Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
21. júl 2011

@sssimi super gratulujem🙂

sssimi
21. júl 2011

@luba142 potom bude asi najrozumnejšie to koleso. Ja mám veľmi dobré-na spodu je len take x, aby neprepadla. Niektoré majú len otvory na nohy a ak ma Barborka silnejšie stehná, tak sa tam nenaprace a ak aj ano môže ju to škrtiť.

luba142
21. júl 2011

@hoogy ona sa tak boji len u vacsich bazenov,doma na zahrade do bazenika maleho ide v pohode, asi preto,lebo malo takto chodime...naposledy co sme boli v aqua parku tam sa bala ist aj do deckeho bazenika, bola na mne nacapena vo vyrivke asi hodinu a ku koncu potom isla aj tam ked videla ze tam su ine deti, tak ja neviem

sssimi
21. júl 2011

Ďakujem baby, ale v podstate ešte nie je nič isté. Doktorke pôjdem až niekedy v auguste. Len to prosím nespomínajte na FB. Nechcem ešte aby to vedel každí 😉

luba142
21. júl 2011

@sssimi ved hej take sme mali len uz ma vyse 11 kil tak asi kupime to do 15 kil a bude

hoogy
21. júl 2011

@luba142 neboj ona sa osmeli. kup jej ako hovori simi take to koleso s krizom na spodku nech neprepadne a ona sa osmeli.

luba142
21. júl 2011

@sssimi jasnacka neboj sa, ved to oznamis sama az bude na to vhodna chvila 😉 😉 a gratulujeeeem

sssimi
21. júl 2011

@luba142 a v tej vestičke neviem či by sa jej páčilo. Ja som to videla na dovolenke a decká v tom boli strašne prepadnuté. Hlavu mali tam kde mal byť krk-keďže vesta držala nad vodou, ale ich váha sa ťahala ku dnu. Nepáčilo sa mi to a bolo tam toho aj strašne máličko.

luba142
21. júl 2011

@sssimi ved aj ja som radsej za to koleso,je to sice sirsia ako normalne kolesa,ale zase ma tam to X na tie nozky takze neprepadne

iinuska
21. júl 2011

@luba142 tak jasne, kup to koleso, ved to neni taka polozka 😉
@sssimi tak potichucky gratulujeeeeeeem 😉 😉 😉

luba142
21. júl 2011

@iinuska isiel Jozo do mesta este tak ho kupi...dufam,ze nedonese tu vestu,lebo ma prekoti,kazala som koleso 😀 😀

borocka
21. júl 2011

@sssimi
@zuzkaprofant
@mystery7
@hoogy
@kosska3003 ale samozrejme ze malemu stale dokola opakujem ze tato je daleko,ze je v robote, v prahe,ze tam byva. a ze niekedy pojdeme na vylet (ale ozaj sa to na vikend neoplati,a hlavne sa musim este fyzicky a psychicky odhodlat) a tiez vybavit pas. a malemu stale poviem ze si musime odlozit korunky,aby sme zaplatili ujovi soferovi aby nas odviezol. maly si totiz zaviedol pokladnicku,kam si odklada vydavky z obchodu,samozrejme len medene centovky.
a to ze otca nelubi je OK,skor by som sa cudovala keby povedal ze lubi. ved preco by ho mal?? predsa len je to cudzi chlap. decke city su tie najuprimnejsie. ale ked ho nelubi,tak preco ho stale vyhladava?
neviem,mozno robim z komara somara,ale prijemne to rozhodne nie je. a kedze stale su tie moje odpovede dokola tie iste,a on tie iste otazky kazdy den zas a zovu poklada,tak mam pocit ze mu ich neodpovedam uspokojivo. ze by som mu mala povedat nieco viac,alebo nieco inak......

a simi,gratulko najvacsie 😵

kosska3003
21. júl 2011

@borocka ako to aj moja Marika povie ze tatu nelubi alebo mna ale potom povie lubi a tak isto sa ma stale pyta kde je tato a ja stale jej poviem je v robote a zaraba korunky on sa ta preto pyta stale dookola ze caka inu odpoved ze ci nahodou nepovies ze pride zajtra alebo tak len mu stale hovor to co vravis ved mu vravis pravdu a nedojde vas pozriet v najblizsiu dobu aby si mu povedala ze pride asi nie co

sssimi
21. júl 2011

@iinuska
@borocka Ďakujem baby.

Miro tomu ešte moc nechce veriť, lebo nebola na teste dialnica. Druhá čiarka je málinko slabšia, ale ukázala sa hneď. Otestujem ešte v pondelok, aby sme si boli úplne istý. Teda hlavne Miro 😀

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi och ty chlapy nicomu neveria hihihi ja som raz mojho oklamala ked som test robila ze to trva 4 hodiny kym bude vysledok tak ja som uz vedela ze som neni tehu a on chodil este 3 hodiny okolo testu nervozny to som mala 19 ci kolko neviem ci som to tu uz aj nepisala
ja som si konecne upratala uz som tu mala bombu vybuchnutu co som 5 dni mrela uz mi je konecne lepsia ATB posobi

sssimi
21. júl 2011

@kosska3003 tak to si si peknú prdel z neho spravila 😀 . Ja si pamätám na môj prvý test v živote v 16tich-to boli moje najdlhšie 2 minúty v živote, smrť v očiach 😀 😀 😀 Našťastie z toho nič nebolo....

