Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
17. máj 2010

Ahojte kocky,

chcem sa poradit este raz ohladom autosedaciek...viete o nejakej dobrej znacke ? Ake pouzivate a na co treba davat pozor ? Mam v tom strasny misung a kedze to nie je najlacnejsia vec, tak sa bojim aby sme nekupili drahe a nedobre 😖 😖

borocka
17. máj 2010

ludka, my mame sice tych miestnosti v ponuke 5, ale nie je to o nic lepsie vzhladom na patkovui narocnost 😖. pomaly to vzdavam a dovolim mu aj veci ktore bezne nemoze, len nech mu cas prejde a nech nereve

jamaat
17. máj 2010

No teoreticky by som mala tento víkend aj ja oslavu zorganizovať 🙂....tak aby som začala aj robiť niečo okolo toho, najvyšší čas.

zuzkad, my sme nakoniec vybrali Babysafe Comfort

mimi21
17. máj 2010

cafte
my sme boli dnes obzerat golface, aj sme uz vybrali ale kupime si pouzivany, novy e-e

zuzka ja mam romerku

sssimi
17. máj 2010

Ahojte!
Ludka z toho si nič nerob. Hlavne, že bude. Sarah má arodky 18teho a oslavu sme dali kvôli švagrovcom na 22hého no a samozrejme, aby to nebolo bez nasrania sa, tak práve tí čo si vybrali deň a všetko sa prispôsobilo im, tak tí neprídu 🙄 ... Ale už na to seriem. Mám 7 švagrovcov a príde MOŹNO len jedna. Takže už neriešim. Vždy si pozvem len moju stranu rodiny a im len oznámim kedy a kde sa to kona a či už prídu alebo neprídu nebudem riešiť.

Dnes večer idem robiť na zajtra smotanovú tortu. Len tak pre nás. Chcem ju spraviť takú peknú, tak dúfam, že sa mi podarí tak ako by som to chcela 😀

sssimi
17. máj 2010

Zuzi ja mám Recaro. Skús si pozrieť nejaké recenzie. Musím zistiť od susedky-chodí na nejakú stránku kde dávajú výsledky testov detských produktov.

sssimi
17. máj 2010

Zuzkad, tak táto vahrala test: MAXI COSI Cabriofix mit Easyfix (Isofix)-zatiaľ čo som čítala tak bola všade vychválená.

A tu máš ešte nejaké testy:

http://auto.rodinka.sk/index.php?id=73011

mimi21
17. máj 2010

baby u nas nekuria, mame taku kosu v byte ze az
malej som rano dala tielkove body, tricko s dlhym rukavom a este aj flisovu mikinu
a samozrejme pancusky a teplaky 😒

rybca mna neboli v podbrusku mna picha tak zhora, mm vravi, ze je tam zaludok, a mala by som mu verit, lebo ma skusku z anatomie 😀 sice za 3 ale ma !

jamaat
17. máj 2010

Mne nejako teplo zostalo, asi by som mala skúsiť radiátory, či náhodou tiež nekúria. ........Tak nekúria, skúsila som. Dokonca aj teplé ruky mám, tak to je záááázrak!

iinuska
17. máj 2010

ahojte 🙂
som sa sem konecne dostala, nesiel nam net kvoli pocasiu

mimi, vyhoda rodinneho domu je, ze si mozeme prikurit.

zuzkad, my mame romerku s isofixom

nikanika28
17. máj 2010

cafte, doobeda sme boli vonku a teraz zase kyda vonku....ma pekne stve to pocasie uz 🙄 . Cakam, kedy sa nam tu potok vyleje...
My este tiez nemame sedacku pre Klarku...a uz by bolo aj na case, zacina jej byt akasi tesna uz.
Borocka, my na rocnej prehliadke sme neboli ockovani..len ju popozerala, vaha, vyska, pozrela hlavicku, odmerala ju popocuvala, pozrela do krku..opytala sa, co vsetko dokaze, ci sa postavi sama a take tie veci okolo toho..tot vsio ...

iinuska
17. máj 2010

a zabudla som pochvalit Adamka, uz vyde pekne po schodoch 🙂

nikanika28
17. máj 2010

u nas sa kuri ....ale ja som tiez zimomrava...najradsej by som lahla pod perinu a spala 😅

nikanika28
17. máj 2010

inuska, tak mas sikovnika 😵 Klarka je taky macko maly nemotorny 😀 ...ale vlastne ked sme boli u svagrinej, tak tam tiez pekne vystvornozkovala po schodoch. Inac sa akurat vsade liepe, teraz po novom sa jej velmi paci, ked stoji pri stole, pusti sa a stoji len tak bez drzania 😀

iinuska
17. máj 2010

nikus, u nas leje cely den vkuse a do toho vetrisko 😠 No a spanok mi ani nespominaj 😔

rybca
17. máj 2010

Zuzkad - my sme kupili Maxi Cosi Priori SPS, da sa aj polohovat (ale to asi vsetky) a kedze Maxi Cosi radia medzi najvyhovujucejsie, tak sme si povedali, ze ked je jedna dobra, tak musia byt aj ostatne, vsak zaklad je ten isty, aspon sa nam tak zdalo a ta co bola testovana stala vyse 200 eur a ta nasa bola zlacnena na 95 eur

