Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
18. feb 2011

no my dnes uplne o nicom den, mala nic nechce jest, len mrnci , ale na to ze je chora je este celkom zlata, zajtra som pozvana po roku a pol ku kamoske....na damsku jazdu tak hadam pojdem... 😒

jamaat
18. feb 2011

Čaute. Ja som poobede behala po bižutériách, lebo zajtra ideme na ples a ja som až dnes začala poriadne rozmýšľať, čo si oblečiem. Šaty a topánky som vytiahla zo starých zásob, ale niečo k tomu ešte bolo treba. Aj tak som nezohnala nič extra, čo by sa mi ozaj páčilo. 😒
No a teraz som chcela piecť batôžky z lístkového cesta, lenže som zistila, že mužo kúpil namiesto lístkového cesta linecké. 🙂

ladywitch26
18. feb 2011

@borocka oblecko je v pohode, to tiez teraz chcem hodit konecne do bazaru, ale topanky nehrozi. stanka stravila cele leto vonku. rano dve hodky, poobede tri a to podotykam,ze nevie, co je kocik. sla pekne po svojich. a tiez ten remienok, ked ich odopinas a zapinas denne X krat, tak po case sa ta koza zacne natahovat, strapkat, a nevydrzi. tomu proste nezabranis. a dalsie topanky, co mame, tak sa proste rozpadli po par navstevach plaze. sol robi svoje. ja som mala topanky z ecca, co som doma nosila hadam 6 rokov a vypadali stale ako nove. a potom som sla dvakrat na plaz, pobehala trochu po vode, a podrazka sa mi uplne rozpadla na jednom mieste. rozmrvila sa ako piesok.

soffi
18. feb 2011

@sssimi sarah musi nosit ortopedicku obuv?

borocka
18. feb 2011

@ladywitch26 to ano, na plaz a do vody sa kupuje specialna obuv, niet div ze sol klasicku rozozerie...... ale aj tak celkom nechapem ako mohla znicit topky. my sme v lete tiez strasne vela casu travili na ihriskach, behal, magal sa v piesku....ale vsetky su stale pouzitelne. a napr cizmy pouzivame teraz 4 mesaic a su ako nove, trochu maju kozusinku schodenu, ale inak bezchybne. a kocar nepouzivame.
a ozaj som sa ta chcela opytat, ako stanku oslovuju iri?? ako sa to meno povie anglicky??

kosska3003
18. feb 2011

ahojte tak tuto noc sa aj marike cosi snovalo plakala zo sna asi ten spln ma svoje do toho teraz uz je v postielke a zaspava pomaly je idem kuknut telku
co sa tyka topanok tak ja som mala vela podedeneho ale vzdy zaklad som jej kupila botasky co mala adidasi su ako nove teraz ma 21 ale ta jej bude uz isto mala a je stale ok co mala aj sandalky adidasi cele leto ich nosila aj v bulharsku po plazi a pohoda ako nove ja uz len znackove kupujem no ale v sportsdirecte cena je tam na ne taka ako keby som kupila kdesi u cinana teraz som jej C7 kupila neviem aka je to velkost ale su jej len trosicku vacsie do jary jej budu akuratne

mystery7
18. feb 2011

moji chlapci pri uspavani zaspali a teraz mam chrapkajuce dueto 😀

mystery7
18. feb 2011

kde ste kto?? Tu je mrrrrtvo 🙄

sirinka
18. feb 2011

@mystery7 ja kukam seherezadu.... 😀

ladywitch26
18. feb 2011

@borocka stanku oslovuju normalne stanka. tu sa mena nemenia, maximalne ak ma niekto dlhe meno, ako moj muz, ze stanislav, tak ho volaju stan. par poliek sice chcelo na menovky anglicke verzie, ale sef nesuhlasil.

inak ono aj dost zalezi, po com dieta beha v tych topankach. stanka prevazne beha po ceste,chodnikoch a na ihrisku mame taky upraveny tartan, ono to vypada ako zrnity cierny beton, ale je to makke. ked na to dieta spadne, tak sa tak neudrie, ale tiez to dost derie podosvy. a topanky nezodrala uplne, daju sa este nosit, ale do bazaru by som ich uz nemohla dat.

