Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
19. máj 2010

caute, tolko ste popisali, ani neidem vsetko citat.
Ja som si teraz dala spravit novy pas, stary skoncil a aj tak som potrebovala s novym menom. Bol hotovy za tyzden - ma velmi prekvapili, aj potesili.
U nas celkom ok den, Miko spal len raz, zaspal o 20, ale bol uz 3x hore. Prerezavaju sa nam dalsie 2 zuby, tak cakam tazku noc. Idem spat, paaaaaa

mystery7
19. máj 2010

ked som rodila mala som80 ( 🙄 ) teraz mam uz rok stabilnych 68 ( 🙄 ) a moja idealna vaha je 58, ale do tehu som isla s vahou 62 ( som sa prezierala na dovolenke a uz som to nestihla zhodit) 😝

ladywitch26
19. máj 2010

zuzka, ty si bola na tej 90dnovej diete,ze? teraz s nou segra s priatelom zacala. sa smejem jak hovado, ked dvojmetrovy, 120kilovy chlap hryzie mrkvicku 😀 😀

mys, nam asi zasa rasia nove zuby, nervna cely den, spala len hodinu a teraz uz som pri nej bola, lebo jacala, zasa ma plny nos. akonahle idu zuby, tak ma v noci nadchu. cez den nic, ale v noci sa stale budi, ze nemoze nosom dychat 😖

zuzkad
19. máj 2010

lady to aj maly ked mu isli zubky tak mu tieklo z nosa ako z vodovodneho kohutika 😝 😝 teraz ma len 3 vonku, ale cakam na 4 hornu jednotku, lebo uz je tak tak vonku, ale stale neprerezana 😖 😖 u nas idu zubky pomaly ale vobec mi to nevadi 😅 😅
ano drzala som 90 dnovku, ale nie dlho, mala som migreny a nejak mi to nesadlo...troska som napravila stravovanie...a v poslednej dobe nejem cely den skoro nic az okolo piatej a potom uz zase nic...ale na sladke si cas najdem vzdy 😀 😀

zuzkad
19. máj 2010

ozaj lady a ako doma ?? Ako rodinka reagovala, ked ta videli s bruskom ??? 😅 😅 😅

ladywitch26
19. máj 2010

zuzka, az take prekvapko to nebolo, segra vynurala na FB, ze som tehu. neboli si sice isty, ale az take velke prekvapko to nebolo. 😒

zuzkad
19. máj 2010

tak taakto to pokazila segra 😀 😀 noooo FB je bonzak velky ! 😠

tu sa tusim spinka uz...ticho je tu riadne..alebo som odplasila majovky 😀 😀 😀

dannynka
19. máj 2010

Zuzi nespí a mas ip 😀

zuzkad
19. máj 2010

jaaaj danny ..tak to ja asi spim uz ked som IP nevidela 😀 😀 😀 😀 idem kuk 😉 😉

dannynka
19. máj 2010

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkad
19. máj 2010

nooo prave som sa pozrela vedla seba na sedacke a az teraz som si vsimla, ze moj drahy aj psik uz chrapkaju tu pri mne 😀 😀 len ja bdiem...tu doma sa uz spinka ...aj svokra uz odfukuje aj Nicolasko si spi...pes, drahy..len ja a moje morcatka este nespime 😀 😀 😀
idem pozriet nejake recepty na cestoviny, chcela by som nejaku zmenu, lebo stale jeme len maso a uz nam to ide krkom 😝 😝

dm1
19. máj 2010

baby ja som prave dostala mrchu 😢 . takze baby nebude ☹

dannynka
19. máj 2010

zuzi aj u nas uz sa spí 😀DDD

Daní tak to mi je luto ..... 😒 .Inak stale rozmyslam ze tu manducu asi rpedam 🙂 idem Ta asi draždit 😀 😀 😀

zuzkad
19. máj 2010

dm bude baby budeeee, mozno tato mrcha je posledna na par mesiacov 😉 😉 😉 drzim paste 😅 😅
ja prave naopak musim ist pre antikoncepciu, aby nahodou na teste neboli // lebo od januara by som chcela..teda musim nastupit do prace a tak baby odlozime na neskor..ale druhe by som chcela velmiiiii 😅 😅 😅

