Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. apr 2011

@mystery7 Sofia nechce surovu zeleninu a taka je najzdravsia, vobec nic :(
jedine udusenu alebo v polievku a vcera zjedla co som bola v soku kyslu uhorku ale to sa predvadzala pred starkymi

borocka
18. apr 2011

@mystery7
@ludmilabb joj veru zle dopadol kocik 😀 😀 cely mokry, aj pata som komplet prezliekala 😀 lebo sa nevycikal ani pred spanim, tak sa mu toho nazasobilo v mechuriku 😕 ale nezblaznim sa. isla som vesat pradlo,ked som ho akurat nasla prebudeneho.a ani vyst nechcel, ostal lezat v takom mokrom.... a ked mu to nevadi.

borocka
18. apr 2011

@ludmilabb ani pato neje zeleninu len papriku! inak vpolievke OK, a mrazenu zmes ked dam k masu upiect alebo na masle. navyse ani ovocie mu nepasuje, len jablka. takze bieda vitaminova

sirinka
18. apr 2011

@ludmilabb
@mystery7 ja na dochucovanie pouzivam korenie sonnentor zmes na salaty alebo zmes na pizzu a cestoviny, ta je vynikajuca

jamaat
18. apr 2011

@sirinka
@ludmilabb Veď mňa na tom už roky brzdí jedine to, že potom zvyknú psi ostať apatickí, len polihujú, žiadna radosť zo života. Ibaže doteraz sa mi ho dalo ustrážiť v háracom období, ale s Emkou a ním naraz je to katastrofa.

jamaat
18. apr 2011

My máme riadne očúranú autosedačku, mám pocit, že aj smrdí trochu, keď som sa dnes nad ňu zohla. Pripadá mi to, že to zapínanie medzi nohami Emka pocitovo berie ako plienku, tak sa v nej spokojne počúra.
Rozmýšľam, ako oprať tú sedačku.

luba142
18. apr 2011

@ludmilabb
@borocka mne mala zo zeleneiny surovej akurat rajcnu inak vsetko rozkuse a vypluje ako teraz redkovku a jarnu cibulku, na tom teraz z muzom frcime mnaaaam, inak varenu v polievke zje vsetku a este lubi brokolicu len tak na pare 🙂

@borocka ako to robievas tu brokolicovu polievku? Ja som minule dala len brokolicu a zemiak sol trosku vegety a zjedla sa len ty tusim davas aj syr ci?

luba142
18. apr 2011

@jamaat to my sme pri Kike mali vecne zavracanu,lebo jej byvalo zle v aute, zvliekli sme potah,vydrhli a bolo 🙂

borocka
18. apr 2011

@jamaat nam sa na sedacke da zlozit potah, ide to sice blbo a neviem ako ho potom natiahnem spat, ale da sa to!!

@luba142 no, ked sa mi rozvari zelenina, tak prilejem slahackovu smotanu a crievkovy syr, rozmixujem a necham prevriet.

luba142
18. apr 2011

@borocka davas tam jeden ten syr ci kolko? aj ja som dala este aj smotanu,ale syr som nemala tak som nedala 🙂

ludmilabb
18. apr 2011

@jamaat inak nabuduce ked pojdes na takuto fajnotu na koncert tak ma pribal do kufra

ja co poznam jedneho psa, tak robi zachranarcinu a teda ma drive, ziadny polihujuci pes...tuto dvojkombinaciu poznam a to mne Blazika nezdrhava, v tomto je to ok, inak by to bolo dost blbe lebo tu su vsade cesty...ja som sa akurat v piatok informovala ake su ceny a ze okolo 100 eur 😝
@borocka
@luba142 davate krpcom tavene syry obycajske ci tie detske Kiri, Lucinu atd?

ludmilabb
18. apr 2011

@sirinka my mame domacu vegetu, bio z ekofarmy a fakt ze dobra 😉

sirinka
18. apr 2011

@jamaat neda sa vam dat dole potah?

