Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
17. máj 2010

mimi, ja som Emke kúpila taký klasický froté župan s obrázkom v Lidli, asi 11eur stál. A teraz používa jazdený, čo nám susedka dala. A aký je nám dobrý aj na plávanie! 🙂

iinuska
17. máj 2010

zupan zhanam aj ja pre Adamka

sssimi
17. máj 2010

U nás som videla župany v detských obchodoch tak po cca 12€. Ja mám pre Sarah pončo a som veľmi spokojná. Nemusím navliekať ručičky, len šupnem cez hlavičku a využijeme určite aj narok. Ale aj tak jej ho dávam len na plávaní.

My máme krásne teplúčko-na dome 🙂 Práve pre toto som nechcela ísť bývať na bytovku, činžiak.... Keď počúvam ako sa chodia rodiny sprchovať k známim...aaaach jaj

jamaat
17. máj 2010

sssimi, to ani teplá voda nejde??

mimi21
17. máj 2010

rybca no klasika od pol8 do pol5 funguje skolka

a zupan mali dnes v alltoyse, ale mne sa velmi nepacil, taky tenky frote ale o nicom farba aj obrazok

jamaat
17. máj 2010

Krásna zábavka - pierko na potieranie. Šteklí s tým Denyho po ňufáku a rehoce sa. 🙂

mystery7
17. máj 2010

my sme boli na telocviku, bolo super, boli sme len3 deti. Potom sme sa tam zahrali v herni trochu a domov. Teraz sa vycasilo, tak vybehneme aspon na hodku vonku. Aj sa oteplilo, doobedu sme mali aj nanoznik.

sssimi
17. máj 2010

Jamat presne tak. Ani teplú vodu nemávajú tušim 2 týždne v roku. Neviem presne. No a teplo im pustia iba ak klesne pod nejakú teplotu vonku. My keď sme chvíľu bývali na prízemí na garsonke, tak tam bola taká kosa, že sa tam ani spať nedalo. Normálne pod perinou kosa jak hovädo.

mimi21
17. máj 2010

no a zabudla som napisat, ze ten zupan v alltoyse stal 6 e 😉

dm1
17. máj 2010

mimi ty si mala teraz na zaciatku aj negativny tehu test? lebo mne dnes doki predpisal antibiotika ale 3 dni mi meska tak som ich nechcela zacat uzivat ak by nahodou ale robila som si test a ani naznak druhej ciarky. to uz by mi muselo ukazat keby som bolo nie? neviem ci si mam tie antibiotika dat alebo nie 😖

borocka
17. máj 2010

dm, tak to ze ti tri dni meska nic neznamena....zvlast ked tehotna mozes byt len nejaky tyzden, dva....to ti test este neukaze.

lilkam
17. máj 2010

Ahojte dievcata. Som tu sice nova,ale dufam, ze mi aspon jedna z vas poradi. Mam taky problem: poslednu ms som mala 1.4.010 a po 2 tyzdnoch meskania som si urobila testy a boli negat., potom som isla k Dr. a ta mi robila usg a povedala, ze tam nic nevidi, ze uz coskoro by som mala dostat ms a pichla mi vyvolavacku agolutin...uz presiel tyzden a nic. myslite ze mozem byt tehu, aj napriek testom a tomu usg??? my by sme velmi chceli, no zatial sa nam nedarilo...myslite, ze to este nemohlo byt vidno na usg?? prosim poradte mi...

ladywitch26
17. máj 2010

dm, mne este v januari, co som uz bola 3a pol tyzdna tehu test nic neukazal, a dalsi, co som robila o styri dni neskor uz bol taky, ze ta tehu palicka bola hrubsia ako ta kontrolna 😀 inak ak si si neni ista, tak zbehni za dokim, nech ti da penicilinove antibiotika, tie sa aj v tehu mozu. inak aj keby si mala tetracykliny, tak do 17.dna od pocatia neskodia. az po 17.dni mozu mat mutagenne ucinky.

inak zajtra rano idem na sono, tak drzte palciaky, nech sa drobec ukaze, co je

dm1
17. máj 2010

baby dik tak este pockam. ale doki povedal ze mozem to brat aj ked kojim a ani na liekoch nie je napisane ze nesmu tehotne a dojciace ale chcela som pre istotu.... je to len antibioticky sprej do hrdla kde mam zapal. mne pri Matkovi uz na 5.den meskania hned nabehla druha ciarka tak teraz neviem...

lilkam - neviem ale na usg by tehu doki mal vidiet tak neviem ci mozes byt tehu. keby ti len test zle ukazoval tak jasne ale po usg neviem...

