Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
16. máj 2010

Ani Emka sa nevie pod nohy pozerať, ide hlava-nehlava.
Mali sme zase riadne hysáky pred spaním, a to spala len raz dnes, hore je od pol jednej, oči si šuchlila už od piatej. Ešte aj fenistil som jej dala na sople, takže mala byť utlmená. Ale ona nieeeeeee! Už mi zase nervy uleteli, horko-ťažko som sa ovládla a uhladkala ju nakoniec na spánok. Keby sa pri tej postieľke aspoň pohodlnejšie sedelo. Ale platničku mi ide odrapiť v tej polohe. 😒

ladywitch26
16. máj 2010

borocka, nie si sama, co ju bude socialka nahanat. uz nam spala pri krmeni, museli sme obidvaja pri nej kvacat, lebo inak pistala, ale o dve minuty sa prebrala a cula ako rybicka. tak zacala behat po izbe, natahovat sa s vysavacom a stihla sa tak svacnut o roh postele, ze ma riadnu modru hrcu na cele. takze teraz uz nehrozi ju ulozit spat. pockam aspon hodku a pol, dufam,ze nebude vracat, lebo fakt nemam chut letiet s nou na pohotovost s otrasom mozgu. 😖

ludmilabb
16. máj 2010

ahojte, my sme mali dnes na navsteve svokrovov tak normalne ze cucam alkohol ze fernet v cokolade potroske, uuuu ale riadna sila to je 😅
Jani velmi by som chcela vidiet beziacu Emku k zachodovej mise 😀

lady Stanka je poriadne cislo! hadam to zostane len pri tej hrci

borocka
16. máj 2010

lady, ani nehovor....nam sa snad kazd den nieco podari a vzdy zarucene trafi hlavu....ale zatial ziaden dosledok z toho nebol...pomaly si myslim ze deti su na pady prisposobene. zrejme maju v sebe nejaku zakodovanu spravu, pretoze keby ja tolko padam a udieram sa co on, tak zrejme ma uz pochovali.
ale ked uz sa mu neico prihodi, tak ho len utisim a vecer mi rychlejsie zaspi. jeho taketo urazi viac vycerpavaju,alebo skor ten plac.

ludmilabb
16. máj 2010

borocka mne Sofia mravci za mensie nehody tak som zvedava ked sa jej podari zo stoja niekde zapikovat to bude kalamita 🤐

mystery7
16. máj 2010

no u nas tiez uzasny vecer. Pred kupanim sedel na nocniku, ja pri nom, chytil hysak, potom zacal na nocniku nadskakovat, asledovalo moje nonono, opat hysak a nadskakovnie, az sa prevratil - spadol dopredu, totalny vreskot. V nocniku este nic nebolo. Vzala som ho na ruky, utisia, nic mu nebolo, len sa zlakol. Dala som ho opat na nocnik, opat hysak. Isiel do vany, tam si tiez poreval. Dala som ho do postielky, trochu sa ukkudnil. Urobila som vecernu kasu. Po 6 lyzicke koniec jedenia. Zacal si pchat prsty do ust a hned ho zacalo napinat. Vytiahla som mu nasilu ruku z ust a opat hysak. Skusila som mu dat este 2 lyziky, ale taky rev, ze mu kastieka von z pusy. Putoval do postielky a ja som zozrala 4 keksy na ukludnenie. Teraz spi. Chcela som si dat relaxacny kupel, ide nam zlta voda- ako vzdy v nedelu 😠 😠

mystery7
16. máj 2010

proste uzasne zakoncenie vikendu 😝
Uz sa tesim na zajtra. Ked bude tak liat a my budeme cely den zavreti dnu 🙄