iinuska
18. apr 2011

@ludmilabb ja davam radsej tvrde syry, mozarellu. V tych trojuholnikovych je plno soli

luba142
18. apr 2011

@ludmilabb
@iinuska aj ja davam tvrde, ked tak tie tavene dam obcas na chlebik ale tak raz zacas a tvrde hlavne eidam ma Barborka rada takten je samotny 😀 a teraz mamka doniesla Holandsky syr tak si davame mnamkyyyy 😉

sirinka
18. apr 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3330192
tieto som vyhrala teraz pre klarku

sirinka
18. apr 2011

ja makky syr davam iba do tuniakovej pomazanky, inac iba tvrde syry jeme

borocka
18. apr 2011

@luba142 ked robim do maleho hrnca tak dam len taky malinky, myslim ze 50gramovy, ale ak mas vacsie mnozstvo tak kludne daj aj velky. len o neprezen so solou,lebo takyto syr je dost slany.radsej dochucuj na konci 😉

@ludmilabb
@luba142
@iinuska my tavene vobec nedavame. pato je odporca chleba a peciva, maximalne zje so sunkou alebo salamou. a ma rad udeny tvrdy syr alebo si davam kupovat v krivani neudene korbaciky a tych zje na posedenie aj pol kila 😕

kosska3003
18. apr 2011

ahojte tak dnes mi Marika nevracala ale mala zase teplotu a zacina sa skrabat tak a stale chodi ze bo bo bo ze ju cosi boli tak neviem ci tie kiahne uz neutocia

mne mala spapa tiez len tvrdy syr ale bambino pouzivam do halusiek potom do pomazanok ho davam

hoogy
18. apr 2011

@kosska3003 matko ked mal anginu tak obidva krat predtym vracal. a potom mal vysoke teploty.nad 38,5

kosska3003
18. apr 2011

@hoogy neviem mne sa nezda ze by ju hrdlo bolelo dnes papala polivku dva krat aj pila ked mi mala anginu mala tak nechcela papat lebo ju hrdlo bolelo ja stale cakam ci tie kiahne nedojdu sme este stale v inkubacnej dobe

hoogy
18. apr 2011

mne matko syry ani sunku nezje. chlebi zje len s maslom alebo ked spravim vajickovu alebo tuniakovu pomazanku. ale tie rozbim len s maslom nedavam tam syr. niekedy lubim tie tavene,ale uz sa mu to asi prejedlo. a my sme maniaci na ovocie zo zeleniny zje iba uhorku a teraz redkovku muzovi kradne z taniera :D a kysle uhorky strasne lubi :D z varenej my zje skoro vsetko. teda ja ju nevarim ja ju davam do parneho hrnca.

hoogy
18. apr 2011

@kosska3003 no mozu byt aj tie kiahne. vies co ale popozeraj jej aj pusinu niekedy sa kiahne zvyknu vyhodit aj vnutri nie len na von.
matkovi najviac chutil hriankovany chelba ked mal anginu takze to nutne nemusi byt.

iinuska
18. apr 2011

@hoogy tak to Adamko zase ako prve vyje sunku, syr, a potom chlieb 😅 . Zo zeleniny ma rad paradajku aj papriku

@kosska3003 tazko povedat, co to moze byt. Uvidis co bude do rana

hoogy
18. apr 2011

@iinuska no zvacsa to tak deti lubia len ten moj stale len to pecivo do seba tlaci :D a ja mu stale hovorim,ze bude mat velku hlavu :D

kosska3003
18. apr 2011

@iinuska no ved neviem mala to tak ze rano teplotu potom bola chvilku vonku tam pohoda tam nemala zase na obed mala potom nemala a vecer zase mala zcervenela ako rak mala licka a nedala si zmerat teplotu ani za oca v ritke az teraz vecer akosi som jej namerala 38,5 bez odratania a pod pazuchov nechce ale uz som sa rozhodla zajtra idem kupit teplomer ten digitalny co len prilozim na celo alebo ucha a za dve sekundy mam zmeranu

iinuska
18. apr 2011

@hoogy u nas sa hovori, ze zo zemiakov narastie velka hlava 😀

@kosska3003 tie byvaju nepresne, tak nech Ti poradia v lekarni

luba142
18. apr 2011

@iinuska nasa zase vsetko z chleba vyje,sunku syr este aj maslo zlize a ked ju ja nenapadne nenakrmim tym chlebom tak by ho ani nezjedla,ale minule zjedla 3 krajce bez korky s rybacou pomazankou a to tak ze jeden rypala a z druheho v mojej ruke kusala 😀 😀 😀

luba142
18. apr 2011

@kosska3003 joj tak len teraz sledovat ci ma vyrazky nejake 😒 😒

iinuska
18. apr 2011

@luba142 rybacia chuti aj Adamkovi 🙂