Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
26. mar 2011

@iinuska no ja ho najradsej stale dodrziavam aj na dovolenke som ju davala spavat v case ako som ju mala naucenu ked sme sa sli prejst do mesta tak som ju najskor uspala v kociku

sirinka
26. mar 2011

@kosska3003 😅 ja som si myslela, ze teraz ste boli na svadbe, tak mi treba, ked poriadne necitam...

kosska3003
26. mar 2011

@sirinka pohodicka nie teraz sme boli na oslave 50tke ale tak na svadbe sme boli 5 marca to bolo teraz nedavno 😀

soffi
26. mar 2011

ahojte, ninka mi zacala pit asi pred tyzdnom konecne kravske mliecko-nastastie bez vedlajsich ucinkov hehe, ale odkedy ho zacala pit tak sa ho nevie dopit a vypije mi aj nieco cez liter denne....mylsite z ejej to nemoze uskodit, o pol osmej vypila 250 a teraz zasa plakala ze chce mliecko tak vypila salsich 150...a to cez den vypila dve flase a rano jednu, dokopy cca 1 liter

luba142
27. mar 2011

ahojte teraz som dostala sms od Dady
VCERA O 23:45 SA DADE NARODILA DCERKA SIMONKA, merala 50cm a vazila 3100g...obidve su v poriadku

@kodada gratulujeme a vela zdravicka zelame 🙂 🙂 🙂

kosska3003
27. mar 2011

@luba142 dada gratulujem tiez samozrejme a tu co ake tichucko je dnes je krasne pocasie tak ste vonku mne mala spi ked sa vyspi tak pojdeme hadam na bicykel nachvilku ale to posunutie je citit na nej zaspala az pred pol druhou som zvedava kedy pojde vecer

borocka
27. mar 2011

@soffi nemyslim ze by jej to ublizilo, mozno ona sama ma nutkanie tolko pit,asi citi ze jej chyba nejaky vitamin.......mozem ti len zavidiet, u nas je mlieko nepriatel najvacsi, akekolvek mlieko!!!!

@kodada gratulujeme!!

iinuska
27. mar 2011

ahojte zeny
Tak dnes Adamko prvy krat prespal celu noc. Som myslela, ze sa mi sniva 😵 😵 😵

kosska3003
27. mar 2011

@iinuska mne tak spala minuly tyzden 3 noci ked som jej zmenila postel ale uz sa mi radost skoncila raz si v noci pyta mlieko

iinuska
27. mar 2011

@kosska3003 aaale tak raz za noc sa este da, ci ? Adamko byval tak 3-4x, potom asi tyzden iba raz a dnes toto No, dufam, ze sa to bude uz len zlepsovat. Uz by som sa fakt chcela aj normalne vyspat

kosska3003
27. mar 2011

@iinuska no jasne to sa da dam jej mlieko a spi dalej tak pohoda a ked aj spala celu noc ja som sa zobudila ci je ok uz telo naucene ze vstavalo vyse roka

iinuska
27. mar 2011

ahojte
Adamko je s Petkom vonku, tak som si vylozila nohy, i ked by som mala este doumyvat posledne dve okna, ale to uz dorobim v tyzdni

kosska3003
27. mar 2011

a tu co vsetci dospavaju hodinu co posunuli

emode
27. mar 2011

@iinuska juj inuska, potisku v dobrom zavidim 😅 my este stale tak raz, dvakrat hore, cucne a spi, takze nie je to o tom, ze by bola stale zavesena na mne, ale tiez uz by sa mi pacilo spat celu noc ... 😕 😉

no inak ja neviem, ci vobec odletime, v piatok sme to nestihli vybavit, lebo som nevedela co so Sofiou, do toho starka, tak je to uz vypredane, hladame nieco ine, resp. posuvame termin, len okolo Velkej noci je uz toboz vsetko vypredane, tak nevieme 😒 😒 😒

iinuska
27. mar 2011

@emode aj dni sa uz nejako ustalili, vlastne kojim uz len pred obednym spankom a vecer. No uvidime, ci to nebola len nahoda. A to ma este sopliky. No a drzim palce, aby ste si este nieco nasli.

