Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
14. máj 2010

anoooooooo 😝

dm1
14. máj 2010

nieeeeee 😀

mimi21
15. máj 2010

no ahojte
tak posledne dni mi je fajne zle, sice nezvraciam, ale je mi statocne zle, neviem do seba nic dostat 😒
katastrofa, najviac mi chuti suche pecivo 😀 tak aspon usetrime 😀
ani sem uz nejako nestiham viacej chodit, vecer som totalne KO, ale aspon si vas potom rano precitam 😉

mystery7
15. máj 2010

ahojky
Tak vcera som si poriadne nadaval, ze som isla spat taw neskoro 🙄 budicek bol o 7 🙂 noc zase super, snad mu to uz ostane 😉

mystery7
15. máj 2010

mimi, chudatko, aj ja som bola na zaciatku tehu totalne unavena a zaspata, prejde to 😉

jamaat
15. máj 2010

Ahojte. U nás noc nakoniec nebola úplne najhoršia, aj keď sme o štvrtej ráno odsávali sople vysávačom 🙂 Dúfam, že jej to rýchlo prejde.

mimi, drž sa.

borocka, mys, jasné, že už teraz sa prejavujú dievčenské a chlapčenské sklony. Chlapci sú vo všeobecnosti väčší šintri a borockin Paťo zjavne patrí k tým najväčším. Samozrejme, že sú aj výnimky. Ale Emka napríklad už teraz prejavuje sklony na parádenie 🙂

jamaat
15. máj 2010

Inak nechápem - u nás je úplne jasno. Chcela by som ísť von. Ibaže Emka už teraz vyzivuje, kým sa najeme, tak aj spať pôjde. A vidím to tak, že keď sa zobudí, tak už bude zase zamračené.

borocka
15. máj 2010

bre ranko, my sme mali budicek 6:20,ale vstaval s dobrou naladou, ale bez ranajok. posledny tyzedn pocas celeho da zje len tanier polievky a vypije dve flase mlieka. vsetko co mu ponukne odmieta, teda az na piskoty a chrumky.... radia mi ze by som ho mala nechat vyhladovat, ze dostane rozum, ale bojim sa, radsej mam vzdy pri sebe par tychto pochutok, nech zje aspon daco...aj ekd za jedlo sa to nerata 😖 .

rybca, tak ak sa modelkovske miery rata iba tych slavnych 90-60-90, tak to nemala.....mozno tak v prvom trimetry tehu, ked narastli prsia 😀 ....lebo prsia mam normalne 83, pas 57 a boky 80.... ziadna slava.

mystery, jamat, ved ja viem ze ukazovatel nie je len pohlavie, ale urcite to ma co to povedat do povahy dietata. ked ja by som tak velmi chcela dievcatko!!!!!!! kupovat saticky, cesat vrkoce, zapinat sponky......a tento moj je kazdy den ufulany za usami. ved ja si ho lubim nadovsetko, ale ked idem do obchodu tak si len zelam aby bol dievca a mohla som mu kupit vsetky tie krasne vecicky. chalanske take pekne nie su ☹

opalovaci krem mam este z minuleho roka niveu 50+, ale zatial nepouzivam, patrik je slnkovzodrny 😖 . celu zimu bol biely ako stena, teraz ho trochu chytilo do lic,ale to je cele. kratasy som zatial vytiahla len raz a kratke rukavy sice parkrat mal, ale efekt nulovy. mohlo by ho chytit, aspon by mal zdravsiu farbu.

jamaat
15. máj 2010

borocka, ja zase keď niekedy vidím chlapčenské veci, tak mi je ľúto, že nemôžem kúpiť, lebo sú také bohovské frajerské. A pre dievčatá drvivá väčšina ružových.