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi no v 16tich som to mala este na cikanie vsak ja som mala prdel a potom ma skoro zabil

ladywitch26
21. júl 2011

@sssimi co to tu ciiiitaaaam???? gratulujeeeem. 😵 😵

iinuska
21. júl 2011

@luba142 tak mozno bude vesta 😀

sssimi
21. júl 2011

@ladywitch26 Ďakujem

@kosska3003 ja som bola šikovná. Miro sa vtedy tiež skoro pototo... 😀

kosska3003
21. júl 2011

@sssimi no ja som mojho spoznala az v 17tke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luba142
21. júl 2011

@iinuska nie, mame koleso 😉

sssimi
21. júl 2011

@kosska3003 tak ja v 15ke, odolávala som a odolávala, ale po pol roku som sa sprostá nechala 😀

kosska3003
21. júl 2011

no ja v 17tke inac som odolavala dufam ze aj Marika bude po mne 😀 😀 😀

saskarisko
21. júl 2011

Ahojte,
@borocka - do Prahy a do CR pas urcite nepotrebujes, detto ani do krajin EU. staci mat dieta zapisane v pase rodica. inak je to aj zbytocne, vsak len na nejake 2 roky. a mozno to treba skusit, nam sa oplatilo ist do Prahy len na vikend, a to sme este cestovali krizom cez Moravu, takze cesta dlha, predlha. kazdopadne za tatinom by sa ta cesta mala vzdy oplatit, ked ma aspon trocha zaujem o syna. a ak je to o financiach, tak tatik hadam moze prispiet na cestu, ci nie ?
@sssimi - gratulujem k tehu 😉
@mystery7 - ta firma ma nejake predajne aj po SR ? 😕 dizajnovo je to uplne sante.
@jamaat - som prebehla par stranok, a citala som ze si bola na pohode ? bol si aj na pulp ? ak ano, aky bol koncert ? a Emka uz chodi na odrazadle ? nasa Saska ho ma posledne dva dni neustale pripelepene pod zadkom, a napodobnuje brata t.j. spusti sa z kopca, nohy hore a ide sa 😅 😝

kackabrcka
21. júl 2011

kocky ma niektora z vas prosim prehlad kde su nejake pleny v akcii od 25.07. ? dakujem

luba142
21. júl 2011

@kackabrcka ak ta to zaujima ja kupujem z DM Babylove su lacne a super,nosime ich uz od malinka od velkosti4-9 kg a nemali sme ziadne problemy a ani alergie 🙂

borocka
21. júl 2011

@kosska3003 pato tiez obcas zvykne povedat ze ma nelubi,ale s usmevom na tvari,proste ma natahuje a provokuje ze sa budeme santit,steklit a nahanat kym mi nepovie spravnu odpoved 😝 ale otca nelubi nikdy,nech sa kolkokolvekkrat opytam.....

@saskarisko ved to, ja nemam pas,ved aj naco?? a decky stoji 8eur kym moj by stal nieco cez 30,co je tiez dobry rozdiel. moj by sice trval myslim 10rokov ale za taky dlhy cas dost mozne ,priam nutne malemu aj tak zriadit vlastny pas (kedze my zijeme aj tak v pohranicnej oblasti)
vec penazi to ani nie je,ved cesta tam aj naspat by ma vysla na cca 50eur, len to nie je len tak,zbalit sa a ist,ked nas oco nepozve,ked si to nezariadi,ked nas neubytuje. a kvoli dvom nociam by som sa ozaj netrmacala dokopy 16-20hodin v buse alebo vlaku. lenze to malemu nijako nevysvetlim, takze odpoved o korunkach je vzdy velmi uspesna. mozno sa takto aj lepsie a skor nauci co korunka znamena 😕

borocka
21. júl 2011

@kackabrcka
@luba142 ja som zasa zvykla kupovat sleep and play v 101drogerke, je tam 50kusov za 8eur,a ked mas akciu tak aj lacnejsie. podla toho na kolko sem cestujete a ake velke balenie sa ti oplati.
tie babylove su asi o 50centov lacnejsie na taky isty pocet plienok a mne pripadaju trochu hrube....na zimu nam boli fajn ale teraz v lete uz eee, pre nas teda. inak akcie uz nemusim sledovat 😉

sssimi
21. júl 2011

@mystery7 kedy sa chystáš na ten nákup topánočiek? Ja by som za takú cenu brala. Len mi daj vedieť nejako tesne pred tým aby som vedela lepšie veľkosť odhadnúť. Teraz nosí 23ku, ale protetiku-tá je o pol cm väčšia ako ostatné.