Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
28. jún 2011

@borocka neviem zdalo sa mi to cudne,nevidela som to nikomu 🙂

dm1
28. jún 2011

ja len dufam ze sa toto leto aj cvachtat na zahrade budeme sak ono je 2 dni teplo a potom zase chladnejsie ta voda sa hned ochladi. sme boli u nasich v nedelu a maly len hladel na bazen napusteny by sa tam hodil ale bola zima jak fras

borocka
28. jún 2011

@luba142 hmm,neviem ci som to uz videla veru.......ale ja tuto po dedine na to co prebehnem do obchodu mi je to OK, nepotrebujem na nikoho robit dojem. a veru len tak v zabkoch by mi bola zima a zasa v teniskach by sa mi noha spotila. tak si vyber 😖

tak ma to teraz laka dat sa ostrihat, nejako na krastie. nie az moc, lebo ja rozpustene vlasy neznasam. ale daku zmenu by som chcela....kto ma inspiruje?

luba142
28. jún 2011

@borocka hmm ja zabky celkovo nemam rada,koli tomu,ze je to medzi prstami

borocka
28. jún 2011

@luba142 tak co nosis v lete???

luba142
28. jún 2011

@borocka normalne slapky,ale nie medzi prsty

borocka
28. jún 2011

@luba142 jaj,take sa zasa mne akosi nepacia. pripadaju mi bud uplne ze na doma drevakove, alebo potom starecke (bez urazky) ale klasicke slapky nosi moja mamina.

luba142
28. jún 2011

@borocka 100 ludi, 100 chuti, urcite nie som jedina, co mi vadia zabky a kludne sa budem prechadzat aj v korkovych slapkach,ked ine nenajdem .... 😉

jamaat
28. jún 2011

@dm1 Emka má teraz také s látkou okolo členku, sú dobré, aj si ich vie sama obuť, len jej ešte ločkajú na nôžke, na ihrisko by som jej ich nedala, preto rozmýšľam, že kúpim ešte jedny menšie.

@borocka
@luba142 Členkové ponožky do kroksov v pohode. Ja ale čo som si kroksy skúšala, tak mi je to vpredu široké, noha mi v tom lieta, nesedia mi. No a žabky som nemohla nosiť, medzi prstami ma to šteklilo až bolelo, len asi 2 roky dozadu som si nejako zvykla na také, čo majú látku medzi prstami. Len to už mi pomaly iné ani neostávalo, lebo normálne pekné šlapky teraz ani nerobia, všetko len žabky, išlo ma z toho švihnúť. No a teraz už znesiem na nohe aj s tou plastovou paličkou medzi prstami.

jamaat
28. jún 2011

@borocka Aj ja sa chcem dať ostrihať. Bolia ma korienky, keď mám dlhšie vlasy a mávam ich v gumičke.

luba142
28. jún 2011

ja kukam na nejake dovolenky u mora,len vsetko je drahe,takze by som mojho asi aj na taku morsku dovcu neprehovorila,kedze uz ideme do Tatier...navnadila ma vcera simi 😅 😅

mimi21
28. jún 2011

@borocka
@jamaat no to jej kontrolovala ked sme boli na klbikoch, tie uz mame ok, ale teraz tot, ma to tak stiahnute dovnutra z toho ako bola "poskladana" v brusku 🙂

sirinka
28. jún 2011

@luba142
@jamaat ja zabky tiez neznasam a kupila som obac. korkove slapky plustie gumenne na zahradu a pohoda...

sirinka
28. jún 2011

a do tych a la crocs aj ja nosim ponozky, lebo ja ich nosim od zaciatku marca do konca oktobra 😀 samo iba u nas na zone, nie do mesta hehe...

luba142
28. jún 2011

@sirinka tie korkove nosis aj do mesta? Alebo ake nosievas take normalne 😅 😅

sirinka
28. jún 2011

@luba142 hej, to su korkove, ale nie tie klasicke....take trochu krajsie...z humanicu....a nosim potom sandale, v tom sa mi najlepsie soferuje....

iinuska
28. jún 2011

spominate crocsy, prave predvcerom som si chcela kupit v intersporte, ale nemali originalky, tak len take za 7 eur, su v pohode, ale neni to ono. 😝

sirinka
28. jún 2011

@iinuska ty si mala original crocs? mne sa zdaju prilis predrazene...

iinuska
28. jún 2011

@sirinka nemala, len raz som si ich skusala, a vahala, tiez sa mi zdali drahe, Tak som si ich nekupila. Len tie napodobneniny sa mi zdaju take nejake tvrde. Aspon tie, co som si teraz kupila. A poti sa mi v nich noha 😝

mystery7
28. jún 2011

@mimi21 my bojujeme, bojujeme 😅 mame uz aky taky system. Dnes mal Slavko totalne spavy den a Mirko bol za super anjelika - keby tak bolo vzdy......bolo by super.

