Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

lasenka
3. jún 2009

monka - tak to mas dobre... my sme nechavali Matuska s nami v spalni a teraz mame problem ho osamostatnit... tak pockame dasli rok a potom prejdu do izbicky spolu s Kubkom... mai sme ho dat spinkat sameho ovela skor 😒

bambi - tak sa aspon v noci vyspinkas... my cez den spinkame pekne, aj v postielke, aj v kociari... no v noci sa budime castejsie... dufam, ze sa to napravi... skusala som ho nekupat vecer ale az na dalsi den rano, nech sa mu to otoci, no nic 😒

lasenka
3. jún 2009

babule, pijete kavu??? ja som od porodu este ziadnu nevypila a niekedy ma ide slahnut 😒

bambi7
3. jún 2009

no las nasa ide spat o 21 je hore o 1,1.20 potom o 3 a od 4h kazdu hodinu

monkap
autor
3. jún 2009

las: my sme patrika odstahovali na zaciatku januara ...

monkap
autor
3. jún 2009

las: ja kavu nepijem

zuzkad
3. jún 2009

monka v ten vecer nas brusko netrapilo to viem na isto, lebo maly kakal 2x po sebe pekne a prdkal cely den v kuse pekne ani krce nemal nic.....to bolo z unavy...uz bol tak unaveny, ze bol mrzuty moc, ale hlavne, ze je uz dobre dufam...teda 😉

bambi a kolko vazi teraz tvoja mala ??

bambi7
3. jún 2009

zuzka neviem vazili sme ju pred 9dnami ale na kuch.vahe co nie je presne a mala 3440 tak uvidim zajtra idem do poradne ale narastla poriadne vdiet to na zavinovacke 🙂

lasenka
3. jún 2009

bambi - no tak to potiahnes aspon do tej 1, nie?

monka - Patko spinka uz celu noc, ci vstavas este aj k nemu?

monkap
autor
3. jún 2009

las: patrik spinka celu noc ... odkedy som ho prestala kojit - cize od konca septembra .... nastastie, bo kebyze mam vstavaj aj k nemu 😝

zuzkad
3. jún 2009

maly mal 3350g minuly tt presne v stredu, teraz neviem mala by som ho odvazit, ale doma nemam vahu, nevadi, niekedy cestou zbehne k doki na vazenie 🙂 🙂 ozaj maly nam narastol o 2 cm 😅 😅 😅 cize ma 50cm 😉 😉 😉 😉

klomi
3. jún 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola,lebo casu na PC je malo 😉 .

Chcem sa spytat.Mala posledny tyzden akosi malo kaka.Predtym v pohode aj 2 razy za den, no vcera vobec a dnes este tiez nie ☹ . Papa normalne a ani brusko ju neboli, len si poprdka a pohoda.Tak neviem, ci je to normalne, alebo co... 😒

lasenka
3. jún 2009

monka - tak to je fajn 😉 a vstavas casto k lenke? jeeeej, zajtra ma meninky 😉

zuzka - moj maly sa narodil s vahou 3350g 😉 teraz mame 3550g 🙂

klomi - pokial len kojis, je to uplne v pohodke 🙂

klomi
3. jún 2009

las praveze aj prikrmujem,davame Nutrilon 1HA.

bambi7
3. jún 2009

las chodim spat okolo 22,23 ako kedy

bambi7
3. jún 2009

tie 3-4 hodky spavam 😉

bambi7
3. jún 2009

babulky ideme papat a von nech spi tak paaaaa 🙂 a drzkajte saaaa

monkap
autor
3. jún 2009

las: k lenke vacsinou 2 razy ... co je v pohode, ty ako casto??

lasenka
3. jún 2009

klomi - kym ti neplace, tak je to asi v pohode... pockaj chvilku

bambi - paaa 😉

monka - zaspime o 8 vecer, potom vstavam o pol 1 a potom uz kazde 2 hodiny... asi ma otoceny rezim den-noc 😒 cez den spinkame vela

monkap
autor
3. jún 2009

las: otocit mu den a noc bude asi narocne 😝

lasenka
3. jún 2009

monka - nestras ☹ nemas nejaky napad? 😉 ale ono v podstate to nie je az take hrozne, aspon cez den vsetko porobim 😉

sssimi
3. jún 2009

Ahojte! No ja sa pomaly trápim. Horúčka mi prestala, ale telo ma aj tak bolí... V noci som poctivo odsávala, lebo malá mi potiahla 5 hodín a ja som sa už po troch hod. zobudila že mam cecky plné... Cecek mám stále začervenaný. V noci som mala nastrúhaný zemiak a teraz už mám kapustný list-ako často ho mám meniť?

