Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. nov 2009

...alebo cez Skype

zuzkaprofant
5. nov 2009

ahoj bambi no ja neviem co nakupime pod stromcek ale asi dake oblecko pre maleho a hracky chcela by som take auticko c odoma je akoby hombalka a vonku ako bobikar neviem ako sa to spravne vola ale da sa to tak ze ja by som maleho tlacila a lebo on ked bude uz chodit nozkami bude na tom preplietat 😀

dievcata moj maly mi dako do sedu uz ide ked bol dnes v kociari tak sá tak dvihal do sedu do predu isiel mi a od vcera mi na kolienka ide akoby uz chcel mi lozit tak sa tesim kazdy den nieco nove sa nauci

bambi7
5. nov 2009

zuzka prof viem co myslis no dobry darcek 😉

aj nasa sa dava na kolienka aj sediet by chcela zuzka ako vas 😉

iinuska
5. nov 2009

bambi, dobre sa mame, a co vy, nechodis sem casto.

zuzi, maly ked sedi v kresielku alebo v autosedacke, stale sa skusa naklanat dopredu.Len autosedacke mu to velmi nejde, tam ho drzia pasy 😀

iinuska
5. nov 2009

emode, vsak co, oddychuj, robota pocka 😉

bambi7
5. nov 2009

inuska snazim sa chodit no polepsim sa 😉 niekedy maju babule rozbehnutu temu a ani si nevsimnu ked ich poozdravim 😀 tak uz ani nerusim 😀 ja mozem len vecer teraz je mala prec koli tomu ze som chora inak sa jej venujem stale ,aj ked spi musim pri nej lezat vylozi si na mna nohu aebo ruku aby ma citila a spi aj 1,5hod ked spi sma tak 20-30 minut

ludmilabb
5. nov 2009

bambi tak sa rychlo uzdrav aby si mohla byt s malickou co najskor

Janka aj doktorka aj sestricka boli hotove ake male babo to ku nim prislo, len Sofia nezvladla pohlad na sestricku ked si ju zobrala na ruky tak panicky rev a hned ako som si ju zobrala naspat prestala 😝
doktorka sympatacka riadna, tak tam budeme chodit aj neskor ked uz budu zubky von 😉
ale cesta tam aj naspat otras, lialo a po trolejoch hore, dole 😖

ludmilabb
5. nov 2009

Erika bude ty len rada a uzivaj si kludne chvilky...vidis a fotky dake hodis na FB?
ja chcem dat dnes vecer z kupania ale len vanoveho domaceho 😀

bambi7
5. nov 2009

ludmila dakujem 😉
babule dajte este dake typ na darcek

iinuska
5. nov 2009

bambi, coby si rusila 😉 , tak teda rychle uzdravenie, aby si mohla byt coskoro s Dominikou 🙂 , u nas je to so spankom zase opacne, ked si skusim k malemu lahnut, vzdy sa rychlo preberie.Prave vcera som to po dlhej dobe skusila, ale nezmenilo sa to. 😒 Normalne spinka 2s denne 1-2 hodinky vkuse.Ako kedy.

ludmilabb
5. nov 2009

tak Sofia bradavku stiska ostosest dasnami, dogrcka sa a este sa na tom smeje a kope nohami, no tesiva je cela...a ja len krutim hlavou co doraba

ludmilabb
5. nov 2009

iinuska a my spime cez den 4x po cca polhodine, hodine

iinuska
5. nov 2009

ludmila, aj ja som chcela po dlhej dobe pofotit maleho uz vo velkej vani.Len byva tam aj s tatinom, a neviem, ci by to boli vhodne fotky 😀 😀 😀

bambi7
5. nov 2009

no domi edine ked som s nou a babule uz mate zubky?

monkap
autor
5. nov 2009

ahoj bambi,
lenka ma zatial jeden zubok .. .a druhy uz presvita cez dasienko

iinuska
5. nov 2009

Adamko ma obidve spodne jednotky.Dost rychlo sa mu prerezali, este v septembri 🙂 A Dominika?

iinuska
5. nov 2009

monka, teraz som si vsimla, medzi tvojimi detmi je presne dvojrocny rozdiel 😉

bambi7
5. nov 2009

jej babulky tak vam gratulujem k zubkom 🙂 my este nemame teda dominika ja mam 😀 stale slinta aj to ma take vystupene ale nic
a co ste na to davali ci to zvladli drobci v pohode?

jamaat
5. nov 2009

Ja si k Emke tiež nemôžem ľahnúť. A do postieľky by som sa ani nezmestila 🙂

iinuska, daj figový list. 🙂

bambi7
5. nov 2009

jamat 😀 ja spavam s nou na velkej posteli tam sa vojdeme 😀

bambi7
5. nov 2009

a mala ani cez den v postielke spat nechce

iinuska
5. nov 2009

bambi, maly bol asi tri noci dost nervozny, hnackoval aj 8x za den, cele dni sme len ritku umyvali, teploty nemal.Ja som davala Dentinox gel.Ale neviem ci mu to nejako pomohlo, lebo to hned zlyzal.No typicky chlap 😀

iinuska
5. nov 2009

jamaat, tak to som sa schuti teraz zasmiala 😀 😀 😀 😀 .

bambi7
5. nov 2009

inus no vidis 😉 no uvidim kedy pojde zubok dominike

iinuska
5. nov 2009

no konecne som sa naobedovala.Mam usetrene, to uz bola asi aj vecera.Nechcela som pustat mikrovlnku ked maly spi, ale uz som to nevydrzala.A pozrela som na maleho, a s nim ani nemyklo 🙂

bambi7
5. nov 2009

inus presne ako ja ani nedycham 😀 ked spi

iinuska
5. nov 2009

bambi, mi hovor...Ked niekto pride, tak hned robim psssssssss.To uz je vsetkym jasne, ze maju byt ticho.Pri pocitaci ma Petko taku super vrzgajucu stolicku, tak tu hned menim, chodim po spickach, atd, atd.Len aby spinkal.Hlavne, ze som na zaciatku hovorila, ze to takto nebudem robit.No co uz... 😅

monkap
autor
5. nov 2009

inuska: 2 roky aj 3 tyzdne necele mame rozdiel ... patkovi to tu uz pise len cele mesiace

zuzkaprofant
5. nov 2009

inuska.xiixix ja to iste lebo mojho naj viac zobudi telefon a ked mi vrzga stolicka pri pc nechapem preco vrzga je nova ale to ho najviac vie zobudit a janse hrnce ja ked spi mio prevazne v oabycke na zemi tak som pri pc a nedycham len kukam nieco alebo mi ide telka slovenska a ani nejdem radsej varit naj mam ked mi vkuse tu niekto vyvolava ale uz som si zrusila zvonenie maju smolu nedviham 😀

ale moj vie niekedy pri hlucu spat ale telefon ho zobudistale 😠

iinuska
5. nov 2009

monka, no 3 tyzdne hore/dole.Jaj to si aj tak neviem dobre predstavit....Ale ked to tak uz je clovek to berie inac.