Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
30. aug 2009

dm a maly tvoj je supersky smejko 😅 😅

mate to aj vy tak, ze maly sa na hlas zacne smiat a potom z toho stikuta 😀 😀 😀

luba142
30. aug 2009

zuzkad nasa uz si nozky dviha a aj si ich obzera len jej nejdu este chytit ale aj o to sa snazi ked ju dvihne tak po nej nacahuje rucku no zlata je

mystery7
30. aug 2009

zuzkad: vdaka za obrazok, zajtra skocim do Dm drogerie. Vdaka aj za pochvalu 😉 torty pecie moja mama, je to jej konicek 🙂

dm: aj moj taha vsetko co mu dam do pusinky a ked mu chvilu podrzim rucky, tak ma hned nervy

emode
30. aug 2009

luba
tak potom nasa je akrobatka, som jej nasla minule nozku v puse 😀

mystery7
30. aug 2009

tak nas co robi s nozkami, nechapem ake on musi mat brusne svaly 😀 😀

ok, ja uz idem spat, vsetci okolo spia, len ja strasim 😅 😅 dobru noc

zuzkad
30. aug 2009

luba maly to rad zuzle ...pomozem mu to dat do pasticky ale nedam mu to chytit na konci ale skor na zaciatku kusok od toho bieleho a on si to pekne da do pusinky a pokuskava a je spokojny...popritom si slinta a brble...nenapina ho lebo ako to drzi hned pod tym bielym valcekom tak to ma akurat na dasienko ...sem tam kym si trafi do pusinky si tukne do ocka ale jemne a nie je sanca aby si nieco urobil ..je zlaty lebo sa dlho zameriava a potom sup do pusinky 😀 😀 zajtra ho natocim a cez youtube vam sem hodim video 😉 😉 😉

dm1
30. aug 2009

zuzkad nas sa niekedy smeje nahlas je to strasne krasne ale nezacne potom stikutat. Stikuta ale pravidelne skoro vzdy po papani alebo do hodiny po nom...

luba142
30. aug 2009

http://www.biga.sk/hryzatka/the-first-years-mas...

baby ktovie ci aj toto by nebolo dobre 🙂

mystery7
30. aug 2009

moj stikuta z tych slin, co mu idu. nevie prehltat, niekedy mu dost zaskocia 😉 a potom je taky prekvapeny, ze co sa to deje

ale uz fakt koncim, paaaa

sssimi
30. aug 2009

Na nme sa dnes malá rehnila keď som sa kúpala vo vani a totálne nahlas... Asi som jej nahá smiešna 😀 A potom aj štikútala riadne 😀

sirinka
30. aug 2009

ahojte...
luba my mame toho jezka a u nas sa neujal...ale tie moje holky zuzlu ozaj iba prsty ci uz svoje alebo moje...

zuzkad
30. aug 2009

mys skoda, ze byvas dalekooo od BA...hned by som si objednala tortu na krstinky 😉 😉

emode tak klobuk dole, mas sikovne diitko
..moj uz nohy sice zdvihne a potom buuum o madrac ale do pusinky este nedociahne 😀 😀 ale ked sedi tak sa prehne do predu a chyta si nozky 😅 😅
luba aj u teba mala bucha nozicky o postel ? Je to podarene az na noc ked sa zobudza sa budim na buchot ako hadze nohy o postel 😀 😀 a zacal mi v postielke cestovat ...polozim ho rovno a o par minut je sikmo cez poste a robi poriadok s hrackami 😀 😀

luba142
30. aug 2009

emode co mam fotky starsej dcerky ked bola takato mala tak ma nozky dvihnute a este si ich aj drzi ale uz neviem ci cmulala palceky na nohach 😀

zuzkad
30. aug 2009

a co robite ppri stikutke ? Maly ked stikuta nechce ani za svet nic pit 😠 😠 tak stikutame niekedy aj pol hodku potom sa zacne jedovat a az plac zaberie 😅 😅

mystery7
30. aug 2009

zuzkad: mama robi krstinove torty pre polku mesta, a nielen krstinove 😉 v strede tyzdna nejake prihodim do albumu, nech si mrknete

zuzkad
30. aug 2009

mys nedivim sa...tvoja mamina asi nema siroko daleko konkurenciu 😉 😉 😉 tesim sa na foto, naberiem aspon inspiraciu 🙂 🙂 ...inak dobru noc 😀 😀

luba142
30. aug 2009

zuzkad- nebucha sice o postel ale cestuje tiez vzdy ked sa zobudi tak sa postupne dostane napriec postielky a kope do sprusli az jej ostanu nohy vonku 😀 , minule ale bola naopak takze kopala nohami do steny a buchala sa hlavou do sprusli a kricala 😀 , inak v poslednom case nad ranom zacala nie plakat ale vykrikovat ked je hore, celu ruku v puse a hulaka 😀

dm1
30. aug 2009

zuzkad - pomaha iba voda alebo prso /ale to nechce ked nie je hladny. Ked nechce vodu tahat tak davam po lyzickach....

