Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
15. okt 2011

@luba142 aj matko tak robi vypije polozi na slotlik a zaspi 🙂 ale najlepsie je ked ju nenutis moj matko je slaby jedak velmi priebercivy teraz sa to zlepsuje,ale naozaj ho nenutim a vidim ze sa mi to zacina vyplacat zacal viac papat a uz aj nove veci skusa. ked som ho nutila tak len prace boli.

hoogy
15. okt 2011

@iinuska tiez som nakoniec kupovala 25🙂

borocka
15. okt 2011

@hoogy aj pri patovi treba sediet. ked je sam,tak sa viac hra ako je. ale ked som normalne pri nom, alebo ked je s niekym,ze spolu,tak len tak kukam ze kam to do seba vmesti 😝 ale s nim to bolo vzdy tak. velmi si preberal. nepaci sa mu ako jedlo vyzera, tak ho ani neochutna,radsej bude hladny. a to ti nepoviem o kolko pochutiek prichadza.
ale najnovsie,ked ho chcem dotlacit aby nieco zjedol tak mu poviem: patko,akoze nechces?? ty sa nepamatas?? minule ked som ti to a to uvarila,tak ti velmi chutilo, noo?!?!?

jamaat
15. okt 2011

@sirinka Ako klient. Vrátili sa mi zase problémy, s ktorými si klasická medicína poradiť nevie, prípadne ešte na mňa pozerajú ako na hypochondra.

zuzkaprofant
15. okt 2011

@sirinka zesa da ja mam sklerodermiu skus vyguglovat🙂,onoreiky skor ta tak enwrgetivky upravy🙂odporucam ja verim roznym veciam

sssimi
16. okt 2011

@iinuska Ďakujem moc.

@sirinka Aj tebe ďakujem, poinformujem sa o tom.

mimi21
16. okt 2011

ahojte baby, ako vikendujete? 😉
u nas bola vcera taka "konska" akcia, tak sa ninka povozila, vymrzli sme ale fajne bolo svietilo slniecko
uz mam nervy na tie emkine sopliky, nejako jej neprechadzaju a to uz vybrala skoro cely atb sirup, podla mna nam mala dat este aj nieco na rozpustanie hlienov ☹

jamaat
16. okt 2011

@mimi21 Aj moja Emka má už vyše týždňa sople a trošku kašle. Ale dávam jej len Sinupret, ani u doktorky sme neboli. Pomaličky to ustupuje. Zdá sa, že Emka je po mne v tom, že nemáva teplotu a choroby jej preto dlhšie trvajú.

zuzkaprofant
16. okt 2011

Cafte nas kiko zase chory sople mu tecu v noci kasel a to pre tt nieco dobralAtb.(

hoogy
16. okt 2011

@zuzkaprofant nejako ti je cato chory. asi sa neviete dostat z toho kolotoca. robili mu aj stery? ci mate zvacsenu nosnu mandlu?

luba142
16. okt 2011

@hoogy my sme tak, zteda Barborka byvala chora minuly rok stale, teraz sa uz od konca januara drzi, ale minuly rok mala mesiac co mesiac atb

zuzkaprofant
16. okt 2011

@hoogy oid augusta je dost do vtedy bol chory par krat ja neviem chodime do kolektivu on beha spoteny je hlavicka mokra akoby sa okupal co snim robit beha akoby sme ho vypustili vkuse spoteny :(ja uz sa hambim ku doky ist minule som jej vravela ze ci vyter neurobi a ona ze netreba ;( neviete co jw dobre vnemecju na posilnenie imunity daky sirup aby som mu davala.kazde rano mi pije aktimel ssi pojdem reklamovat.:

zuzkaprofant
16. okt 2011

@luba142 presne ako kiko teraz oaugusta mal3 atbale najhorsie je ze muz to schyta a to viete ked muz je chory a pritom kiko spinka pri mne🙂

mimi21
16. okt 2011

@jamaat aj moja emka je bez teploty, vobec nemala ani na zaciatku - tiez to ma po mne, ani ja nemavam
sopliky uz nie su take zelene, ale su dost huste, uz mi konci aj sirup atb, neviem ci s nou zajtra nezbehnem k dr, lebo sa mi to nepaci, chudatko uz je taka otravena z toho neustaleho odsavania ze az, tak placka a zlosti sa ☹ ☹ ☹
teraz som ju ulozila, ale vykrikuje mama, mama 🙂

luba142
16. okt 2011

@zuzkaprofant ja som tak bola minuly rok od 4 mesiacov do 1,5 roka stale pecena varena u doktora a stale atb, a najhorsie uz snad mame za sebou ten zapal obliciek, viem ako sa citia maminy ked sa kukaju na zubozene dieta napojene na infuzku uplne bez zivota 😒

luba142
16. okt 2011

@mimi21 a ten sinupret si neskusala, ten by mal zriedovat hlieny, to ti mohla aj dokina poradit. Mne ked sme mali pred mesiacom nadchu a sopliky tak hned povedala, ze C vitamin a Sinupret kvapky a ked tak kvapky do nosa nejake

iinuska
16. okt 2011

ahojte zienky,
Nasla som celkom dore topanocky za super cenu. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2643859...

