Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
20. máj 2010

z toho ze sa jej nieco stalo, potom som si ju pritulila o to silnejsie k sebe a stastna ako blcha odkvecla

jamaat
20. máj 2010

ludka, no zlatá sestrička, ozaj.

Emka pred chvíľou zaspala. Besná bola zase ako sto čertov.

luba142
20. máj 2010

jamat vsetko naj... Emke k rociku 🙂 🙂 😉

jamaat
20. máj 2010

Ďakujeme. 🙂

zuzkad
20. máj 2010

Pekny vecer kocky 🙂 🙂
zase az neskoro vecer pisem, ale nejak nemam sancu sa dostat k PC cez den 😖 😖 Nicolasko v poslednej dobe chodi neskoro spinkat ...cca okolo pol desiatej vecer a to spava len raz za den, neviem kde berie tolko energie 😅 😅

jamaat tiez sa pridavam a Emke prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku 🙂

ja som dnes dostala mrchu, tak som nadsena 😠 😠 na tehu bolo super prave to, ze som nevedela, co je to mrcha 😖 😖

bambi7
21. máj 2010

dobre ranko aj ja prajem oslavencom vsetko najjjjjjjj

jamaat
21. máj 2010

Dobré ráno. Zatiaľ je tu ticho 🙂
Svieti slnko, tak pôjdeme so psom na väčšiu prechádzku, nech si slnko užijeme a nech si aj on riadne pobehá, nielen šup-šup na vodítku ciknúť-kaknúť.

nikanika28
21. máj 2010

Caute koceny 😀
U nas tiez slnko svieti, sice tak rozpacito, ale - SVIETI 🙂 . Klarka uz hodinu spi svoj doobednajsi spanok, tak som zvedava, dokedy 🙂

mimi21
21. máj 2010

ahojte
aj u nas celkom pekne ale uz aj sprchlo
dnes ideme do tej cestovky, tak to uz hadam nejako uzavrieme, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😎 😎 😎 😵 😵 😵

dm, dosla mrcha, no skoda, ja som sa tesisla, ze budeme mat dalsiu tehulku - mamulku
no ale verim ze coskoro sa medzi nas pridas 😉

mimi21
21. máj 2010

tak ninka prave stahuje pradlo zo susiaku a hadze ho do kosa, to je pomocnicka 😵 😵 😵

martinaxyz
21. máj 2010

Ahojte...
mimi- aj náš malý to robí s prádlom a najradšej má keď ho môže vyberať z práčky...

martinaxyz
21. máj 2010

práve mi prišli tepláčiky z MMB...také sú vyvoňané 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinaxyz
21. máj 2010

baby a kde že ste???

jamaat
21. máj 2010

Ja som tu, práve sme došli z prechádzky, Emka spí, ja stiahnem fotky a idem robiť halušky.

martinaxyz
21. máj 2010

dnes je celkom dobré počasie...my neideme na prechádzku, keďže máme soplíky a trošku pokašlievame...ale teplotu nemáme tak by sme aj mohli???...je pneumokok prenosný?...

jamaat
21. máj 2010

My sme boli napriek soplom a trošku kašlu. Pokiaľ nemá teploty...

martinaxyz
21. máj 2010

tak to riskneme a pôjdeme aj my von...kým slniečko trošku svieti 😉 😉 😉 😉

katarinka1986
21. máj 2010

oslávencom všetko naj 🙂
my sme sa o pol1 vratli zo skoly,posledne zapocty za mnou takže uz len tie skusky....drobec zaspal v kociku a spal tam skoro 1,5hodiny 🙂 dneska odchadzame na vikend domov na Oravu,kde budeme mat aj oslavu prveho rôcka,tak sa teším juj 🙂

mystery7
21. máj 2010

ahojky kocky
Vcera som odpadla,tak som sa tu ani nedostala.
Olavencom gratulkoooooo 🤐
U nas opat uzasna noc, od 3:30 do 5:00 sme buntosili aaaaaaaaa 🙄 🙄 tie zuby su strasne. Samozrejme rano sme spali do 9 - aspon nieco.
Ja mam stale taku chut na sladkeee.
Dnes sme boli vonku 2 hodky, ku koncu zacalo trosku poprchat. A vase deticky si neustale zobuvaju topanky??? Ked kocik na chvilocku zastane, hned si zosuchava topanky. Na nervy.

