Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
20. júl 2011

@hoogy oni vyrabaju aj pre sante. My mame vsetky topanky od nich aj so znackou sante za 1/2 cenu 😉 ja som s nimi max. spokojna. Teraz som prvykrat kupila sandalky z obycajneho obchodu, lebo bol vypredaj a crocsy z lidlu.

hoogy
20. júl 2011

@sssimi no mne je to jasne tak sme to robili aj minule:D

hoogy
20. júl 2011

@mystery7 ano? to som nevedela prvy krat vidim tuto stranku my sme kupovali v lekarni. len neviem tam nikde najst cennik. ja osobne moc crocsy nemusim.teda tieto letne mam pocit ze sa tom detom zle chodi.

mystery7
20. júl 2011

@hoogy pri nepravidelnom menzese, ked nevies urcit ovulku dr odporucaju sexikovat kazdy druhy den, pocas celeho cyklu 😀
@sssimi pred prvym tehu som vzdy presne vedela kedy mam ovulku, ale po porode som mala menzes od marca a stale bol nejaky rozhadzany. Tak sa Slavko podaril vlastne nahodne. Len sme skusili, aby sme nevysli z cviku 😉

hoogy
20. júl 2011

@mystery7 :D to je prijemna sprava skusat kazdy druhy den:D

mystery7
20. júl 2011

@hoogy oni maju vyrobnu v bardejove, odkial pochadzam a tam je aj predajna. Chodim tam kupovat topanocky nielen pre nas, ale aj viacerym kamoskam tu z ke. Mam na nich len pozitivne ohlasy. V predajni su letne topanky v cene od 12 do 15€ a jar, jesen zima su za 14-16€. A ked su vypredaje modelov, z minulej sezony tak to su aj po 10€ ale to je rychlo rozchytane. Teraz v auguste zacnu predavat jesennu-zimmnu kolekciu. Tam bude opat hlava na hlave. Aj ja sa chystam, lebo v oktobri uz nebolo z coho vyberat ☹

mystery7
20. júl 2011

@hoogy je to prijemne, kym sa z toho nestane povinnost 😉 ale aj tak ti prajem rychle "uchytenie" 😉

hoogy
20. júl 2011

@mystery7 to su naozaj vyborne ceny. u nas v lekarni ich predavaju asi za 21 az 25 boli tie jarne. jari tiez tento rok budem kupovat skoro topanky lebo vlani som kupovala az v novembri a uz skoro noc nemali.

hoogy
20. júl 2011

@mystery7 dakujem🙂 tak do povinosti to nenechame sklznut ked sa podari tak sa podari :D

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi tak tak chceme muzik v robote a ja bez ovulky ale uz mam lieky tak uvidime do konca leta co a ako

sssimi
20. júl 2011

@mystery7 to by si mohla aj nakúpiť a predávať 😀 Keby niečo my budeme potrebovať 24ku na jeseň 😉
Ja som nikdy nevedela kedy mám ovulku, lebo od 16tich som brala antiku a mesiac po vysadení som otehotnela. Začala som to sledovať asi pred rokom a zistila som, že je to u mňa veľmi pekne rozpoznateľné. Dokonca viem presne kedy vajíčko odchádza, keďže to sprevádzajú celkom slušné bolesti podbruška. Takže ak náhodou som, tak dávam vinu tomu letu. Ja mám večne problémy pri zmene prostredia.

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi a ja si aj myslim ze mam ovu a nakoniec zistim ze som nemala vobec tak ja neviem normalne ma bolelo podbrusko ako na mrchu tak som myslela ze mam a to prd bola

sssimi
20. júl 2011

@kosska3003 ja už mám pocit, že mám ovulku aj 3x do mesiaca 😀 😀 😀 , keď sa mi podarí kedykoľvek otehotnieť. Pri Sárke to bolo tesne pred krámami.

