Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
31. aug 2009

lady..neviem, to ma este nenapadlo...Teoreticky mozne to asi je..ale neviem...Lukaskovi vysiel prvy zub, ked mal rok a 1mesiac

luba142
31. aug 2009

zuzkad- neviem lebo ked som ju skusila prilozit k prsu alebo polozit tak revala na retu ale pred 14 som jej dala prsnik lebo to uz boli 2 hodky od papania a pila a pritom zaspala a spala hodinu teraz uz je lepsie SNAD 🙂
A malej som kupila aj toto je to take male akurat do rucky, to modre http://www.canpol.sk/product.php?lp=61&gr=20066...

sirinka
31. aug 2009

luba to hryzatko vyzera super.

luba142
31. aug 2009

siri je aj take mäkke ohybke
mala mi stale v kuse breve uz neviem co mam s nou robit

luba142
31. aug 2009

siri- aj ja som dala cuketu do mrazaku a budem ju pridavat malej do polievok ked zacneme so zeleninou a aj mrkvu som si zamrazila lebo jej mame vela a nestihame ju konzumovat a v zime sa hodi

nerobis rajcinovy pretlak?

sirinka
31. aug 2009

lubi aj ja som mala velmi vela cukin...a aj paradajok, ale nejako ich este stihame konzumovat 😝
chcela som robit kecup, ale nakoniec mi neostalo dost paradajok...

ladywitch26
31. aug 2009

http://ozene.zoznam.sk/cl/100295/247863/Nevolno...

utecha pre tie,ktore sme trpeli. a ak z mojej stanky nebude aspon druhy einstein, tak sa tym vedcom pojdem stazovat, lebo ja som tyckovala do 7.mesiaca !!!! 😀

luba142
31. aug 2009

lady 😀 , ja som sice netyckovala ale bolo mi strasne zle cele 3mesiace potom to uz nastastie preslo ale bolo to horsie ako pri prvej

luba142
31. aug 2009

siri- my zase cukety stacime lebo sa delime aj s nasimi a sestrou ale rajcin je tam vela a tie nestihame uz nam svokra navarila ostry kecup a pomazanku taku stiplavu s paprikou a rajcinami ale asi rozvarim aj na pretlak, moja mama zase vari leco do poharov

sirinka
31. aug 2009

tak mne zle nebolo ani pri jednej a to ani trochu...ale tak udajne aj dlhodobe kojenie zvysuje IQ, tak snad to nejako vyrovname 😀 😝

luba leco ja neznasam...

ladywitch26
31. aug 2009

siri, aj ja som pocula o tom kojeni, takze neboj,potiahnes par mesiacov dlhsie, a aj ty budes mat einsteinov 😀

inak neviete, ako to je,ked zena koji a zaroven uz caka dalsie? nerobi to nejaky problem? neodmieta to dieta mliecko, ak sa nahodou zmeni chut?

sirinka
31. aug 2009

lady ved ja som klarku kojila este mesiac po druhom porode 😉

sirinka
31. aug 2009

chut mliecka sa v tehotenstve nemeni, iba pri velkej fyzickej zatazi a pri menstruacii...
az na konci tehotenstva sa zmeni mliecko opat na kolostrum, vtedy niektore deti vraj mliecko odmietaju...u nas sa to nepotvrdilo...

ladywitch26
31. aug 2009

siri, a v pohode? lebo planujeme skusat po vianociach a ak sa zadari nahodou hned, tak stanka by mala len rok a pol a to ju este budem krmit mlieckom, teda ak budee...

sirinka
31. aug 2009

lady v pohode, trosku na kojenie reagovala maternica, ale dr. povedal, ze je to ok, a hlavne som klarku kojila uz i ba 3x denne...

ladywitch26
31. aug 2009

siri, lebo tu mi asi dr. neporadi v tomto, irky koja mozno tak tretina z nich a pochybujem,ze niektora z nich potiahne dlhsie ako pol roka

mimi21
31. aug 2009

baby ako dlho po ockovani ste nechavali obklady?

sirinka
31. aug 2009

mimi kym bude napuchnute a cervene nechaj...ak uz reakcia zmizla nemusis davat.

lady v tomto aj na sk sa nazory rozchadzaju, ja som urobila tak, ako som to pokladala za spravne, navyse moj gyn. ma v tom podporil.

ludmilabb
31. aug 2009

nika ake homeopatika jej davas?

nikanika28
31. aug 2009

ja som obklady ani nedavala 😅 😕 😕
Ludka, jej nie, sebe - ricinus communis CH5. Na podporu tvorby mlieka

nikanika28
31. aug 2009

inac chcem MM prehovorit...chcem ist zajtra do Ikei...no neviem, ci mi to prejde 😅 . Lukasko je s nasimi na chalupe, tak by sa to docela aj dalo... A v Ikei maju tusim aj miestnost na kojenie 😵 Celkovo ten pristup k detom sa mi tam velmi paci..akoze mikrovlnka, detske kutiky....je to tam super

rybca
31. aug 2009

Ahojte, maly sa mi prave prvykrat pretocil z chrbatika na brusko..🙂

mimi21
31. aug 2009

juuuj Nika, do Ikei by som aj ja isla, by som sa tam vybláznilaaaaa
miestnost na kojenie tam je, aj oproti v Avione, tam je to vraj super
ja by som chcela ist do H&M, na bodycka a ciapocky
neviem ako u vas ale vo zvolene je strasny problem zohnat nejaku slusnu ciapocku a moja ich okrem toho strasne nema rada 😅

rybca
31. aug 2009

dievcata, s tym IQ a kojenim neviem ci je pravda, ty by potom nasi tmavsi spoluobcania boli takmer vsetci v Menze...🙂 moj stryko bol plne na UM a je z neho docent akademickych vied...🙂

bobka77
31. aug 2009

Davam jej UM no dnes to bolo perfektne papkala ako casovac kazde tri hodiny po 150ml a teraz 180 to je fakt pravda,ze je to na nej aky ma den a kolko sa jej chce papkat dakujem za rady babenky🙂

luba142
31. aug 2009

jaj baby nasa je dnes extermne urevana neviem ci jej nejdu zuby lebo zurivo pcha vsetko do ust a ked tam nic nema tak reve a nepomaha ani nosenie teraz je s mamou vonku tak snad spinka no uvidime aka zase bude noc 😒

ludmilabb
31. aug 2009

luba nasa robi to iste a moja mama ju zobrala dnes von lebo nespala dobre a prisla ze jej revala aj v kociku 😝
ked sa vyrevala tak jej zacala debatit a usmievat sa o spani ani reci, dnes poobede teda spala az 15 minut ideme ju kupat ale uz musi zaspat no vsak je este mala aby takto nespala 😒

sssimi
31. aug 2009

Baby píšete ako draci 😀

Aký kočík by ste maximálne odporučili? Niečo pozeram pre švagrinú... Inak som vytešená, lebo Sarah bude mať bratranca alebo sesternicu... Konečne nebude od marca sama 😀

sssimi
31. aug 2009

Moja malá je tiež dnes uplačkaná. Budí sa s plačom čo ona moc nezvykne... Takže dnes už vstávala 3x hore riťkou... Chúďatko sama nevie čo by chcela. Dokonca dnes ani pestovanie nezaberá.

ludmilabb
31. aug 2009

ja tiez nechapem ked mi place na rukach, potom je to tazke ju ukludnit ked za normalnych okolnosti je to stopercentny zaberak, vy potom co skusate, kocik??? ja fitloptu nemam aj to pomoze?