iinuska
21. máj 2010

ahojte
my sme boli na prechazke, normalne mi bolo teplo, slniecko svietilo, parada. Aj zmzrku somsi dala, Adamko poobedny spanok vynechal, nechcelo sa mu zaspinkat v kociku, stale sa daval do sedu, tak som to vzdala

ladywitch26
21. máj 2010

caute zeny, tak konecne sa tu vycasilo. a stanka dnes od deviatej len vonku.najskor ju zobrala segra v kociku, potom sa len na obed prisla vyspat na hodku a pol, naobedovali sme sa a od pol druhej sme boli nonstop vonku. najskor v kociku a potom v trojkolke. dosli sme len dvakrat domov prebalit a zjest olovrant a teraz ju zasa zobrala babca vonku na trojkolke. no dufam, ze sa jej bude konecne dobre spat. akurat v noci zasa strasne sople, museli sme nadranom odsavat, takze tuto noc necakam nic ine. ale zda sa mi,ze zacinaju zaberat tie homeopatika, a aj toto teplejsie pocasie jej pomoze.

jamaat
21. máj 2010

A čo tu takéto ticho??

lady, aké homeopatiká máš na sople? Coryzalia?

ladywitch26
21. máj 2010

hej, coryzaliu a este nejake na zapal hrdla, homonieco...mam ich v spalni a nechcem tam ist teraz mrknut, aby som ju nezobudila. 🤐

ludmilabb
21. máj 2010

ahojte vsak deti spia tak je ticho a hlavne je piatok, ide vikend tak sa niet co cudovat 😀

ladywitch26
21. máj 2010

a kalciovy sirup jej davam, striekam do nosa morsku vodu, pred spanim aj nasivin a utieram a utieram. tecie jej ten nos ako z vodovodu. a potvora, mece sa ako diva, ked sa priblizim s odsavackou. este odsavacka ani nevadi, ale ked zapnem vysavac, tak koniec. keby som jej sliny s nou po jazyku vysavala,tak sa na tom rehoce, ale k nosu s nou ani priblizit. no a ten sprej mi sama donesie a necha si streknut dobrovolne. sice sa pri tom ksichti, ale vydrzi

mystery7
21. máj 2010

uff, chudatko. Ale aj ked bol Mirko nachadeny davala som mu homeopatika. Ako davkujes? Mne v lekarni kazali davat 1/2 davku ako dospelemu.
My sme este poobede boli vonku a aj sme trochu zmokli. Mm mi poradil nebrat prsiplast, vraj nebude prsat. Tak sme dobehli z mesta, ja fialova a zadychcanaaaa 🙄

ladywitch26
21. máj 2010

mys, ja davam celu, mne nekazali nic specialne. a davam jej trikrat denne, roztopim v prevarenej vode. nastastie jej to chuti, vsak je to prakticky cukrom potiahnute, tak pyta este viac, ked jej dam po lyzicke. horsie je kalciovy sirup, ten si pamatam este aj ja z detstva, ako hnusne chutil 😀

ludmilabb
21. máj 2010

lady ked to citam co vsetko musite okolo tych soplikov riesit tak mam dost boooze nech Sofia nema sople este dlho predlho a ked ich potom aj dostane tak si uz bude vediet fukat nos 😅 tak si to predstavujem 😝
drzim palce nech su vsetky deticky bez soplikov a zdrave 😉

ladywitch26
21. máj 2010

ludka, stanke sa niekedy podari ten sopel aj vyfuknut, len je problem,lebo si ho nechce nechat utriet.
a u nas je to klasika, zacnu sa tlacit zuby, tak automaticky tecie aj sopel. vidim to na ocne, mozno obidva naraz, lebo dnes som jej menila podbradniky jeden za druhym, co jej tak sliny tiekli. aj vyrazky ma zasa nejake po brusku, taku redsiu stolicu, takze stara znama story

zuzkad
21. máj 2010

ahojte kocky 🙂

poslusne sa hlasim zase na vecer 😉 😉
dnes sa aspon na chvilku ukazalo slniecko, tak som zvedava, ci sa to zlepsi, alebo zajtra bude zase horsie 😖 😖 boli sme aspon chvilku vonku na ihrisku, pohrali sme sa, pohojdali, aj tato bol tak sa Nicolasko tesiiiiil 🙂 🙂 🙂

Citala som, ze ujo z penzionu sa rozhodol, len niekomu vratit peniazky...niekomu len 50% a niekomu nic....ja som mu pisala, ze stornujem izbu 2+1...ale neodpisal, tak som zvedava ci aspon nejaku eurasku uvidim ☹ ☹ ☹

Lady snad vam nestastne sopliky zmiznu co najskor...poznam to ake je to neprijemne...Nicolasko ked mu isli zubky dolne tak mu soplik tiekol ako voda a pri odsavani vrestal ako pavian...no bolo to strasneee 😝 😝 lebo sa aj dusil z toho, zachripol, mrzuty bol no horoooor 😝 😝