ludmilabb
17. máj 2010

dm presne ako lady pise mne pred rokom tiez test ukazal len jednu palicku bola som u doki s prechladnutim ci co mi to bolo ale kedze som vedela ze mozem byt tak som jej pre istotu povedala nech mi da take co sa moze brat aj v tehu a dobre som spravila 😉

lilkam neviem poradit

ludmilabb
17. máj 2010

ja poznam len Bioparox

iinuska
17. máj 2010

lady, tak teda drzim palceky 🙂 A ty tusim chces dievca, ci? Ozaj a ako reagovali doma na to, ze si tehulka/

ladywitch26
17. máj 2010

dm, ak mas bioparox, tak ten v tehu smelo mozes.

inus, hej, chcem dievcatko. 😅 a prekvapko az take nebolo, segra vynurala na FB, len si nebola celkom ista, takze nasi tak napoly uz vedeli

kosska3003
17. máj 2010

no ja ked som si robila test prvy krat tak negativny a tak som si myslela ze nie som tehu teda lebo mne meskavala mrcha aj 2 mesiace az mi tentak vravy ze ja som tehotna ze a ja nie co si ale mi to nedalo spravila som si test a boli // 😀

nikanika28
17. máj 2010

Baby, ja som bola na USG na preventivke, vtedy som uz bola tehotna, len som o tom nevedela a na Usg nebolo nic vidno, robila som si aj test a takisto negativny. Potom asi za tyzden sme isli na dovcu, hned rano, ako sme dorazili som dostala slabe kramy...takze som si bola 100%ista, ze tehu niesom..po dvoch rokoch snazenia som nemala ani najmensieho tucha, ze by sa to mohlo zrovna teraz podarit...po navrate z dovolenky mi bolo asi tyzden zle od zaludka, zase test, zase negativny...tak som sla doktorke, ze mam asi nieco zo zaludkom, nech mi nieco predpise. Predpisala mi lieky s tym, ze musim 100%-ne vylucit tehotenstvo, naco som je povedala, ze urcite tehotna nie som, ze som mala menzes a bola som aj na sone. Ked som si bola vybrat lieky, lekarnicka mi povedala, aby som si radsej kupila test, ci nie som tehu, kde som jej znova zopakovala, ze urcite nie som.Nakoniec som si ho predsa len kupila. Prisla som domov, ocurala papierik a lahla som si na gauc. Asi po hodine som sa zobudila, nachystala lieky a isla len tak pro forma mrknut test...a cuduj sa svete...svietili tam // 😵 Takze, nic nie je nemozne 😉

jamaat
17. máj 2010

Nika, dobrá story! 😀

ladywitch26
17. máj 2010

no tak toto by ani vo filme nevymysleli 😀

dm1
17. máj 2010

no tak ste ma potesili bodaj by to vyslo 😵

ano mam ten bioparox tak si teda dam! dal mi to kvoli kojeniu a vacsinou co sa moze pri kojeni je aj pre tehu

iinuska
17. máj 2010

dm, a co si chora?

dm1
17. máj 2010

inuska uz tyzden mam kasel a hlas akoby som mutovala. doki povedal ze mam zapalene hrdlo. nechcela som ist ale kvoli malemu som sa chcela prelliecit

iinuska
17. máj 2010

dm, joj, tak skore uzravenie Inak ten sprej je super. Aj kalcium je dobre, ked si zachripnuta

nikanika28
17. máj 2010

no, ono to tak fakt bolo 😀 😀 ...este som nenapisala, ze cez vikend som s stretla s kamoskami a sme "trosku" popili...a potom mi bolo este viac zle ...preto som si vlastne myslela cely tyzden, ze to bolo z toho vyjazdu vikendoveho 😀 😀 😀 . Najlepsie na tom je, ze ked som bola niecnetusiaca tehu s Lukym, tak som bola tiez s tymito kamoskami na babskej jazde a tiez sme to tak trosku roztocili...a potom som zistila, ze som tehu a kamoska 4dni na to tiez 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak som povedala, ze uz viacej s nimi nepijem, tretie nejdem riskovat 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ludmilabb
17. máj 2010

tak mne dnes Sofia spala cez den v postielke 40 minut a potom sa so mnou v posteli dalsie 2 hodiny aj som ju cvakla mobilom ale prd na tom vidno

nikanika28
17. máj 2010

dani, tak drzim palceky, nech sa zadari ...pridi ku nam na Turu, popijeme cosi a bude to iste 😀 😀 😀 😀 😀

nikanika28
17. máj 2010

jooooj Ludka, to je nadherna fotecka 😵 😵 😵 😵