luba142
30. aug 2009

zuzka ani nasa nechce pri stikutke nic pit, bud to prejde alebo zacne troska kricat a potom prejde

luba142
30. aug 2009

idem aj ja spat uz lebo rano nemozme pospat chystame sa s mamou do mesta

zuzkad
30. aug 2009

luba maly mi hulaka ked ma dobru naladu a osvojil si A..A...a...aaaaa 😀 😀 a na stastie v noci naozaj len v tichosti vzdycha a kopka nohami...akoby vedel, ze sa v byte spinka tak len jemne budi maminku a potichu papame 🙂 🙂

dm maly odmieta hocico tekute ked stikuta....aj mi je ho luto ked to uz trva dlhsie, ale co uz ☹ ☹

ozaj co sme boli na tom cisteni v podunajskych po ockovani TBC tak to ma uz pekne hladke, tak dufam, ze uz sa mu to nezapali..lebo obaja sme trpeli za maleho ked sme videli ako mu to tlacili aaaau a tatino tiez chuda tazko znasal ked sme tam boli 😒 😒

luba142
30. aug 2009

zuzi ved v noci aj mala len sa vrti a vzdycha ale takto hulaka az tak okolo 5

emode
30. aug 2009

vdaka zuzkad
vela z toho co pisete sa tyka aj nas ... nozky vystreluje hore a potom ich necha spadnut ... dobry buchot je z toho v noci 😀 ked sa budi na papanie tak ju najdem kolmo v postielke ... zuzle si pasticky staci jej jedna zatial 😀 ale inak obzuva vsetko co sa da ... velke veci nevynimajuc ... kuk dala som nove fotky 😀

v noci tiez vykrikujeme ostosest jedine riesenie je prelozit ku mne do postele potom do piatich minut zaspinka
slinky nam tecu ale nie nejak velmi si myslim ...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dm1
30. aug 2009

emode mala je zlatucka!

no idem spat. Dobru noc!

emode
30. aug 2009

dm ved aj ten tvoj riadny smejo ... ja mam problem urobit smejuce sa foto ... hned zvaznie a kuka na fotak 😖

dm1
30. aug 2009

emode u nas je to rovnako! Ked zbada fotak tak je koniec smiechu a ked ho rozosmejem vytiahnem rychlo fotak tak len tak cvakam naprazno aby ho moc nevidel a iba niekedy je fotka OK.... inokedy len cast tvare a tak 😉

rybca
30. aug 2009

Ahojte, tak ja mam novy kocik..🙂 Teda Matko..🙂 Keby ste o niekom vedeli, kto by kupil PP Pliko P3 sportiak, vanicku Navettu, autosedacku, vsetko vo farbe toffee a vela doplnkov, tak nech sa mi ozve..🙂

bobka77
30. aug 2009

ako casto papka vase stvormesacne babo a kolko vypije?

bambi7
31. aug 2009

cafte babule ako?
my sa mae dobre nasa sa stale smeje vsetko sleduje hra sa s hrackami tak si ich drzi a naucila sa pistat 😀

ahoj zuzkad ako?inac o tej nohe ze do ust nasa uz vyse tyzdna si dava nohu do ust 😀 tak sa otaca ze nusim na nu davat pozor co robi 😀 staleeee a vsetko pozoruje uz ani v kociku nechce byt vonku 😅 len chvilku a sleduje stromceky a tak 😀

a co mate nove?

nikanika28
31. aug 2009

dobre ranko..tak po vikendovej absencii som zas tu 😀 . Lukasko je s nasimi na chalupe, Klarka zaspala...tak som si spravila ranaky, cajik, meltu... 😀 😵
Bambi, tak to mala je sikula 😵 , ale pozeram, ze je aj starsia...sranda, ako tie tyzdne spravia rozdiel 🙂
No a bavili ste sa o zubkoch...tak Lukaskovi vysiel prvy zub, ked mal 1rok a 1mesiac 😅 😅 ...ale zato teraz ich ma uuuplne kraaasne 😵