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi ako niektore zeny otehotnia cez kramy toto je fakt ze kazda zena je ina no ja som na teba strasne zvedava na ten pondelok ako dopadnes 😉

sssimi
20. júl 2011

@kosska3003 aj ja 😀

kosska3003
20. júl 2011

@sssimi no tak ty urcite to mi je jasne 😀 😀 😀

dualcore
20. júl 2011

tak a amniocentezu mam dnes stastne za sebou.teraz uz len cakat na vysledky.hadam do piatku budu nech nemam stres cely vikend.

iinuska
20. júl 2011

@dualcore dalo sa to vydrzat ?

borocka
20. júl 2011

@kosska3003
@sssimi ja by som najskor tiez otehotnela po prvom mesiaci snazenia. a ovulku si mozem odsledoval len poslednych par cyklov, dovtedy to byvalo hocijako, evidentne telo dozrieva. simi som zvedava,vy ste tusim ani dako neplanovali dalsie,vsak?a kosi nezufaj,aj na vas vyde 😉

🙄 🙄 ☹ idem vam povedat co sa nam prihodilo v nedelu.vtedy som nemala chut hovorit o tom a teraz sme boli zasa 3dni prec. tak odkedy sme pred 3mesiacmi boli v tej kovacovej s lukasom,tak patko ho pozna,spomina, pyta sa nanho a tak. ale odkedy sme sa vratili,tak zacal "tatino" oslovovat aj mojho svagra a aj kamarata. najprv som si myslela ze to ma pomylene,ze si mysli ze dotycni sa tak volaju pretoze ich decka ich tak oslovuju. a tak som ho len upozornila ze to su marek a sano,ze to su nasi kamosi.a on vzdy odkyval,opravil sa a o 5minut to boli zasa "tatinovia". ich zeny to celkom pochopili,proste to ma maly v hlavke pomiesane. ziadna tragedia. len mne to bolo akosi luto.
a tuto nedelu v kostole,cast pred premenenim (neviem nakolko sa orientujete,ale je to cast ked sa klaci a len farar odrieka modlitby,takze celkom ticho v kostole) a moj maly kukne na jedneho chlapa (zasa raz taky do 30rokov manzel jednej kamaratky) a otazka na plnu hubu: TOTO JE MOJ TATINO???? som sa skoro prepadla. slovom "moj" uz dal najavo ze si uvedomuje co slovo tatino znamena. ze uz to nie je pre patrika meno dotycneho chlapa.
celu nedelu som potom nad tym rozmyslala, co to malo byt??? ved lukasa pozna, spozna ho na fotkach, obcas si volame,piseme,spomina na zazitky s nim, stale chce s nim chodit na nejake vylety......... a potom sa spyta na celkom cudzieho chlapa ci je to jeho tatino????
je to uz zufaly vykrik ze chce mat svojho tatina doma? na plny uvazok??
co mu mam povedat? ako mu mam vysvetlovat ze jeho tatino je daleko, v prahe kde ma robotu? (tieto pojmy pozna,lebo stale mu dam taku odpoved ked sa opyta...ale pre neho je to vsetko nezrozumitelne,ved netusi co je to praha ani daleko). ako mu este mam vysvetlit ze ti nasi kamarati nie su "tatinovia". nie je to prijemne ked tak nazve cudzieho chlapa.a este k tomu takto na verejnosti. uz neviem co a ako povedat,aby to pochopil, spravocat a akceptoval.
pomooooooooooooc ☹ 🙄

dualcore
20. júl 2011

@iinuska ano 🙂bolo to uplne v pohode.rychlo a bez bolesti!predstavovala som si to horsie po tom co vsetko som na nete citala.