iinuska
16. okt 2011

Ach, a choruckym detickam prajem rychle uzdravenie

zuzkaprofant
16. okt 2011

@iinuska cena ako zadarmo🙂vcera sme boli s muzom kupovat topanky aze decke 70eur mm krutil ocami a bol rad ze ja nakupujem dopredu vzlavach ze mam teraz veci uz na leto🙂

mimi21
16. okt 2011

@luba142 neskusala, mali sme solmucol ale ten nepomahal, tak som potom ked sme dostali atb prestala davat, nech ju zase tolko nepcham liekmi
a ten sinupret je volnopredajny? a moze ho aj ked nekasle? ona nema nic ine len sopliky
a uz sme viac ako 2tt neboli na plavani, tento tyzden sa asi tiez nedostaneme ☹

a ninka ma tento tyzden prve vystupenie v skolke, maju program pre starych rodicov 🙂
mm ju zapisal na anglinu, prvu hodinu tam vydrzala 10minut, na druhu odmietla ist uplne 😅 tak som to zrusila, pojde na tanecnu radsej, anglina je podla mna skoro na nu

luba142
16. okt 2011

@mimi21 ano ani mne mala nekaslala, len mala sopel a davala som jej ho asi tyzden. Je volnopredajny Sinupret kvapky, to je na bylinkovej baze takze nic take liekove 🙂

ludmilabb
16. okt 2011

@jamaat davas jej Sinupret do osladeneho caju?
ja odsavam lebo sople ma ale netecu jej, ten kasel ustupil pomohol Musocolvan aj ked este obcas zakasle
len tie sople sa jej zase objavili tak ma ide porazit, este aj ja som zase chora to uz ani nekomentujem

luba142
16. okt 2011

@ludmilabb ja som davala sinupret aj do caju na lyzicku, alebo len tak same,ale vtedy sa strasne triasla tak radsej do nejakeho caju alebo co prave pila

jamaat
16. okt 2011

@mimi21 Sinupret je vyslovene na husté sople.

@ludmilabb Dávam jej na čajovú lyžičku trošku čaju a do toho nakvapkám sinupret. Zje to v pohode, ani zapíjať nechce.

hoogy
16. okt 2011

@mimi21 nemysli si deti na najlahsie a najlepsie ucia jazyk.je to pre nich prirodzenejsie ako pre starsie. ja som mavala dve skupiny takych rocnych,ale veru ani razsa mi nestalo ze detimi odtial utekali alebo ze by nechceli prist🙂 a jedna mamicka mi minule pisala,ze isli okolo toho miesta kde sme to mavali a ze mala sa na anglinu pytala🙂 ja som teraz s amtko na chvilu prestala lebo nechcem ho s nemcinou miesat,ale veru od 4 najneskor od 5 zacneme znova.

hoogy
16. okt 2011

a baby mne je to tu az trapne stale pisat,ale vazne te co ste an slovensku skute tu vincetku do zvlhcovaca. mojmu malemu prejdu solpika aj za 3 dni ked mu parim.

hoogy
16. okt 2011

@mimi21 a este ekd chodite na plavanie chodite potom aj do sauny? lebo to velmi posilnuje imunitu. na 50 stupnov ked je sauna na 5 minut.

hoogy
16. okt 2011

@zuzkaprofant ani nehovor veru aj tu sa v takych palkach pohybuju niktore topanky. a moj mm minuly rok aj kupil take drahe malemu skoro som ho zabila :D

iinuska
16. okt 2011

@hoogy uz som kupila tu vincentku v spreji, ale dufam, ze ju tak skoro nebudeme potrebovat 🙂

borocka
16. okt 2011

tak my mame od stredy tie sopliska, zelene, ale nie nejako brutalne huste. tak som mu kupila ten sinupret,ked ste to tak odporucali. ale teda o nicom 😖 kvapky musim davat aj 5x do dna, odsavame sople snad aj kazdu hodinu,pretoze mlady odmieta fukat. zrejme nevladze,ma osuchany nostek. ale uz aj sam si ide zapnut vysavac a odsaje si sople 😲
na to kolko mu tie sople uz trvaju,tak zatial nebrchce, tak mozno akurat na to ten sinupret pomaha,hoci tazko povedat.

@hoogy my zvlhcovac vzduchu nemame. kolko to tak stoji? a @iinuska ta vincentka na vstrekovanie, to si zohnala v lekarni? kolko ta vysla a ake je to balenie?