Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
21. nov 2009

borocka,ja mam taku istu skusenost, mne maly spadol z gauca, nastastie pristal na zadku,sice potom si tukol aj hlavicku,ale nebolo to rovno na hlavicku. Strasne plakal,ale po chvilke prestal, takze sa len zlakol a ja s nim. Akurat v ten den hovorili v Damskom magazine o detskych padoch a doktor hovoril, ze treba sledovat, ci dietatko nie je placlive, ospale alebo ci nezvracia, v takom pripade treba ist k lekarovi, ci nejde o otras mozgu

sirinka
21. nov 2009

tak zalezi ako spadne, z akej vysky... ja som v tomto ako spravny zdravotak pokakana, radsej pojdem 100x na pohotovost a tam ma vysmeju ako raz prist neskoro... 😕

juska3
21. nov 2009

siri,aj ked nespadne na hlavicku?

sirinka
21. nov 2009

juska to nie, ked si neudrie hlavu tak nestresujem 😉

inac magdu z toho zemiaku napina ako mna pri siestej tequile 😝 som zvedava, kedy sa dostaneme k ozajstnemu papaniu 😀

borocka
21. nov 2009

No pato spadol nachrbatik a hlavkou sa mu podarilo pristat rovno v teplakovej suprave, co som chcela zabalovat akedze hned prestal plakat, tak som tomu nevenovala nejaku specialnu pozornost. nevracal ani nereval nejako specialne, takze sme ostali len zlaknuti.

akurat maly spinka (dnes uz 2x) tak som zvedava kolko si potiahne. chcela som ist povodne do mesta na nakup ale v tomto pocasi. som len nervozna a ani neviem co by som mala kupit. vy co davate polovickam pod stromcek???

sirinka
21. nov 2009

borocka ja pyzamo a manzetove gombiky...

borocka
21. nov 2009

siri,tak to mas skromneho muza. ten moj sice tiez nie je narocny, ale s tymto by ma poslal kade lhasie...

emode
21. nov 2009

ja tiez neviem co drahemu ... ja nikdy neviem, co potrebuje, to si kupi ... a on je toho nazoru, ze darceky su o peknych blbostiach ... prakticke veci si kazdy kupi sam

borocka aj my sme uz leteli z postele cca 50 cm ale mame tam hned dost hruby behun a videla som ako sa zosuchla oprela o rucicky a hlavkou celom trochu buchla na ten koberec, nic to nebolo ja som plakala viac 😢

sirinka
21. nov 2009

borocka u nas take porekadlo...kto si nevazi malo, nezasluzi si vela.... a tie gombiky neboli zrovna lacna zalezitost, takze ja hovorim, radsej menej, ale kvalitne... 😉

dualcore
21. nov 2009

ahoj majovky 🙂
davno som vas nebola citat ale krpcek pekne spi tak mam konecne cas!tak ako rastu vase poklady?kolko mate zubkov-a kto uz sedi popripade lezie? 😉
no moj kori je lenivy na lezenie-hybe sa jak husenica so zadkom vo vzduchu,sedi jak strom vo vetre ale uz ma prvy zubok tak ho poctivo brusi na vsetkom 😀

mystery7
21. nov 2009

moj spi, o 13:00 som mu namerala zvysenu teplotu 38°C, ma uplne horucu hlavu, rucky aj trup. A je taky, z eho nic nebavi, snad uz to nepojde vyssie.

Ja mm kupujem prakticke veci, blbosti ako darceky neuznavam, kde by som ich skladovala, musela by som z nich len prach utierat. minuleho roku som mu kupila aktovku do prace, lebo ta predchadzajuca uz vyzerala hrozne, toho roku uvidim, co ma napadne.

dualcore
21. nov 2009

noja som svoje napady vycerpala teraz ked mal narodeniny a na vianoce zatial nemama ani sajnu ☹

sirinka
21. nov 2009

mys tak dufam, ze nic vazne...

mystery7
21. nov 2009

siri to je po vcerajsom ockovani
od kolko stupnov teploty sa davaju obklady?

