Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
20. máj 2010

Ahojte.
Mys asi aj Sarah dnes pojde spať na 2x. Ale to už sa nestalo asi 2 mesiace, tak neviem čo spraví. Som zvedavá o kolkej sa zobudí.

Idem sa ja učiť a naraňajkovať 😀

mystery7
20. máj 2010

mozno je to aj pocasim, tlakova niz 🙂 tu od rana sialene fuci.

rybca
20. máj 2010

Ahojte, tak moja doktorka mi ani nepovedala, ze sa ma ist po polroku a roku znovu na kontrolu. NO asi fakt, ked pridem na SK, tak si radsej zaplatim, ale pojdem niekam inam na kontrolu, odidem od nej, predposledna kvapka bola, ked ma po sestonedeli nechala sestricka cakat 2 hodiny, len pre to, ze som sa neobjednala.

Dnes budeme na dvore, uz teraz je na slnku 24 stupnov, dufam, ze to vydrzi do pondelka, chceme grilovat...🙂)))

jarabicka
20. máj 2010

Ssimi, mohla by som ťa poprosiť o recept na tú smotanovú tortičku???ako si ukladala tie piškoty?

martinaxyz
20. máj 2010

rybca - neprovokuj tým počasím...my tu máme zimu a dážď...teplomer mi ukazuje 12C ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

rybca
20. máj 2010

tak v tieni to tiez nie je bohvieco, ale asi to holandske zname uprsane pocasie sa prestahovalo na slovensko..:(

mystery7
20. máj 2010

simi aj ja by som chcela ten recept 🙂

mystery7
20. máj 2010

aj u nas je az 12 ☹
Ja ani neviem o prehliadke po roku, vsetky idete?? Musim sa ist potom objednat

iinuska
20. máj 2010

dobre ranko

Adamko zaspinkal, ja popijam kafe, navarene mam, tak vegetim

mys, v roku sme mali prehliadku a aj ockovanie. Ale nic specialne, myslim ako bezna poradna

rybca
20. máj 2010

mys - ja urcite nejdem, nejdeme na SK a tu mi to neurobia aj keby som to vedela vysvetlit

zuzkaprofant
20. máj 2010

cafte ako sa mate mi sme prisli od doky maly ma vyse 80cm a necele 10kg dnes ho aj ockovala dalsie bude o mesaic tak som zvedava ci bude teplotka a ako to zladne lebo vpich zvladol ze si to ani nevsimol 😀

v pondelok sa objednavame ku zubarovi 😀

lady ako doma co povies na tu sk drahotu hruza ze?

zuzkaprofant
20. máj 2010

Chcem sa opytat ako ste na tom s vahou uz mate podovodnu pred tehu lebo mne kazdy tvrditl ze do roka schudnem a aj som ale nie uplne 😀

a ako vam spinkaju deticky moj cez den aj<2krat po 2hodky ako ked na sk to bolo super uvidime teraz doma a v noci mi tuto noc uz len 2krat pil mliecko co je super lebo inac mi za noc pol litra mlieka vypije 😀

iinuska
20. máj 2010

jaj, ku gynekologovi by som mala ist aj ja. Naposledy som bola po sestonedeli 😝

zuzka, ja mamo 5 kil menej ako ked som otehotnela, tak som spokojna 😅 . No a Adamko spava 2x za den doobeda tak hodinku a poobede hodku a pol

ladywitch26
20. máj 2010

zuzka caves, no len som oci v tescu minule prevracala... 17,99 za plienky, ktore tu kupim za 10,49, ak su v akcii, tak za 6,99, to uz je aj na mna silne kafe. vsak mala taky balik minie za 10dni. no byvat tu, tak asi fakt uvazujem nad tym, ze kupujem klasicke bavlnene a vyvaram...

ladywitch26
20. máj 2010

inak baby, mame dobru aferu v septembrovkach teraz. zistilo sa, ze jedna tam pisala riadne bludy a mala hadam zo 10nickov vytvorenych a vo viacerych temach bola. tak sa vsetky teraz stahujeme do sukromnej skupiny 😒

zuzkaprofant
20. máj 2010

aj ja sa chystam ku gynekolog asi na dalsi tt alebo tak dako musim si termin urobit bola som len po porode a potom dako nebol cas ale teraz si dam vsetko kuknut ideme aj s muzom ku normalnemu doky na kompletne vysetrenie raz rocne chodime a asi si dam aj maseze lebo ma velmi chrbat boli bo spim s malym na gauci v deckej a maly mi na celom ja v jednej miere tak uz ma treba pomasirovat lebo take kopance dosatvam ze az v noci mi maly skoro spadol tak sa prevaloval ze cez mna preliezol az som sa prebrala 😖