Tak na gynde som sa dozvedela, ze som ok, jazva pekne zrastla. Na poradni mal Slavko 59cm a 6,5kg 😉 riadny buclos je to. Doktorke sa pacil 😉 len sa jej zda stale trosku zlty, tak ideme vo stvrtok kontrolne na krv.

sirinka
28. jún 2011

@iinuska poti sa aj v originaloch....
ja mam tieto http://www.holeys.com/Products/XP2-Clogs__41000... a su vyborne, uz ich mam asi 5 rokov a moj muz ma nejake z rybarskeho obchodu uplne obycajne a pridu mi skoro rovnake....

borocka
28. jún 2011

@jamaat
@luba142
@sirinka ja som si zabky od zaciatku zamilovala. je rpavda ze nie kazdy material dobre sadne a aj take som mala co hnusne dosuchali, ale fajnove su kozene a aj gumeno-latkove. pride mi to super univerzalne. dva modely na kazde leto, jedny sportove k vode a len tak a druhe kludne aj k slusnemu oblecku.

a jani, k tym vlasom, to ta nebolia korienky ze by si mala tazke vlasy, ale preto ze si ich prilis silno a proti smeru rastu stiahnes do gumicky. tiez sa mi to stava,bez ohladu aku dlzku vlasov, je to hnusne a sakra to boli aj dva dni po rozpusteni vlasov 😠

@mimi21 ale co ma stiahnute do vnutra?? chodidla napina dnuka, alebo bedra?? v kazdom pripade by som to nejak moc neriesila. myslim ze prirodzenym pohybom sa to vsetko upravi.
hoci teraz rozmyslam, mame kamaratku o tyzden starsia od pata, chodit zacala az dobre po roku a dodnes chodi vyrazne tarbavo a na nohy dostupuje na vonkajsiu stranu chodidla. vyzera to velmi.... no zatial som nikoho tak chodit nevidela.

sirinka
28. jún 2011

@borocka ja nejake tie zabky tiez vlastnim, ale na ddlhe a pohodlne chodenie nie....mne vadi najme ten kus medzi prstami...

borocka
28. jún 2011

@sirinka tak na dlhe a pohodlne chodenie su tu sportove sandale a botasky. toto je skor obuv taka prechadzkova. a na ten rozdelovac prstov si treba zvyknut. zo zaciatku viem ze mi to bolo divne, ale po par dnoch si to uz ani neuvedomujes 😉

jamaat
28. jún 2011

@borocka Keď mám kratšie vlasy a nosím ich v gumičke, tak ma korienky tak nebolia. Vtedy menej ťahajú.

borocka
28. jún 2011

@jamaat a ako si to ides dat skratit? mne sa velmi pacia aj tie nove stylove asymetricke ucesy na boba a do tvare, ale ked to si treba stale upravovat.

sirinka
28. jún 2011

@borocka no podla mna zabky nie su prechadzkova obuv... 😝 ja ich nosim iba k vode...a sportove sandale ja nejako nemusim...tenisky v lete uz vobec....a v podstate ja sa vsade musim premiestnit autom a v zabkach sa dost zle soferuje...

@jamaat mna tiez niekedy tak vlasy bolia, ale vacsinou, ked mam velmi pevne spraveny cop...

borocka
28. jún 2011

@sirinka tak neviem co chapeme pod pojmom prechadzka. ked idem na turu tak ine ako riadne boty nie su vhodne. ale ked idem len tak s malym sa prejst alebo do mesta po obchodoch tak su mi zabky idealne. nemaju podpatky, super sadnu, su lahke, noha sa nepoti...co viac si priat 😝 sportove sandale som tiez nikdy nenosila,ale viem ue pre mnohych je to idealna moznost.

borocka
28. jún 2011

inak za dnesok musim patrika veeeelmi pochvalit. uz rano som videla ze sa zobudil s dobrou naladou, tolkokrat ma dnes rozosmial do pocikania a nemali sme ziadne trucy, ani sceny, ani hadky.......dokonca dnes ani po ritke nedostal. dnes mam velmi dobru naladu a este mam aj dost sil. no mne dnes niekto vymenil dieta 🙂 strasne bol podareny. normalne jedol 3x do dna, vo vsetkom spolupracoval. len nech mu to vyrzi, klop klop

sirinka
28. jún 2011

@borocka no ja prave aj na to prechadzanie sa po meste a po obchodoch uprednostnujem inaksiu obuv ako zabky, ja mam aj rada mierne vyvysenu patu, v tom sa citim pohodlnejsie...