juska3
21. nov 2009

mystery, Alex mal tiez az na druhy den po ockovani zvysenu teplotu a to dva dni, a vraj sa ma davat od 38 stupnov, tak dufam, ze Mirkovi klesne teplota

ladywitch26
21. nov 2009

no caute, tak u nas oslava v plnom prude...z desiatich pozvanych ludi prisiel az jeden! 😔 na veceru mame kazdy po dvadsat chlebickov a tie dva hrnce gulasu dam asi zamrazit. rano sa prisli ospravedlnit susedia,ze maju choreho syna, tak ze radsej zostanu doma, aby nenakazili stanku. prisiel aspon moj kamarat, chudak sa trepal k nam styri hodiny, lebo musel obchadzat, lebo vsade same zaplavy,cesty zatopene, ale aj tak prisiel. a muzovi kamarati,co to maju pol hodinku, cesta v pohode, ziadne zaplavy tym smerom a ani len nezavolali, ze teda nepridu. 😠

iinuska
21. nov 2009

ahojte, malemu sa dnes nejako nedari zaspinkat.Ked spal dokopy do rana hodinu, tak to je vela.A dnes som s nim ani vonku nebola, lebo bolo hnusne pocasie. 😒

mystery7
21. nov 2009

uff, aspon uz vies kto je aki a dobuducna ta neprekvapia, ked pojde o nieco

uz mu klesla na 36,7 ale stale je nejaky horuci.a spat chce len na rukach, chudatko moje ☹

iinuska
21. nov 2009

lady, no to potesi. 😒 Druhy krat by som ich nezavolala

sssimi
21. nov 2009

Lady tak to nasere 😠 , ale aspoň máš zásoby jedla...

Mys obklady až pri 40tkach. Teplota u detí sa ráta až keď majú 38,5 C. Moja zvládla všetky očkovania bez teploty.

Dual ahoj. No že aj zavítaš. Sarah je na tom ako Kornel. Nesedí, občas sa preplazí a zub máme 1... Ale konečne sa začala pretáčať. Dnes som ju už našla pekne na brušku hrať sa a ani si ručičku neprivalila, tak bola spokojná aj ona a aj ja 🙂

No idzem k nej lebo už sa zobudila

iinuska
21. nov 2009

ja manzelovi nekupujem nic.My sme si kupili spolocny darcek /kavomat/ a druhy darcek tu pri mne vykrikuje 😀

kosska3003
21. nov 2009

ahojte tak uz som sa sem dostala bola som u mamy robila malej tortu ma dnes pol roka tak sme si boli pochutit
Marika mi uz sedka ale niekedy sa este prevrtati ker uz ju to nebavy ale pretacanie to este nepozname iba ked jej pomozem vtedy sa rehoce ale sama nic

aj my sem maly teploty pri ockovani dala som jej cipok a pomohlo ziadne obklady som jej nedavala
a k darcekom moj mm my vzdy povie ze nic nechce ale ja zase musim mu nieco kupit tak mu dam pyzamo alebo mikynu no niake handry nech aspon nieco najde pod stromkom a objednali sme si ortopedicke madrace tak uz mame jeziska

ladywitch26
21. nov 2009

baby, muz fukal sviecky na torte, tak mam video, ale tak bohovske,ze to niekde do telky poslem. hodim vecer na FB, to musite vidiet. mne az slzy tiekli od smiechu... 😀 😀

iinuska
21. nov 2009

kosska, gratulko k polrocku 😉

kosska3003
21. nov 2009

iiinuska diky

lady no to som fakt zvedava hihihi

ladywitch26
21. nov 2009

kosska, dotaha to az za tri a pol hodky, tak video bude az o deviatej ale fakt to stoji za to 😀 😀

borocka
21. nov 2009

Siri, ja som to nemyslela akoze kupujes lacne darceky...ziadna urazka,ani nic podobne!!!! moj drahy ale spava nahy a obleky a kravaty nenosi vobec (preto by ma poslal s tymi darcekmi do haja), takze si ma neinspirovala. dufam ze si to nepochopila zle🙂

kosska, lady, takze aj vy mate dnes pol narodenin???? ake mate parametre k tomu sviatku??? a ake schopnosti??? my nesedime, len tak ako strom vo vetre. plazit sa snazime o dusu spasenu ale velmi nam to nejde. do noziek sa zapierame. a este sa kojime. a co vy??

iinuska
21. nov 2009

lady, jej aj Stanka ma polrocik, tak vsetko dobre 😉

kosska3003
21. nov 2009

lady tak budem cakat

barocka no mala ma 70cm a 9400g sedkat sedka potroske kojime v plnom prude a zaciname s prikrmami

mystery7
21. nov 2009

ten moj chudacikje strasne spavy stale je horuci. o hodinu mu budem opat merat teplotu, tak sbad nestupne