Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
16. mar 2011

@jamaat no tiez sa priklanam k simi, ak nic nebude chciet, tak je v tom laaaaska 😅
kazdopadne, ja som mala 15, ked som mala prveho frajera, aj ked sme sa ani len nepobozkali 😀 no a potom o rok neskor som uz zacala chodit so stanom a buduci rok mame 10.vyrocie svadby 😉

borocka
16. mar 2011

@jamaat iha, ale v tomto veku je to este dost rozdiel, ved monika ma 15,ci?? a sak kym ma s nou chlapec trpezlivost, a monika si plni povinnosti a skolu, tak branit netreba. to by ta veeeeelmi nenavidela keby si jej frajerov a kamaratky chcela branit.
@sirinka
@sssimi
@iinuska presne ako inka pise, u nas sam v zahrade nehrozi. my nemame klasicku branku, teda klucku, ale taky patent co sa povytiahne a otoci, tak mu trvalo kym na to dosiel ale uz aj to poriesil a hlavne na ulici je vacsia psina. mam dost ked musim vesat pradlo a maly zdrhne. chodi po schodoch hore dolu, navlacuje metlu, este aj lopatu na sneh mame vylozenu....a miest kde sa moze prizabit je u nas az az. aj teren mame do kopca, takze minuly rok v zahrade takmer vobec nebyval. za to som ostala taka zacudovana,ked simi napisala ze v klude tam sarku necha samu.
ano, presne siri, chlapci trosku neskor idu do puberty (aspon kedysi tak bolo,ale cela doba sa pohla a hlavne chlapi sa pozenstili...ved si vezmi ze uzivaju make up, davaju si penu do kupela...to kedysi nebolo) a podla mna im dlhsie trva kym z nej vyjdu. baby su vseobecne spolahlivejsie a zodpovednejsie (cest chlapskym vynimkam 😉 )

nikanika28
16. mar 2011

@jamaat nie, ale dala by som si nieco 😀 😀 😀

jamaat
16. mar 2011

@borocka No je to dosť rozdiel, tak ale čo mám robiť? A nezakazujem jej.

borocka
16. mar 2011

@jamaat
@ladywitch26 ja som mala tiez prveho v 15tich, a tu na dedine som sa straaasne hanbila ked ma drzal za ruku 😔 a este aj prvy bozk to bol, no fuj....... hrozne uslintany bozk 😲 😀 😀 😀 😀

sirinka
16. mar 2011

@iinuska no tak to zas ja nie, lebo odzipsovat to im problem nerobi, navyse ked su tam dve, musim dohliadat, aby si nesli po krku 😠

luba142
16. mar 2011

@nikanika28 no co svokra, sak nic 😀 😀 hrala sa s deckami v deckej a ja som bola pri PC,alebo pri telke,nemala som naladu a ani o com sa s nou rozpravat,lebo vobec netusim aku debatu s nou mam zacat 😕 😕

sirinka
16. mar 2011

@borocka no tak to ja neviem, v rodine sme same baby a ten moj muz teda pozensteli nastastie nie je 😀
no ja som do matury bola drzana dost nakratko a ked som odisla potom robit do Ba, tak len zacal ten spravny zivot, sme riadne vystrajali a o zodpovednosti nebolo ani reci...ukludnila som sa naozaj az ked som sa spoznala s muzom...a to som mala 23 😅

@jamaat podla mna to je rozdiel tak akurat...aspon takto mi to pride v pohode, neviem ako by som sa tvarila, byt na tvojom mieste...hlavne ho treba spoznat, vediet, co je zac....

sirinka
16. mar 2011

boze moja babika dnes prvy krat spinka v postielke a mne strasne chyba, neviem bez nej spat...taky cudny pocit mam....

soffi
16. mar 2011

@sssimi moj muz ma o 10 viac 😀 😀 😀

sssimi
16. mar 2011

@jamaat tak už len počkať čo za to 😉 ,ale @nikanika28 zabila 😀 😀 😀 😀 😀

sssimi
16. mar 2011

@sirinka koho myslíš? Janku?

@soffi môj o 8, ale keďže sme začali keď som mala 15 a mm 23, tak mama skoro zinfarktovala... Na ten jej výraz, keď som jej to povedala, nikdy nezabudnem 😀

sirinka
16. mar 2011

@sssimi hej, janulku...tie dve sojky uz davno spavaju spolu v izbicke... 🙂

soffi
16. mar 2011

@jamaat
@borocka no podl amna to nieje taky rozdiel, ak si vezmes aki su chlapi pribrzdení tak je to tak akurat, ja som nikdy nemala chlapca v mojom veku, lebo boli pre mna totalne deti, preto mam aj muza o 10 starsieho a aj tak mam niekedy pocit, ze ma o polovicu menej rozumu ako ja-to nieze s apovysujem, ale to je take vecne dieta, kazdy mi vravi, z edeti uz dve mam tak tretie nech neriesim 😉 , ak bude chciet nieco porobit tak to urbi aj s 15 rocnym, neboj, dnes uz vedia v skolke na co to tam maju 😅

ludmilabb
16. mar 2011

a moj ma zase o rok menej ako ja... to ste tu vsetky na starsich? 😀

luba142
16. mar 2011

@sirinka to bud rada,nauc si ju hned spinkat v postielke a budes mat klud 🙂

luba142
16. mar 2011

@ludmilabb neboj moj ma len o rok viac ako ja 😀 a mala som frajera a ten bol mladsi o rok odo mna

