Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
14. apr 2011

ahojte, uver mame schvaleny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inac aj my mame niektore veci od minuleho leta, min.rok sme to pouzivali ako satky, teraz ako tuniku k leginkam 😉

iinuska
14. apr 2011

no, vyzera to tak, ze tam budeme musiet ist este dnes, Adamkovi to stale krvaca, som mu to musela prelepit, ked sme prisli z vonku.
Kym si to nerozskrabol, tak to vyzeralo ako kvapka cerstvej krvi, takze nie sosovicka. Mal to vystupene. Neviem, ako by som to lepsie opisala

luba142
14. apr 2011

ahojcek, u nas dnes leje tak nejdeme ani von,teraz uz spime a je chvilu pokoj....mamka s to v Amsterdame uziva,hned by som sla za nou 😀 😀

@jamaat taku bundicku ako si Emke v Takku kupila u nas nemali vtedy 😒 ,jha som si munule kupila u cinaka co ma super veci ako z normalneho obchodu taky biely kozenkovy kabatik tenky s opaskom,vyzera ako kozeny 🙂

luba142
14. apr 2011

@sssimi tak to neviem ,ja som prefotenu knizku nedavala, nepytal ju odomna nikto a mala som len nejaky papier od dr. uz neviem ako sa to volalo

barca25
14. apr 2011

@soffi no tak gratulujem..my sme sa zatial nepohli k nicomu:// 😖

sirinka
14. apr 2011

@iinuska zrejme hemangiom...vraj na to pomaha prilozit peniaz, kedysi hovorili, ze 5korunacka...lebo klarka ma velky hemangiom a to ked sa poskodi tak zvykne velmi krvacat.

mystery7
14. apr 2011

ahojky
Kocky aky ja mam dnes otrasny den ....... 🙄
Rano nas mal mm zobudit, aby sme si nahradili minulotyzdnove cvicenie. Tak nas nezobudil 😠 a my sme spali do 7:15 kym som sa prebrala a uvedomila si cas bolo uz 7:30 🙄 tak sme sa vychystali, ze tam pojdeme aspon do MC do herne. Dotrepali sme sa do herne, vyzliekli, zaplatila som. Mirko sa rozbehol do domceka, ja som si ani sadnut nestihla. Najprv sa k nemu chcelo ist jedno dievcatko pohrat, tak zvnutra drzal dvere a krical neeeeee, jaaaaaa ☹ tak som sa tam vybrala, presvedcit ho, nech zavola aj dievcatko do domceka a nech sa spolu hraju. Dvere otvoril, dievcatko pristupilo a on ju hned zacal sacat. Tak som ho zobrala prec, on rev, ja mu vysvetlujem, ze hracky su pre vsetkych a prisli sme, aby sme sa hrali s detmi. Pri domceku su kuchynky, tak som ho tam nalakala. Medzitym vosli deti do domceka a dievcatko vykuklo z okna. On sa otocil a ako ju uvidel chytil nervy a okenicou ju trafil do hlavy-tvare. Hned mala polku tvare cervenu, oci vyvalene z prekvapenia, jej mama skoro odpadla. Ospravedlnila som sa, svihla Mirkovi po plienke ☹ a isli sme domov. Boli sme tam max 5min aj s obliekanim a vyzliekanim. Cista tragedia s tymto bytim deti 🙄 🙄

jamaat
14. apr 2011

@mystery7 No užiješ si s tým Mirkom. Ja takéto problémy vôbec nemám, Emka je voči iným deťom v pohode. Tak dúfam, že to tak aj zostane.

hoogy
14. apr 2011

@mystery7 aj matko sa niekedy takto nahneva na deti a pritom ich zboznuje. a to az tak ze zacinam rozmyslat,zeked sa prestahujeme tak ho dam na den na dva do jasli.
nam idu posledne dve stolicky takze aj pleinku sme si museli dat lebo nestihame ani na nocnik dobehovat. a uz som ho dva krat prezliekala. snad nam to uz coskoro vyjde.

sirinka
14. apr 2011

baby...co budete davat robit alebo aj same budete robit potahovane torty pre baby, aky motiv zvolite? ja uplne netusim, co jej mam dat urobit...

ludmilabb
14. apr 2011

@mystery7 tak to ma mrzi co ste mali dnes za zazitok, mne sa tiez obcas stane ze zdrapi dieta za ruku a tiez jej musim vysvetlovat, je to na dlho 😔 dnes sme boli aj my po sto rokoch v centre sa len tak pohrat a celkom fajn spolupracovala
@jamaat Emke je pohodacka, tiez som ju musela zachranovat pred Sofiou ked si to moje dieta chce nieco vydobit tak ide hlava nehlava, dnes som zostala v soku boli sme v meste reku cestou sa mozeme zastavit v dieceznom centre, mala klasicku latkovu plienku, nahradnu som nemala no ci ti mi tam nezacala tlacit do plienky, vobec ani neoznamila nic, zase sa jej to v hlavicke meni tak som si musela vypytat jednorazovku, no hanba 😅

ludmilabb
14. apr 2011

@soffi tak sa vam ho konecne podarilo vybavit 😉

iinuska
14. apr 2011

@sirinka no, volali sme na kramare, tak ano je to nieco take, ale doktor to inak pomenoval, mm si to ale nezapamatal. Teraz sme na to dali gelaspon, a ked nezaberie, mame ist na pohotovost 😒
a tortu davam robit s Mickeym 🙂

iinuska
14. apr 2011

@sirinka alebo este zvazujem, ci to nezmenim za krtka, lebo teraz ho Adamko akosi zacal pozeravat http://www.tortyodmamy.sk/kategoria/pre-deti/ro...

