Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
8. apr 2011

@borocka to je v pohode. Znamych chlapec to tiez mal. Postupne ako rastol, tak sa prsteky oddelili.

borocka
8. apr 2011

@mystery7 same?? mne povedali ze po troch rokoch sa to da na plastike za 5 minut a hned ho aj domov pustia. zatial na nich ziadnu zmenu nebadam. a ani kvoli sebe neplanujem mu s tym nieco robit, ma ich krasne take ake su. moje nozky smradosky 😀 uvidim ako bude rast a ako sa s tym vysporiada

kosska3003
8. apr 2011

@mystery7 no uz neskoro uz mame za 13 ale tak co uz narobim

luba142
8. apr 2011

ahojte
tak dnes sme boli na tom foteni,zo zaciatku len plakala,asi z cudzieho prostredia,ale potom uz to slo,len sa malo usmievala ako to ona ma vo zvyku...no hadam nejake fotky spravi 😀 😀
Aj u nas vyfukuje strasne

@jamaat aj nasa ma presne ako pises nejake take nechty na nohach a teda hlavne na palcoch ktovie preco to take maju 😒
@soffi ja mam tlakovy hrniec a polievku aj zo zasmazenim za hodinu hotovu 😉 ...teda ja robievam bielu fazulu +korenovu zeleninu+cesnak+cibula, cervena paprika a zasmazku dotoho

mystery7
8. apr 2011

@borocka same. Ale ved uvidis do buducna. Hlavne, aby sa mu nejake deti nesmiali-v skole a ked bude starsi. Mohlo by mu to potom znizovat sebavedomie.

sirinka
8. apr 2011

@borocka plastika...zalezi, ako ma kosticky vyvinute...

sirinka
8. apr 2011

nemozu to mat zo zimnych topanok? tie nechtiky? nase maju teraz ok...len magde sa zacal velky nechet stiepit a zistila som, ze take platene tenisky co jej davam, jej uz su len len a tak jej ten nechtik nicili...

borocka
8. apr 2011

@sirinka vies co, on ma len kozku zrastenu, ked mu to chytim tak riadne citim v kazdom prsteku kosticky a clanky.......to podla mne treba len tu pokozku rozstrihnut a zasit.

@mystery7 ved ak mu to dam odletit, tak len pre tie detiska hlupe. rastie s tym od malicka, budemm uto vysvetlovat ze je tym krajsi, inaksi, vynimocny....a ak by sa vyskytlo nieco v skolke ( hoci neviem, ved vacsinu roka nosi aj tak ponozky) tak zajdem za ucitelkami vysvetlit, upozornist..... je to take iste akokeby sa deti posmievali pre odstavajuce usi, rysave vlasy, pehy, znamienko na tvari......... ba dokonca toto kedze vacsinu casu aj tak vobec nevidno, tak je to len taka malickost

sirinka
8. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10348465&tab=6

@borocka tak potom super, iste mu to daj urobit...bude mat pokoj...

borocka
8. apr 2011

@sirinka uvidim ako sa s tym sam zmieri. nechcem do toho zasahovat, pre mna su najkrajsie. ked sa zobudi tak to odfotim. ale ak by sa mal pre to trapit, tak urcite mu to necham spravit

dm1
8. apr 2011

@borocka podla mna este len crosky pridu do obchodov ved este nie je nane sezona v lete bude zaplava crosiek vsade neboj

borocka
8. apr 2011

@dm1 objednala som mu z netu, za 4eura, svetlo vyrazne modre so zelenym okolo clenkov. v lete bude uz len v sandaloch klasickych. uvazujem ze mu kupim penove, dnes v deichmane som videla superne nike kriklavo zelene s modrou podrazkou. super vyzerali.

soffi
8. apr 2011

@luba142 no dnes som volala so sestrou a ona sa ma hned pytala ci mam fazulu z kauflandu, -jasne z eano-lebo ze ona uz tiez par krat tak dlho varila fazulu odtial, neviem ci ju nejako dlho susia ci co, ale hruza, ved ja som este nikdy tak dlho polievku nevarilu, ale naststie je vyborna 😀

