Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
28. mar 2011

ahojte,

@soffi ale to sa mi zda dost 40tis za dvojizbak a pritom presov nie je nejake vychytane velkomesto. u nas v LC kupis dvojizbak za nejakych 20-30tis (podla toho v akej stvrti a aky stary). ale pre mna je aj to daleko nerealizovatelny projekt 🙄

barca25
28. mar 2011

@iinuska dakujeme....vestica vyvestila ze v juny sme vo svojom a v maji porodim :DDDDDD

emode
28. mar 2011

@soffi skusali ste viacere banky?

emode
28. mar 2011

@soffi a kde v PO kupujete? ja som studovala v PO 😅 😀
borocka no je to predsa len rozdiel PO a LC 😀

hoogy
28. mar 2011

@soffi aj mne matko vypije liter kravskeho denne a nic mu neni🙂 tes sa ze pije mlieko je zdrave🙂

hoogy
28. mar 2011

@iinuska aku trampolinu si kupovala? aj ja chcem malemu n dvor kupit....

katarinka1986
28. mar 2011

@hoogy aj my pijeme kravske -domace a krabičkove 3,5% a nepamatam kedy bol alexko chorý....

barca25
28. mar 2011

@katarinka1986 aj nasa mala miluje mliecko..tiez kupujeme tatrankse 3,5%...sunar ani nic uz nechce len obycajne🙂

katarinka1986
28. mar 2011

@barca25 my sme umele mliecko mali malinko,ked papal materske do 15.mesiaca...nejako sa sam aj odnaučil a mliečko poctivo každe rano a večer po 280ml (celu flašku) asi by bez toho ani nezaspal....

barca25
28. mar 2011

@katarinka1986 no moja necchela materks eako okusila jedlo-rozok .D a potom som jej davala umele a raz som nemala uz tak jej dala to 3,5% a odvtedy len to..rano,vecer a aj cez den pyta:D ale to jej davam cajik:D alebo vodu🙂

hoogy
28. mar 2011

@katarinka1986 matkovypije rano po ranajkach zo salky, potom predtym ako ide spat poobede po olovrante a pre spanim :D a vzdy mu dam tak 200 lebo on by aj viac vypil a ked vypije pride za mnou ze mama neni mleko :D tiez pijeme plnotucne tatranske aj mne to najviac chuti🙂

soffi
28. mar 2011

@borocka no mylsim ze sa PO a LC porovnat neda - co sa tyka vlekosti a rozlohy a v podstate vsetkeho , PO je tretie najvacsie mesto, a dvojizbak za 40 tu sice kupis ale jedine v zdevastovanom stave, a urcite nie taky ktory by sa dal preobit na 3 izbovy,
@emode skusali sme vsetky banky, teda skoro, TB,VUB,Slovensku sporitelnu, Uni credit,a Volksbank, my mse s anajrpv rozhodli pre slov.sporitelnu, ale nakoniec je to v ludovej lepsie, ono mi mame problem s tym, ze chcem 100% a to dava maloktora banka, a kde si studovala 🙂

soffi
28. mar 2011

@emode kupujeme na Sekcove, aj teraz byvame na sekcove

borocka
28. mar 2011

@soffi coze??? presov je treti najvacsi na svk???????? preco ho mam zafixovany ako len take vacsie okresne mesto, ze ved BA, KE, TN, ZA, BB, a az posledne pred trnavou je presov.

hoogy
28. mar 2011

@borocka a nitru si kde nechala :D podla poctu obivatelo je PO naozaj tretie najvacsie mesto.

iinuska
28. mar 2011
soffi
28. mar 2011

@borocka No ja za to nemozem :D , al enaozaj je to tak,

iinuska
28. mar 2011

ahojte, u nas je uz tichucko
Adamko sa nejako zacina hambit. Ked sme na ihrisku, len zazera, kontroluje situaciu, nechce sa ani velmi smykat, ked tam je vela deti. No nechapem. Aj ked niekoho stretneme na ulici, tak sa za mna schovava

sssimi
28. mar 2011

Ahojte.
@iinuska No trampolína parádna. To môžeš ty aj s deťmi spolu skákať pri takej nosnosti. Už ju máš doma?
A Sarah sa detí síce nehanbí, ale ak príde pri nás neznami dospelý, tak si da buď hlavu dole alebo si žmolí jedno očko 😀 😀

iinuska
28. mar 2011

@sssimi hej, zajtra ju ideme rozbalit. Dnes sme uz nestihli. Mozno to urobila ta zima, presa sme nestretavali tolko deti, a do MC sme vobec nechodili.

sssimi
28. mar 2011

@iinuska Tak to bude zajtra radosti. Užite si to 😉

borocka
28. mar 2011

@hoogy
@soffi vidis, ozaj som nitru vynechala. ale neviem preco som mala zafixovane ze presov je taka rit ako aj zvolen a trnava. ze len proste naokolo velke mesto nie je,tak preto ziskalo status..... budem zas o daco mudrejsia vdaka tebe,sofi 😉

borocka
28. mar 2011

@iinuska vidis, ja som uz davno hovorila ze pato je hanblos a ziadna zmena sa neudiala. musi sa okukat,musi sa dobre citit, ale na ihrisku mu deti nevadia, to skor okdkukava od starsich nove blbiny 😀

kosska3003
28. mar 2011

@iinuska no trampolina super aj ja taku nieku chcem kupit ale asi az ked ten dvor prerobime

iinuska
28. mar 2011

@sssimi dikyyyy. Mozno stihnem aj nieco pofotit, ked nebudem skakat 😀

@borocka no ved uvidime, len teraz zase chce byt stale na dvore a v zahrade, a ked uz ma is domov, tak zahlasi, ze ideme na ihrisko 😅

soffi
28. mar 2011

@borocka no presov je aj krajske mesto.....tak nic, aspon uz vies 🙂

emode
28. mar 2011

@soffi na FF PU 😉

dnes som bola pozriet okuliariky, tak riadne kvalitou ako dospelacke s Filtrom 400 relax znacka cca 15 Eur ... 😕 ale kuknem este aj inde ...

otazka do plena: nechce si niekto objednat next? objednavam sebe, kamosky dve z BB, hladame este niekoho, lebo postovne nas vyjde cca 26 Eur z Anglicka a ked sa to rozlozi medzi 5tich, je to lepsie, potom si len kurz prepocitate a priratate postovne ... vzdy to lepsie vyjde ako cez mimibazar alebo kupa na SR

kosska3003
28. mar 2011

@emode a cez aku stranku to mam kukat neviem este som next neobjednavala len sports direct

soffi
28. mar 2011

@emode hod link, mozno nieco vyberiem

borocka
28. mar 2011

@soffi v presove som zatial nebola, a ani sa nechystam...tak mozno raz dakedy kuknem 😉

@iinuska pato tak isto, najlepsie je doma pri chlapskych zahradnych pracach alebo v garazi pri aute. a ak ho aj dostanem na ulicu tak uz si ma vedie pekne ku starkej na dvor kde moze robit to iste co doma 😀 😀 no darmo, mame chlapov, najskor povinnosti a potom zabava 😝 😀 😀