Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
14. feb 2011

aj azasaaaa prugna 🙂

iinuska
14. feb 2011

@soffi co je to prugna? 😕

soffi
14. feb 2011

@iinuska nedavno sme to rozoberali, 🙂 je to talianska slivovica, ale vobec nechuti ako nasa , chuti ako mandlovy liker, alebo mne to pripomina bari cukriky 🙂, veeeelmi dobraaa, ma 35%-sila, ale vobec to nieje citit 😉

nikanika28
14. feb 2011

aj u nas frcia zvolenske, milacikov a pribinakov mi akosi ignoruje 😝
no a konecne je panelaaaak, juch juch 😀
Jaj a inak pekneho valentina baby 😎 ....my sme si s mm povedali, ze si nic nekupujeme a teraz sa vratil z D.Kubina a dostala som spodne pradlo 😕 😵 😵 😵 😵 ....ja som kupila len bonbosku a cajik 😅 a sebe som si kupila orchideu v tescu 😀 😵
Ja sa musim normalne na Klarke smiat, ako sa dokaze nafucat, ked jej nieco nedam ...povie si ajeeeeeee (ale) a nafuci lica 😀 😀 😀

jamaat
14. feb 2011

A Emka ešte stále nespí, teraz tato uspáva. A pridávam sa k popíjajúcim, ja mám červené - Merlot 🙂

iinuska
14. feb 2011

@soffi ahaaa

@nikanika28 no, tak teba vyuzit, ze Lukasko neni doma a otestovat darcek 😀 😀

kosska3003
14. feb 2011

no krasa akurat som sa dozvedela ze Varin zase bol v telke v krimy jednu babu zatlkli ze mala pri sebe pervitin ze ako ja som cakala kedy ju chutia lebo cela dedina o tom vedela ako ta mala krasneho valentina

emode
14. feb 2011

sofia ma rada zvolenske tie mini tvarohove a obcas jogurt ako kedy, aj aktiviu tvarohovu zje ... ale teraz velmi nedavame, obmedzujem, tak len kazdy druhy den

story predaj-kupa chaty pokracuje ... teraz navrhli take podmienky, akoby sme boli na zaciatku rokovani ... 😕 cenu zdvihli a ze podpis ostrej zmluvy do 2 tyzdnov ... hahaha 😀 😀 tak si zas ideme dopisovat 😀

sofia tiez vymysla kadeco, dnes si dala na krk VIP vysacku co sme mali na psie zaprahy, zacala sa obuvat a zahlasila ... ze sa ide napapat ... 😕 no ja doma svedske stoly nerobim 😅 😅 😅
a nas najnovsi vyraz : mam rada totoinky ... t.j. cestovinky 😉

soffi
14. feb 2011

@emode u na snove slovo mamička 🙂 , kraaasne to znie, doteraz vravela mami

kosska3003
14. feb 2011

moja ma nove ze mo to je moje a kam idešššššššššššš ale to ššššššššš povie tak dlho no zlata je

emode
14. feb 2011

@soffi sofia sa asi 3 tyzdne dozadu naucila maminka, ale povie aj mamička a aj menom ma vola, no sranda, ja som kazdy den v nemom uzase, co sa na nu teraz nalepi ... to sa ani neda popisat, tie situacie, napr. zeleninu uz vie pomenovat, zacala pouzivat minuly a buduci cas, slova uz pouziva v spravnom tvare, napr. mam myšku a pod. 😅

kosska3003
14. feb 2011

@emode no tak ja o tom mozem zatial len snivat ze minuli buduci cas mi este vobec nerozpravame dokopy nic

soffi
14. feb 2011

@emode u nas je to podobne a najsmiesnejsie je ked sa so mnou vadi, vtedy akoby som seba videla, presne tak sa tvari ako ja ked som na nu nazlostena, pride a vezme mi nieco zruky a povie mi :tot nemozes, to je moje 🙂 a ja idem do popuku, moja mama sa s nou stale naschval nadiera aby sa s nou mala hadala, no sranda,

kosska3003
14. feb 2011

@soffi my sa vadime len ked ju ucim niake slovicko napriklad auto a ona si povie ako tak ja auto a ona ako no sranda normalne az reve po mne ze ako

iinuska
14. feb 2011

@emode aj u nas tak. Adamo si uz robi aj srandu, odvcera mi zacal obcas hovorit "maminda" za akoze sranda. A pekne pouzia aj cele vety.

