Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
21. máj 2011

Ahoj,
aj my sa pripajame s gratulaciami 😀 hlavne, nech su decka stastne a spokojni rodicia 😀

tu uz je po dazdi, zahrmelo parkrat, spustil sa dazdik tichy a rychlo aj skoncil 😀

mystery7
21. máj 2011

ahojky
My sa hlasime od babky z bj. Od 12:30 hrmi a uz asi hodinku aj prsi. Dnes poobede sme chceli grilovat, dnes ma narodky moja mama, zajtra mm a Mirko az v stredu. Tak uvidime, ci to vyjde zajtra.

Oslavencom poslednych dni gratulujem aspon dodatocne.

Poobede ked chlapci spia, vacsinou jem, urobim nejaku drobnost, na chvilu si lahnem. Vecer som vacsinou uplne hotova. Dufam, ze si uz na vas najdem viacej casu 😉 ja optimistka

@borocka som rada, ze ste sa uz uzdravili
@luba142 ty ako organizatorka by si istotne nemala chybat. Ked uz maju dorazit, tak hned, alebo vobec 😉

luba142
21. máj 2011

ahojte u nas bolo doobeda super a horuco, teraz sa zamracilo a zacalo pofukovat tak uvidime co z toho bude Kika uz je besna z toho ze je doma zavreta a ja uz z nej tiez 😀

@kosska3003 vsetko naj Marike 🙂 😵

@borocka vsetko naj Paťkovi 😉 😵
@mystery no tak prave sme sa o tom bavili doma,ze to vybavujem a nakoniec ja nepojdem a pridem aj o preachy...no takk ako to dopadne uvidime 😉

borocka
21. máj 2011

@luba142
@mystery7 dakujeme 😅
lubi, inak ak naaaahodou by vam to nevyslo tak hned nerus rezervaciu, skuste si to prelozit na iny vikend, aspon o penaize nepridete a verim ze ako rodinka si to uzijete tak ci tak 😉 ale radsej by som, keby vam vyslo stretko

luba142
21. máj 2011

@borocka kaslem na to koli vikendu len tak je to daleko pre nas to uz by sme kedtak isli asi na dlhsie, mne len o to ide sa zase stretnut chapes 😒 a ktovie ci by to takto islo urobit vies?

iinuska
21. máj 2011

ahojte, tak my sme dalsi den stravili vonku. Dnes sme mali den otvorenych dveri 😀 😀 , najprv mm synovec so zenou a ich trojrocnou dcerou, tak sa s Adamkom vyblaznili , poobede prisiel mm kolega s dcerkou, Adamko mal zase partacku, a teraz na vecer prisli susedia na deci ruzoveho, do 21 sme sedeli vonku, tak krasny den za nami 😵
@kosska3003 Marike vsetko najsamlepsie, hlavne vela zdravicka 🙂

kosska3003
21. máj 2011

@iinuska dakujeme hlavne to nam treba

my mame tiez pekny den za nami boli sme poobede na oslave bolo tam 11 deti tak marika mala o zabavu aj som sla k mame a ona hysak revala ako pavian mama sa az zlakla ani kavu som nevypila ona chcela ist naspat na oslavu ku detom tak som musela ist zajtra ma zas marika oslavu tak mame oslavovaci vikend

sssimi
21. máj 2011

Ahojte.
U nás ráno nádherne a potom 3oj hodinový lejak 😖 . Ale stihli sme aj opekať, tak bolo fajn. Mm je už doma z chaty, ale isto zadrichmal pri malej, tak ja oddychujem 😀

Ozaj už nám tu asi týždeň krúži bocian nad barákom. Začína mi lepiť. Musime si dávať viac bacha 😀 😀 😀

nikanika28
21. máj 2011

ahojte, tak aj my sme stravili skoro cely den vonku, dnes bolo riadne horuco a zabudla som Klarku ponatierat a uz je aj opalena 😅 ..tak som ju osprsila a dala aspon krem po opalovani 🤐
@sssimi jaaj nestras s tymi bocianmi, aj u nas kruzi nad barakom jeden hajzlik 😀 ..u teba by to bolo este ok, ale ja by som si uz asi maslu hadzala 🤐 😀
@luba142 dufam ze pojdete na stretko ☹ ...jo, inak ja vlastne neviem, ci prideme v piatok, Lukasko ma rozluckovu akciu zo skolky, kua, zrovna v ten piatok 🙄

iinuska
21. máj 2011

@sssimi ejha, ejha....My ked sme isli na dovolenku do Chorvatska, tak ako sme prechadzali cez Madarsko tak nam do celneho skla skoro vletel jeden bocian. No a na tej dovolenke som otehotnela 😲

