Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
10. máj 2009

mon porad prosim co mam robit lekarka ze nech ju prikrmujem ked jej dam za mojim este nutrilon je to ok a ked nie skusala som stale place da si moje a je hladna ☹

je take vodove

monkap
autor
10. máj 2009

bambi: skus napisat do tejto temy annag - ona vie velmi dobre poradit ohladom kojenia, alebo jej napis IP ... urcite ti pomoze ... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ...

mozno je este slabucka a nedokaze si vytiahnut kolko potrebuje ... som to tak mala pri patkovi, som si myslela, ze sa dobre napapal a pekne zaspinkal ... ale schudol este v porodnici a dr. mi povedala, ze to nezaspinkal napapany, ale zaspinkal od unavy, ze uz viac nedokazal tahat .... potom mi ho kazali vazit a spapal naozaj minimum a ja som si myslela, ze spapal dost ... tak som vzdy nakojila, potom odstriekala a dala mu este to ... skusala si dokrmit svojim mlieckom?? umele by som nedavala, aby si hned na zaciatku neprisla o mliecko, toby bola skoda ...

bambi7
10. máj 2009

mon odstriekavam a davam jej no skusam len stale potom placka ☹ ale budem skusat dakujem

zuzkaprofant
10. máj 2009

cafte ako babtka co mate nove moj hje haldosko vkuse je na ciciku a nervuje sa ked mu nedam uz si sam hlada a aj flasticku si uz sam chyta, lebo ja kojim a aj dosavam a davam flasticku ked uz je velmi hladny a mna bolia ceciky

inac co papate vsetko alebo sa obmedzujete v niecom a ake cajiky pijete

bambi7
10. máj 2009

zuzka ja pijem lucku a nejem strukoviny kel kalerab karfiol .....a cokoladu a tak co povedali v nemocnici a ty akoo

zuzkaprofant
10. máj 2009

ja jam eksoro vsetko len coko mi nechuti tak nejem , men vraveli ze mozem vsetko len nie surovu cibulu a cesnak ale ked je v polievke tak jem zatim malemu nic nebolo.....ixixi......a ppijem co pirde kamilkovy cas, takay na prdkanie a ovocny a potom mineralky a aj som si dala mi nule colu decko.ixixi..ze mozem ale vela toho nepojdem mi dako nechuti a nemam ani cas 😉

co mala spinka

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soso
10. máj 2009

ahojte, ohladom kojenia pozrite www.kojeni.net, vodove mlieko je oki - to predne je redsie, je to na uhasenie smadu, zadne je tucnejsie. UM znizuje tvoru mlieka, lebo babo si vytiahne o to menej z prsnika, stale treba prikladat k prsniku a NEDAVAT flasuuuu! Ja mam Emmku, ma 14 mesiacov, po prichode z porodnice sme mali velke problemy a po 5 tyzdnoch presli na plne kojenie🙂 Drzim vsetkym palce!

soso
10. máj 2009

este poradim, ak nahodou teda prikrmujete, urcite nie flasou, ale ja som to robila suplementorom, je to od firmy Medela a da sa objednat v lekarni. Pripoji sa to na prsniky a babo spolu s UM cucka aj MM.

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi7
10. máj 2009

mon dakujem aj soso dakujem skusam dalej ....malu prikrmovali v nemocnici aj doma som trochu musela kym zacalo mlieko po cisarskom ale teraz sa snazime 😉

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaprofant
10. máj 2009

bambi a kolko mas mliecka ked si tak odstieknes na jedno papanie
ja mam okolo100ml aj viacej co som si odstriekala a niekedy mam aj cez 150m
ja davam cez flasticku tak je nauceny a mne to vyhovuje a kojim cez tie klobuciky inac mi cecik nechyti vobec a som rada ze apson tak chce

inac maly ste teploty ked vam vypuklo mliecko?

lasenka
10. máj 2009

jeeej babule, az teraz som vsimla tuto temu 😉
este raz vam blahozelam a krasny Den matiek 😉
ja sa kojenia straaaaaaaaaasne bojim 😔

zuzkaprofant
10. máj 2009

bambi nebud smutna to iste ma moj maly nase babatka si chudsie a slabsie anemaju silu tak tahat mliecko s cicika a to chce len cas kym zmozneju moj uz niekedy sam potahne a niekedy mu musim este flasku dat bo je taky nervy a hlady ale ze to sa upravy kym priberu troska moj nema este ani 3kg 😀 😀 a to osm mysllela ze jaky velky bude niekedy sa aj lekar poriande sekne 😀 😀

zuzkaprofant
10. máj 2009

dievcta cvicite cviky na upevnenie panvoveho dna a tak aby sa vam brusko vratilo do povod 😀 neho stavu ja cvicim s hebeme a aj mi brucho masiruje aby mi pokleslo a ceciky si tiez masirujem tak ako mi mamina ukazovala konecne je rada ze ju pocuvam 😀 😀 😀
lasenka diky aj tebe 😀

kackabrcka
10. máj 2009

vidim ze uz ste sa oddelili ☹ dufam ze tu budem coskoro aj ja 🙂 aj ked dnes to na porod nevyzera 😠

mimi21
10. máj 2009

kacka, co tu robis, sup sup naspat k nam 😀 😀 😀

zuzkaprofant
10. máj 2009

kati ticho pred burkou 😀

mimi21
10. máj 2009

monkap - malicka je naaadherna, a ta fotka s velkym bratom je tiez skvela 😵 😵 😵

kackabrcka
10. máj 2009

mimi ja som len nakukla 😀 monikyne rady opisat narychlo 😉

zuzka ticho pred burkou asi tazko.. 😠

dannynka
10. máj 2009

ahojte 🙂

jeeej nova tema 😵 monkap este raz gratulko 😵 idem kuk fotto 😉

a aj ja prajem vsetko naj k dnesnemu sviatku 😵

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emode
10. máj 2009

ahojte maminy 😀 my sme sice este aprilovy ale patrime sem 😀
bambi aj ja som po sekcii mala problem s mlieckom este v porodnici, tiez jej obcas museli nieco dat, ale upravilo sa to a mam ho na rozdavanie ... homeopatika, vinea, vela tekutin, polievky a tak.

monkap tebe gratulujem ku krasnej dcerke 😀 vidis, zvladli ste to nakoniec tesim sa s vami 😀 😀

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kackabrcka
10. máj 2009

monka no ved aj ja som si to skopcila do PC uz utorok sa tomu povenujem..