Mimi - tak to maternica nebude..🙂)))))))))) v zaludku ma nepycha, tak neviem co to moze byt..🙂

iinuska
17. máj 2010

nika, aj adamko tak, ze sa pusti, chvilku vydrzi stat a potom pomaly padne na ritku

zuzkad
17. máj 2010

dakujem za radu 😅 😅

takze nakoniec sme sa rozhodli .... http://www.hej.sk/baby/obchod/1095151/9-18-kg/r... pocula som, ze romer je dobra znacka a hlavna bezpecna....tak dufam, ze budem spokojna 😅 😅
inak na trhu je toooolko autosedaciek.---znaciek...podla mna autosedacky, ktore v testoch pohoreli by mali stiahnut z trhu a nemuseli by sme sa obavat, ze kupime nieco nekvalitne a malo bezpecne 😅 😅

Ja som uz zufala z toho pocasia, zima, prsi a je celkovo hnusne...mna boli hrdlo, smrkam a maly tiez uz je znudeny a chce ist von, stoji pri dverach a place a taha kocik a dava mi na javo, ze chce ist von....ale do toho necasu ho nechcem vziat, lebo strasne fuka..este by mi kocik prevrhlo 😝 😝 ani chudak pes nechce byt vonku...len si cvrkne a uteka domov 😕
dufam, ze uz bude lepsie...ale ako pozeram moju meteo stanicu tak v stredu bude pekne ale uz od stvrtka zase bude na nic 😠 😠

iinuska
17. máj 2010

zuzka, dobry vyber 😉 Aj Adamko sa pyta von, stale ukazuje na dvere a hovori papa

mimi21
17. máj 2010

zuzka aj my mame presne tuto, len inu farbu, aj dm ju ma 😀
a skus este pokukat, lebo my sme ju kupili za 180 a myslim, ze ju tak este niekde zozenies

mimi21
17. máj 2010

baby neviete co za znacka je espiro? myslim, ktora krajina...

borocka
17. máj 2010

inka, maly vyde sam po shcodoch? bez pomoci??? to aky sikovny!!!!a silny!!!
patko vylozi pryvu nozku a lavou sa snazi odrazit od zeme a dolozit ju na schod. ale nema dost stability.prekoti sa na styri a tak vylezie.

iinuska
17. máj 2010

borocka, hej,a to mame dost strme a vysoke schody do podkrovia. Esteze sme nechali aj dvere, lebo stale by tam lozil

jamaat
17. máj 2010

borocka, myslím, že iinuskin adamko vyjde po štyroch, ako aj tvoj Paťo. Adamko ešte nechodí 🙂

zuzkad
17. máj 2010

tak ste ma potesili, ze sme dobre objednali...cenu budeme mat dobru, budeme mat zlavu 😉 😉 cize nas bude stat cca 150€ 😉 😉 😉 tak sa tesim uz, lebo este sme pouzivali tu prvu autosedacku do 13kg kedze sme nejazdili casto a na dlhe trasy stacilo, ale na leto chceme ist do Ruzomberka a aj do Zlina do ZOO atd atd...tak uz musime mat velku autosedacku, aby mal maly pohodlnu cestu 😉 😉

mne sa posledne dni maly strasne rozchodil, ale len v izbe kde to pozna najlepsie, v chodbe, v kuchyni nechce ...ma este strach sa pustit a ist sam, neviem preco 😖 😖 ...schody nemame, cize netrenujeme 😅 😅

juska3
17. máj 2010

nika, iinuska, aj Alex tak stoji a potom sa pusti na zadok

dobra sprava, pozerala som pocasie a cez vikend by uz malo slnko svietit, teda dufam, ze bude svietit 🙂 lebo tento dazd a zima uz lezu na nervy

rybca
17. máj 2010

Konecne som nasla skolku v nasom okoli. Hodinova tarifa je 6,30, rocna cez 3 tisicky. Ako je to na SK, neviete? Chcela by som tam dat Matka aspon na par hodin. Kvoli jazyku.

mimi21
17. máj 2010

rybca co ja viem, tak kamoska plati v sukromnej u nas vo zvolene 50e, plus este nejakych 11 za anglictinu a tanecnu ale neviem ci je v tom aj strava
vsetko su to mesacne taxy

mimi21
17. máj 2010

inac dnes som chcela Ninke kupit zupan a ze 22 e 😕 😕 😕
sice bol krasny,a el taky hruby hunaty a ja to chcem k moru, takze zbytocny 🙂

rybca
17. máj 2010

mimi a nevies kolko hodin ma tam malu? tu je to na 11,5 hodiny denne.