ludmilabb
16. máj 2010

mys na nocniku ho prilis dlho nedrz ked vidis ze sa mu nepaci
mne sa dnes Sofia pokakala do plienky po vyse tyzdni a zase ked som bola s Blazikou von cize manzelovi len som vosla do dveri a psa strcila do kupelne ze ho idem obriadit a len krik ze tlaci tak som ju rychlo rozbalila a zvysok dorazila do serbla
no co ale cikanie nam do serblika ide vyborne 😉 no a zajtra budeme mat kopu pocikanych plienok uz vidim 😀

mystery7
16. máj 2010

ludka, bol tam asi minutu, ved on je uz zvyknuty. Ja ho tam necham len kym urobi co ma a beriem ho. Aebo 5 minut, to je max.
Dnes chcel nervacit, tak nervacil a hotovo. Ja sa mozem aj potrhat, aj ho hrackami oblozit, nezajem.

borocka
16. máj 2010

ludka, neboj, mala si zvykne na pady a ty tiez. pato dnes reve len ked do niecoho narazi a udrie sa. take bezne potknutia ze sa rozcapi na zemi si ani nevsimne, rychlo sa pozbiera a ide dalej . akurat ho ucim oprasit si kolienka a ruky....tak je niekedy na zozratie

jamaat
16. máj 2010

mys, pobavila si ma, aj keď tebe asi do smiechu nebolo 😅

Zvláštne je, že za ruku chodí Emka úplne o ničom. Kymáca ju, potkýna sa. A keď ide sama, tak pekne.

ludmilabb
16. máj 2010

mys ja som Sofiu 5 minut na serbliku ani nemala to je na nu strasne dlho aj na moje ruky 😝 my totiz nepouzivame klasicky nocnik ale taky "cinak" som zvedava ked usadim Sofiu na nocnik co bude robit, pochybujem ze tam obsedi

borocka ta predstava ze oprasit kolienka, rucky a ide sa dalej znie vyborne 😉

jamaat
16. máj 2010

Tehulky, aha! http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8510201&tab=0 ........má aj iné krásne tehotenské veci, ja som mala od nej svetríky.

dannynka
16. máj 2010

ahojte
akurat som písala do temy stretnutie majoviek ze ani my nepojdeme ☹ kedze mam zas obe deti choré ☹

jamaat
16. máj 2010

danny, to dovtedy neplánujete vyzdravieť??

dannynka
16. máj 2010

Jani ja by som aj bola za ale moje deti to akosi nechcu vzdat...Domík ma este stale atb a dnes zacal zase kaslat,a Gabika mala dnes od obeda teplotu 39,3 tazezajtra navsteva dr to istí... ☹

dannynka
16. máj 2010

a nechcem to tu moc rozoberat ale su v tom este aj ine okolnosti.... 🤐 co nam nehraju do karát... ☹

mimi21
17. máj 2010

jamaat dik za link, dala som si tu tetu medzi oblubene, neskor urcite vyuzijem 😉

mne je dako blbo, picha ma v bruchu, vecer som ani zaspat nemohla 😒

jamaat
17. máj 2010

mimi, možno sa maternica rozťahuje, ja som to mala pri Monike.
Dobré ráno.

rybca
17. máj 2010

mimi - aj mna pichalo v podbrusku pri Matkovi, ako vravi jamaat - asi sa roztahuje maternica, ja som dokonca vedela aj kedy Matko rastie - z minuty na minutu prisla na mna taka unava, keby som lahla, hned spim...🙂

mystery7
17. máj 2010

ahojky
Konecne neprsi, len strasne fuci. Mirko spinka (mm nas rano prebudil. Super ma potesil 🙄 ) ja som uz oblecena a cakam na babytelocvik. Ideme nech sa obaja vyvetrame.
Jamaat no vcera to bol uzasny vecer, na odstrel. Dnes som mu kukla do pusy, kopec zubov sa tlaci ☹ aaaaaaaaaa

mystery7
17. máj 2010

kde ste vsetky? Spite? No ja som dnes totalne unavena.
Idem budit milacika a startujeme do toho vetriska 🙄

