Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
7. mar 2012

kolobezku aj bicykel mame 😉 obe super.

kosska3003
7. mar 2012

@hoogy my este nie a mala to ani neviem este musi sa naucit ona je v tomto lenivec chce ale najlepsie keby to slo samo ale tak nauci sa

hoogy
7. mar 2012

@kosska3003 jaj to aj matkovi to este na bicykli nejde ze uplne sam vie ist.ale uz zacneme trenovat ked mu prejde ten kasel a bude krajsie. ale na kolobezke to uz beha od minuleho roka tak aj tu vidi deti na kolobezke. tak ho to zaujima. my zase nemame trampolinu tak mu chcu nasi kupit tento rok 🙂

kosska3003
7. mar 2012

@hoogy no ved preto by som rada ten bicykel aj skor chcela lebo moze uz trenovat skor

iinuska
7. mar 2012

@hoogy
@kosska3003 Adamko ma od minuleho roka first bike, super vec 🙂

hoogy
7. mar 2012

@kosska3003 my mame aj traktor slapaci tak po byte trenuje aj na nom. ale nechce sa ukazovat ked sa nepozeram tak si na nom chodi

hoogy
7. mar 2012

@iinuska no ja som sa vlani nevedela rozhodnut a potom sme na jesen kupili uz bicykel

saskarisko
7. mar 2012

Ahojte,
@hoogy - my mame logico. resp. maju ho obe deti, aj ked starsi uz dostane picollo. Saska bez problemov riesi ulohy z Cima v MS, ale aj Tvorime, malujeme s Mackom, Vsetko co mam vediet, a aj nejake uz tych Logickych hier a Obliekania,. a nasa slecna dostane bicykel, lebo po nom tuzi uz teraz. na odrazadle beha od minuleho roka, ci bude aj teraz uvidime ..

hoogy
7. mar 2012

@saskarisko super. dakujem no ja som mu to chcela uz na vianoce kupit a som si povedala ze ked je to od 3rokov tak na narodky.

sirinka
7. mar 2012

😠 nechala som zlakat peknym pocasim a susila som pradlo vonku....tak nielen ze je tvrde a pokrcene...ale este mi aj tricko osral nejaky vtak....diky brona!

jamaat
8. mar 2012

Tak Emka je zase doma, bola v škôlke 3 dni. Hrozne kašle a vôbec nemá hlas.

@sirinka U nás stále mrzne, len na slnku je teplejšie. Takže prádlo von ešte minimálne do apríla nehrozí.

sssimi
8. mar 2012

@hoogy Ja neviem prečo, ale zase nemám problém s výberom darčeka. Skôr mám problém čo nekúpiť 😀 . Chceme DVD prehrávač pre ňu do auta na dlhšie cesty, lebo nevie obsedieť. Bicykel má, ale pokukujem po kolobežke, ešte by som chcela tabulu na kreslenie. ALe keby si to všetko zrátam, tak ma to výde cez 200-300€, takže to asi rozhodím po rodine a od nás by dostala len ten DVD prehrávač.

My sme sa boli bicyklovať už včera. Išlo jej to pekne, len ma rozčuluje spojenie pomocných koliesok s našou bohovsky rozbitou cestou. Samozrejme ťahá len zadné koleso, ale akonáhle malá prejde cez jamu, tak ostane visieť hlavným kolesom vo vzduchu a ťahá na prázdno 🙄 . Takže vždy keď sa pekne rozbehla, tak už stála v jame 😠 , ale ešte sa jej bojím viac zdvihnúť pomocné kolieska. Najskôr sa musí rozjazdiť.

sssimi
8. mar 2012

@jamaat Ja mám krpatú doma od piatku. 3x za deň do nej tlačim Trifed, Sinupret, echinaceu a ešte nejaké homeo s desným názvom čo neviem ani vysloviť 😀 K tomu fuknem Vincentku. Už ma to nebaví, lebo je to s ňou večný boj. Najhoršie poobede a večer sa strašne bráni. Normálne ledva fučím a ona má z toho strašnú prču 😒
Ja už také väčšie kúsky vešiam von. Dnes chcem ešte prevliecť prádlo v spálni, keď prídem z poradne.

dualcore
8. mar 2012

Ahojte majovky.tak po sto rokoch som tu opat.rada citam ako sa mi mate ale napisat moc cas nemam.ako tak citam vase dietky uz bicykluju,ja idem kupit Korimu bicykel az teraz na narodeniny.maly Dani je poklad miminko je stastie ze je opak koriho inak neviem ako by som fungovala.no uz sa opat mrnusi hlasia tak ahojte a krasny den MDZ

jamaat
8. mar 2012

@dualcore Tak fajn, že vám to takto vyšlo. Ja veru po Emke neviem, kedy by som sa na ďalšie odvážila 🙂

@sssimi Akú jej dávaš echinaceu? Ja som teraz kúpila Imunal, ale horké to je, nechce to, hoci so Sinupretom problém nemá.

jamaat
8. mar 2012

Stretli ste sa už so silikónovou formou na tortu? Existuje také niečo? Keď vidím, ako sa to z toho silikónu pekne vyklápa, tak ma napadlo, že na tortu by to tiež nemuselo byť zlé. Myslím klasickú hladkú tortu, nie žiadne kvety, srdcia a tak.