hoogy
14. apr 2011

@iinuska joj snad vam to prestane....
my davame tomasa lebo to jenajoblubenejsi alebo finley hasicke auto🙂 uvidim co povie kocka co mito bude robit.
ale to su take chlapcenske zalezitosti :D

luba142
14. apr 2011

@sirinka no planujem ja robit,ale vobec netusim aky motiv,lebo v tom niesom taka zrucna ako @dm1 a @nikanika28 😀 😀

borocka
14. apr 2011

@sirinka
@iinuska hemangiom by mal zrejme adamko od narodenia a potm by rastol rastol.....ale vraj su aj take co proste vymiznu..... v kazdom pripade nam napis ako to dopadlo. dufam ze nema adamko traumu z krvicky 😖
@soffi super, gratulujem!!! 😅 😅

emode
14. apr 2011

@sirinka ja davam Mickey Mouse, postavicka ako taka sa jej velmi paci ...
@mystery7 my sme na tom asi podobne ako jamaat, Sofia je voci druhym detom opatrna, sice si neda svoje hracky zobrat, ked niekto nieco take naznaci, ale sama nikomu nic nezoberie, maximalne detom, ktore velmi dobre pozna, ale to je skor vynimka ... preto mi je ta luto, lebo to musi byt aj neprijemne vysvetlovat 😖

jamaat
14. apr 2011

@emode Presne ako opisuješ, aj Emka je taká. 🙂

Ja som ešte nerozmýšľala, či skúsim poťahovanú alebo nie. Určite nebudem dávať robiť. A ak teda skúsim poťahovanú, tak asi nejakú žabku by som vyrábala, lebo to je Emkine najobľúbenejšie zvieratko.

hoogy
14. apr 2011

matko sa pusti aj do starsich deti🙂 hlavne kedide o hracky....on je taky sef bandy :D nebije sa ale da kazdemu najavo,ze ho maju posluchat 🙂 aspon nebude utiahnuty....priebojnost je v tejto dobe dobra.len samozrejme musim strasne vela vysvetlovat jemu co sa moze a co nie a sem tam to aj padne na urodnu podu 🙂

a ja dam tortu urcite spravit 28 aprila sa stahujeme tak myslim,ze v maji budem uz na konci so silami nieto este torty vyrabat.🙂

emode
14. apr 2011

my budeme Sofiine narodky oslavovat uz na Malych Divoch 🙂 tak som zvedava, ci nam tam pripravia prekvapko 🙂 oslavujeme potom az po navrate 14. mája 🙂

dupinka
14. apr 2011

@jamaat poťahuješ Marsmallow hmotou alebo marcipánom? Ja som ešte neskúšala poťahovať, tak by som chcela teraz cez víkend vyskúšať, no musím ešte "naštudovať".

sirinka
14. apr 2011

@jamaat ja keby som to sama skusila, tak ani samotna torta by asi za vela nestala a ten potah...rradsej ani sa nevyjadrim, co by to zrejme pripominalo, ja mam na tieto veci celkom lave ruky...

luba142
14. apr 2011

@dupinka tie co z konika potahuju to su @dm1 a @nikanika28 a to su kraaaaaasne torticky a robia z Marsmallow, aj ja som uz robila 2 ale len take jednoduche 😉

dupinka
14. apr 2011

@luba142 ja som videla ich dielka, paraaada. Ja nie som umelecký typ. Tortu ešte upečiem a naplním krémom, ale ozdobiť.... Hm, preto chcem skúsiť. Aby potom nebolo sklamanie na narodeniny.

iinuska
14. apr 2011

@borocka Adamko to zvlada v pohode, len ked mu to prelepujeme, tak sa mu to nepaci. Inak si to vobec nechyta. Krvicky sa nevylakal, to skor rano Petko, ako ho zbadal, tak som to uhrala, aby sa nevyplasil aj Adamko. No a to uz nehovorim, ako reagovala svokra, ked ho zbadala. 😕 Ale som ju rychlo stopla 😲
Gelaspon zabral, tak sme nesli nikam, ale urcite to budeme musiet riesit.
Dnes ho ani kupat nebudem, aby si to cele nezamacal

@sirinka ja napodobne co sa vypekania tyka. Preto radsej objednavam. Budeme mat vela gratulantov, tak nech to aj nejako vyzera 😅

sirinka
14. apr 2011

@iinuska ja uz mam par stiahnutych torticiek z tej stranky a este uvidim, ktoru vyberieme...a aj to, kolko bude gratulantov a podla toho velkost torticky...
a plnka bude bananovo cokoladova, vraj je to teraz v mode tato plnka hehe a mramorovy korpus.

soffi
14. apr 2011

baby poradte, musim dat vediet ci ju beriem a neviem sa rozhodnut, co vy na nu vravite?

soffi
14. apr 2011

a tato je lacnejsia o 10e, len s ami zda taka sitacka, vysku pultu maju obe rovnaku....

sirinka
14. apr 2011

@soffi tazko posudit, pokial ich nevidis nazivo, ktora je pevnejsia...najlepsia drevena 😝