X4.....16m2 a zatial staci 😉

luba142
14. máj 2010

simi je to pravda uz nechce ist na ruky ani mojej mame co jej pred tym problemy nerobilo , stale sa lepi len na mna , ked dojde mm tak by som sa mala aspon na tyzden odstahovat mimo domu 😀

bambi7
14. máj 2010

no inus super tak skusum to mlieko dakujem 😉

no ssimi 😀 neboj mala bude mat raz tolko veci ze keby si tvojho nastahovala k nej tak nema sancu ani ponozky tam dat 😀

bambi7
14. máj 2010

inus to hej aspon sa v bytoch moc nenabehame 😉

iinuska
14. máj 2010

dievcence, idem ja do hajan. Dobruuuu

sssimi
14. máj 2010

Lubka len ja tam už postieľku nenarvem. Posteľ má 2 metre, vstavaná skriňa min 60cm. a to píšem vnútrorné dĺžky. T.j. nejaký necelý meter na prechod tak cca 70-80cm. To by mm musel potom cezo mňa vstávať 😀. No a ešte mame nočné stolíky a riadne veľký radiátor. Čiže ak bude druhé mimi tak budem musieť manžela vyťahovať 😀

bambi7
14. máj 2010

sssimi neboj my to mame podobne a pohoda aj tu vtavanu tak ako vy a da sa 😉

bambi7
14. máj 2010

ssimi no a tvoj bude rad ze bude cez teba stavat neboj 😉 😀

bambi7
14. máj 2010

no idem aj ja hajat tak pa babulky a dobruuuu noc

sssimi
14. máj 2010

Inus dobru.

Bambi aj Sarah zostala 4x4 😀 A s tými vecami je to pravda 😀

Lubi Sarah je na mňa takto fixovaná snáď od narodenia. Už ako miminečko všetkým plakala len mne nie a doteraz keď príde ktokoľvek okrem mm tak sa mi schovávava za "sukne" a štverá sa po mne.

sssimi
14. máj 2010

Dobrú nocku kočky. Ja idem nos fukať 😀

rybca
14. máj 2010

Borocka - to by som chcela vediet tie tvoje modelkovske miery..🙂 Ja ked som mala 90-60-90, mala som 60 kil a to som rovnako vysoka..🙂

My zajtra ideme do Den Haag nakupit kofolu a vineu a ine slovenske maskrty na Matkovu oslavu narodenin..🙂))) Uz sa tesim..🙂 Bude to sice strasne predrazene, ale tak tu je to exkluzivita..🙂)

mystery7
14. máj 2010

ahojky
Ja mam 163cm a najlepsiu postavu som mala ked som vazila 55kg. Ked som koncila strednu mala som 45kg a bola som naozaj vychrtlina.
Tak nam sa konecne dnes predral 3.zub huraaaaaaaaaa snad to uz pojde ok

mystery7
14. máj 2010

ja mam pre maleho krem 50 z dm a je riadne tuhy. Mirko ma rucky tiez poriadne cierne 😀

mystery7
14. máj 2010

kym som vas docitala, tak ste odisli.
U nas su tiez paradne hysaky na dennom poriadku.

Borocka: neide o to, ci je dievca, alebo chlapec. Deti su neporovatelne, kazde ina osobnost, ine prednosti, ine danosti.

mystery7
14. máj 2010

ok, idem spat.
Uzatvaram to dnes ja?? 😀

dannynka
14. máj 2010

mys nieeee 😀 😀 😀