luba142
20. júl 2011

@dualcore tak hlavne nech dopadnu dobre vysledky,aby si sa uz nestresovala 😉 😉

iinuska
20. júl 2011

@dualcore no ved prave preto sa pytam 🙂 Tak este raz drzim palceky

hoogy
20. júl 2011

@dualcore drzim palce nech to dobre dopadne
@borocka celkom sa neorientujem vo vasom vztahu tak sa nehnevaj ked nieco popletiem.ale u nas to bolo takto moj muz chodil vela na sluzobky a nebol doma aj tri mesiace. ale volali sme si cez skype a to bolo ked mal maly od 9 mesiacov do vlastne skoro dvoch rokov.a stale som mu hovorila,ze tatino je v robote a hovoirla som mu kedy pride. maly to tak nejak chapal a vzdy sa tesil ked prisiel tato a ja som vtedy bola vedlajsia cele dni boli spolu. lenze sa to zacalo zhorsovat a maly zacal byt strasne nespokojny a tiez na kazdeho ukazoval ze tato. preto sme sa vlastne prestahovali sem a manzel zmenil pracu. bud trpezliva a pekne mu vsetko vysvetluj aj sto krat za den.deti vela veci chapu co si myslime ze nechapeme. drzim palce nech sa maly uspokoji s tym ako to je

jamaat
20. júl 2011

@dualcore Drž sa a nech je všetko OK.
@borocka Nevedela som, čo ti poradiť, ale hoogy Ti pekne napísala.

mystery7
20. júl 2011

@dualcore drzim palce, nech je malicke zdravucke
@borocka je to tazke. My ked sme tyzden od seba, tak je Mirko hotovy. Raz sa mi aj nenormalne rozpakal ked mm zatelefonoval, nemohol ani rozpravat. Hoogy ti dobre radi, musis len pekne dookola vysvetlovat. Skus s mm skypovat-ak ma on moznost.

borocka
20. júl 2011

@hoogy
@jamaat
@mystery7 a co mam odpovedat na otazky ako: kde je tatino! a preco je tam kde je? a kedy pride? a preco odisiel? a na kazdu sa nabali dalsie a preco???????
ved je prec uz od patovych 8ich mesiacov. do kovacovej ani nevedel ze slovo tatino existuje,u nas sa nepouzivalo. navyse,ked sa maleho spytam pri takej debate ci by chcel aby tatino prisiel tak odpoved je vzdy NIE!!!!!!!!!!!! on by akurat chcel ist na vylet aj s tatinom. a ked sa opytam ci lubi tatina tak tiez vzdycky povie ze NIE!!!

ludmilabb
20. júl 2011

@borocka podla mna to ze sa spytal ze ci je to jeho ocko neznamena ze nevie kto je jeho otec, urcite to vie...ak bude oslovovat inych chlapov tatino, napr. to robi aj Sofia ze povie ocko, maminka ale v spojeni lebo vidi zenu, muza dieta tak priraduje, tak mu povedz ano je to tatino dievcatka alebo chlapceka

@mystery7 Sofia zase nema problem telefonovat so mnou alebo s mm bola som prec 4 dni a ziadne place v telefone neboli, rovnako aj mm ked bol aj dva tyzdne prec a volal s nou secko oki, hlavne ze je jeden rodic s nou a je spokojna

mystery7
20. júl 2011

@borocka mas to tazke, ja by som povedala pravdu-ved ty mu ju aj hovoris: -je v prahe -je tam v robote -zaraba peniaze na vylety
Lukas sa nesnazi o blizsi kontakt s Patom?? Nemoze vas pozvat na vikend do prahy? Aby mal Pato predstavu kde je?

borocka
20. júl 2011

@ludmilabb pato pouzil MOJ TATINO. je mi to trochu neprijemne aj ked citame knizku,alebo nieco pozerame...aj zvieratka sa delia ze krava-byk-teliatko: mama-oco-dieta. a ja stale cakam co z neho vypadne. na jednej strane pozna lukasa,vie ze to je oco, a na druhej strane akoby hladal nejakeho dalsieho otca

mystery7
20. júl 2011

@ludmilabb ved aj mna ten zachvat placu prekvapil. Inac v pohode telefonoval aj so mnou do nemocky-to ja som mala slzy na kraji 😅

Hej topanky mozem aj predavat 😉 kto ma zaujem, napiste mi do ip nieco poresime 😉 kto vie kolko by vyslo postovne