ladywitch26
20. máj 2010

ja som mala ist po pol roku od porodu na cytologiu, ale akosi som uz nestihla 😀 tak teraz ma uz objednali tri mesiace po tomto porode

dm1
20. máj 2010

lady my sme mali aferku v dubnicankach tak sme sa odtialto stiahli este ked neboli sukromne spravy na zamknuty portal na stastne zeny. nechapem takych chorych ludi co si take bludy vymyslaju alebo chodia smirovat a robit dusno do tem kde nemaju co robit.... ale zial aj taki su 😖

mystery7
20. máj 2010

caf zuzi,
My spime vacsinou 1x denne, ale niekedy aj 2x potiahne. Spi max 1h 30m, viac neexistuje.
Noci su o nicom. Vstavam strpnuta a rozbita. Tuto noc spal s nami od 23 , casto sa budil a stale plakal. Ale prerezavaju sa nam 2 zuby naraz, to preto 😅
Zatial neprsi, zobudi sa, zje obed a ideme na vzduch 🙂

Inuska, myslela som nasu gynekologicku prehliadku

Lady ja takych ludi nechapem, co z toho maju???

iinuska
20. máj 2010

mys, ano potom som to pochopila

mystery7
20. máj 2010

ja mam od porodu +6kg, ale do idealnej hmotnosti by som mala dat dole 10kg 🙄 🙄 musim s tym uz nieco robit.

ladywitch26
20. máj 2010

ja som bola s malou hodinku vonku, uz jej tak oci klipkali v kociku, ze som otocila a rychlo domov, ze ju supnem do postielky, ale houby. nejako sa prebrala a az moc ziva je. po pol hodine uspavania som to vzdala. a dala som ju do cestovnej postielky, ale musela som jej aj tam obut sandale, lebo potvora, zima v celom dome, ale ona si uz 10x stiahla dolu ponozky 😠

martinaxyz
20. máj 2010

no ja mám menšiu váhu ako pred otehotnením...pol roka pred oteh. som pribrala 5kg...ako som prestala brať antikoncepciu...ja si myslím, že také baby čo si vymýšlajú sú chudery...

martinaxyz
20. máj 2010

a ešte my ostala celulitída a tej neviem ako sa zbavím 😖 😖 😖 😖

ludmilabb
20. máj 2010

lady teraz moderne latkovky ani vyvarat netreba 😉 Sofia je cely den v bavlne iba na noc jej davam jednorazovku a ked ideme na dlhsie von...inak stale mam dost vela pocikanych plienok nato, ze cika 6x pocas dna do serbla 😝

ludmilabb
20. máj 2010

a vaha? haha to tu asi nikto nema ale ja som po porode zhodila celkom slusne ale zase naberam takze mam strach kde sa ja idem dopracovat sladke by som mohla jest stale 😠

dannynka
20. máj 2010

jamaat vsetko naj Emke k ročiku prvemu 😵 😵 😵

ladywitch26
20. máj 2010

ozaj, ved dnes 20teho. tak emuske vsetko naj. 🙂

inak nam sa rano zobudila s takou nadchou, ze az. nonstop jej tecie nos, uz aj kaslat zacala. tak som jej hned dala homeopatika a kalciovy sirup. a poobede sa zobudila a chcela som jej dat sprej do nosa, ale co ta robila, az sa zachadzala od placu a metala sa ako diva. no nehrozilo. a o nejaku hodinku, ked uz bola naobedovana a v dobrej nalade, tak sama prisla ku stolu, naciahla sa za tym sprejom, tak som jej ho zobrala, ze to je do nosteka, ze ci chce. a ani sa nehla, ked som jej ho strekla. sice sa zaksichtila, ale potom si bez protestov aj do druhej dierky nechala streknut. a neskor dokonca videla na stole nasivin, tak aj ten si pytala. sama od seba. no az nechapem, asi jej ten sopel fakt vadi a nejako sama usudila, ze jej to hadam pomoze, tak si prisla sama pytat. 😅

nikanika28
20. máj 2010

@ludmilabb .......no, tak presne ako ja ...najprv som schudla a potom ma prepadli zranice 😝 😝 😅

nikanika28
20. máj 2010

lady, to fakt ste tam mali prizivnicku v septembrovkach??? 😠 😠 😠 To je otrasne teda..zvazujem, ze porusim albumy, co tu mam 🤐 🤐
A Emke gratulko k prvemu rociku 😵 🤐