jamaat
8. mar 2012

Ale toto je pekné http://www.ebay.co.uk/itm/Large-Flower-Silicone...
Hladké som našla iba 20cm.

hoogy
8. mar 2012

@sssimi tak aj ja mam viac menej rozhodnute len ma zaujimala ta hra lebo na to pokukujem uz od vianoc. u nas vyhravaju jednoznacne vlaky a lego. duplo ho uz tak nebavi a vcera mu kamoska moja doniesla lego no bol cely hotovy a hned jej vykladal ze u deda ma take 🙂 vytiahli sme mu po mne a bratovi z povale. ale ten DVD prehravas vrelo odporuca my sme zan dali tusim 70e,ale to bolo uz pred dvoma rokmi skoro.

borocka
8. mar 2012

@hoogy kolobezku myslis v pravom zmysle, taku dosku na kolieskach s vodiacou tycou?? to maly vie?? akoze mne sa to velmi paci,ale teda strasne pochybujem ze by to pato zvladol a najme presne ako @sssimi pise, nase duchaplne dedinske cesty 😠 🙄
pato zacina otravovat s bicyklom, ale este sa mi zda chladno aby som ho vytiahla.

@jamaat
@sirinka a pradlo sme tento rok vonku uz susili 😎 minuly tyzden sme mali v chladku +10, slnko svietilo,vetrik pofukoval len taky o nicom. ale tento tyzden zasa mame len kusok nad nulou.

emode
8. mar 2012

v BB zima ako v psinci 😠 uz mam aj ja dost ...
vcera som sa pytala sofii, co by chcela na narodeniny .... odpoved: darcek 😀 mam pocit, ze vsetko ma, teda kolobezku nie, ale akosi ju to ani netaha ...

hoogy
8. mar 2012

@borocka ma taku s troma kolieckami,ale vymiena si ju s detmi z dvora za normalnu ta sa mu viac paci 😀 a vie na tom. chvilku musel ziskat rovnovahu,ale islo mu to. uz na konci leta mu to dobre islo. no na tom bicykli to aj mna hneva ze hocikde zapadne s pomocnymi. snad bude cez vikend pekne a vybehneme troska na nom.

sirinka
8. mar 2012

@borocka
@hoogy my mame klasicku dvojkolieskovu a magde to tiez ide...samozrejme, este potrebuje trochu trening, ale myslim, ze bude stacit tyzden dva intenzivneho jazdenia...
a bycikle sme uz vytiahli....

jamaat
8. mar 2012

No keď čítam o peripetiách s pomocnými kolieskami, tak som rada, že máme first bike. Som zvedavá, ako jej to pôjde po roku. A kolobežku som už aj ja obzerala. Na narodeniny zatiaľ neviem, čo kúpiť. Asi nič veľké. Máme tam v zásobe ešte od Vianoc kufrík a malú bábiku.

jamaat
8. mar 2012

Ja mám toľko vecí po Monike, všetko som odkladala, že Emke ani nemám čo nové kupovať. Vlastne aj kolobežku, len neviem, či by nebola Emke ešte veľká 🙂

sirinka
8. mar 2012

@jamaat ja kupujem velke kolobezky, kazda bude mat svoju....
http://www.exisport.com/sk/produkt/447876-Fila-...

sirinka
8. mar 2012

@jamaat dokonca maju dopravu zdarma...

luba142
8. mar 2012

ahojte baby, tak u nas hotova pohroma, je 0-1 stupen a chumelica,vetrisko uz mi to ide na nervy. My mame v garazi este trojkolku, co je ta s tou tycou, tak sme vsetko babatkovske odmontovali, uz sa snazila aj slapat, tak som zvedava ako jej to pojde, ale tu kolobezku s tromi kolieskami skusala u deti na sidlisku minule leto a celkom uz na tom aj ustala, tak som aj nad tym rozmyslala, ale kedze bude byvat u nasich cez den, tak neviem jedine zeby s nou chodievali pred dom na cestu, lebo dedo by sa zblaznil,keby mu brazdila po pestovanej travicke 😀

@jamaat to mi hovor o tych veciach, ved po Kike tiez mame kopu hraciek,ze vlastne nove by som nerada kupovala, to skorej moja mamina nieco vymysla a dotiahne, ale co uz...ja by som sa priklonila k tej kolobezke teraz asi a mam pre nu tie tricka co som objednavala 🙂

borocka
8. mar 2012

@sirinka co povazujes za intenzivne jazdenie???? ja som napr sledovala pata minuly rok ucit sa na bicykli, bol z toho velmi nestastny, tolkokrat ho zahodil od zlosti ze mu to proste nejde hned a same....... ze ziadny intenzivny trening ( hoci aj kazdy den na pol hodinu) u nas nehrozi.
u nas v dedine som dokonca nikoho na nicom jazdit nevidela. maju deti tie trojkolky s vodiacou tycou, a potom je velka diera........potom deti s bicyklami. obcas este niekto slapaci traktor, pripadne korcule, a este tie auta a motorky na baterie. fakt mame dost zle cesty.
ale kolobezky by sa mi pacili, to by som nam kupila obom 😝

sirinka
8. mar 2012

@borocka intenzivne je podla mna aspon raz denne...magda sa uz vozi na klarkinej, takze uz to potrebuje len zdokonalit...

jamaat
8. mar 2012

@sirinka Presne takú máme po Monike.