Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
5. okt 2009

no u nas je zase rusno...vyhorel nam na Turej bar do tla... 😒 😒 😒 ..dala som foto na FB

zuzkaprofant
5. okt 2009

ahojte ako sa mate
u nas je troska smutno nasi odisli dnes rano tak mame tak tisko ale maly si ich aspon uzil 3 dni a ja som si odychla troska
dnes mi ideme papat uz zemiacik a novinku mame maly sa uz na brusku troska posunie dopredu 😀 😀 a zubok nam asi vysiel ale nie az uplne ale uz daco vykukuje

bambi7
5. okt 2009

zuzka super christian je sikulka 😉

sssimi
5. okt 2009

Ahojte!
Bambi, Zuzka tak vy už budete mať čo nevideiť lezcov 😀 ... Moja sa stále nepretáča. Iba z bruška na chrbátik.... Na bok sa vytočí, ale iba ak chce na niečo dovidieť a potom sa vráti nazad...

Dnes ideme na nožičky tak nám držte palceeee...

sssimi
5. okt 2009

Monkap, tak čítam, že nie sme s Nikou same čo sa im deti nepretáčaju, ale aj my skáčeme 😀 Hádže sa ako ryba na suchu a pri tom cestuje po deke a po postieľke...

Aj teraz som ju musela ísť zachrániť lebo už si išla bucháť hlavu o stenu 😀

bambi7
5. okt 2009

ahoj simi drzkame palce 😉 a co mate nove ako sa mate?

ludmilabb
5. okt 2009

ahojte

Sofia sa obcas vykloni z bruska a tym padom je na chrbatiku
opacne to nerobi ani nejake naznaky som u nej nezbadala skorej robi na brusku akoby sa chcela dopredu posuvat

jamaat ja som rano uz od pol siedmej hore ale mm este spal v obyvke tak som nechcela behat k notebooku a potom som uz Sofiu uspavala ked on vstal a isla si ku nej lahnut

inak vacsinou casu je Sofia stale na chrbatiku, davam ju aj do lehatka ale vydrzi tam chvilku
stve ma ale ze tym padom sa jej zacala robit zalezanina ☹ a to som si sakra davala pozor polohovala ale teraz to tam aj tak ma...dufam ze sa jej to este nejako napravi 😅

dostali sme pozvanku od mesta na uvitanie

baby vy strihate nechtiky detickam aj na nozkach???

ludmilabb
5. okt 2009

sssimi drzime so Sofiou palce, isto vsetko bude ok

zuzka takze uz zemiacik skusate, rozmyslam ze aj mi zacneme zemiacikom 😉

emode
5. okt 2009

ludka strihala som zatial len tie na nozickach, ktore uz bolo treba dako jej nerastu rovnako ...

my dalsia brutal noc, uz ten brutal beriem ako normal, len nechapem, preco sa zobudi cca 2 hodky po zaspati a place a place hladna nie je a trva nam aj polhodku kym sa ukludni a zas zaspi potom je hore o jednej aj o tretej aj o piatej a dnes od pol siestej do pol deviatej kukuckovala a hnevala sa ked sa nikto z nas nevenoval 😖

ludmilabb
5. okt 2009

emode ja v noci 4x hore
najprv som si nestihla pozriet poslednu sutaziacu v Superstar lebo velky reeeev zo spalne sa ozval, nakojila som ju zaspala aj ked ona si poplace aj na prsniku potom vzdy chvalabohu zaspi, potom hore o jednej, tretej, piatej, siestej....kedze to trva hadam uz viac ako mesiac nemyslim si ze sa to zmeni, predtym sa budila len raz v noci ale zlate casy pominuli, je to narocnejsie aj kvoli tomu ze cez den spi len polhodinky a tiez si vyzaduje pozornost no co uz ma clovek s nou robit ked ku nej pridem a usmev tu radost ze nas vidi jej nemozem odopriet 🙂

jamaat
5. okt 2009

ludka, emode, preboha, dúfam, že ma také noci nečakajú, lebo neviem, ako to ustojím! Ja som spavý tvor!!!

ludka, máte už tú hrazdičku? A hlávka sa jej napraví, neboj sa. ....Emka mala doteraz hroznú šišinu, stále sme sa na tom smiali. Ale už sa jej to mení, tak mi je aj smutno za tou smiešnou šiškou. 🙂
Na nôžkach som strihala nechty len raz a iba na palcoch. Zato na rúčkach treba aj raz za týždeň.

