Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
11. aug 2009

ssimi ako vravim ked vecer bude moc plakat daj jej nieco a nekup ju lebo ju bolia nozky my sme Kiku tiez tusim 2 dni nekupali vzdy vecer plakala ked som ju aj prebalovala a prezliekala

musim utekat malá splechoooot do plienky 😀

sssimi
11. aug 2009

Ten Panadol je aj od bolesti a potom mám kúpené aj Homeopatikum proti horúčke.

nikanika28
11. aug 2009

Lubi, s tym jedenim sme mali aj my problem. Mala sa neskutocne natahovala a jedovala pri papani, hlavne vecer to uz bolo o hubu. 3minuty papala, vymenila som prso... potom revala, dala som jej cumel, zadriemala. Za chvilu rev, tak zase z druheho, po minute zase vymenila...potom cumel....a taaaaakto dookola.. 🙄 Tak som zautocila na vsetko, co podporuje tvorbu mlieka plus nocne odsavanie, kedze mi prespi celu noc...a zabralo to. Uz pekne papame aj 10minut v kuse 😀 😀

nikanika28
11. aug 2009

Baby, dnes ma neskutocne picha pod lavou lopatkou 😖 , nemate nejaky trik? Nemozem sa poriadne ani otocit, skusala som sa ponatahovat, uklony...nezabralo, akurat to bolelo ako slak.. 😒

mirka_mt
11. aug 2009

Ahooojte 😉 Zase raz sa mi podarilo prísť sem mrknúť. Ako sa máte?

bambi7
11. aug 2009

jeej ahojj mirka ako sa mate?

sssimi
11. aug 2009

Mirka ahoj! Ako Linduška?

mirka_mt
11. aug 2009

Ahojte Bambi a Simi 🙂 🙂
My sa máme dobre. Linduška je zdravá a poslúcha. Boli sme na kontrole očkovania proti tbc, tak sme sa k rodičom skočili napapať. A čo vaše dietky?
Aby som nezabudla: dávate drobčekom aj niečo iné okrem mliečka?

bambi7
11. aug 2009

mirka nasa tiez moc narastla kukni do albumu a ja uz nekojim mliecko odislo ale neva davam bebu HA lebo mala aj nutrilon ale ten jej nesadol vracala z neho
a co nove ako sa mate?boze tak to leti som rada ze si prisla kuknut s tebou som casto pisala a chybala si tu este by sa mohla ozvat zuzkad 😒 snad su ok

bambi7
11. aug 2009

a linduska je zlatuckaaaaaaaaaaaaaa 😵

mirka_mt
11. aug 2009

Hm, Bambi aj vy mne chýbate. Aj na pokec, aj pre nejaké rady by som sem zašla.
Bambi, myslela som nejaké prikrmy (ovocné šťavičky apod). (Jaj, ako sa zle píše 1 rukou)

bambi7
11. aug 2009

jaj tak nie este nie a co ako sa mete ?napis viac vsetko ok

mirka_mt
11. aug 2009

Dik, Bambi. Chcem ešte zobrať foto, ktoré fotila sestra a tie pozmenšovať. Linda už absolvovala zopár spoločenských akcií a bola tam hviezda.

bambi7
11. aug 2009

no super 🙂

nasa ste neabsolvovala spoloc akcie ale je nasa hviezdicka 😉 😀

mirka_mt
11. aug 2009

Moment, idem pozriet Dominiku. A čo by si chcela vedieť? Ako prešli bolesti bruška, tak je celjkom pohoda. Každý týždeň chodíme na kontrolu očkovania a budúci týždeň ideme na ortopediu. A teraz ty popíš o Dominike 😉

bambi7
11. aug 2009

my sa mame ok vsetko dobre mala uz moc nespi vsetko sleduje drzi hracky a nic nove 😀 boli sme na ockovani mali sme teplotY ale uz je to ok vsetko ako ma byt 😉

mirka_mt
11. aug 2009

Jééééj, aj Dominika je krásna kukučka. Mne sa ešte nepodarilo odfotiť Lindu s úsmevom.
A aké mávate noci? Ako si bojovala s teplotami?

bambi7
11. aug 2009

domi sa smeje stale 😀 jedine ked ju polozis a chce sledovat spusti rev 😀 vsetko musi sledovat......
no ked sme boli po ockovani mrncala cely den bola taka mrzuta chuda moje ale dalo sa len chcela byt stale pri mne tak sa ma drzala 😀 alebo tatina 😀 no a noci ?ako kedy ale stavame o 1h a potom o 5h ale stane sa ze prespi do 5h zalezi kedy papa vecer 😉

a vy ako prespite celu noc?

luba142
11. aug 2009

nikanika ja mam mlieka dost ale tiez miplakava a vecer ani nehovorim ale nedavam jej obe prsa ale len jedno druhe davam az po hodiene najskor lebo ked pije malo a chce za chvilku zase tak jej dam jen z jedneho aby nepila stale len predne mlieko

sssimi
11. aug 2009

Mirka a prečo chodíte každý týždeň na kontroly? Linduške sa to nehojí?

My ideme o mesiac na svadbu, tak budeme mať tiež spoločenskú akciu... Ale včera sme boli so Sarah v Kauflande a tam bola hviezdáááá... Furt mi na ňu všetci čumeli a veľa ľudí sa nám prihováralo 😀 ... Bola totálne kľudnúčka, obzerala sa po regáloch-no pokladík 🙂

Bambi aj ja sa trápim čo je zo zuzkad. Dúfam, že len niečo s netom!

bambi7
11. aug 2009

ssimi ahoj to moj bol minule s nou sam v obchode a ze zeny sa zastavovali 😀 a jeho brat hned ze sa na nikus dobre balia zeny lebo sa domi stale smeje no uznaj 😀 😀 😀

no mne zuzkad velmi chyba snad sa ozve coskoro

bambi7
11. aug 2009

uz som sa vcera pytala bab ci nahodou nevedia nic o nej a nik nic nepisal neviem ci ma nevideli 😅

bambi7
11. aug 2009

pytala som sa znovu a nik nic nenapisal 😒 tak budem sledovat ci sa ozve sama

simmi a ako sa mate?

mirka_mt
11. aug 2009

Bambi, no tak to celkom dobre Domi spinká. Linda už dlhšie prespí celú noc. Najprv do 4,30 hod. a teraz už aj do 6,30 hod, večer zaspí najneskôr o 21,00 hod.
Ešte balíš naširoko?

Ano, Simi, Linde sa očkovanie nehojilo, tak sme dnes boli už 4. krát. A ako Sarah?

bambi7
11. aug 2009

mirka to spinka superrrr snad aj domi coskoro bude tak ale jej sa nikdy nechce vecer spat a vy to tak mate?

bambi7
11. aug 2009

jaj a nebalim nasiroko boli sme na sone a vsetko je ok ze netreba 😉 to bolo uz davnejsie

mirka_mt
11. aug 2009

Hm, super, Bambi, že ste sa už zbavili plienok. Aj my sme boli na kontrole, ale doktor mal dovolenku.
Večer je málokedy problém so zaspávaním. Takmer každý večer Lindu okúpame, potom sa napapá (niekedy strašne dlho) a už spinká.

bambi7
11. aug 2009

no tak super nasej sa nechce spat kukuckuje a kukuckuje 😀

mirka_mt
11. aug 2009

A teraz sa sama hrá?

bambi7
11. aug 2009

ale kde z babkou vonku inac by som nemohla pisat 😀