@kosska3003 ja z tenisiek tiez jedine adidasy stanke kupujem, ale to len kvoli tomu,ze tie jedine su take sirsie. stanka ma siroku nohu, tak ziadnu inu znacku jej na nohu neobujem. teraz som jej ecco kupila na leto, tak uvidim, kolko jej vydrzia. inak vacsinou si nechavam z domu posielat sante. popozeram cez net a mama nabehne do lekarne objednat. mne sa velmi paci ta znacka

mystery7
18. feb 2011

ja som si spravila kolecko s tv a nic som nenasla 🙄 tragedia a to mame 26programov-bez nemeckych a francuzskych
Asi sa aj ja dam seherezadu 😅

mystery7
18. feb 2011

kocky, ja sa dnes nenormalne potim, uz som osprchovana, som len v tielku, radiator vypnuty a ja mokra 🙄 neviem co bude do maja 🙄

borocka
18. feb 2011

@ladywitch26 aha, no ja ked som v belgicku tak tam moje meno vsetci prekladali z barbora na barbara pripadne ma volali ich klasickymi skratkami. tak za to sa pytam, ze stanka je take meno, co v anj nepoznam verziu....

a s botaskami mame my zasa opacny problem, pato ma uzucku a dlhu nohu, tak mu kazdu topku musim skusat. cez net vobec neobjednavam, alebo len so stiahnutym zadkom a samozrejme vzdy zle vyberiem. a napr nextove platenky su mu brutal siroke, to vobec nevynosi a take pekne som mu kupila ☹

iinuska
18. feb 2011

ahojte
tak, dnes som rada, ze sedim, uz som aj bagety na cestu spravila, vsetko zbalene, rano vyrazame 😵 😵 😵

@ladywitch26 sante mal aj Adamko, boli fajn.

kosska3003
18. feb 2011

@ladywitch26 ja akurat kukam sports direct za dva tyzdne ideme na svadbu tak kukam malej baleriny ze by som jej kupila uvidim ide objednavat teraz tak kukam a pasiem oci

iinuska
18. feb 2011

@mystery7 dnes som sa veru aj ja potila, ale urcite niesom tehotna 😉 😉 😉

mystery7
18. feb 2011

mne to zacalo az teraz vecer , snad to prejde. Dnes sa celkovo citim o nicom ☹

borocka
18. feb 2011

@mystery7 vidis, a ja zasa sedim zmrznuta.

borocka
18. feb 2011

@kosska3003 aj ja chcem!!!!!! dievcatko!!! a moct si ju krasne paradit!!!

kosska3003
18. feb 2011

@borocka ved to je strasne ja jej kupujem viac ako sebe ale teraz jej aj strasne vyradujem veci co ma supravy su jej male tak musim aspon jednu jej kupit vacsiu nech ma tato bude zase nadseny ze cosi dojde a ty co robievas v belgicku

borocka
18. feb 2011

@kosska3003 ja by som sa v tom tak vytesovala, satiky, suknicky, topanocky, vrkocky, pancusky, leginky,......potrebujem si kompenzovat tie hrozne handry co sme kedysi ako deti nosili my 😕
chlapcovi toho nenavymyslam, to su bud gate alebo teplaky....
teraz uz nic, kedysi som chodila prazdninovat do jednej rodiny kvoli jazyku

ladywitch26
18. feb 2011

@mystery7 mys, my mame len dva kanaly momentalne, tak si nemam co vyberat. 😀
@borocka s tym paradenim by ti to nemuselo vyjst...moje dievcatko totizto zasadne neznasa saty a sukne, pisti, ako keby som ju z koze drala, ked jej chcem cosi take obliect. ona len obycajne, co najmenej vycackane tricka a teplaky. 😕

emode
18. feb 2011

@borocka aj my mame uzku nozku a vsetky platenky su jej siroke ... takze tie ani neriesim ...

borocka
18. feb 2011

@ladywitch26 aj ja som taka byvala, aj nakratko ostrihana som dlho chodilo a potom kde bol tam bolo, z kacatka labut vyrastla. neboj, dockas sa! este aj make up a podprdy budete vyberat spolu 😀

borocka
18. feb 2011

@emode a je mi velmi luto tych plateniek, ved si take pekne, farebne.....botasky take nerobia ☹

mystery7
18. feb 2011

@borocka kym som otehotnela s Mirkom, tak som aj ja bola zamrznute, ale odvtedy uz nie

borocka
18. feb 2011

@mystery7 ja som bola vzdy zmrzlina a aj mi to uz odtane...... ani pato ani dalsich desat tehotenstiev nic na tom nezmeni.

kosska3003
18. feb 2011

@ladywitch26 to poznam kamoska ma taku neter uz ma asi 12 rokov a chodi ako chalan ked sa vydavala tak ju museli ukecat aby si dala aspon slusne gate a tricko ona len teplaky rifle tricka a na hlave siltovka na karate chodi no ako chalanisko je 😀 a to ma chuda spolocnu izbu so sestreou ktora len saticky ruzova farba no uplny opak

kosska3003
18. feb 2011

@borocka a to aky jazyk lebo tam je flamstina alebo francustina nanajvys nemcina mm mi tam robi aj segrenku tam ma ta len po anglicky a teraz jej je naprd a musi sa francuzky ucit

mystery7
18. feb 2011

asi zavisi od organizmu. Mne Mirko rozprudil krv 🙂
Ale mam kamosku, ktora je ako ty. V zime nosi pancuchy, 2ponozky, zateplene topanky, 2rukavice a nepomaha. Ruky nohy ma stale ladove 😅