@mystery7 nase crcsky vobec nesmrdeli, a boli uplne priedusne lahucke, ziadna klasicka fuma, ale akoby penove boli...ono to zavisi aj od thoo ake kupis, u cinana sa mi zda ze tiez maju viac druhov, videla som detske aj za euro, ale take ze farba uz na dotyk sa stierala 😝 😝

co sa tyka nechtikov, ninka mala tiez zazltnute a lamava, nakoniec sme zistili ze to bolo asi mliekom, lebo odkedy pije kravske mliecko, tak sa jej to vyyyrazne zlepsilo, asi jej chybal vapnik, alebo neviem

soffi
8. apr 2011

@sirinka presne tie ruzove srdieckove sme mali 🙂

jamaat
8. apr 2011

@sirinka Doteraz som ani nevedela, že nejaká značka Sahara existuje 🙂 Tie nechtíky má Emka od narodenia také, takže nebude to topánkami.

@soffi
@mystery7 Aj ja som vlani kúpily kroksy v číňáku a nesmrdeli. Smrdí guma alebo lepidlo, ale na tomto nie je ani jedno, ani druhé, tak nechápem celkom dobre, prečo smrdeli tie, čo si videla. Akurát že sa na nich zlomil jeden nit, ale už nemali Emkinu veľkosť alebo len také, čo sa mi nepáčili, tak som to opravila tak, že som nit nahradila dvomi zošitými gombíkmi. A vynosila ich celú sezónu, aj v Egypte ich mala.

jamaat
8. apr 2011

Hehe, sranda, ako si to každý volá po svojom. Originál sú Crocs, takže by to mali byť kroksy. Ale dosť sa zaužívalo krosky. 😀

borocka
8. apr 2011

@jamaat kroksky mi nejak nejde na jazyk 😀

@soffi su mile ale uz som vybrala tieto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10527645&tab=2 uplne obyc, len mu dokupim tie obrazky, aby mal veselsie

sirinka
8. apr 2011

@jamaat hej, tie sahary su velmi dobre...a za lepsiu cenu ako crocs...

jamaat
8. apr 2011

@borocka Nie kroksky, ale kroksy. Ale malé kroksy by mohli byť aj kroksky 🙂 ....Pekné si vybrala.

soffi
8. apr 2011

@borocka peknucke su , a nove takze nieje o com ... 😉

borocka
8. apr 2011

@jamaat http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8509088&tab=14 a z tychto ozdob beriem opicu, kravu, kacera, ryby aj hviezdicu, aj loptu.......mu to vyzdobim, nik nebude mat podobne 😕

soffi
8. apr 2011

inac ninka dnes rozhodla sama o darceku, motorku ked som jej ukazala tak ani nahodou, odrazadlo ju zaujalo, ale ked uvidela tento domcek bolo rozhodnute....http://deti.bazos.sk/inzerat/7487618/domcek-s-m... len dufam, ze dovtedy najdem nejaky krajsi -tento mi moc nepasuje, a ze budeme dovtedy byvat v novom.....lebo inac na nho mozme zabudnut-nemame ho kam dat 🙄 . k tomu este by som chcela dokupit aj smykalku

sirinka
8. apr 2011

@soffi mali sme taky krtkovy....je to strasna hovadina... 🤐 velmi rychlo sme ho aj vyhodili a kupili normalny plastovy...

soffi
8. apr 2011

@sirinka no si ma nepotesila, ked plastove su dost drahe a do jej mini izby......vy ste ho mali vonku?

sirinka
8. apr 2011

@soffi najprv vo vnutri a potom chvilku von...na vonku to nie je vobec a vo vnutri to zaberalo vela miesta a v domceku bolo dusno, ked sa na neho zavesila...mala klarka vtedy rok, sa rozpadal....proste ja by som to nekupovala...

jamaat
8. apr 2011

@soffi Aj Monika mala takýto domček a presne ako píše sirinka - bolo tam dusno, bolo to nestabilné, rozoberal sa a ten náš (od niekoho sme to dostali) ešte aj smrdel, a teda riadne!

jamaat
8. apr 2011

@soffi Ale inak sa jej v ňom páčilo. 🙂