Dnes mi došli 4 balíčky s vecami. 🙂

zuzkaprofant
5. okt 2009

ludmila n zacali sme asi 5dni mrkvickou a jemu to chutilo teraz ked nieco jeme pred nim tak slinta chce toez rucky natahuje tak mi mamina kazala uz davat postupne vsetko lebo chce
tak teraz varim zemiaciky a rozmixujem to s umelym mlieckom

sirinka
5. okt 2009

monkap ani nasa magalenka sa este nepretaca, aj ked uz to obcas skusa...klarka sa zacala pretacat az v osmom mesiaci, skor sa dokazala sama posadit, to uz v siedmom.

ludmila ja striham aj na ruckach aj na nozkach.

ludmilabb
5. okt 2009

jamaat ja som Sofii tiez zostrihla na nozickach len palce ale mala ich uz poriadne! na ruckach aj kazdy druhy den, furt je doskriabana a teraz ako si chyta vkuse nohy tak aj tie 😝
hrazdicka sa uz vyuziva
clovek je tvor prisposobivy ked musi, na tie noci by si si zvykla inak by ta porazilo 😎
tak dufam ze sa jej hlava napravi to by mala odveci taku lebku

vecicky nam pekne nafot nech sa pokochame aj my 😉

monkap
autor
5. okt 2009

fuha, az na druhej strane som vas nasla ....

ja tiez striham aj na rucickach aj na nozickach ....

ludmilabb
5. okt 2009

sirinka na to posledne prihadzujem od minuleho tyzdna 😉 tak som zvedava ci sa podari

sirinka
5. okt 2009

ludmila tak drzim palce 😵

ludmilabb
5. okt 2009

boze co trepem na to predposledne, tie dva overaly 😀

sirinka
5. okt 2009

ludmila som to pochopila...tie overaly su super, to sa vzdy zide...

jamaat
5. okt 2009

ludka, juuuj, ja som akurát dnes rozmýšľala, keď som bola so psom a Emka bola v nosiči, že by sa jej zišiel teplý overal. No ale nebudem sa teda s tebou biť.

sirinka
5. okt 2009

jamaat ja uvazujem nad niecim takymto...

sirinka
5. okt 2009
mystery7
5. okt 2009

ahojte, my uz mame brutalne noci ako normalne. Ani napamatam kedy to bolo co dobre spal 🙄 vikend bol hrozny, stale len plac a plac. Po vyspati a najedeni je pol hodiny dobre a potom sa hodinu a pol zlosti. Vsetko ho zaujme na 10 minut maximalne.
Ja som zvedava ci to prejde, a hlavne kedy ☹ my sme uz zufali

sirinka
5. okt 2009

mys istotne ho to prejde... a nemas tusenie, co by to mohlo byt, zuby, nadcha alebo vecerne vybitie si energie?

mystery7
5. okt 2009

chory isto nie je lebo to trva uz 2 mesiace
skor mi to pride ako keby sa bal zaspat 😒

mimi21
5. okt 2009

cafte
mys a s dr. si sa neradila? neboj, ono to malickeho urcite prejde, aj ked ti verim, ze si z toho nestastna, ale urcite si pre neho ta najlepsia mamca 😉 a ked sa na teba usmeje, tak ti urcite ten plac rychlo vynahradi 😵 😵 😵

baby uz je jesen! ja som si dnes na trhu u nas kupila gastany, vecer budem piect, uz sa na to velmi tesim 😝 😝 😝