Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
21. mar 2012

@zuzkaprofant na novom zelande

dm1
21. mar 2012

@sirinka nechapem veru naco si niekto kupi drahu manducu a potom to takto dokatuje 🤐 . mohla kupit klokanku za polovicu a byt este aj hrda ako usetrila 😝

sirinka
21. mar 2012

@dm1 no asi tak...

jamaat
21. mar 2012

@dm1
@sirinka Možno ju dostala a vôbec nevie, o čo ide.

dm1
21. mar 2012

@jamaat to ma tiez napadlo ale zase na druhu stranu ked viem ze som dostala nieco na nosenie deti a maly sa mi tam neda dat tak ako si ja predstavujem tak skor ako chytim noznice a pomozem tomu tak by som si kukla aspon na nete ze co som to dostala 🤐

jamaat
21. mar 2012

@dm1 Možno nemá net 🙂

sirinka
22. mar 2012

@jamaat to si nemyslim...

jamaat
22. mar 2012

@sirinka
@dm1 No dobre, tak je teda len sprostá 😀

sirinka
22. mar 2012

@jamaat 😅

dm1
22. mar 2012

@jamaat 😀

kosska3003
22. mar 2012

@sirinka no ako sikovne to dievca kokos ja nad nou tiez rozmyslam ze kupim blba otazka dieta sa neda nosit tvarickou vonku neviem nemala som to nepouzivala som to a nestudovala som to este asi kupim niaku pouzitu uvidime

borocka
22. mar 2012

@saskarisko ne sa prave ten spartan paci, aj cenovo aj dizajnom. a kolko ma risko rokov?resp.aky je vysoky? uz mu je t omale? lebo co som kukala, tak je prave sedadlo dobre nastavitelne az do 53cm ak dobre pamatam. ale to som kukala na inej stranke.

sssimi
22. mar 2012

@sirinka na prekvapenie veľmi dobre 😀 Tých pár dní čo som bola preč spravilo dobre aj Sarké. V pondelok zostala vonku so susedou a s jej deťmi. Ja som išla domov kojiť a oni prišli až asi za hodinu a pol. A včera zobrala dedka za ruku a išli spolu k potoku. Do vtedy išla maximálne s mm.Takže obrovský krok v pred. A Lianka má ešte taký poprehadzovaný režim, ale aj to sa dá keďže ráno si môžeme v kľude schrupnúť, lebo mm nosí Sárku do škôlky. Snáď budeme takto pekne pokračovať.

sirinka
22. mar 2012

@kosska3003 nie, tvarickou vpred sa babatka nenosia, lebo v ej polohe nemaju chrbticu zagulatenu, ale prehnutu dopredu a teda nie je to vhodna poloha na nosenie...

hoogy
22. mar 2012

@sssimi tak nech sa vam aj nadalej takto dari 🙂 v tomto to mam ja aspon dobre ze moj matko nie je na mna vobec taky naviazany ani nikdy nebol.

hoogy
22. mar 2012

kocky mozno vas teraz pobavim lebo aj mna to pobavilo. maly sa zobudil a krici na mna z izby.idem za nim on este totalne rozospaty ze sa mu slipi zasekli. opravila som usmial sa zo spanku a spi dalej. no nie je to typicky chlap 😀 😀

sirinka
22. mar 2012

inak mne dnes kazdu chvilku vypisuje na fb, ze ucet docasne nedostupny...

kosska3003
22. mar 2012

@jamaat ty si sa sa mi vidi pytala na tie sukne tak ja som ich objednala 1marca a dosli mi dnes su krasne

sirinka
22. mar 2012

@kosska3003 tak ja mozem cakat o tyzden...my sme objednali tusim 8. marca...

jamaat
22. mar 2012

@sirinka
@kosska3003 No musím už aj ja objednať, na stretku urobíme pettitskirtovú foto 🙂

jamaat
22. mar 2012

@kosska3003 Ktorú farbu máš? Ja sa neviem rozhodnúť, páčia sa mi asi tri!

jamaat
22. mar 2012

Emka už bolo konečne úplne fit, ešte doberala antibiotiká. 3 dni bola v škôlke, dnes už zase kašle a soplí. No je to normálne??? Asi ju skúsim dávať len na pol dňa, či to náhodou nepomôže.

kosska3003
22. mar 2012

@jamaat mam tu co ma to dievca na obrasku taka hnedoseda a zospodu bledoruzova a potommam oranzovo zlto ruzovu kombinaciu no to bude paradna foto 😀 😀 😀 mala uz v nej beha

jamaat
22. mar 2012

@kosska3003 Tá oranžovo-žlto-ružová sa aj mne páči. A akú veľkosť si zobrala?

kosska3003
22. mar 2012

@jamaat no hnedu ma 5-6 a oranzovu 4-5 a je jej dobra zatial ma tu oranzovu

hoogy
22. mar 2012

@sirinka
@kosska3003
@jamaat tak kocky na tu fotku sa tesim 😅

ludmilabb
22. mar 2012

@sirinka a co ti manzelik na opacnej pologuli robil? s tou manducou nemam slov 😲 😲 😲

sirinka
23. mar 2012

@ludmilabb v podstate to bola sluzobna cesta, akcia pre zakaznikov, mali ich tam asi 60, brali ich na Volvo ocean race a tak popritom postihali aj ine vci popozerat...

hoogy
23. mar 2012

jaj kocky maleho nam od juna zoberu do skolky. tak sa tesim hlavne kvoli nemu.lebo vsetci jeho kamarati tam chodia on je taky spolocensky. len ma teraz chytil stres co vsetko nakupit 😀 😀 som myslela ze ma to obide kedze presne viem ako to v skolkach chodi 🙂

mystery7
23. mar 2012

dnes super noc 🙂 Slavko spal od 20:00 do 6:00 -konecne. Ja som spala od 21:00 do 5:30, ked zacal Mirko plakat zo sna a isla som si k nemu lahnut.
Rano som si spomenula, ze sme objednani k zubarke tak sme utekali. Mirko mal vsetko ok a ked dr uvidela Slavka a zistila, ze ma 4 zuby tak ho tiez skontrolovala 🙂 a musim Mirka pochvalit, krasne sedel, otvoril pusu a nechal si skontrolovat zuby. Som sa bala co bude. Nastastie som ho cestou stihla trochu pripravit 🙂