Ozaj uz ste boli na kontrole od porodu ?? teda u nas sa ma ist po 6stonedeli a potom po pol roku ( co som zabudla 😝 ) a teraz po roku ...tak mam v plane buduci mesiac ist...normalne mam stres, lebo uz nie som tehu a nejak sa netesim na tu kozu 😖 😖

dannynka
19. máj 2010

veru dm ako píse zuzka,bude ked to najmenej budes cakat príde baby 😵

Zuzi ja som bola iba raz a to ked mal Domík asi 7-mesiacov a odvtedy nič ale neberte si zo mna príklad 🤐

dm1
19. máj 2010

tak to si radsej neberte priklad ani zo mna ja som bola iba po 6stonedeli a to mi kazala prist este na krv lebo som mala po porode zle vysledky 🤐 . Asi tam skocim buduci tyzden

dm1
19. máj 2010

danny a ty nem drazdi 😀

dannynka
19. máj 2010

dm-ale vazne sa zase s tou myslienkou pohravam....lebo domík bud je v kocariku alebo die po svojich.... 😀 a tusim je este do februara aj v zaruke 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkad
19. máj 2010

dany ja som priklad toho, ako sme po strate prveho mimi zamiesali Nicolaska 🙂 ...davali sme si velky pozor a uz vobec sme neriesili dalsie tehu, chceli sme si dat pauzu a chcela som hlavne nejaky cas pockat a zrazu bum mala som na teste // ...sok ako hrom 😕 😕 ked sme si pozor nedavali a chceli sme tak to trvalooo....zevraj dovolenka je zazrak na miesanie deti 😀 😀 nam sa pritrafilo v Grecku na Krete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preto ma asi taky temperament Nicolasko 😀 😀

no musim ist na kontrolu, lebo ma moja lekarka zozerie, ked sa ukazem po dlhej dobe v nemocke na kontrole 😀 😀

Idem aj ja do hajan, lebo samu ma to nebavi ked doma sa chraape, tak aj mna to zacina lamat ...idem ja dobruuuuuu 🙂 🙂 🙂

dannynka
19. máj 2010

aj ja sa veru poberiem lebo u nas to uz tiez vsetko spíí bruu

dm1
19. máj 2010

zuzkad no my mame ale jedinu tohtorocnu dovolenku tak akurat majovkove stretko tak po veceroch mozno nieco zbuchame 😀

danny ja som teraz na jeden inzerat pisala ale mi neodpovedali. zajtra tam chcem volat. Sak daj vediet keby si predavala

dannynka
19. máj 2010

dm-ip 😀

bambi7
20. máj 2010

dobre ranko

no zuzka d tu bola super uz tu chybala 🙂

co mate dnes na plane?
inak k tomu pasu davala som si ho spravit len teraz uz ho mam doma a mam tam domku zapisanu 😉

zuzka d ani ja som sa este na dgynekologiu nedostala 😅 ale tiez to mam v plane 😀

martinaxyz
20. máj 2010

Ahojte...

baby poradte...malému vyťahujem soplíky a má ich zeleno-biele a začal mi už aj pokašlievať.....mám ísť k doktorovi alebo mám ešte počlať...horúčky nemá len tá farba soplíkov sa mi nepáči....

jamaat
20. máj 2010

Ahojte.
Aj mne Emka začala trošku pokašliavať, ale nejdem k doktorke. Sople nám už tečú obom, takže zo zubov to asi nebude, ibaže by aj mne rástli 🙂

martinaxyz
20. máj 2010

tak počkám ako sa mu choroba vyvinie...

jamaat
20. máj 2010

martina, na odhlienenie perfektne zaberá Sinupret. Je hnusne horký - bylinky - ale pomáha.

martinaxyz
20. máj 2010

jamaat a je to voľnopredajný liek?

mystery7
20. máj 2010

ahojky
U nas sa uz spi. Teraz 2 tt sme mali len jeden spanok, uz som si na to zvykla a zrazu chce spay 2x 😅 ale ok, aspon si trochu oddychnem.
Sme hore od 6, o 8 uz zival, uspavala som ho aj tak pol hodiny a este kolko revu bolo okolo toho 🙄
Sinupret odporucam aj ja. Velmi nam pomohol- vsetkym 3 🙂

mystery7
20. máj 2010

dm nic neboj, mesiac hore-dole 😉