Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
28. jún 2011

@iinuska jaj ani nevies ako casto na vas myslim, ale ja fakt nestiham, ninka vyzaduje skoro stale pozornost, vsetko ju zaujima, chce robit vsetko to co robim aj ja, takze sa fakt nezastavim
a vecer uz o pol9 spim pred telkou ☹
akurat mam teraz este aj nadchu, no na porazenie 😠

luba142
28. jún 2011

ahojte

@mimi21 no tak vecer pred telkou chrnim aj ja a to mam take male iba jedno 😀 😀 ,tiez cele dni vresti,a stale nieco chce, vonku ked sme tak ma nepocuva,lieta kade, tade...vecer som potom z nej unavena ako pes 😝
@jaamat ja pojdem do Lidla asi plavky pozret nejake,lebo Kika nema a v Tescu maju uz len male,alebo velke alebo cele ☹

mimi21
28. jún 2011

@luba142 a uplne do vyvrtky ma dostava ked pre vsetko reve, nevie nieco povedat normalne ale musi hned revat, aj tak jej potom nerozumiem, no proste des a hruza...to aj vase deti su take? lebo ja uz naozaj niekedy nechapem 😅

iinuska
28. jún 2011

@mimi21 verim Ti, je mi to uplne jasne. No tak snad to nic nebude, hlavne, aby to od teba nedostali babulky, lebo to uz by bolo po srande

iinuska
28. jún 2011

@mimi21 Adamko je nastastie kludas. jasne, ze aj on skusa, ale rychlo ho to prejde

luba142
28. jún 2011

@mimi21 presne toto je aj u nas,povie mi nieco,ze chce spytam sa jej na to este raz.lebo som ju napr.nepocula,alebo nevnimala tak to opakuje uz skrekom, a musi to mat vsetzko okamzite inak zacne skriekat a jedovat sa...mame taketo obdobia aj my neboj sa 🙂

mimi21
28. jún 2011

jaaaaj a vcera na poradni nas dr poslala na sono s uzlinkami za uskami, sice to mala aj ninka, vtedy dr povedala, ze je to bezna reakcia imunitneho systemu a teraz ked to ma aj emka tak nas poslala na sono, vraj pre istotu 😖
a emke sme davali robit take termoplastove ortezy, lebo zaklada nozicky dovnutra - povedala ortopedicka, mam jej ich davat na noc, ale aj tak ich skope a strasne na nich sustia suche zipsy, lebo emka stale bastrnguje nozickami - aj ked spi, tak este ani raz ich nemala celu noc 😝 ale inak nikomu kto jej tie nozicky pozeral sa nezdalo, ze by ich nejako velmi zakladala dovnutra... niekedy ich drzi pekne vytocene do von, niekedy ich stiahne dovnutra, ale len na chvilu, ale ked spi tak ich ma stale pekne do von, takze velky zmysel tych ortez som zatial neobjavila 😅

luba142
28. jún 2011

@mimi21 tak snad tie uzlinky nic nebudu,a nozicky bude mat Emka tiez v poriadku 🙂

borocka
28. jún 2011

@mimi21 ahoj stratena.........¨toto ma teraz zaujalo, ako moze ani nie pol rocne dieta zakladat nohy do vnutra?? to akoze chodidla (ako keby captala) alebo nem rozumiem??? a preco ste uz boli u ortopeda? sa vam daco nezdalo,alebo s ninkou chodite?

jamaat
28. jún 2011

Ja mám tiež kľud, lebo jedna dievka spí a druhá je odutá a urevaná. Moniku som totiž nepustila na hip-hopový festival do Piešťan na 2 dni. Včera sme sa o tom bavili, ona to zobrala tak, že ju púšťam a dnes sme si vyjasnili, že nikam nejde. Myslí si, že keď týždeň bude sekať dobrotu, bez povedania odkladať riad, raz zoberie Emku von a raz umyje riad, tak padneme na zadok a pustíme ju na festival. Presne sme podľa tej zmeny vydedukovali, že niečo bude chcieť. Tak sa trošku pomýlila a teraz očakávam, že just nepôjde ani s nami na Pohodu.

luba142
28. jún 2011

@jamaat neviem,ci by my sme vobec rozmyslali o tom ci pusti,alebo nepustit, predsa je este dost mlada aby sama chodila na teke...ci sa mylim a som staromodna 😀 😀

kosska3003
28. jún 2011

@jamaat no aka zla mama takto ju nepustit 😀 😀 😀 😀 ako ani ja by som ju nepustila ma len 15 rokov mna mama nechcela v 17 pustit spat s terajsim mm na janosikove dni stanovat 😀 😀 aka som bola oduta

borocka
28. jún 2011

@mystery7
@jamaat tak tie crocsy su ozaj krasne. ale kupim ich o dve cisla vacsie na buduce leto. teraz myslim ze sandale a jedny crocsy stacia. chlapci tolko nepotrebuju. myslite ze teraz ked nosi 24 tak buduce leto mu bude stacit 26,nie???
ved uz sa ta noha musi spomalit.
a jani ten snoopy je mily,ale len dievcensky. chalanske maju blbych ....jaj ako sa vola ta kreslena rozpravka. mardz a liza........ved vies.

