Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
26. mar 2012

@jamaat
@iinuska baby, a na tych odrazadlach je lepsie ked sedadlo je viac na zadnom kolese,alebo v strede na konstrukcii?? kde je to stabilnejsie?

@saskarisko a odporucala by si toho spartna? lebo asi je najlacnejsi co som na nete videla. kolesa su nafukovacie?

monkap
autor
26. mar 2012
sssimi
26. mar 2012

@monkap ešte nemajú. Adamko ju má dostať na narodeniny.

monkap
autor
26. mar 2012

@sssimi jaj, zle som si to precitala ...

sssimi
26. mar 2012

@hoogy http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11802090&tab=5 toto je termo box bez delenia, ale ty si tuším písala, že maťko zbožňuje Tomáša 😉

hoogy
26. mar 2012

@sssimi dakujem si zlata 🙂

emode
26. mar 2012

@sssimi vyzera dobre, my sme este vlani vystihli v Lidli, fantasticka kvalita, druha strana je magneticka a ma aj taku rolku na papier ... vtedy som krutila hlavou, 25 Eur stala, ale mm ju velmi chcel, dokonca su tam aj hrackarske hodiny s rucickami a bol k tomu balik bielych kried ... vidim, ze sme kupili dobre, tato je jednoduchsia, ale urcite potesi ...

emode
26. mar 2012

@borocka my mame obycajne odrazadlo z tesca, bolo v akcii a dostala ho sofia na druhe narodky este vlani ... teraz ho nepusti z ruky a to ho ma vonku tyzden ... a lieta na tom ako pirat 😀 z kopca sa pekne spusti a nohy ma hore, takze rovnovahu drzi uz ... bicykel sa na toto nechyta absolutne ... a brzdi nohami, pravdu povediac, tou rucnou brzdou si to ani neviem predstavit, po prve ma na nu malu rucku a po druhe v rychlosti by ju asi aj vyhodilo na riadidla ... 😕

sssimi
26. mar 2012

@emode tak to ste kúpili super. Ja som našla tú ikeácku za 22€ a poštovné je tam 2,70€. Zoberiem od nej aj kriedy a fixky. Myslím, že malá bude spokojná. Má doma ešte po mne takú malú a na tej sú aj hodiny a aj počítadlo. Túto chcem skôr na dvor, nech si tam práši s kriedami a cez zimu kriedy odložím a bude "fixkovať" 😀

emode
26. mar 2012

@sssimi presne tak sme to mali my 😀 cele leto a zimu bola na terase a to drevo je ako nove, vobec nic sa jej nestalo ... preto hovorim, ze super kvalita ...

jamaat
26. mar 2012

@borocka Ktoré má cez 4kg? Ja čo som pozrela, tak všetky sú do 4kg. FB má 3,9kg a je to v pohode. Stále je to polovica váhy bicykla. A s tým sedadlom neviem.

http://www.najlacnejsisport.sk/odrazadla-c-327....

jamaat
26. mar 2012

@emode To super, že sa už vie takto spúšťať. Emka je opatrná, stále sa istí nohami a to už aspoň nežiada, aby som ju ja istila opaskom popod pazuchy. 🙂
Ale rozmýšľam, že ju s ním zoberiem niekde na rovinu, aby sa lepšie naučila.

kosska3003
26. mar 2012

ahojte no my ideme dnes trenovat mala vcera nafasovala odrazadlo kolobezku a bicykel tak som zvedava ako jej to pojde lebo neviem este na nicom chodi ona len si sadne a vozte ma tak hadam to pojde rychlo

dm1
26. mar 2012

@emode to ste dobre kupili ja som chcela taku aj na papier a nielen na kriedy ale jezisko /svokra/ kupil aj tak to co som nechcela 🤐

sssimi
26. mar 2012

@kosska3003 Moja bola po zime prvý krát na bicykli začiatkom marca. Neviem či s ňou bol niekto na ulici s bicyklom, keď som bola v pôrodnici, ale ide jej to super. Bicyklik má dosť ťažky a ona také pierko, ale konečne došla na to ako má do toho šliapnuť 😀

jamaat
26. mar 2012

@borocka Mne sa to zelené Billy strašne páčilo, aj páči. Vyzerá motorkovo plus pekne farebne. Len ako som už písala, pred rokom by bolo Emke veľké. A teraz ma ešte napadlo, čo som brala do úvahy pri výbere: sedadlo. Na FB je gumené, nešmykľavé a prehnuté. Nehrozí na ňom, ak bude tlačiť do kopca, že by sa zošmykla. A chodí aj po lúke, to by na biku nezvládla. Ten Billy má sedadlo aspoň trošku prehnuté oproti tým druhým. Plus dajú sa k nemu dokúpiť pedále a prerobiť na bike, ale netuším, či to dobre fachčí. Viac už ti neporadím.

jamaat
26. mar 2012

@borocka A asi je aj tu na MK téma o odrážadle, tak si tam mrkni.

emode
26. mar 2012

@jamaat tak zas nechodi ako na bicykli bez pomocnych koliesok ale minule som pozerala, ze 10m presla pekne bez opory noh ... samozrejme dole kopcom, ked to ide same 😅 ... ale aspon uz sedi na tom, nie? lebo sofi ked zacala minuly rok, tak sice prvy mesiac jej bolo este velke, nedociahla na zem, potom po dvoch mesiacoch si to tak len drzala medzi nohami, nesadla si, az na jesen boli naznaky ... ale to ho mala mozno 10 vonku a teraz sme zostali v soku, ako po par dnoch na tom chodi, nestiham za nou ani utekat 😀

emode
26. mar 2012

to som ale dobru blbost napisala, ta brzda je sice vpredu, ale nie je predna 😉 kazdopadne, sofi na nej zabrzdit nevie, ide tazko a nedociahne dobre na nu ...

kosska3003
26. mar 2012

@sssimi no u nas nula bodov vysli sme na cestu nasadla zosadla a sli sme domov necham to na mm nejdem sa s nou ja natahovat stredu dojde mozu trenovat
inac dnes bola ina kosa vonku brrrrrrr normalne som musela ist domov sa zohriat

hoogy
26. mar 2012

@kosska3003 nas matko sa tesil z bicyklovania na jesen.ale tento rok ho to nejak este nelaka. ved este len zacala jar 😉

kosska3003
26. mar 2012

@hoogy no ved zacne hadam ona sa tesi na trampolinu len ako kukam pocasie tak si este pocka lebo hlasia ochladenie vietor a dast tak to nebudeme skladat

hoogy
26. mar 2012

@kosska3003 aha no veru ked nebude moc teplo tak sa to neoplati.

kosska3003
26. mar 2012

@hoogy no neoplati teraz som ju skusala dat spat bez dudy no nakoniec som jej ho dala ale postupne sa ide pekne oducat musela mi slubit ze ho nebude pytat cez den tak som zvedava na rano

hoogy
26. mar 2012

@kosska3003 jaj vas este caka toto oducanie. neboj postupne to pojde 😉 len aby potom babatku nekradla 😀

kosska3003
26. mar 2012

@hoogy no ved to musim ju oducit mame taku dohodu ze ked bude trampolina tak duda ide do kosa ale dnes som skusila no ale necham to ked bude mm doma nech sme na nu dvaja

hoogy
26. mar 2012

@kosska3003 ano budete prevaha. uz som si spomenule ze za trampolinu mala dat dudu.