A malá mi dnes nádhrne prespala noc-len ja so bohvieako nespala 😒

ladywitch26
3. jún 2009

simi, tak som ti vcera radila, a dnes uz mam ten isty problem 😖 mala mi zaspala o desiatej vecer. zobudila som sa o tretej na to, ze mrnka, tak som ju najskor prebalila a ze ju idem nakrmit. ale ona sa len schulila do klbka a spinkala dalej. aj som ju skusala budit, ale bez uspechu. no a bola som leniva zliezt dolu pre odsavacku, tak som zalahla tiez. mala sa zobudila o piatej a sice papala dost, ale lave prso uz mam zapalene. tvrde ako skala a boli. tak teraz poctivo odsavam kazde dve hodky. nabuduce si dam asi radsej budik uprostred noci a odsavacku pripravim ku posteli.

atima
3. jún 2009

ahojte
ja som vyriešila bolestive bradavky klobučikmi na prsia, maly pekne papa a ja necitim bolesť. Včera sme boli n poradni a ma nejaky novorodenecky ekzem lekarka nam pripisala pastu s rybacim olejom ale nezda sa mi že to prechádza. K tomu vitaminu d nam hovorila že žiadne lieky len každy den ho na 10 min vyložiť na slniečko.

ladywitch26
3. jún 2009

no inak k tomu vitaminu D, tu sa vobec nepouziva. a so slnieckom to tiez nie je vzdy jednoduche, irsko je dost uprsane. ale ja beriem v tabletkach vapnik s pridavkom vitaminu D, tak hadam sa mi to dostava aj do mlieka.

monkap
autor
3. jún 2009

sssimi: ten kapustny list si men casto ... ja som ich mala v mraznicke alebo moze aj v chladnicke , potom som vybrala, tak polamala a dala do podprdy (ono to pusti taku stavicku a ta vraj pomaha) ... ked bol horuci, tak som vymenila za dalsi ,,... drzim palce, nech to mas cim skor za sebou 😉

zuzkaprofant
3. jún 2009

ahojte ako sami mate mi sme sa vratili s prehadky a napapali sme sa a plackame bo chceme ist na ruky tak tu ho hompalam v atosedacke a pustila som mu taku hracku tak pocva a zaspava
inac aj vase babatka kakaju poriadne ked treba ist do emsta a su pekne vyobliekane tak sa tak pokakaju ze vsetko je od hovienka 😀 moj 2krat za sebou a to je tak stale 😀
simi len si davaj tu kapustu to ti vazne pomoze masiruj cecky pod sprchou hned kapustu a lahnut spat ked sa da a odsavaj mliecko to ti povoli

dupinka
3. jún 2009

ahojte!

my uzivame Vigantol kazdy den 2 kvapky a Kanavit 1. mesiac 1xtyzdenne, potom raz do mesiaca.

Baby, ak prikrmujete Bebou alebo Hami, mam nejake kuponiky do DMky.

sssimi
3. jún 2009

Monkap mám ich v mraznicke a ked si ho idem priložiť, tak ho naklepem... Horúčka mi všelijak skáče... Teraz čakáme na mamču a pre istotu odbeneme na pohotovosť nech mi na to kuknú.

monkap
autor
3. jún 2009

sssimi: ja som horucku nemala ... max 37,8 ... nastastie 😔 snad ti ta kapusta pomoze ....

monkap
autor
3. jún 2009

dupi: my uzivame kvapky tak isto ako vy ... aspon niekto to ma rovnako, bo sa mi zda, ze kazdy dr. to inac predpisuje 😕