Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
30. máj 2010

aj my este bojujeme so spankom, Adamko sa jeduje

ja som uz stihla veci povybalovat, jedna pracka je uz aj povesana. Inak cesta v pohode, pri Ziline chvilku prsalo, ale inak OK.
Ja som si poobede aj pospala.

dm1
30. máj 2010

kosska no mm ma kratsie vodicak a na dlhsie trasy radsej mna vysiela. a v terchovej aj pivo dal tak sme sa ani vystriedat nemohli

nas nie a nie spat ja uz mam ruky vytahane tak teraz mm skusa

kosska3003
30. máj 2010

dm jaj no ja sa tiez bojim na dlhe trasy tak viem ako sa citil no a vo Matkovi sa nechce neche

sssimi
30. máj 2010

Vy ste aké šikovné. Už aj dospaté a aj vybalené máte a ja ešte nič 😀 Ale už som hotová. Nevládzem držať oči otvorené. Ešte kuk FB a ta het...

kosska3003
30. máj 2010

aj ja idem sa venovat mm chvilku papapa

ludmilabb
30. máj 2010

tak my sme si s Jankom pospali ked sme prisli domov, najprv on a potom ja, Sofia mala vydrz ale vecer uz take hysaky chytala ze som uz mala dost, zaspala na prsniku chvalabohu bez problemov

luba142
30. máj 2010

dm mas pravdu s tymi fotkami 😀 uz sa mi tam komentare kopia nestihaaaaam 😀 😀 😀

juska3
30. máj 2010

my sme dosli o jednej rovno k svokrovcom na obed a po obede som skoro zaspala po sediacky, nastastie ma kava prebrala, nakoniec sme dosli domov az o osmej lebo ten hnusny dazd nie a nie prestat, ale Ajko hned po osprchovani zaspal 🙂

luba142
30. máj 2010

my sme sli tiez Terchovej do Ilavy k muzovej rodine a tiez rovno k obedu a prisli sme domov o pol 6 a som kasi rozbita dnes uz 😝

nikanika28
30. máj 2010

no terchovanky...idem do hajan..tak dobru nocku, treba mi regeneraciu 😀

jamaat
30. máj 2010

Dobrú noc 🙂

dm1
30. máj 2010

Dobru 😉

jamaat
31. máj 2010

Dobré ráno. 🙂

nikanika28
31. máj 2010

raaanecko 😉

iinuska
31. máj 2010

dobre ranko

vyspate? Ja teda vobec nie. Medzi polnocou a jednou bol dubak hore 3x, zakazdym sa dozadoval kojenia, ale dala som mu len raz. Ostatne razy som ho ucicikala na rukach. Potom sa zobudil o 3, 5, a od 8 uz fungujeme. Haha

zuzkaprofant
31. máj 2010

cafte no ako bolo na vyletiku, co ste tam nespali ste flamovoli 😀 😉

ludmilabb
31. máj 2010

ahojte,
iinuska Sofia tiez v noci buntosila 🙄

juska3
31. máj 2010

ahojte, my sme spali celu noc, asi potreboval aj krpec dospat vikend, dalsia noc taka super nebude, predpokladam 😵

iinuska
31. máj 2010

ludka, uz som pripravila na vecer UM a flasu...

juska, ako je malemu?

juska3
31. máj 2010

rano som uz musela odsavat sopliky, odvtedy je klud, tak uvidime vecer ci sa to zhorsi, kasel stale rovnako, nastastie malo kasle, tak dufam, ze mu to prejde

kosska3003
31. máj 2010

ahojte tak aj my sme buntosili mala sa mi o pol 1 zobudila a nie a nie spat tak potom niako po hodine zaspala do 5 dala som jej cicik a spala az do 10 ale ja som nevyspata este furt a teraz si vykecava v postielke som zvedava kedy zaspi

mystery7
31. máj 2010

ahojky
u nas noc trochu lepsia, ale inac stale o nicom. Kukam foto na fb, ale to je na dlhsie. Hlavne, ze vyslo pocko.

kocky a davate uy detom puding? uvazujem, ze uvarim.

kosska3003
31. máj 2010

mytera aj ja chcem dneska uvarit puding ved uz mozu mlieko pit jej ho nedavam ale v takejto forme jej idem skusit dat

pipussa
31. máj 2010

kocky,

mam novorodeniatko, a zatial velmi malo mlieka, su to uz skoro 2 tyzdne od porodu...
je tu aj sanca, ze mliecko nebudem mat ( rodinna dispozicia)
chcem sa opytat, ako ste riesili, krmenie, ked ste boli mimo domova, niekde na prechadzke,
nosili ste horucu vodu ? ako ste si to chladili ? alebo aky je sposob ??
plsssssss, poradte..
vdaka

sssimi
31. máj 2010

Pipussa ja s tým skúsenosť nemám, ale kamošky si nosili v termoske vriacu vodu, pred papanim naliali do flašky, nechali trošku ochladnúť, zarobili a dali papať.

Mys ja som už malej skúšala dávať puding z normálneho mlieka, ale nechutil jej. Dala si asi lyžičku dokopy.

stija
31. máj 2010

ahojte vyletnicky 🙂 tak ako? podla vsetkeho bolo super 🙂

stija
31. máj 2010

pipussa, a co je to rodina dispozicia? moja mama mna aj segru kojila dva tazdne, teta podobne a ja som malu kojila rok. a tiez to zo zaciatku vyzeralo vselijako, skusali sme vselico. a pomohlo. ale co viem o tych, co nekojili, bolo to podobne ako pise simi. pripadne cast prevarenej vody v termoske horucu a cast vo flasi uz vychladnutu a pred zarobenim zamiesat, aby sa nemuselo cakat na vychladnutie, niekedy to trva dlhsie

luba142
31. máj 2010

mystery ja som tiez davala malej puding ale vanilkovy chutil jej len ked bol sladky ako si my robime ked som ho spravila menej sladky nechutil jej

luba142
31. máj 2010

inus my sme spali celu noc 🙂

pipussa
31. máj 2010

ja robim vsetko pre to, aby som mliecko mala.... ale prsia sa zatial nenaliali....maly sa narodil 20.maja, cize je to uz 11 dni
pijem vela tekutin, odsavam, prikladam... maly sa vie prisat
beriem homeomatika
dokazem odsat 20-30ml, z jedneho prsa, ale viac nic...... a nezvysuje sa to.....
a rodinna dispozicia... no, moja mama mna aj sestru kojila kratko, sestra ma dve deti, rodene sekciou, mliecko nemala... a ja som teraz tie rodila sekciou.....viac dni som bola na infuziach, lebo boli mensie problemy v nemocnici
ja by som velmi chcela mat mlieko... ale