nikanika28
14. feb 2011

hh, prsne ako u nas.. jej casta fraza - to je moooooeeee 😀 ...eta hoje (mesiac hore) 😅 ...inak velmi pouziva posledne slabiky slov...dudka - uka, mliecko- ko 😀 ..a tak.. vacsinou su vlastne vsetky jej slova rovnake 😀 ko, ka, ku 😅 😀 ..a vecne otazky, kde je luka, kde je tata, kde je dedo .. a teta buva, eto eti - svetlo svieti 😀
@soffi aj klara sa rada hada, najcastejsie mi poda bibi - FIFI a zacne- to je moeee ..tak poviem, nie moje...a zacne hadka, casto sa urazi a nafuci lica 😀

nikanika28
14. feb 2011

@kosska3003 klara hovori autu brrrrrrrrm ..tak jej hovorim povedz auto..a ona - A-brrrrrrrrrrrrm 😀 a zacne sa tomu rehotat, ze aka sranda 😅

soffi
14. feb 2011

vcera sme boli spolu vo vani a ja jej vravim zavolaj tatika a ona Ciciiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja muza tak totiz volam 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
14. feb 2011

@nikanika28 no aj moja vola auto brrrrrrr ale ja jej hovorim nech povie auto lebo ona vola vsetko zvukmi vlak ššššš auto brrrrrrr krava muuuuuuuuuu ovca beeeeeeeee labut kacka huc gagagagaga a s tym mi zere nervy za domom mame rieku a su tam labute a kacky tak ona chyta tak dva krat denne hycak ze chce ist gagagagagag a aj hodinu nic ine ti nepovie len dookola gagagaga no vysvetlite jej ze je vonku tma a gagy spia

borocka
14. feb 2011

Ahojte,
tak u nas v noci horucka zazracne zmizla 😅 , cey den mu ostali uz len nechutne sople a trochu pokaslieva, lebo ich nevie dobre vyfukat tak mu stiekli. ale to uz zvladneme, nie je ani prvy ani poslednykrat 😠

jogurty, tak u nas problem nie je, lubi zvolenske, rajo, milackov, pribinackov, lipankov, termixy,........ale zo zasady len cokoladove a vanilkove.

a nove slova: vlacik, palcek, autobus, dakujem, prepac, chlebik, paplon, somar, jezo, balinda (hojda balinda),
spajanie do viet zatial na nule, ale zacina byt doslednejsi vo vyslovnosti, casto mu posledne slovko zanikalo a teraz ho velmi zdoraznuje. musi mu zazniet aby bol spokojny. a napriklad tu balindu sa snazi povedat uz vyse tyzdna, stale to bolo nejake babuda, baluda,.... nevedel to spravne vyslovit....a sa mi pacilo ze to pocul. neostal spokojny s nejakou skomoleninou ale dalej triafal slabiky 😉

borocka
14. feb 2011

@kosska3003 no nevysvetlis!!!!!!! 😠 😀 😀 u nas taka ista laska k psom, a este auta chodi na balkon pozerat. to je jedno ze zaidne prave nejde, ale mozno ochvilu pojde, tak musi ostat stat na parapete a kukat a cakat 😖

mystery7
14. feb 2011

ahojky
Tak satkovanie za mnou, musim povedat, ze sa mi to pacilo. Idem okukavat satky a nejaku si kupit.
Opakovana otazka, nechcete niektora predat? 😉
Mm nakrmil a uspal maleho, tak som dosla a doma klud.

Inac poobede po tom nervaku pred spani spal 3 hodiny, napriek vrtaniu a buchaniu vio vytahu

sirinka
14. feb 2011

@mystery7 jeeej super, ja som na satku odvahu nenabrala, ostavam verna manduci... 🙂

mystery7
14. feb 2011

u nas take slova nehrozia 😀 este sa nacakam a casy.....to snad do leta?

Jogurty musia byt aspon 2 denne a sabinacik. My jedavame jedine sabinovske, v tych stoji lyzicka 🙂

kosska3003
14. feb 2011

@borocka no to moja sedi na balkonovej parapete ma to akurat je tak 10 cm od zeme a kuka vlaky zase lebo za domom mam toho viac rieku futbalove ihricko vodne dielo hrad strecno no vzruso a najviac ju to bavi ked je tma a chodia svietiace vlaky 19,42 chodi poschodovy tak ten kukne a moze ist spat

borocka
14. feb 2011

@kosska3003 no, tak vie kedy je cas ist spat. u nas zasa taketo vzruso kazdu stredu, ked chodia smetiari! a raz do mesiaca chodi aj separovany zber, tak si dokazes predstavit 😝 😀

kosska3003
14. feb 2011

@borocka u nas chodia smetiary len kazdu druhu stredu minule jej aj smetiar zakyval ale nie vzdy ich vidi lebo chodia niekedy aj o 7 a to este spinkame

borocka
14. feb 2011

@kosska3003 u nas medzi 9-10 tak vzdy vidime. a kym pobehaju celu dedinu tak aj na prechadzke ich obcas stretneme a mame o program a trasu postarane 😀 😀

kosska3003
14. feb 2011

@borocka no to zas az tak my nie radsej gagagaga

borocka
14. feb 2011

@kosska3003 tak ale ja mam chlapa. minule som mu aj smetiarske auto kupila, riadny model s panacikom, dopravnou znackou a este aj smetny kos bol k tomu a take akoze odpadky.......... no cely tyzden s nami auto jedavalo aj spalo. a teraz uz ani nevie kam ho zalozil