nikanika28
17. máj 2010

Ahojte, tak konecne mame vikendovu oslavu a navstevu za nami a byt prazdny.... S tortou som sa riadne zozierala 😝 😝 ...ale chutila dobre, to je hlavne 😀

juska3
17. máj 2010

ahojte kocky 🙂 aj my mame po oslave, prvykrat som si sadla tusim o pol5 a aj jedla, ale dobre bolo, takto cela rodina sa len na tych oslavach stretne, horsie je, ze ostalo este dost kolacov, co nem dobre pre moje kilecka, a to uz treti tyzden sa snazim sladkosti nejest a teraz toto 😅

my sme dnes rano boli zase na krv, dufam, ze nam uz konecne nieco povedia

nika, spravila si kraaasnu tortu 🙂

jamaat
17. máj 2010

Aj Emke brali krv, je trošku chudokrvná, ale zatiaľ je to bez liekov.

juska3
17. máj 2010

jamaat, my sme uz boli dvakrat kvoli alegii, resp. ma znizene obranne latky, a Emke z akeho dovodu brali krv? co jej bolo?

ludmilabb
17. máj 2010

ahojte, nam narodeninova oslava vychadza dost naprd ako citam kazdy ma oslavu skoro presne na datum narodenia, lenze kvoli stretku sme museli presunut oslavu az na druhy junovy tyzden, nabuduce musi byt stretko v juni aby to bolo vyrovnane
Sofia mala akurat riadny zachvat na prsniku, totalne kopanie, otvorene usta dokoran, dych ziadny len jazyk sa jej triasol -uzasny pohlad trosku som ju ponosila, zase prilozila a potom sa aj napila aj zaspala. Uz druhy den taketo stvara 😅

tu fuci poriadne, kym sa to vonku neskludni nikde nejdeme ☹

borocka
17. máj 2010

ladka, my mame narodeniny teraz v piatok a oslavujeme v sobotu. tortu mam objednanu, po znamosti. ta pani nam pecia aj na svadby, birmovky, krstiny....robi krasne a vynikajuce. ale je aj normalne zamestnana, takze dufam ze jej do toho nic nepride.
este jej mam dat vediet aky tvar a motiv som si vybrala, zrejme obdlznik a necham nam nakreslit vlacik.

u nas je pocasie na hovno. vcera celucky den prsalo, pato bol nervny,obstaval pri dverach a reval. pytal sa von. a dnes mame len 5stupnov, fuci ako na severnom pole a zatahnute. cakam kedy z toho burka pride. obliekat sa mi nechce, nemyslim ze ma zmysel ist von....isto by zas vybehol zakon schvalnosti.

zajtra ideme na rocnu prehliadku,som strasne zvedava. patko uz druhy tyzden neje, len 2x denne (to akoby nejedol vobec). co vam robili na rocnej? lenk lasika? vyska, vaha, ockovanie? alebo mu skontroluje aj motoriku, ocka, vyvoj chrbtice,slovnu zasobu???

kosska3003
17. máj 2010

Ahojte tak Marika spinka tak som tu na chvilocku varim sosovicovu polievku mala strasne lubi ale moc jej sosovicu nedavam len tu stavu zo zemekom
aj moja ma v piatok narodky a oslava bude v sobotu a tortu pece starka ja urobim stvrtok taku smotanovu zo zelatinou dam aj malej trosku

ludmilabb
17. máj 2010

no vidite ako vam to krasne vychadza a co my mame okolo toho problemov, kazdy z rodiny pocital ze ked ma Sofia buduci tyzden vo stvrtok narodeniny tak oslava bude v sobotu 29teho som to ani necakala 😅 a uz bol aj jeden termin dohodnuty ale muselo sa to cele posuvat o tyzden neskor tak to nebude velmi autenticke
borocka u nas je 9 stupnov a tmolime sa v dvoch izbach takze radosti