Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
21. feb 2011

@mystery7 gratulujem k zubadlám dalším 😉 inak aj tu u nás dost fuka vietor brr taký studený chvilku bol mm s GAbikou a Domim v zahradke a taký došli vystípaný 😅 😅

@sirinka jeeej o lasenke som nevedela 😵

kvetinkaaa
21. feb 2011

@emode mozno sa aj zasmeje 😅
ved mame s DM spoločnu kamosku, čo ma takto jednu velkačku ako my mame a k tomu dvojičky. asi rok a pol je medzi nimi rozdiel. tak maju teraz zabavku. takze ked doma fnukam a som na prašky tak mi MM vzdy spomenie ju, tak čušim 😎

@dannynka ahooj danny 😉 kazdy den čumákujem tvoje recepty ..super jednička si 😉

sirinka ahoj, lasenka tretie mimi vsak? ona bola tušim učitelka, ak si dobre pamatam

mystery7
21. feb 2011

@kvetinkaaa no som tehu, ale dnes mam nejaky nenazrany den.

@zuzkaprofant u nas tiez neide hocico. Ma rad suche palacinky, vsetky polievky, suche cestoviny by jedol na kila 🙂 a maso len rozmixovane v smotanovej omacke, zemiaky s omackou z perkeltu-ale ziadne maso, grenadir, cvikla, kyske uhorky, uhorky, paradajky....stale to iste dookola ☹

dannynka
21. feb 2011

@kvetinkaaa zas neprehánaj 😀 😀 😀 😀 už sa musíme dakedy dohodnut a konečne stretnut,ked sa oteplí dobehneme aj za Vami 😉

dannynka
21. feb 2011

@zuzkaprofant to vazne len cestovinky papa nič ine nechce? neda sa nejako obalamutit?

jamaat
21. feb 2011

@kvetinkaaa Ahoj. Tak blahoželám k Barborke a vyjadrujem úprimnú sústrasť, že si to tiež takto "užívaš". 😅 Určite si kúp šatku, babyvak alebo manducu, ak ešte nemáš. Bude to tak ľahšie.

mystery7
21. feb 2011

lasenka je tehu?? Som vobec nevedela. Tu uz vobec nechodi, na fb som ju tiez davno nevidela. A kedy ma termin??

jamaat
21. feb 2011

Nejako veľa ste dnes písali, dočítam neskôr, musím variť.
Prišla som sa pochváliť, len dúfam, že to nezakríknem. Dnes u nás nebol ešte ani jeden hysák, aj von sme sa vychystali normálne, ani raz sa mi o zem nehodila. Síce sa jej domov nechcelo, ale nakoniec sme to kompromismi tiež zvládli bez revov. Som v príjemnom šoku, ale zároveň v strehu, či to nie je len ticho pred búrkou 😀

mystery7
21. feb 2011

ja som zvedava ako mi to pojde s dvoma detickami 😝 snad to satka zachrani 😉

ladywitch26
21. feb 2011

@kvetinkaaa no mne by muz tie nakupy nemal kedy robit, tu uz je obchod zavrety, ked pride. akurat tak v sobotu. ale ked som potrebovala napr. len blby chlieb kupit, tak to su nervy. obleciem najskor seba, potom stanku, potom fabiena, a kym ho doobliekam, tak sa mi stanka niekedy komplet vyzlecie, tak dam fabiho do kocika. jemu sa samozrejme strasne nepaci, ked je v kociku, kym nie sme vonku a nehybe sa, tak vresti ako o zivot, kym znova obliekam stanku. kvoli 10tim minutam,co si potrebujem odskocit pre ten chlieb, tak mam nervy pol hodinu, kym sa vychystame. uz sa tesim na leto, lebo to nebudu ziadne bundy, ziadne ciapky, len supnem jedneho do kocika, stanke prezujem topanky a pojdeme.
inak tu v porodnici si to nevsimli a oni to aj tak beru ako kozmeticku vadu, lebo tu ziadna irka nekoji, tak ani nevedia doktori, ze to az tak vadi. preto som musela hladat doktora,co to bol schopny spravit. nakoniec som nasla vdaka jednej laktacnej poradkyni. 3 hodiny cesty od nas a stalo ma to 120e 😠 ale kaslat na to, nebyt toho, tak by som uz nekojila

