Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
9. feb 2011

@soffi prid aj ku mne, potrebujem utriet prach, pozmyvat a umyt kupelnu 🙄
Kosska sa ponukla prepalit mp3 s detskymi pesnickami 😅
@soffi ona mala potrat vo 4.mesiaci, potom sa im narodilo dievcatko a teraz chceli druhe babo ☹ je to strasne.

nikanika28
9. feb 2011

No cafte, tak Klara vybehana zaspala rychlostou blesku ... samozrejme ze sa to vonku nezaobislo bez toho, aby si neklakla na kolena 🙄 ..lebo milostpani potrebovala ist kamsi na schody 😝 ..tak dalsie gate zasvinene 🙄 ...
no baby vy ste aktivne... ja som akurat umyvacku napratala a pustila 😅 ...alle zas sme boli dnes dlho vonku a u doktorky... a vculeky si idem kavu spravit 😵 😵 ..kto sa prida??? 🙂

kosska3003
9. feb 2011

@borocka to je hovadina prveho stupna toto tie reci a pevery no ja niekedy musim zuby zatat ked to pocuvam ako svokra stale do mna musis byt aspon 3 tyzdne doma ked som prisla z porodnice lebo ked budeme vonku cosi nachyta a ine hovadiny ale po 2 tyzdnoch sme mali krstiny a uz som mohla hraaaaaaaavo ist no rovno mohla povedat ze po krstinach ja som aj tak sla skor ved bolo krasne slniecko svietilo a nesla som do mesta ale len tu po dedine na hodinu

kosska3003
9. feb 2011

@mystery7 co mi reklamu robis

@nikanika28 idem na to idem varit

mystery7
9. feb 2011

@nikanika28 ja som prave dopila 😉 ale vdaka za pozvanie. My sme tiez boli doobedu dlhsie vonku, tak Mirko zaspal hned po dopiti mlieka, co sa nestalo uz asi 3-4mesiace

iinuska
9. feb 2011

@nikanika28
@mystery7
aj ja som pred chvilkou dopila 😵

mystery7
9. feb 2011

@kosska3003 aby vsetci vedeli, aka si dobra dusa 🙂
Ja tiez neznasam kecy o tom co sa moze a co nie. My sme mali kocik doma 4mesiace a vsetci vraveli ake nestastie..... ☹ a co maju hovorit ti, co maju krstiny po roku? 😉

iinuska
9. feb 2011

@borocka ja nemam pocit, ze Adamko je zbrzdenejsi, ci pomalsi.

kosska3003
9. feb 2011

@mystery7 ooooooooooo tak dakujem hihih aj ja som mala skor kocik svagrina doniesla aj postielku ved a kedy som to mala chystat alebo ze sa plienky nemaju skor vesat ako na susiak ako sa babo narodi a kedy som to tak mala prat a susit no drbnute reci

mystery7
9. feb 2011

ja si myslim, ze kazde dieta ide svojim tempom. Kamoska ma chlapca, sikovny je vo vsetkom, skoro chodi, skoro rozprava, krasne tancuje, sam papa...co sa da viacej k tomu povedat??

jamaat
9. feb 2011

@mystery7 A čo majú hovoriť tí, čo majú deti nepokrstené? 😀
Aj u nás zaspanie dnes bez nervov. Ale vonku chytala zase záchvaty. Nechápem to. Smeje sa a zrazu jej čosi preletí popod nos, švacne sa o zem a zúri.

kosska3003
9. feb 2011

@jamaat no ved to musia doma sediet 😀 ideme teraz susedovi na svadbu a maju uz syna 3 rocneho no a maju to aj s krstinami naraz a svokra furt rypala ze to ako chce takto zit ako moj s moju no spraste reci akolo to ho no ja by som vrazdila niekedy

soffi
9. feb 2011

@borocka ja si myslim ze to ani nieje o chlapcoch ako o genoch hihi, poznam aj veeeelmi sikovnych chlapcekov a patko asi tiez je taky ked tak citam, tak sikovne dieta 🙂

iinuska
9. feb 2011

@kosska3003 aj my mame v rodine jedno skoro uz trojrocne nepokrstene dieta, a moja svokra to nemoze prehryzt, vecne rype, tak uz k nej ani nechodia

mystery7
9. feb 2011

@jamaat ti su uplne strateni 😀 😀

My pojdeme poobede vonku asi s motorkou. Snad to obaja preziju 😉

iinuska
9. feb 2011

@mystery7 my sme tiez vytiahli trojkolku, ale Adamko viacej chodil, respektive behal, ako sa vozil 😅

soffi
9. feb 2011

no dieta mi vyslo z postielky-druhy krat sa nam to stlao, a ja neviem ako to robi, lebo mi nechce ukazat.... 😵

soffi
9. feb 2011

no ste ma navnadili, asi aj my vytiahenme bicykel 🙂

nikanika28
9. feb 2011

@soffi jaj, no mne to Klarka uz robi pravidelne kazdy vecer, porazit ma ide, niekedy ju aj 20krat davam hore dolu do postielky 😠 ...a vcera ani nesla za nami do obyvacky, len sme poculi Lukaska ako krici, ze klarka nie je v postielke 😀

luba142
9. feb 2011

ahojte,
@kosska3003 a neda sa ti to poslat cez pc aby si to nemusela napalovat, ja uz by som si to z PC na cd stiahla sama 🙂

mystery7
9. feb 2011

nas v postielke uz nespi 🙄

nikanika28
9. feb 2011

@luba142 a co to furt napalujete? 😀 aj ja chcem 😀

borocka
9. feb 2011

@kosska3003 blaznis, tymto poveram ani ja neverim,,,u nas to tiez bolo ze s malinkym kym nebude krst nesmiem ist von lebo ho niekto uriekne, a cervenu nitku dat na zapastie, a ze cudzi sa na neho nesmu pozerat,lebo mu pride z oci.....popravde vobec netusim co to znamena... to je presne ten typ, ze jedna babka povedala. este aj strihala som malemu vlasky od pol rok, pri com sa ma az od roka lebo inak dieta zomrie.
a tu je,cely zdravy krasavec.
@iinuska ani ja si to o patovi nemyslim. to len stare tetusky tak hovoria.

kosska3003
9. feb 2011

@luba142 ako ti to ja poslen na pc neviem mi povedat ta nechapem
@nikanika28 ale mys idem napalit mam podhradske vsetky na jednom cd

kosska3003
9. feb 2011

a ozajauto umyte juchuchu mozem svadby vozit len neviem dokedy bude take ciste

borocka
9. feb 2011

@mystery7
@iinuska a neni este zima? teda neviem ako u vas, ale u nas este celkom pofukuje, sice svieti slnko, ale nezda sa mi teplo aby maly len tak sedel na prechadzke.......bez deky a podritniku

sssimi
9. feb 2011

Ahojte.
My sme dnes ešte vonku neboli, ale popratala som celý barák, nachystala mäso do pácu, u mamči sme boli, poprala som a detskú konečne spratala-aj tak bude večer taká istá, ale nech. Idem teraz to mäso osmažiť nech môžeme isť poobede von.

nikanika28
9. feb 2011

@kosska3003 jaaaj, tak to mozes aj mne. .. pliiiiiiiiiiiiiiiis 😀 ...my mame jedno CD od nich a tocime furt dokola ...alebo skusim pohladat na nete..by som si stiahla

kosska3003
9. feb 2011

@nikanika28 no mne to bracho z netu stiahol vsetku mi frcime aj na skola hrou to je dobre

nikanika28
9. feb 2011

@kosska3003 a vedela by si zistit link? aby si teda nemusela napalovat 😀