kosska3003
21. máj 2011

baby tak poslite toho bociana ku mne moze si aj hniezdo na streche spravit 😀

nikanika28
21. máj 2011

@kosska3003 odkazem 😀 a poviem mu, nech aj ostatnych zoberie zo sebou 😀

kosska3003
21. máj 2011

@nikanika28 ok dohodnute tak ho cakam 😀

monkap
autor
21. máj 2011

@kosska3003 vsetko naj Marike prajeme 🙂

sssimi
22. máj 2011

@nikanika28
@iinuska asi vzduchovku vytiahnem 😀 😀 😀

luba142
22. máj 2011

ahojte, tak my nemozeme chodit von vsetci tak aspon teraz cez vikend chodieva mm s Barborkou, aj u nas prsalo vcera od 16 asi az do vecera pomaly

@nikanika28 a o kolkem mu to zacina? My ked sme mali minuly rok tak myslim ze len tak nieco cez hodinu to trvalo...neviem neviem ci pojdeme,aby nam to vyslo tak by musela Babula tie kiahne dostat najneskor 28.5. aby to este stihlo do piatku pozasychat,lebo po 7 dnoch uz to neni infekcne,ale nesmu byt ani komplikacie a musela by mat opatrny rezim, na slnko by nemala ist a tak takze neviem 😖

soffi
22. máj 2011

ahojte, ja som na nervy, na kuch.linke mame take sklo, ze z jednej strany je hladke a z druhej matne, snazim sa to cistit uz dva tyzdne ale z tej matnej strany mi ostavaju neskutocne flaky, ked nam tam nieco kvapne, alebo ked sa vari...nicim to nejde dole, je to akoby vo vnutry skla, ja nechapem uz.... 😒 😠 neviete niekto poradit?

iinuska
22. máj 2011

@soffi na kuchynskej linke sklo? myslis na pracovnej doske, ci ? To som este nevidela

soffi
22. máj 2011

@iinuska no na dvierkach sklo

iinuska
22. máj 2011

@soffi aha, no ja vsetko cistim tymi ''svedskymi'' handrickami a cistou vodou

soffi
22. máj 2011

@iinuska tak na tie skla nepomaha ani svedska utierka, to su nejake "zazracne asi" 😠

mystery7
22. máj 2011

ahojky
My si dnes vegetime-oddychujeme. Doobede sme sa boli motorkovat pri fontane, Mirko bol z toho totalne hotovy. Spi od 12 😅 ale pred zaspanim som mu musela slubit, ze poobede moze polievat babke kvety-sam 😉

kosska3003
22. máj 2011

ahojte tak mame po oslave super mala mi uz spi 20 minut lebo na obed nechcela spat lebo tu mala vsetky sesternice a bratrancou tak nespala bola potom nervozna ale prezili sme ja si idem naliat asi vinko chlebiky mam uz na stole aj upratane mam tak vegeeeeeeeeeeeeeeeet

luba142
22. máj 2011

@kosska3003 tak to je super ze oslavu Marika zvladla 🙂

kosska3003
22. máj 2011

@luba142 zvladla zvladla a uz spi tak mam pokoooooooooooooj

nikanika28
22. máj 2011

Ahojte, aj u nas sa uz spi 😵 😵 😵
@kosska3003 pridem na chlebiky a vinko, ja donesiem tortu, ok? 😀
@luba142 no ono to byva kazdy rok v takej dedine na velikej luke, byva tam opekacka, skakacie hrady, vseliake akcie a sutaze pre deti, hasici tam maju auta, kde decka lozia a ked je moc teplo, tak striekaju vodu z hadice z vysky a min. rok bola aj penova party ..takze to byva docela fajn ...neviem, co mam spravit 😒 ..min. rok sme tam tiez neboli koli nasej stretavke, tiez to vyslo zrovna na ten datum 😝

kosska3003
22. máj 2011

@nikanika28 akurat som dopucovala posledny kusok uf uf som plna ale tak dojdi chlebik a vinko ti dam 😀 😀

iinuska
22. máj 2011

@kosska3003 tak na zdravicko, my sme si zarobili gin tonik 🙂

kosska3003
22. máj 2011

@iinuska na zdravicko ja mam chardone

nikanika28
22. máj 2011

@iinuska
@kosska3003 ja by som si dala radlera citronoveho, ale som si vcera vypila 😢 😝 😀
Dnes som dala Klarke nohavicky s Minnie, tak bola nadsena ....ale za chvilu isla von, tak zase plienka na ritku isla 😝 ..zajtra od rana skusim dat nohavicky, mame 4KS s Minnie, tak snad na zajtrasok budu stacit 😀