Emka má už aj teplotu, teraz spinká.

iinuska
15. máj 2010

Dobre ranko
za nami je jedna z tych lepasich noci. Do polnoci bol hore 4x, o polnoci som dala Panadol a spinkal do 5. Potom este kojenie a spinkali sme do pol 8. To bol vykon. 😵

jamaat, a co, na Emku nieco lezie?Ona tusim este ani chora nebola

borocka, opalovanie nieje zdrave 😎

iinuska
15. máj 2010

inak vcera som dala Adamkovi 1x hovadzie masko, ale zo sklicka. Zo sklicka jedol 1x, ked neratam spenat, z ktoreho ho po 3 lyzicke naplo a koniec. Masko mu islo, spapal asi 200 g, to bol 220 g poharik.. Ze nech si trosku zvykne aj na taketo, ked pojdeme na dovolenku, tak mu tam nebudem kazdy den vyvarat. Chcela som kupit aj nieco s rybou, ale nemali

katarinka1986
15. máj 2010

borocka aj ja som velmi tuzila po dievcatko ☹ ked idem do obchodu (napr H&M) kupit nieco drobcovi tak 3/4 detskych veci su pre dievcatka a chlapci si veru nemaju z coho vyberat........no snad sa to na druhy pokus podarí a bude Natálka 🙂 ale to este tak najskor za 3roky..........
nas drobec tiez nechce bohviejako papat,ale vcera mu napodiv velmi chutil ten ryžový nákyp 🙂 nesladila som ho nejako velmi,len tak jemne a ako ovocie som dala ananasy z konzervy 🙂 rozmyslam co dnes,asi nejake mäsko.............

iinuska
15. máj 2010

no nic teda, idem ja varit

ludmilabb
15. máj 2010

my sme hore od piatej, parada ako vzdy cez vikend buntosi a to si chcel mm pospat po narocnom tyzdni 😝 vydrzala som byt so Sofiou hodinu a pol v spalni ale uz sa nudila
v noci mi mravcala na prsniku uz som z toho vynervacena kojili sme sa 3 ci 4x a furt pistala ja uz neviem co to znamena, co jej vadi
mne Sofia tiez strajkuje s jedenim a je jedno ci je to zelenina alebo ovocie, kedze rada chrumka tak som jej vcera aj dnes dala jalbko do ruky a celkom sa v stolicke skludnila a hryzkala aj banan jej tak davam a zje ovela viac no ake finty ja musim vymyslat na nu
ja urcite Sofiu nebudem vystavovat priamemu slnku, ziarenie je svinstvo a kaslem na peknu hnedkastu "zdravu" kozu radsej nech je biela ako si potom byt hlavu o mur to slnko co byvalo pred rokmi bolo ovela slabsie, ozonova diera sa zvacsuje a ziarenie prenika na zem stale silnejsie a opacnym smerom to nepojde ☹ lebo ludia su lahostajni vocu zivotnemu prostrediu 😠

sssimi
15. máj 2010

Ahojte.
Mne sa dáko nechce zlepšiť nádcha. Mám pocit, že každý deň je to horšie. Ale Sarah je už za to na tom lepšie. už jej je len na hlase počuť, že ešte trošku hlieni. Takže cibulový sirup zabral perfektne.

Ja aj s mm sme moc chceli dievčatko, tak sa nám to aj podarilo 😉 Inak už týždeň mi mešká mrcha 😅 Sarah bude mať možno k rôčiku ďalší darček 😕... A to som si už odložila korunky na DANU 😅 No veď uvidííííme ako povedal slepí 😀

sssimi
15. máj 2010

Ludka veru ani ja nebudem vystavovať Sarah slnku. Krémy mám nakúpené a aj letné širáčiky. Aj keď má super pokožku po mm, tak si myslím, že na opalovanie má ešte čas miminečko moje 😀

ludmilabb
15. máj 2010

sssimi u nas to bolo pol na pol ja dievca, mm mi tvrdil ze to bude syn no a skoro ma presvedcil o to vacsia bola moja radost ked mi doki oznamil ze to bude krpana
takze cibula zabrala aspon ze tak 😉

mystery7
15. máj 2010

my sme vyuzili pekne pocko a boli sme sa a 2 hodky prejst. Teraz uz spinka, ja si idem tiez schrupnut.
Ja som chcela chlapceka a mam chlapceka. Rada ho obliekam a v tescu maju kopec frajerskych veci na chlapcov. Je to moj Kricko 😀
Mirko je uz od slnka chyteny, ale nie cielenie, nemienim ho opalovat. Aj na dovolenke bude cez obed spat na hoteli.