soffi
16. mar 2011

@sssimi spominam na to podobne...mama prva otazka kolko ma rokov, ked som jej povedala ze 29 ju skoro kleplo a potom sa pytala co robi, ked som zarvala ze gitarista v metalovej kapele.....mama sa uz chuuuda prezehnavala, a ked pocula prvy krat ich pesnicky na cd tak ma zacala poucovat ci viem co je satanizmus 😀 😀 😀 vies mamka neskutocne zbehla v metale si hned predstavovala ako pri tej pesnicke niekoho upaluju 😀 😀 😀 , no ale musim povedat ze je som pred mm mala dost dlhy 4rocny vztah s naoko vzornym ,slusnym chlapcom z dediny, kazdu chvilku v kostole a tak, a mojmu muzovi nesiaha ani po paty, presne kao sa vravi, ze ti najhorsi sedia v kostole kazdu volnu chvilu...poviem vam jednu z mnohych pikosiek ktore mi povedal.....stratila som s nim panenstvo a on mi po tom celom akte povedal nieco na co do konca zivota nezabudne....po tom ako sa to stalo sa otocil odomna a prestal sa so mnou rozpravat, viete si to predstavit, mala som 17, a prisla som o nieco veeelmi vzacne, a ja sa ho pytam ze preco obvinuje mna z anieco co sme urobili obaja a on na to :Ked suka neda , pes neberie. ☹ ☹ ako fakt super spomienka pre mna....a bol starsi o 3 roky, no zjavne to bolo malo, nakoniec sme spolu chodili este 2 roky, ale bolo to o nicom, ja som ho strasne lubila a on chudak asi nevedel co chce, mal ist asi z aknaza alebo ja neviem,, nakoniec som sa dozvedela ze rok po tom ako sme sa rozisli nabuchal nejaku babu a maju uz 4 deti 😝 😝 😝 😝 😝 😝

sssimi
16. mar 2011

@sirinka A kedy si začala učiť Klárku spať vo svojej izbičke? A ako jej to išlo?

jamaat
16. mar 2011

Nie je to veľký vekový rozdiel, ale je rozdiel, či je ten rozdiel, keď má dievča 15 alebo keď má 20 rokov. Tak ale určite to nie je nejaký grázel, ani sa nejako často nestretávajú.

jamaat
16. mar 2011

Ale osobne predstaviť mi ho zatiaľ neprišla, hoci sú už asi 2 roky spolu 😀

sirinka
16. mar 2011

@jamaat fuha...to by som ho uz pozvala na nejaku veceru....u nas to funguje rychlo...prve, druhe rande a sup zoznamit s mamou 😀

sirinka
16. mar 2011

@sssimi klarka spinkala od zaciatku vo svojej izbe, v noci velmimliecko nepila a od 3,5 mesiaca vobec...magdulka s nami spala do 18 mesiacov...

jamaat
16. mar 2011

@soffi No pekne, dobrý trkvas to bol.

@sirinka Navrhnem to, určite sa smiechu nezdržím pri ksichte, čo Monika na ten návrh nahodí 😀

sssimi
16. mar 2011

@soffi veru "kostolníci" sú najhorší satani...... 😠 To nemáš teda peknú spomienku. Ja som prišla o poctivosť s mm a aj keď to bolo také ustráchané, bolo to milé a plné lásky, takže spomienka pekná. Kamoška mi tak spomínala, že po prvom raze sa ju snažil jej frajer asi 2 hodiny presvedčiť o tom, že panna už isto nebola.... No chlapi sú všelijaký.

@ludmilabb fúha, tak ja si mladšieho neviem predstaviť. Ale možno neskôr 😀 .......... Teraz je to všetko ešte v mojich rokoch také tupučké (česť výnimkám)... Ale už po tej 27čke by som to začala dorovnávať.., ale šak čo z toho keď som vydatá 😀 😀 😀

sssimi
16. mar 2011

@jamaat no mňa mama donútila, aby som Mira dovliekla ešte pred tým než sme si vôbec niečo začali. To sme sa len tak oňuchávali-kino, obed.... A nakoniec sme sa oficiálne dali do kopy asi o mesiac a pol po tom čo som ich predstavila.

sirinka
16. mar 2011

@luba142 no velke sance tomu nedavam...ona sa strasne lubi mojkat a spinkanie osamote je u nej zatial vynimkou, navyse je pazrava, pije kolko tecie a potom sa kruti a grcka....takze pokojna je iba ked niekoho pri sebe citi...

sirinka
16. mar 2011

@jamaat ja si neviem predstavit, zeby v takom veku moje dieta malo kvazi vaznu znamost, lebo 2 roky je uz dost a nedosla ho predstavit domov 😠

sssimi
16. mar 2011

@sirinka tiež nececkovala v noci asi od 4roch mesiacov, ale za to sa strašne často budila a keďže detskú máme cez 2 izby, tak by ma v noci vystrelo behať hore-dole....No už teraz mám pocit, že to bude ťažké.

sirinka
16. mar 2011

@sssimi no to som zazila aj ja...mala som uz skoro 18 a dotycny mi neveril, ze este som panna az po...vraj naozaj a velke oci na mna gulal... 😀 ale v pohode...zlaty bol...