zuzkaprofant
21. feb 2011

@dannynka prevazne len cestovinky, ma svoje oblubene ale ja uz to nehodlam varit stale to iste perkel , granadir , kuraciu polievocku on ako ma chut
ako citam aj vase deticky nervacia moj strasne ked mu nedam co chce tak place vresti , potom pride mojka ma pusinkuje bo vie ze to stale zaberie a dam mu co chce 😀

mystery7
21. feb 2011

ja ked na nieco poviem, nie-nie je to hracka, tak koniec. Ani vreskot, ani pusinkovanie ma neobmakci. Sa divim, ze to este nepochopil 😅

zuzkaprofant
21. feb 2011

moj ako kedy niekedy mu poviem nie a nie a prestane plakat aide sa inam hrat ,
mna slahne dala som mu papat a caj do jedla leje jooooooooooj posledny tt je velmi zlostny hruza nieco uz nech je jar 😖 ale apa vytrucoval sa a vydel ze robim zemakovy salat s majonezou a to by jedol mna mnam ked som mu dala ochutnat ale svoje dietne nebude 😀

dannynka
21. feb 2011

veru aj ten moj malý hroza..ked neni po jeho dokaže hučat až dovtedy kým do nedostane... 😝 ale sa snažím obratit jeho pozornost na niečo ine a predíst hysaku.A v poslednom čase začína všetko opakovat po sestričke,čo má ona musí mat aj on...čo robí ona musí aj on...a veru nielen tie dobre vecy ale aj tie zlééé ...Inak dnes som bola s Gabikou na zápis takže od septembra budeme mat doma školkarku...som zvedava ako Dominik či ju nebude hladat 😅 😅

@mystery neboj zvladnej,zvladli ine zvladneš určite aj ty 🙂 😉 a ako radí @jamaat poriad si šatku alebo babyvak,mne zo začiatku dost pomoho,a potom sme mali aj manducu to bol tiež dost velký pomocník 😉

dannynka
21. feb 2011

@zuzkaprofant tak asi budes musiet posnorit po nete a pohladat recepty s kde su cestovinky ale na všelijake sposoby a striedat to 😅 😝 😀 😀

zuzkaprofant
21. feb 2011

@dannynka ved uz varim hruza ja mam stale cesrtoviny navarena v chladnicke ciste a potom uz len dake omacky ktomu robim ale uz mi je stoho zle 😀 myslite ze maly mi spapal ten obed nie skoncil v kosi lebo sa topil v caji 😠 a rehotal sa ako sa vtom dobre hraje
u mas musi ist cely den hudba vkuse vivu pozerame alebo radio a ked nejde jeho esnicka hruza place ale musim povedat ze ma dobry vkus

aj u vas napadal sneh a je tak zima

dannynka
21. feb 2011

@zuzkaprofant asi treba len vydržat a skušat časom či ho náhodou neobmekčíš 😉 ozaj po kom može byt taký vyberačný 😀 😀 😀 😀 potvorka mala 🙂 🙂
aj náš sa už rozkecal,opakuje všetky možne slova a vymyšla jedna radost 😀 😀 a posluchat ani za svet...a v telke ma tiez svoje oblubene rozpravky a reklamy 😀 😀 ale to myslím že má každe dieta 😉 😉
a tuším mi už skončila poobedna kávičková siesta...som ho začula vo vysielacke.... 😅 moc tomu dnes nedal ledva1,5 h s dvomi prestavkam 😝

zuzkaprofant
21. feb 2011

@dannynka no pokom po mne a muzovi ten tiez nezje co je navarene ale vymysla 😀 tak je to v rodine
chriskovi sa pacia blondinecky co vam povie ak je pekne dievca pusinky posiela a v obchode krici mami mami mnam mnam predavacky sa len smeju neznasa nakupovanie oblecnka t musim ist po 5min prec z obchodu ale ked skusam a vydrzi tisko povie mi ci sa mu v tom obleceni paci a ked nie krici mama mama
mi zatial nerozpravame velmi len tak po svojom a par veci ale zato vieme pekne hrat hadzanu trafime vsade kde chceme dobru pravacku ma a naucil sa sam zaspavat to je uspech len to nocne mliecko dako sa nevie odnaucit aj ked to le uz lepsie len 2 krat v noci max 3 krat

inac kolko krat vam spinkaju deticky ja ho davam aj 2 krat do dna ked je velmi nervny

dm1
21. feb 2011

baby aj ja vas flakam ale vobec nestiham akosi vsade pisat 😝 . Aspon vas vecer trosku precitam nech som v obraze

som tu mala na tyzden neterku na pradzninach tak sa pekne s malym zahrala uz je to velka prvacka tak sa dalo s nou.