mystery7
15. máj 2010

simi na nadchu si skus vziat fenistil, odpuchnu ti sliznice.

jamaat
15. máj 2010

iinuska, Emka len raz mala sople, potom šiesta choroba, no a teraz soplí a teplotu má. Dala som jej sirup a chcela uložiť spať, lenže ako jej teplota klesla, tak ožila a teraz sa hrá 🙂 ..............Ktovie, či je to zo zubov, či prechladla, či vírus chytila.

rybca
15. máj 2010

My mame idealny stav..🙂 Matko vstal o 7,15, dostal mliecko, uz ho sam pije v postielke, potom este zdriemol, obed o 12.30 a teraz uz 2 hodinky spi..🙂)) kiezby to tak uz bolo stale...🙂 Len v noci by sa este nemusel budit..🙂

iinuska
15. máj 2010

ahojte, my sme boli s kamoskou vonku, ale taky studeny vetrisko fuka, ze po hodine sme prisli domov. Adamko mi ani vonku nezaspinkal, tak som ho uspala teraz v golfaci. No a susedia oproti rozbijaju beton, tak ma ide slak trafit 😠

mimi21
15. máj 2010

ahojte
my sme dnes boli cely den u svokrovcov, boli sme s malou skoro cely den von, az kym nezacalo prsat, asi o 5
ja uz mam upeceny korpus na tortu, zajtra mame taku mensiu oslavu, rano urobim este krem na tortu a potom ozdobim
rozmyslala som ci na poslednu chvilu neurobim potahovanu, ale necitim sa na to 😅

a podarilo sa nam vyriesit problem s vrzgajucou postielkou, mm podotahoval srouby a uz nevrzga 😉

mimi21
15. máj 2010

baby ja mam chute - cista ryza s kyslymi uhorkami 😀 😀 😀
a dnes mi nebolo zle, asi to bolo aj tym, ze som bola cely den na vzduchu, vonku

iinuska
15. máj 2010

my uz spinkame, aj vecera je uz za nami

mimi, aj tvoj sikovny manzel pozera hokej?

ludmilabb
15. máj 2010

mne Sofia chudi spavat najnovsie o pol deviatej, krasne si to posuva 😝
a zabudla som napisat ze mame prerezanu hornu jednotku, haleluja 😀

mimi dobru chut 😉

iinuska
15. máj 2010

ludka, a Sofi uz lepsie spava? Tusim aj cez den ma len jeden spanok, ci?

ludmilabb
15. máj 2010

iinuska len jeden, spava v priemere hodinu az dve dnes sa zadarili dve a pol hodiny
v noci mi ale reve na prsniku uz nemam dost mlieka ale neviem co mam robit ☹

iinuska
15. máj 2010

ludka, uf, tak ja mam este stale dost mlieka, uz som aj UM chcela skusit, ale neviem...No asi budes musiet skusit dat UM 😒
inak neviem, ale dnes ma meniny Zofia, oslavujete meniny? 😅

mystery7
15. máj 2010

ludka a pijes vodu pred spanim?? Ja vypijem aj liter. A cez den caj na kojenie (rano a vecer) pijem.
Poobede som mala rande s kamoskou a po hodke zacalo prsat, tak sme isli k nam a tu sme boli2 hodky. Nase deturence vyrevovali ako choral aj na prechadzke, raz jeden, raz druhy 🙄 dvojka na pohadanie 😝