Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

katarinka1986
19. máj 2010

dm super tešíme sa s tebou 🙂

mimi21
19. máj 2010

jani no u nas je to uz viacmenej iste, lebo ako som pisala sme zavisli od mojho tehu a aj od svokrovcov, ktori tiez nemozu ist hocikedy,kvoli svokrinmu podnikaniu
takze my mame termin, ze vratit sa musime do nejakeho 4.7
mm chce ist len na 8 dni, ale to co som sem davala link je za 330e na 10noci, to si myslim, ze je super cena na to ze je to Al
a hlavne chcem ist za tou znamou do cestovky, ona mi poradi, pripadne vyberieme daco ine

ale aj ten link co si ty davala vyzera fajn

jamaat
19. máj 2010

Také lacné je to asi len na nejaký júnový termín, ako chcete ísť vy. Ja som dala termín neskôr v auguste a tam už to nabehlo vyššie o dosť.

mimi21
19. máj 2010

no toto je uz aj uvadzane ako last minute

jamaat
19. máj 2010

mimi, ale si si to zle pozrela. Za tých 330 je 8 dní, 10-dňový je drahší.

martinaxyz
19. máj 2010

baby vy už dovolenku plánujete...aj my sme pozerali na koniec augusta...máme na pláne ísť na ostrov Rab alebo Krk...a pravdepodobne pôjdeme na blink...

mimi21
19. máj 2010

no to nevadsi, prvykrat som to tak pozerala a zteraz mi to taku cenu ukazalo na 10dni ...
martina ja sa musim s dovolenkou poponahalt, lebo v auguste uz asi budem mat dost velke brusko...

martinaxyz
19. máj 2010

mimi to je pravada 😉 😉 😉 ...

mimi21
19. máj 2010

http://tiptravel.sk/dovolenka/chorvatsko/nimfa/...

jani podla tohot je to za 10 dni 330e

martinaxyz
19. máj 2010

mimi- dobrú stránku si poradilaTip Travel...predtým som tam nikdy dovolenku nehladala...ale aké ceny a ubytká tam majú...je táto cestovka aj vo ZV?

mimi21
19. máj 2010

asi nie, ale ja mamkamosku v cestovnej agenture a ona robi vsetky cestovky, aj tuto 🙂

martinaxyz
19. máj 2010

jaj tak potom hej...ona ťa upozorní na dobru dovolenku s dobrou cenou...

mimi21
19. máj 2010

no upozornit ani velmi nie, lebo chuda ma toho strasne vela, ale chce aby mi poradila
tot co som si nasla sa mi pozdava aj tien je na plati, tak uvidime co na to povie ona, ake ma referencie

martinaxyz
19. máj 2010

to čo si našla nemá chybu...

jamaat
19. máj 2010

mimi, no ja keď si dám 10-dňový termín od 24.6., tak mne tam hodí cenu dokonca 599eur. 😕 ....no tak teda neviem... Ale šak pozisťuj a daj vedieť, možno totál zmeníme plány a pridali by sme sa, ak by ste nás zobrali 🙂

My sme boli cez Tiptravel na poznávačke v Turecku.

mimi21
19. máj 2010

jani ja kukam termin 23. 6 az 2.7
a vy beriete aj moniku? ci ona uz odmieta rodinne dovolenky

dm1
19. máj 2010

jamaat tak to mas pravdu je to teraz uplne ine ked uz bezka zlaty je ako este rovnovahu hlada niekedy 😉

jaj dovolenku vam zavidim.... a mimi to je fakt super cena ak je to all in. my sme za taku cenu boli sice v sezone ale len s polpenziou na 7 dni. S tiptravelom sme tiez boli a spokojnost bola. Aj ked vela znamych nadavalo na nich ale ja na nich nic zle nemozem povedat

mimi21
19. máj 2010

dani a vy tento rok dovcu neplanujete?

my musime hlavne tento rok, ktovie ako bude na buduci 😀

dm1
19. máj 2010

mimi povodne sme planovali ale financna situacia nam akosi zmenila plany ☹

a inak mrcha stale nechodiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😕

mimi21
19. máj 2010

daniiiiiiiiii, tak sup, sup do lekarne 🙂))
a nekupuj si tie testy s citlivostou 10, najlepsie su vraj tie s 20-25

no ved aj my uvidime buduci rok, co bude a ako bude, tak prave preto chceme ist urcite tento rok, kedze ma Ninka tak strasne rada vodu, tak jej to chcem dopriat 😵

dm1
19. máj 2010

mimi este si nechcem robit ked 2 dni dozadu bol negativny. este pockam. inak kukam ze ten test bol s citlivostou 10

martinaxyz
19. máj 2010

baby vy máte odvahu mať hneď druhé bábo...

jamaat
19. máj 2010

mimi, tak už viem, kde je pes zakopaný. Ja som to dala do kalkulácie a tam ani nie je termín od 23.6. Tak som posnorila a klikla na termíny a ceny, tam už je to tak, ako ty píšeš. ............Na zahraničné dovolenky s nami ešte Monika chodieva, to nás ešte zoberie na milosť 🙂 ...čiže ja by som musela ešte tie ceny pokombinovať.

iinuska
19. máj 2010

ahojte tehulky aj netehulky, alebo skoro tehulky

my uz mame dovolenku vybratu, veeelmi sa tesim. Ideme do apartmanov, mne to tak vyhovuje, hlavne kvoli Adamkovi kvoli strave. No a samozrejme chorvatsko 😵

dm1
19. máj 2010

martinaxyz ako hned? ved keby som bola tehu tak maly by mal pomaly uz 2 roky 😉 . Ja sa urcite nechcem vracat nachvilu do prace a zase po pol roku roku naspat. Bude problem vobec sa zamesnat po materskej a potom po roku ist prec sa mi nepaci. preto to chcem naraz

jamaat
19. máj 2010

mimi, no bohovsky to tam majú. Tieto 10-dňové sú autobusom, preto rátajú 10, ale je tam len 7 nocí. Dobrý chaos v tom je.

ladywitch26
19. máj 2010

caute zeny, no tak vy tu riesite dovolenky...my mame dovolenku tu, a sakra blbe pocasie ☹ radsej sme mohli ist niekde na kanare a to by nas vyslo lacnejsie ako slovensko...keby aspon neprsalo, nemusi byt ani horuco. a to naschval ze pojdeme v maji, maj je vzdy krasny a toto ako naschval 😠 a v irsku na vikend 20st hlasia, to uz su horucavy, zasa budu plne plaze.

martinaxyz
19. máj 2010

dm1- tak som to myslela,že ideš z materskej do materskej... a na druhej strane máš pravdu s tou prácou...my si dáme pauzu aspoň 5 rokov a možno viac...

mimi21
19. máj 2010

martina, nam sa pritrafilo ani nevieme ako 😀
mm sa smeje, ze po mne len hodil trenky nech ich dam do prania aja som ostala tehotna 😀 😀 😀

martinaxyz
19. máj 2010

ked tak rozmýšlam budete mať už potom pokoj...a dve malé ratolesti...porozmýšľame aj my...
ozaj ak budete mať nejaký dobrý link na dovolenku napíšte to sem...