A kodada caka fakt dvojcence?

borocka
21. feb 2011

@emode
@jamaat no, este len bude sranda, ak cestu na stretko prezijeme....su len dve varianty, bud si sadnu a spolu budu certit a vyvadzat, alebo sa navzajom pobiju......tak neviem co bude lepsie 😲

dm1
21. feb 2011

@borocka nepobiju neboj ved nedociahnu na seba z autosedaciek ved si sadni medzi nich 😉

dm1
21. feb 2011

my sme tiez dnes bez hysaku aj sa rano dal obliect sme boli v takej kaviarnicke s kamoskami a ich detmi je tam velky detsky kutik ani sme nevedeli ze mame deti a my sme v pohode kavu vypili

borocka
21. feb 2011

@dm1 no ved hej hej, len medzi nimi budem sediet, raz jednemu raz druhemu daco podavat.......

a inak aj my zatial pekny den, boli sme na navsteve, aj sme u nich jedli, decka sa prehrali, okukali nove slova, finty a triky. teraz maly spi na gauci, telka mu robi spolocnost. a ja idem ryzu urobit, zo vcera pecene kurca ostalo, tak si potom dame veceru.
a mam brutal chut na nieco sladke, tak enviem ci daco upeciem alebo len daku smotanku si umiesam. neviem, len si preberam a nikdy sa z nicoho riadne nenajem, nesadne mi na chut.

dm1
21. feb 2011

@borocka no my minuly rok na stretko nam to vyslo tak ze prespal komplet cestu aj teraz myslim ze to tak vyjde ked pojdeme v case jeho spanku. Pri dvoch to bude veru horsie. Nas este caka vecer jedna navsteva kde ideme tak sa matko zase zahra so svojimi dvoma kamosmi. Teraz je vonku zima tak radsej vonku len nakratko a zaliezt pekne dnu do tepla

luba142
21. feb 2011

tak a uz mam zase na tyzden o jedno dieta menej...Kika ma prazdniny tak isla k babke...v niecom to ma vyhody a v niecom zase nie.....za jedno nebude tolko skrekotu a bitka o hracky a minus bude to ze zasa vsetka opatera a citanie kniziek budu len na mne 😅 😅 😅

luba142
21. feb 2011

@dm1 my sme na stretko sli 2,5 hodiny a z toho vlastne prespala asi hodinu a pol tak aspon nieco, uvidime tento rok kolko prespi,ale mohla by tiez potiahnut celu cestu, dufam ze nebude strasne teplo, lebo tam zomrieme ked pojdeme okolo obeda 🙂

dm1
21. feb 2011

@luba142 no my hovor mi nemame klimu v aute tak to bude iny masaker 😝

luba142
21. feb 2011

@dm1 no ved ani my a jun byva prevazne uz teplejsi ako august 😝

ladywitch26
21. feb 2011

baby, tak nam to stretko nakoniec asi nevyjde. ten znamy pride zaciatkom maja a koncom uz odchadzaju, takze zaciatok juna budeme stahovat. bude to tam treba komplet omalovat, upratat, vsetko to povynasat a potom este aj tento dom omalovat a upratat, aby nam nestiahli z depozitu za upratovaciu firmu, takze to vidim tak na dva tyzdne roboty.

jamaat
21. feb 2011

@borocka Nejakých bitiek sa nebojím, Emka nie je na deti protivná. Ona skôr v aute na dlhé cesty zvykne ručať. Ale keď šli spolu s ludkinou Sofiou, tak boli práveže obe lepšie. A to ony sú obe v aute škriekacie 🙂