emode
27. mar 2011

@iinuska nebude to tragedia, ked nepojdeme 😨

iinuska
27. mar 2011

@emode ved hej, ono, vies, asi to tak ma byt

soffi
28. mar 2011

ahojte, tu este dnes nikto nebol ??? 🙂)))), alebo mi zasa blbne konik :P , nasa hypoteka stale v nedohladne, to uz je neuveritelne toto, ale v nasom priiipade klasika, my nic nevybavime bez problemov a v pohode ako ostatní ludia, nasa cesta zivtoom furt kamenista, nuz ale ako sa hovori, ak najdes cestu bez prekazok, urcite nikam nevedie 😉

barca25
28. mar 2011

@soffi jaj moja..aj my sme na tom nejak tak s hypotekou..najprv bude bude,vychadza a nakonec z toho co vraveli nam daju len 60% :D tak ale este dufame..akurat muz siel vybavovat do mesta:D

soffi
28. mar 2011

@barca25 no my sme tiez na vazkach, nam daju aj 100% len ide o to, ci uznaju hodnotu nehnutelnosti, lebo vacsina bank ti povie ze vam da 100% ale 2 izbak ohodnotia na 40 tisic, co je dnes v PO neralna cena

barca25
28. mar 2011

@soffi ved o to ide..povedia daju ale zalezi od odhodnotenia 🙂..no my sme v podnajme v 1izb..a chceme rodinny..nviem dychat v panelaku....od detsva som byvala v RD a aj muz

soffi
28. mar 2011

@barca25 my sme tiez v 1-izbovom v podnajme, ale chceme byt, obaja sme vyrastali na sidlisku tak nam domcek nechyba 🙂

barca25
28. mar 2011

@soffi ved jasne ,chapem to..len my cakame druhe a ono ked deti behaju v zahrade,mam viacej casu na svoju robotu ako v byte..tu je to s malou o dusu:DD a behat s nou na sidlisku v nitre..uff...same auta a ja uz nevladzem behat za nou:D

soffi
28. mar 2011

@barca25 no to je o tom, ze poznas lepsie tak tuzis po tom...ja som nastastie v dome nikdy nebyvala, tak ma to nelaka, ale je to urcite lepsie pri detickach 🙂 , keby bolo penazi tak nevaham ani ja, ale takto som rada ze bude aspon volaco

emode
28. mar 2011

Ahojte,
tak sa to predsa podarilo, odlietame sice az 29.4., t.j. na druhy den tam Sofia oslavi svoje dva rocky 😅 ale ideme na 10 noci 😅 ... tak, a uz nemusim nic hladat a mozem sa venovat inym veciam 🙄

iinuska
28. mar 2011

ahojte
Dnes by mali doviest trampolinu, tak som zvedava

emode
28. mar 2011

@soffi drzim palce, nech to vyjde, vela zalezi od znalca a hlavne netreba hned suhlasit s cenou, ktoru navrhne predavajuci, my vzdy pri kupe aj nehnutelnosti davame protiponuku, uvedieme argumenty, preco cenu znizujeme, len dolezity je trh, ako sa byty v PO a za aku cenu predavaju ...

barca25
28. mar 2011

@soffi tak tak🙂 pre deti to bude raj..no drzim paste aby vam to vyslo a uz aby sme obe s rodinami byvali uz vo svojom 🙂

soffi
28. mar 2011

@emode znalec ho ohodnotil na vyssiu cenu ako je predavajuca...cenu sme zbili o 2000e, vsetko to uz vidsí len na banke, ...mame fobreho hyp.poradcu , tak hadam to dopadne dobre. uvidime

iinuska
28. mar 2011

@soffi
@barca25
tak drzim palce, aby vam to byvanicko vyslo. 😉