dm1
28. jún 2011

@borocka podla mna je zbytocne kupovat takto strasne popretdu a zvlast letne boty ktore sa ozaj nosia kratko este tak tenisky kde sa mozes trafit bud jar - jesen pripadne chladne leot ale crosky by som osobne popredu nekupovala ved ked su za tu cenu teraz isto budu aj buduci rok ved to nie je vypredaj 50% zlava 😉

nas spi a susedia vrtaju o dusu tak som zvedava kolko pospi

jamaat
28. jún 2011

@mimi21 Vitaj, máš to doma tiež pestré. A otázku mám ako @borocka píše aj ja.

dm1
28. jún 2011

@jamaat mna by veru v 15-tich ani nenapadlo sa mami pytat ale teraz je asi ina doba veru

luba142
28. jún 2011

@borocka ja si myslim,ze na buduci rok zase budu ine a mozno krajsie dizajny 😉

jamaat
28. jún 2011

@borocka Nekupuj na rok, určite ich budú mať znovu, v Lidli sa akcie opakujú.

borocka
28. jún 2011

@jamaat ajaj, tak to si sa vcera velmi zle musela vyjadrit ked si myslela ze si ju pustila. isto uz bola stastna, vsetky kamosky obvolala, naplanovala si 100veci a potom ju zrusis. to ju nastvalo viac ako keby si to hned jasne zatrhla 😖
ale teda ja by som 15ku tiez nepustila.

luba142
28. jún 2011

@dm1
@kosska3003 myslim,ze Kika by len medzi dere prisla,ze mami, tati...a hned by s tatkovych ust znelo nikam 😀 ,je dost taky na taketo veci razny, to u nas budu vecne boje a hadky koli takymto veciam a discotekam 😀
@jaamat ked ju vezete na Pohodu to je ine,ale na toto by som ju nepustila samu veru

borocka
28. jún 2011

@dm1
@jamaat ked tenisky aj viacs toja,tak mi bude luto ak nevynosi. inak tie jani co si vcera nahodila za 8eur su pekne, ale dake divne cislovanie maju. tak pato nosi 24 a ma 15,5cm nohu, a tam by to vychadzalo uz pomaly na 26 cislovanie 😕

jamaat
28. jún 2011

@borocka Je mi jasné, že o to viac je naštvatá. Ale včera som nad tým ešte len uvažovala, ešte ani ona nevedela naisto, či sa pôjde, takže keď som nahlas zauvažovala, že lístok by si aj tak musela kúpiť za svoje, ak jej vydá za vysvečko a vreckové, tak to ona považovala za súhlas. Nie je to prvý krát, čo si veci vyložila po svojom a samozrejme vo svoj prospech.

dm1
28. jún 2011

@borocka kukam teraz tie lidlacke crosky a asi kupim tie na gumicku lebo tie co ma musi nosit len na ponozku lebo inak ma z tych svockou na boku otlaky 😖

luba142
28. jún 2011

@dm1 aj ja som sebe kupila, ale nie v lidli a na lavej nohe mi tiez robia otlakna vnutornej strane 😒

borocka
28. jún 2011

@jamaat nabuduce uvazuj v hlave 😉 alebo jej jasne povedz ze by to bolo s takymi podmienkami ale este sa nad tym zamyslis ked budes mat klud a zajtra sa definitivne dohodneme. ale snad ju to rychlo prejde. a na tu pohodu by bolo blba keby nesla, hoci aj s fotrovcami 😝

@dm1 mne sa viac pacia tie klasicke, hoci tie gumickove by mohli o nieco malo lepsie drzat. ale my taky problem nemame. nemava otlacene nohy.

inak dnes u kamosky behal bosy aj s jej dcerou, a zakopol o dlazbu, tak mu z palca stiahlo kosticku,krvicka potiekla. ale OK.a prideme domov a on jaku story si vymyslel. a tolko gest a vyrazov pridal, take divadielko tu zahral ze som sa postat z neho isla 😀 😀 no uzasny bol

dm1
28. jún 2011

@luba142 presne aj maly ma na vnutornej strane. Chcela by som take aby mal aj do vody a to ked mu robi otlaky nie je mozne. mame jedny co kupil svagor este v zime v anglicku ale tie su mu velke troku a taky tvrdky plast toto by sa mi viac pacilo a ta cena je super

luba142
28. jún 2011

@dm1 no tak skus tie,mozno aj v tej vode lepsie budu drzat, vyzeraju tak,ze sa nezosmiknu, aj ked on v tych co ma napr.ponozku na suchu vynosi,len ja ako dospela by som asi vyzerala blbo 😀 😀, nejako to musim poriesit,ci to niecim prelepim,neviem

dm1
28. jún 2011

@luba142 😀 som si ta predstavila 😀

jj v pohode ich nosi na ponozky aj aj pod sandalky davam ponozky

borocka
28. jún 2011

@luba142 preco blbo?? ja do krocsiek nosim ponozky, clenkove!!!!!! a zatial si na mna nikto neukazoval 😉
@dm1 a aj patovi som pokupila clenkove ponozky, uz minule leto sme ich nosili. ked sa vecer ochladi tak je to super nasadit aj do sandalok.

luba142
28. jún 2011

@dm1 odkedy vlastne je ta akcia od stvrtka na tie croksy? No aj ja malej davam do sandalok ponozky normalne,ja som teraz rozmyslala,ze aj ja pojdem kupit,lebo nema nic take k vode, mame len sandalky a potom take platene polosandalky http://www.detske-boticky.cz/platene-tenisky/ob... presne taketo fialkove 🙂